СТАДИОН"ЛОКОМОТИВ" - СТАДИОН"АТАНАС МИХАЙЛОВ&

 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон 02 Окт, 2006 12:00    Заглавие: СТАДИОН"ЛОКОМОТИВ" - СТАДИОН"АТАНАС МИХАЙЛОВ& Отговорете с цитат

НЕКА НАПРАВИМ ПРЕДЛОЖЕНИЕ ДО РЪКОВОДСТВОТО СТАДИНА НИ ДА БЪДЕ ПРЕИМЕНУВАН НА "АТАНАС МИХАЙЛОВ".ТАКА Е ПО ЦЯЛ СВЯТ,В ИТАЛИЯ ВСИЧКИ СТАДИОНИ НОСЯТ ИМЕНАТА НА КЛУБНИТЕ ЛЕГЕНДИ.ЗА НАС ТОЙ Е НАЙ-ВЕЛИКАТА,ТАКА ТОЙ ЩЕ ОСТАНЕ И ЩЕ БЪДЕ ВИНАГИ С НАС.ЧЕТОХ,ЧЕ АКО ДАДАТ СТАДИОНА НА ГИГОВ ТОЙ ЩЕ НАПРАВИ РЕМОНТ И ЩЕ БЪДЕ ЛИЦЕНЗИРАН ЗА ЕВРОПА.НЕКА ДОГОДИНА ПОСРЕЩАМЕ ГРАНДОВЕТЕ ОТ ЕВРОПА НА "НАЧКО МИХАЙЛОВ",ТАКА И ТОЙ ЩЕ НИ ПОМАГА ОТ НЕБЕТО..... ТОЙ Е МОЯТ БОГ!!! ПОЧИВАЙ В МИР!!!ЛЕГЕНДИТЕ СА ВЕЧНО ЖИВИ!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Пон 02 Окт, 2006 12:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами какво да кажа!
Имаше предложение стадиона да се казва Н.Котков защо ли?
Ами просто човек трябжа да почине за да стане легенда.....:evil:
Тук се носеше мълва че Начко бил много земен пък Котето някъв мит!!!
Пълни глупости.....И приживе Начко беше легенда даже нещо повече...беше и ще си остане ЕМБЛЕМА НА ЛОКОМОТИВ!!!!
Никога не предаде отбора както някой други наши легенди.....
ИСТИНСКИ ЛОКОМОТИВЕЦ!!!!
Почивай в мир майсторе!
Върнете се в началото
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Пон 02 Окт, 2006 14:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Еми наистина се говореше че Котков бил някакъв мит и затова стадиона трябвало да бъде на негово име(по този начин сякаш някой пожела смъртта на Начко,макар и неволно)Аз лично съм за стадиона да се казва Атанас Михайлов защото за разлика от Котето е останал верен на Локомотив до последно и мисля че ако наистина Гигов ще вземе стадиона нещата трябва да се задеистват и да се напрай нещо :!: :!:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон 02 Окт, 2006 15:22    Заглавие: Отговорете с цитат

НАПЪЛНО СЪМ СЪГЛАСЕН С ЛОКО1929,ЧЕ ТОВА МОЖЕШЕ ДА СЕ НАПРАВИ И ПРИЖИВЕ,НО НА КОЙ ПУ ПУКАШЕ...ИМАМ ПРЕДВИД ОТ РЪКОВОДСТВОТО...НО СЕГА Е МОМЕНТА.И СЪМ СЪГЛАСЕН,ЧЕ САМО ТОЙ ЗАСЛУЖАВА И НИКОЙ ДРУГ...ТОЙ ОСТАНА ВИНАГИ ВЕРЕН И ВЕЧНО ЩЕ НИ ПОДКРЕПЯ...ДОРИ И ОТ НЕБЕТО.ТОЙ Е НАШАТА ВЕЧНА ЛЕГЕНДА!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Вто 03 Окт, 2006 9:11    Заглавие: Отговорете с цитат

LOKO1929 написа:
Ами какво да кажа!
Имаше предложение стадиона да се казва Н.Котков защо ли?
Ами просто човек трябжа да почине за да стане легенда.....:evil:
Тук се носеше мълва че Начко бил много земен пък Котето някъв мит!!!
Пълни глупости.....И приживе Начко беше легенда даже нещо повече...беше и ще си остане ЕМБЛЕМА НА ЛОКОМОТИВ!!!!
Никога не предаде отбора както някой други наши легенди.....
ИСТИНСКИ ЛОКОМОТИВЕЦ!!!!
Почивай в мир майсторе!


Абе пич, айде не се излагай! Дайте да не говориме глупости и да не сравняваме Начко и Котков! И двамата са велики и двамата са легенди! Начко е ученик на Котков! А пък постиженията на Котков в Локо и мачовете му за ЛОКО не могат да се сравнят с престоя му в Левски! Така че айде стига с тия повърхностни глупости за предателство! Котето също е бил мн земен човек! Аз лично мисля, че както и да се казва стадиона, ние феновете никога няма да забравим тези толкова значими футболисти, защото те са мн повече от просто име - те са легенди, те са традиции, те са символ, те са гордост за отбора и за всеки фен на ЛОКОМОТИВ!!! Радвам се че имам възможност да слушам разказите на баща ми за тях и искрено му завиждам, че е имал щастието да ги гледа наживо!!!Всеки път разказва така за тях, сякаш вмомента ги гледа!!!Ето заради тези спомени и заради чувствата, които оставят у тези като мен, дет не са ги гледали, Начко и Котков ще останат завинаги живи в сърцата ни!!!И опити да ги сравняваме ще изглеждат просто жалки, защото и двамата са ''благородниците с номер 10'', каквито едва ли ще се появят някога оотново в ЛОКОМОТИВ!!!
ПОКЛОН ПРЕД ПАМЕТТА И НА ДВАМАТА!!!
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 03 Окт, 2006 11:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде че днеска е ден на траур ще си замълча, ама утре как ще нахраня тия отворенгясчета дето изведнъж много зеха да стават компетентни кое как да се казва не е истина..... :evil: :evil: :evil:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 03 Окт, 2006 13:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Хора, опомнете се! Може ли да започвате такива спорове в дни като този, когато всички ние, които обичаме истински ЛОКОМОТИВ, трябва дълбоко да сведем глава и да замълчим в памет на големия НА4КО! Хора само си задайте въпроса, ако Котето и Начко могат само да чуят тази зараждаща се полемика как биха реагирали?!!!!!!! Та точно тези двама велики футболисти ще останат в историята на българския футбол като най-скромните измежду всички!!!! Опомнете си и не почвайте тази безумна полемика в дни, в които трябва да бъдем единни в скръбта си! Не е сега момента да се почват такива инициативи! Поклонете се пред паметта на ВЕЛИКИЯ АТАНАС МИХАЙЛОВ И СЕ МОЛЕТЕ ЗА НЕГОВОТО СЕМЕЙСТВО ДА ИЗДЪРЖИ НА БОЛКАТА И МЪКАТА!
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 03 Окт, 2006 13:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз за тва си траем, ама след некой друг ден ще кажа кво мисля по въпроса, щото някои истини не трябва да се спестяват. :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 03 Окт, 2006 14:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Най-малкото което съм искал е да правя полемика във форума,особенно в ден като днешния когато в сърцата ни има само болка и тъга.Това е само предложение за стадиона,което мисля ,че трябва да бъде обсъдено.Прави сте,че не сега е момента.....но нека бъде съвсем скоро.Никога не съм си и помислял да деля Котков и Начко.Единият за мен е бил легенда от разказите на баща ми,а другия от това което съм видял с очите си!За мен и двамата са легендите написали с играта си и човешкото си поведение историята на любимия ми клуб.Благодарение на тях съм горд да съм локомотивец и да бъда такъв до гроб!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum