Oцелул(Галац)-Локомотив София
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Jiten boys
Гост





МнениеПуснато на: Пет 31 Авг, 2007 13:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Аиде почнахме ги и френските отбори :!: Честито на всички-RENNES- LOKOMOTIV SOFIA 8) :!: :!:
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 31 Авг, 2007 13:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Jiten boys написа:
Аиде почнахме ги и френските отбори :!: Честито на всички-RENNES- LOKOMOTIV SOFIA 8) :!: :!:


заеби ... дано ги бием ... ще видим къде ще ни е първия мач
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
VOJDA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 641

МнениеПуснато на: Пет 31 Авг, 2007 13:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Май 1вия мач ше сме домакини щото шрасетата и те са гости 1вия мач:(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 31 Авг, 2007 13:33    Заглавие: Отговорете с цитат

аз виждам така нещата - поне 2 рейса отиваме , или да има някакви врътки със самолет ...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Пет 31 Авг, 2007 13:37    Заглавие: Отговорете с цитат

ето и каде е Рен !!! :shock: :shock: :? :?

Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 31 Авг, 2007 13:40    Заглавие: Отговорете с цитат

пишете в темата за евромачовете ... !
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Пет 31 Авг, 2007 16:46    Заглавие: Отговорете с цитат

http://sportal.bg/?Section=88&VN=1251
dobro klipche za galac
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
boxera
Гост





МнениеПуснато на: Съб 01 Сеп, 2007 10:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Пичове не се заблуждавайте , във Франция се играе можеби най-ка1ествения футбол в Европа. Да не говориме ,че с изключение на 2-3 отбора първенството им всяка година е супер равностойно . Отбор класирал се в първите 5 , бюджет може би над 50 мил. Евро ,играещи имена като Вилтор , Шейру и Пажис , препълнен стадион и на човек му се иска да сме се паднали с Аякс .Не ,че съм песимист но в случая с Рен трябва да сме по умерени в желанието си да сме в групите. :!: Казвам това за да не стане така ,че някои са се пренавили и после псуват колко слабо сме играли ,колко слаб тренер е Грозданов и тн.Чух такива изказвания след мача с Галац в Сф. :!: :?: :!:
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 01 Сеп, 2007 12:08    Заглавие: Отговорете с цитат

гуд бай мангали,беше ми приятно,ебати и екскурзиятта,нема такава 8)

лудница отсекъде,остава в спомените завинаги :!:
е тука некъв коментар от некъв вестник:

Перник си има румънски близнак

Един доста невзрачен град. Така накратко може да бъде определен румънският Галац. Мястото, от което всички се надяваха, че започва новата серия на Локомотив (Сф) без загуби в Европа.
Даже катедралата "Св. Георги" и университетът не могат да разведрят атмосферата. Въпреки слънцето всичко тук е мрачно - от хората до постройките. "Идилията" се допълва от металургичния комбинат в предградието. Известно е, че негов собственик се води Лакшми Митал. Индиецът, чието богатство е №3 в света. Братът на Прамод Митал, боса на ЦСКА. С всичко, казано дотук, може да се направи асоциация, че това е еквивалент на българския Перник.

Монотонността на ежедневието беше разбита едва след пристигането на трите български чети. Разбира се, не става въпрос за героите на Иван Вазов от "Немили-недраги", а за феновете на Локомотив (Сф). 150 от тях тръгнаха преди два дни от България по стъпките на хъшовете. Макар и за кратко, "железните бригади"
спечелиха битката с местните
фенове още преди да стъпят на трибуните на стадиона. Румънците бяха тръгнали на мача, носейки какви ли не фланелки на европейски грандове, само не и на своя отбор - Оцелул. Броени часове преди двубоя запалянковците на Локо влязоха в Галац. Автобусите веднага изригнаха при преминаването край местната жп гара. "Това е на кадем, неслучайно нашият любим отбор носи името на локомотив. Първото нещо, което видяхме в града, е именно железопътна гара", радваха се привържениците в червено-черни фланелки.


Въпреки твърденията, че Румъния е по-напред от нас, реалността се оказа друга. По улиците на града рядко можеше да се види западна кола. Повечето от жителите карат емблематичната за Румъния "Дачия" :lol: . Цените в магазините пък варираха в доста широки граници. Иначе казано, една и съща стока скача нагоре надолу. Например овчето сирене, което тук се смята за деликатес, се харчеше при цена от 9 леи за килограм или 6 лева. Галоните с румънска бира пък се продаваха срещу 4 наши лева. Интересен на българската група се стори фактът, че повечето от шофьорите на градския транспорт и тези на маршрутките са жени. Представителките на нежния пол в Галац явно предпочитаха не само да надуват клаксона.
Дамите очевидно не използват сутиен
и с удоволствие излагаха на показ прелестите си за радост на изморените от път зажаднели българи.
Балканските нрави на жителите на Галац също не се оказаха чужди. Те попържваха под път и над път за добър ден, без да се притесняват даже и при наличието на невръстни деца. "Това е нещо нормално за тази част на страната и на мен вече не ми прави впечатление. Трябва време, за да се свикне с това", обясни 20-годишната Каталина, изчервявайки се свенливо от даденото обяснение. Тази част на Румъния шокира и с друго нещо. Местните не знаят, че река Дунав разделя България и тяхната родина, те не са чували за Христо Стоичков
Същият, когото медиите в северната ни съседка превърнаха в национален враг №1. Да не говорим, че едва ли има друга страна в света, та дори и най-затънтеното място на планетата, където да не знаят и да не са чували за Камата. И в крайна сметка все пак човек свиква и с тази действителност.
Както преди два века са направили възрожденците ни в Браила, който е на 35 км от Галац. Или като Васил Априлов, Васил Друмев и Георги Сава Раковски, които са кроели освободителни планове именно тук, в Галац.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 01 Сеп, 2007 12:38    Заглавие: Отговорете с цитат

ба това с жените съм го пропуснал :shock:


откъде е тая статия бе, Бай Хуй :lol:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 01 Сеп, 2007 12:46    Заглавие: Отговорете с цитат

кьорчо,ти сигур и дачия не си видял :lol: ,
тва е от стандарт..

иначе искам само да кажа,че съм щастлив че си живея тука,дееба и луния пейзаж,
Перник е за тех Вашингтон :lol:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
chavi



Регистриран на: 18 Окт 2006
Мнения: 226

МнениеПуснато на: Съб 01 Сеп, 2007 13:01    Заглавие: Отговорете с цитат

twa go e pisal toq moq 4owek :lol:
Rumen Katsarow
_________________
1929
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 01 Сеп, 2007 22:15    Заглавие: Отговорете с цитат

А куките им кви беха дебили - с тия прилепнали тениски... :lol: :lol: :lol:

Като цяло койт ми каже че тия са по-напред да оди да се гръмне. Ебати сивата държава... :D
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пон 03 Сеп, 2007 14:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Щастлив съм, че видях съвременна Румъния, за да се успокоя за България!!! Та ние сме класи над тях!!! По-сиви и скучни градове и села не бях виждал. Да не говорим за Букурещ - няма кафенета, няма кръчми, няма къде да отседнеш да пиеш едно кафе или бира, да не говорим за нещо по-сериозно.
Иначе за мача - страхотен екшън, много голови положения пред двете врати, здрава битка за всяка педя терен. От мача с Фейенорд, не съм гледал нашите така здраво да се хвърлят.
Голямо благодарско на цялата агитка, както винаги на високо европейско ниво!!! Чака ни Рен, трябва да им покажем, че и по-малко от тях, сме големи!!!
Агитката на Локо София - Най-велики вий сте на света - Червено-черните - Със вас до гроб ще сме - Червено-черно е нашето сърце !!!!
АЛЕ - АЛЕ - АЛЕ - АЛЕ!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Пон 03 Сеп, 2007 14:29    Заглавие: Отговорете с цитат

fen53 написа:
Щастлив съм, че видях съвременна Румъния, за да се успокоя за България!!! Та ние сме класи над тях!!! По-сиви и скучни градове и села не бях виждал. Да не говорим за Букурещ - няма кафенета, няма кръчми, няма къде да отседнеш да пиеш едно кафе или бира, да не говорим за нещо по-сериозно.
Иначе за мача - страхотен екшън, много голови положения пред двете врати, здрава битка за всяка педя терен. От мача с Фейенорд, не съм гледал нашите така здраво да се хвърлят.
Голямо благодарско на цялата агитка, както винаги на високо европейско ниво!!! Чака ни Рен, трябва да им покажем, че и по-малко от тях, сме големи!!!
Агитката на Локо София - Най-велики вий сте на света - Червено-черните - Със вас до гроб ще сме - Червено-черно е нашето сърце !!!!
АЛЕ - АЛЕ - АЛЕ - АЛЕ!!!!!!!!!!!!



ЕВАЛА, ГЕНА! 8) [smilie=superkewl.gif] [smilie=thatworks.gif]
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Следваща
Страница 20 от 21

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum