19 май Ботев(Гълъбово)-Локомотив(Сф) 17:15ч.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 18 Май, 2018 11:28    Заглавие: Отговорете с цитат

veni78 написа:
13.30 ч. не е ли малко късен час за тръгване. Рейса трябва да кара през цялото време с 100 км./ч. за да се стигне на време. А между другото прогнозата е да вали дъжд в събота в цяла България и пътя ще е хлъзгав. Според мен е малко рисковано да се тръгва толкова късно. Все пак : път време няма, всичко се случва. Мача нали е с начален час 17.15 ?????


Не е късно според мен. Ти ще идваш ли?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пет 18 Май, 2018 11:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Уреждам си нещата с кола. Надявам се да няма издънка в последния момент. Независимо от това както се казва : разписал съм се и аз в касата , и ако играеме бараж и се наложи още да се съберат пари допълнително пак ще дам. Без значение е дали човек ще пътува с кола , влак и т. н. Парички трябва да има и тази инициатива , която се направи преди мача със Созопол беше много добра. Евала на човека, който се е сетил и дал дази идея. Само Локо и дано да биеме утре.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пет 18 Май, 2018 11:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
veni78 написа:
13.30 ч. не е ли малко късен час за тръгване. Рейса трябва да кара през цялото време с 100 км./ч. за да се стигне на време. А между другото прогнозата е да вали дъжд в събота в цяла България и пътя ще е хлъзгав. Според мен е малко рисковано да се тръгва толкова късно. Все пак : път време няма, всичко се случва. Мача нали е с начален час 17.15 ?????


Не е късно според мен. Ти ще идваш ли?


Напротив, много късно е 2-3 спирки по 15/20 минути и 3 часа път и пак ще закъснеем, този път с много. Най-късно в 1 и 15 трябва да се тръгне с автобуса.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пет 18 Май, 2018 12:17    Заглавие: Отговорете с цитат

veni78 написа:
Не съм съгласен, че мача е без значение. Точно обратното - има значение. Трябва да биеме и да си задържиме задължително поне второто място, пък ако случайно се развият нещата в наша полза т.е. да завършиме на първо място това ще е най-добрия край. Но това няма как да се случи , ако не победиме в Гълъбово. Така че победата е повече от задължителна. Също така не е без значение дали ще завършиме втори или трети в крайното класиране , тъй като мястото определя след това срещу кой отбор от Първа лига ще играеме на баража. Ако сме втори ще играеме срещу Пирин Бл. тъй като те ще излезнат крайни победители от мачовете им с Витоша Бистрица. До като , ако завършиме на третото място , на баража ще играеме срещу победителя от двата мача между Етър и Дунав. В първия им изигран мач Етър би с 2 : 0 във Велико Търново снощи. Предстои мач реванш в Русе. Мое мнение е , че срещу Пирин ще ни е по леко от колкото срещу някой от тези два отбора : Етър или Дунав. Така че отпускане не трябва да има. Трябва да си завършиме сезона с победа и за наш авторитет.


veni78 Враца, ще бият (по кметски контакти) и ще играят в първа Лига приказките за отказване са е така за нисък тонус даже още драма се налива https://topsport.bg/botev-vratza/botev-vratsa-ostana-bez-vratari-za-reshitelniya-mach-s-montana.html . 2 или 3 е все тая, даже за мен Дунав с тия 2-ма изгонени от вчера са по-лекия противник.

Тежкото в нашия мач е че каруЦарско давата по над 2 бона на всеки Гълъбово за победа и дано не е корида и извадят още някой от състава ни.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пет 18 Май, 2018 13:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами то на всеки е ясно , че мача няма да е лек. И лесни баражи за оцеляване и влизане в по-горна дивизия няма. С който и да се паднеме все ще е тежко. Аз само едно не разбрах : с какво толкова ги предизвикахме Стойнето и отборчето му, че толкова рипат срещу нас и то с всякакви средства и способи. А уж е излезнал от нашите среди - от школата на Локо. Те и за мача със Созопол преди него пишеха , че са инжектирани с по 20 бона от селото и от Монтанар пък се видя колко им е класата. Разпиляхме ги само за едно полувреме. Дори трябва да са благодарни и се радват, че останаха само на този резултат. Нашите умишлено и с право спряха през второто полувреме да играят. Вярно е и това, че вкарахме бърз гол и мача ни се отвори , разви се идеално за нас.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bobi1973



Регистриран на: 05 Апр 2009
Мнения: 141

МнениеПуснато на: Пет 18 Май, 2018 13:32    Заглавие: Отговорете с цитат

РЕЙСА ТРЪГВА В 13.00 Ч. КОЙ ДОШЪЛ, ДОШЪЛ.ГОЛЕМИ ХОРА СМЕ, ВСЕКИ ДА СИ ПРАВИ СМЕТКАТА. ОТДЕЛНО ЩЕ НИ ЧАКА ПОЛИЦИЯ ПРЕДИ ГЪЛЪБОВО. ЩЕ ИМА ЕСКОРТ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 18 Май, 2018 18:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Има интервю с Василев - излизаме с резервите black_eye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 18 Май, 2018 20:01    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Има интервю с Василев - излизаме с резервите black_eye


https://gong.bg/bg-football/vtora-liga/prezidentyt-na-loko-sf-ochakvam-barazh-a-tam-niama-da-e-lesno-486027

Ти така ли го прочете бе,гешефтар!!?! black_eye aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 18 Май, 2018 20:06    Заглавие: Отговорете с цитат

И ти да се огащваш така и ти така ще го прочетеш... biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 18 Май, 2018 20:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
bulgarista написа:
Има интервю с Василев - излизаме с резервите black_eye


https://gong.bg/bg-football/vtora-liga/prezidentyt-na-loko-sf-ochakvam-barazh-a-tam-niama-da-e-lesno-486027

Ти така ли го прочете бе,гешефтар!!?! black_eye aggressive2


имаме доста играчи, които висят с жълти картони и по всяка вероятност няма да излязат да играят

Турчин ли си,циганин ли си ,къв си acute
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Съб 19 Май, 2018 7:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Да вероятно висящите с картони ще са резерви и при добро стечение на Ботев (Враца) - Монтана ще влязат в игра.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Съб 19 Май, 2018 22:18    Заглавие: Отговорете с цитат

За 10 мин. бехме в Първа лига пуууу! Добра агитка днес!
Всички в Пловдив ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Нед 20 Май, 2018 0:10    Заглавие: Отговорете с цитат



Това е важното към 150 човека, другото в Пловдив, още снимки и видео утре.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 20 Май, 2018 0:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Къде ги видя тия 150!? Мисля че бяхме макс 100...
И колко има да си говорим след тоя трип...не е истина angry2 bad black_eye boast boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 20 Май, 2018 8:46    Заглавие: Отговорете с цитат

120-130
Иначе добър съпорт.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum