ЛОКОМОТИВ СОФИЯ - ЛЕВСКИ-19.05.2007 16-30
Иди на страница 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 12 Май, 2007 21:56    Заглавие: ЛОКОМОТИВ СОФИЯ - ЛЕВСКИ-19.05.2007 16-30 Отговорете с цитат

Предстои мн важен мач с Левски ... да се надяваме че ще го вземем въпреки че се съмнявам ... но все пак ЛОКО НАПРЕД НИЕ СМЕ С ТЕБ ...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Jiten boys
Гост





МнениеПуснато на: Съб 12 Май, 2007 22:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Да Рачмо съгласен съм с тебе!Мачът с говедата е важен дотолкова че ние трябва да излезем и да си играем нашата си игра,без да се предаваме!!!Все пак ще играем в УЕФА и тая година а пък както изглежда и бронза ни е в кърпа вързан Smile Така че очаквам въпреки всички други фактори една перфектна агитка :!: 8) И разбира се накрая.......един добър резултат :!:
Върнете се в началото
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Съб 12 Май, 2007 22:37    Заглавие: Отговорете с цитат

ГОВЕДАТА ГИ ШИБАМЕ И ИМ РАЗВАЛЯМЕ ПРАЗНИКА :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Върнете се в началото
1899



Регистриран на: 14 Апр 2007
Мнения: 39

МнениеПуснато на: Нед 13 Май, 2007 0:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде тоя път да не се заканваме кой ще шибаме и кой не да не стане като срещу прасетата.Ако ги биеме идеално,ама невиждам отгоре на какво се заканваме така.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Нед 13 Май, 2007 1:59    Заглавие: Отговорете с цитат

shangana написа:
ГОВЕДАТА ГИ ШИБАМЕ И ИМ РАЗВАЛЯМЕ ПРАЗНИКА :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


да видим как ще свърши утре говедос в Зара :roll: :roll: а за загуба не мислете тия шампиони на нашия стадион няма да станат :twisted: :twisted: но ние :?: :?: :?:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 13 Май, 2007 8:30    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
shangana написа:
ГОВЕДАТА ГИ ШИБАМЕ И ИМ РАЗВАЛЯМЕ ПРАЗНИКА :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


да видим как ще свърши утре говедос в Зара :roll: :roll: а за загуба не мислете тия шампиони на нашия стадион няма да станат :twisted: :twisted: но ние :?: :?: :?:


тряя цска да изгубят някъде точки което е доста трудно ...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Нед 13 Май, 2007 9:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Мача еважен не защото имаме теоретичен шанс за нещо повече от бронз,тва изобщо не го мислете.Важно е защото ще е мега смешно да завършим 3-ти със само 3 спечелени точки от мачовете с останалите 3 що годе стойностни отбора в нашето първенство.Важно е и заради нещата на трибуната,но за това си има къде да се говори.Всички на линия и мощна подкрепа,каквото и да означава това. :?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 13 Май, 2007 11:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Дайте да не си правим илюзии. Аз си мисля че от този мач нищо няма да зависи, но това не пречи наще пак да се надупят.
Най ще ми е гадно ако говедата дигнат купата на нашия стадион. Ще се нафрашка с животни, а наще заспали кибици сигурно и до стадиона нема да припарят. :? :cry:
НО ако вземем да им измъкнем нещо (за победа не смея да мисля, но поне за равен) ще е наистина добър завършек на този достоен сезон.
Все пак си имаме комплекс от тия който много ни пречи като публика и дано той не ни изиграе лоша шега и наще най-после вземат един важен мач... :evil: :shock:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Нед 13 Май, 2007 14:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Freza, що махна циците, ве??? Заеби ги лидерите, дето ти правят забележки, ела при нас - анархистите!!! Татко Махно е казал - "Където има анархия - там има и най-големият ред"!!! И да се върна на думата!!! ЛОКО СФ е най-велик, най-вече заради своите уникални фенове!!!
P.S. Freza, искаме си циците обратно!!! Нямаш никакво право да ни лишаваш от тях!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
loko_mz
Гост





МнениеПуснато на: Нед 13 Май, 2007 15:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Т'ва дето беше с ЦСКА - да не се повтаря!!!

Локото се стяга на желязо и ги млати тия от Левски яко! И Цецко и в тоя мач да вкара повечко!!!
Върнете се в началото
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Нед 13 Май, 2007 17:28    Заглавие: Отговорете с цитат

loko_mz написа:
Т'ва дето беше с ЦСКА - да не се повтаря!!!

Локото се стяга на желязо и ги млати тия от Левски яко! И Цецко и в тоя мач да вкара повечко!!!


Работата е ясна...Падаме здраво,щом Билянчето каза,че ще мачкаме...винаги е била лош пророк...


ПС:Циците ги махна жената,не аз...то и линка тя го беше дала...заеби ще намеря други. :wink: :oops: :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 13 Май, 2007 18:01    Заглавие: Отговорете с цитат

е са говедата ще праят Х с Берое ... което може и да е хубаво Smile ...

иначе ... искаме циците
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
loko_mz
Гост





МнениеПуснато на: Нед 13 Май, 2007 22:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Frezata написа:
loko_mz написа:
Т'ва дето беше с ЦСКА - да не се повтаря!!!

Локото се стяга на желязо и ги млати тия от Левски яко! И Цецко и в тоя мач да вкара повечко!!!


Работата е ясна...Падаме здраво,щом Билянчето каза,че ще мачкаме...винаги е била лош пророк...


ПС:Циците ги махна жената,не аз...то и линка тя го беше дала...заеби ще намеря други. :wink: :oops: :lol:


Ей,момченце - какво се заяждаш :twisted: Аз пожелавам все хубави неща на Локо Сф, а ти!
Какво сте се отчаяли - Левски да не са Бог и да не са непобедими, а? Яко има да им се връща и сега е момента!!!
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 14 Май, 2007 9:16    Заглавие: Отговорете с цитат

вкарваме се пак в сериозни филми и нз.........

квото и да стане супер сезон [smilie=coolup.gif]

иначе мощно на трибуната пък квото стане,слънцето трее некои ден да огрее кучи гз.....

САМО ЛОКО 8)
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 14 Май, 2007 9:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще! Копеле вчера на осмата бира се вкарах в некви фантасмагориите че може би евентуално, някога, по принцип и за нас ще има Господ. Само че на деветата осъзнах че това няма да стане и просто ако за нас има Господ, то няма да е интересно да сме фенове на тоя отбор, защото наща орисия е мечтите ни да си остават вечно мечти...
Ма ще видим де... :?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Следваща
Страница 1 от 21

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum