ЛОКОМОТИВ СОФИЯ - ЛЕВСКИ-19.05.2007 16-30
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 19, 20, 21  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
unsworth



Регистриран на: 24 Фев 2007
Мнения: 258
Местожителство: Люлин сити

МнениеПуснато на: Сря 16 Май, 2007 20:55    Заглавие: Отговорете с цитат

ако вкараме първи гол и 40 000 да са ще ги надвикаме
_________________
ALEA IACTA EST

Локо София - това сме ние!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 16 Май, 2007 21:20    Заглавие: Отговорете с цитат

bufibuf написа:
Въпреки че съм Славист ще си съдера гърлото за Локо в мача ви с говедата, за тая подуенска паплач само бой, ще ми бият с 6-1 Локо Пловдив - ето затова тия са ми най омразния отбор, няма толерантност при тия геренски говеда!!Настанявам се в сектор А при пенсиите да дам отпор на хунската тълпа, щото подозирам че ще има говеда навсякъде!!Момчета това ви е мачът на живота, дори да има хора на системи трябва да намерят начин да присъстват, аз ще съм там и ще дам своя дан за една победа над отбора на всички власти!!
Желая ви успех от сърце!!


батка - при какъвто и резултат, ела после да джувнеме едъноо у кайвето отсреща да отсрамиме 8)

аз личнио не вярвам в Чудо :(




... но пък вярвам в Чудомир - Чудното Дете :mrgreen:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 16 Май, 2007 21:56    Заглавие: Отговорете с цитат

ще им ебем майката на говедата... майка им стара циганска


айде ЛОКОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
STEFAN



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 211
Местожителство: USA

МнениеПуснато на: Сря 16 Май, 2007 22:08    Заглавие: Отговорете с цитат

АРЕЕЕЕЕЕЕ ЛОКОООООО!!!!!!!!!!!!!!!

АРЕЕЕЕЕ ШАМПИОНИ СМЕ!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря 16 Май, 2007 22:12    Заглавие: Отговорете с цитат

bufibuf написа:
Въпреки че съм Славист ще си съдера гърлото за Локо в мача ви с говедата, за тая подуенска паплач само бой, ще ми бият с 6-1 Локо Пловдив - ето затова тия са ми най омразния отбор, няма толерантност при тия геренски говеда!!Настанявам се в сектор А при пенсиите да дам отпор на хунската тълпа, щото подозирам че ще има говеда навсякъде!!Момчета това ви е мачът на живота, дори да има хора на системи трябва да намерят начин да присъстват, аз ще съм там и ще дам своя дан за една победа над отбора на всички власти!!
Желая ви успех от сърце!!


пич,ти ми се дигна в очите....без да те обиждам,но наистина евала ти правя и наистина,ако станем шампиони ще ми е кеф да се черпим в Плевен за титла на Локо и бъдеща на твоя любим отбор....ако наистина стане си на мое сметка в "Анаконда" и Палома ще ти танцува ....заклевам се :!: :!: :!: Другото е в твоите ръце :roll: :roll: :roll: но с малка "съдийска" ПОМОЩ :oops: :oops:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
unsworth



Регистриран на: 24 Фев 2007
Мнения: 258
Местожителство: Люлин сити

МнениеПуснато на: Сря 16 Май, 2007 22:15    Заглавие: Отговорете с цитат

абе, че издържим ли психически феновете..? :lol: :lol:
_________________
ALEA IACTA EST

Локо София - това сме ние!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Сря 16 Май, 2007 22:25    Заглавие: Отговорете с цитат

unsworth написа:
абе, че издържим ли психически феновете..? :lol: :lol:


Опитваме се. Яко съм надънил Локо химн и пия бирички и се опитвам да повярвам,че няма да се повтори всичко,което всяка година виждаме на мачовете с говеда и чорби...Чакам да видя коефицентите за мача,те до голяма степен подсказват всичко...ако коефицента ни е под 2,5 значи имаме голям шанс...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря 16 Май, 2007 22:32    Заглавие: Отговорете с цитат

остават ни три дена на надежда и после.....или или,но само заради това,че ни докараха дотук момчетата заслужават подкрепата ни...нека в събота докажем,че като агитка сме по-велики другото ще стане!!!!!ВЯРВАЙТЕ!!!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
oi!
Гост





МнениеПуснато на: Сря 16 Май, 2007 23:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Искам да ви пожелая късмет и да призова всички фенове на Локо от цяла България да се съберат поне 4-5 хил. човекка (да сте поне колкото говедата) и да си дадете гърлото от първата до последната минута за любимия отбор , защото такава възможност не се знае дали ще имате през следващите 10 години !!!
На един мач от титлата сте .
Днес отново се видя , че Подуянци са срам за нацията ни след като излязоха и смачкаха отбор психически разстроен и неуверен , а Мъри цяла седмица го слушам как щял да изкара юношите !

НАПРЕД ЛОКО и 100 % Анти РОМИ - ПОДУЯНЕ !!!

Пак Ви призовавам взимайте близки познати приятели и се съдерете да викате защото това едва ли скоро пак ще ви се отдаде , но ако биете и станете шампиони , ставате един от фаворитите за титла и догодина !

УСПЕХ УБИЙТЕ МАНГАЛИТЕ !!!!!!!!
Върнете се в началото
man4ester
Гост





МнениеПуснато на: Чет 17 Май, 2007 0:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Каквото и да стане в събота, това е мачът на сезона (а в него играе Локото). Този сезон ще се помни дълго, дори да не вземем титлата, защото в предпоследния кръг играят двата конкурента в пряк сблъсък, а това се случва много рядко, особено в България и ще бъде отразено дори по света. Айде Локо, в събота всички на стадиона, сега феновете са най-нужни на отбора. Само да не рухнем психически - феновете :lol:
Върнете се в началото
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Чет 17 Май, 2007 0:34    Заглавие: Отговорете с цитат

2900 привърженици на мача в “Надежда”
16 май 2007 23:38
Значителна бройка фенове ще подкрепя шампиона Левски в най-решителния мач за титлата срещу Локомотив София в Надежда. 2900 билета са получили феновете на сините за визитата на железничарите в събота.

Ръкводството на червено-черните е взело решение да настани сините в два сектора. Освен в клетката за гости запалянковци на шампионите ще има и в сектор В. Цените на пропуските на местата зад вратата е 5 лева. Са сектор В сините ултраси ще трябва да се бръкнат с по 6 лева. :roll: :roll: :twisted: :twisted: :twisted:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zombino
Гост





МнениеПуснато на: Чет 17 Май, 2007 1:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Аррррррреееееееееееееееееее

Сите у неделя на мачо си одите. Искам един отбор от истински мъже
и една публика от непукисти която да подкрепя до дупка железните :shock: И без посирания на полувремето :(

Я ке се зверим по ТВ България

Вярата е победата е първата крачка към нея
Върнете се в началото
embaro
Гост





МнениеПуснато на: Чет 17 Май, 2007 2:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Първо изкам да кажа че съм фен на ЦСКА.Не е за вярване момчета.Преди мача на живота ви вие феновете сте се предали,а пак какво да говорим за футболистите.Я СЕ СТЕГНЕТЕ.Такъв шанс скоро няма да имате.Осъзнайте го,на една победа от титлата сте.Ако вашите не се наведът не виждам защо да не ги биете на говедата.Не знам какво толко им се плашите на изрелските цигани.В събота всеки който не е фен на говедата ще е за вас.Мачът срещу нас ще ви е като обица на ухото.Да ви кажа честно исках да ни биете ама не стана.Говедата тази година са зле особенно като гости.Вихрен,Рилски Спортист,Берое и Ботев не са по силни от вас.Имате доста добър отбор,не се подценявайте.Плюс за вас е че ще играете на вашия стадион и съдията няма да е българин.То говедата ще са повече от вас но това няма кой знае какво значение.За това вина имат вашето ръководство.Можеше да пуснат по високи цени примерно 10 лева и нямаше да дойдат мнго говеда.Този мач е съдбоносен за вас.Трябва да нападате от първата до последната минута,говедата ще напълнат гащите ако играете мъжко срещу тях.След този мач има два варянта.Започвам с лошия който не трябва да стане.
При равен или загуба ще докажете че не може да биете градндовете и сте отбор втора ръка,нещо подобно на Славия.При такъв развой следващия сезон няма да ги има най-добрите ви футболисти,защото ще ги продадете.Четох днес че нашите са приготвили 2,5 мил за Цецо Генков и със сигурност той ще напусне ако не сте шампиони.Другия варянт при победа ще си запазите целия състав и ще купите още няколко доста добри играчи.Другия сезон вместо за УЕФА ще играете Шампионска Лига и при повече късмет на жребия в третия кръг може да стане и чудодто,но дори да не стане ще играете още най-малко два мача в Европа.Помислете при победа утре минимум 8 мача в
Европа,от кога не се е сличвало това, играчите ви ще натрупат опит и самочуствие и нищо чудно поне да влезете в групите на УЕФА и ще се превърнете в претендент за титлата у нас.Този сезон никой не ви броеше за такъв,но съдбата ви даде шанс.Не го изпускайте.От сега до събота ходете на всяка една тренировка на отбора,надъхвайте играчите те имат нужда.В събота всеки от вас да е на стадиона и да вземе ако трябва цялото си семейство с него, но трябва да се много и да си скъсате гърлата от викане.Футболистите ви трябва да играят мъжки и със сърце и няма начин победата да не е ваша.Доста фенове на ЦСКА ще дойдат да ви подкрепат не се плашете от изрелските цигани.Време е да спукате синия балон,ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ Е С ВАС.НАПРЕД ЖЕЛЕЗНИ БРИГАДИ.


БИЙ ГОВЕДАТА РОГАТИ,БИЙ, БИЙ, БИЙ!!!
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 17 Май, 2007 6:34    Заглавие: Отговорете с цитат

евала пич

е тва ... никога не съм си представял че може да стане нещо такова ...
дори и на сутринта не мога да си го представя ... тряя да ги бием , знам че можем ... ще ги убием ей

АЙДЕ ЖЕЛЕЗНИ !!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 17 Май, 2007 6:40    Заглавие: Отговорете с цитат

малее... евала на това чорбарче за изказването, ако може повече народ да го прочете ще има бая положителен ефект! Една, една победа ни трябва за тия 13 години без такава над Говедата и това ако не е мачът в който да я изковем просто не знам...


ЛОКО - НАПРЕД !!! НИЕ СМЕ СЪС ТЕБ!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 19, 20, 21  Следваща
Страница 4 от 21

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum