ЛОКОМОТИВ - Радомир, събота 17 март 15,30 часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 22 Мар, 2018 18:21    Заглавие: Отговорете с цитат

veni78 написа:
Е то изобщо някой ще отиде ли. Ясно е, че само от приказки и празни обещания файда няма. Ще дойдат подготвени и ще ни залъжат очите както всеки път. Ама все пак при толкова много коментари и пр. къде ли не в дните след мача и сега никой да не дойде - малко е, за да не кажа и повече от несериозно е. Ако ще отидеме някакъв си камерен състав от 5-10 човека максимум няма смисъл. По добре тогава никой да не ходи. Стегнете се.


Кат гледам залата отново е фул. Основно с клесове разбира се.
Ама слушайте бат Пи какво ви пее, а ние знаем как се прави иначе acute agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Чет 22 Мар, 2018 20:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Драснете някой ред какво толкова ново се каза на тази среща! Защо ли третото ми око се отвори и вижда мъмрене колко сме лоши и как на него му е лесно да си тръгне?!?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 22 Мар, 2018 21:56    Заглавие: Отговорете с цитат

plehan4o написа:
Драснете някой ред какво толкова ново се каза на тази среща! Защо ли третото ми око се отвори и вижда мъмрене колко сме лоши и как на него му е лесно да си тръгне?!?


Вече е 22:00 а единственият косвен отзвук, който чух е едно "Шефе, шефе"...Никога не е било такава мистерия connie_29 comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Чет 22 Мар, 2018 23:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Додич обеща футболистите да поздравяват до един публиката след мач.

Мъмрене нямаше, имаше нормален разговор.

Както и на други срещи се скачаше от тема на тема. Всеки искаше да каже нещо важно и т.н.

Разбраха позицията на феновете за отношението на футболистите, и не е имало драми относно случката след мача.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Чет 22 Мар, 2018 23:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Краси също беше и отстояваше позицията си, както и Величков своята. Очаквах да си стиснат ръцете но не.

Има интервю в спортал с Василев. В него казва че тези от случката не били на срещата, а били провокатори някви, иначе феновете били добри момчета. Ако го казва да защити феновете съм ОК. Но на срещата нямаше ти ли беше или оня другия и провокатори и т.н.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 22 Мар, 2018 23:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре се изказа Василев в Спортал.
Ако сме си извоювали да ни поздравяват след всеки мач е една победа.
Естествено че не е драма загубата от Радомир,а отношението...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Чет 22 Мар, 2018 23:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Цецо Генков още го чакат. Том и Бранеков си имат хронични болежки. Иво Иванов нещо и той не бил ОК.

Общо взето продължаваме напред ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Чет 22 Мар, 2018 23:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Ааа, чакай, Генков е казал че ако дойде, ще е заради Локомотив, на заради пари.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пет 23 Мар, 2018 9:12    Заглавие: Отговорете с цитат

https://lokosf.info/%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D0%B1%D0%BE%D1%80-%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/2065-%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B2%D1%8E%D1%82%D0%B0-%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4-%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D0%B0%D1%82%D0%B0,-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D1%81%D1%8A%D1%81-%D1%81%D0%B5%D0%BF%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B2%D1%80%D0%B8-%D0%BE%D1%82%D0%BF%D0%B0%D0%B4%D0%B0,-%D0%BE%D1%87%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%B0%D0%BC%D0%B5-%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%B2
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 23 Мар, 2018 9:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Провокатори,а? Че провокират тая оффча сган да има вид на изглед.
Как и да е...Гледаме напред.

Цитат:
Първо във “Витоша Нюз”: Шефовете на Локо (Сф) и феновете си стиснаха ръцете! Продължават заедно напред!
март 22, 2018
Шефовете на Локо (Сф) и феновете на клуба си стиснаха ръцете и продължават заедно напред в преследване на основната цел – завръщане в Първа лига! Това е голямата новина, която произлезе след днешната среща на стадиона в кв. “Надежда”.

Сбирката беше инициирана във връзка с инцидента след завършване на мача от предишния кръг на Втора лига срещу Струмска слава. Радомирци биха като гости с 1:0. Феновете на Локо опитаха да нахлуят в съблекалнята с намерението да потърсят сметка от футболистите за бездушната игра. На входа на тунела обаче те бяха посрещнати от шефовете на Локо, които се опитаха да успокоят обстановката. Стигна се и до открити сблъсъци и размяна на удари и обиди.

Днес стана ясно, че конфликт между хората от трибуните и управата на клуба няма.

Финансовият благодетел на Локомотив (София) Иван Василев обясни пред главния редактор на „Витоша Нюз“ Милен Димитров какво се случи на срещата с ултрасите.

„Ползотворна беше днешната среща. Всичко протече в изключетелно коректен тон. Не е имало изказвания на висок глас и обвинения. Феновете ни обясниха, че са останали недоволни от отношението на част от футболистите на отбора. Не ги били поздравили след мача със Струмска слава. Това е главната причина да ескалират нещата. Подобно нещо се е случило и след тежкото ни поражение с 0:4 от Монтана и те са се подразнили. Разбирам ги…В Монтана трима – четирима отишли при агитката ни от 150-200 човека. В събота – само двама-трима ги поздравили…От там им идвала обидата.

Вижте, аз никакви забележки не мога да имам към хората от публиката. Те бяха перфектни – през всичките години, откакто аз поех делата на любимия тим. Те бяха зад нас и когато, играехме по терените на Областната група, по селата…Бяха зад нас и миналата година – първа за нас във Втора лига. Зад нас са и сега, когато преследваме промоция в елита. Уточнихме се с момчетата, всичко вече е точно. Получихме уверение от феновете, че ще ни подкрепят така, както е било и досега, започна Василев.

-Да, загубихме два мача от първенството, но продължаваме напред. Нищо не е загубено! Напрежението ни повлия, пропуснахме си положенията, слабо играхме, да…Но не е това начинът да протестираш…Ако има нещо, елате да питате, аз ще ви кажа всичко. Не съм човек, който да е скрил от когото и да било. Но така – да се говорят врели-некипели, да се обвинява…Не, не го приемам. Ето до какво води този негативизъм. Виждам, че има и хейтъри, наши недоброжелатели. Не мога да ги разбера. Не стават нещата така. Разни хорица са ни набедили за продажници ли? Е, нали знаете, че при мен това не може да стане никога? Ама никога! Как Локомотив ще продаде мач?! Вие чувате ли се какво говорите? Никога не съм играл в уреден мач и никога няма да играят. Запомнете го това! При мен никога не е ставало и няма как да стане.”

Василев внесе яснота и около бъдещето на старши треньора. “Младен Додич остава! Категорично! Я ми кажете какви са тези приказки, че ще го сменяме? Откъде идват те? Да, познавам добре Вили Вуцов, даже мога да кажа, че ми е приятел, но не е ставало въпрос да сменя Додич, категоричен беше босът на “червено-черните”. – Да, паднахме два пъти, ама дайте сега да го сменяме Младен…Така не става, хора…Нищо не се е променило.

Продължаваме да преследваме целта си. Сигурен съм, че ще я изпълним. Доста мачове има до края на сезона, всичко може да се случи. И преките ни конкуренти ще бъркат. Царско село се откъсна напред с 9 точки. Да, много са на пръв поглед, но пък….Всичко е възможно. И тяхната програма не е лека. Но дори и да не успеем – какво от това? Краят на света ли ще настъпи? Ще ни разстреля ли някой, а? Трагедии ли да правим?”

Милен ДИМИТРОВ

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 23 Мар, 2018 9:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Всичко е точно,
нормалния коректив сме и ще бъдем да върви всичко около любимия отбор напред.

Сега мнението ми е че Фен клуб Локомотив трябва по активно да участва в тези процеси, срещи между ръководстово, фенове, футболисти.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 23 Мар, 2018 11:36    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:

Сега мнението ми е че Фен клуб Локомотив трябва по активно да участва в тези процеси, срещи между ръководстово, фенове, футболисти.


За забава на деца,клесове и деятели дето треа "си кажат" това е идеално.
На нас други активности ни дай biggrin congratulate
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum