Ботев Пд - Локомотив София 02.09.07 /неделя/ 17-30
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 03 Сеп, 2007 19:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Малко са нагли тия майни. И "малко" комплексирани. Факт е че мачът в 70% от времето се игра на една врата, но е и факт че нашите бяха много ялови в атака. Само обикаляха, дробяха топката и никой не смееше да бие. Опропастени над 10 корнера и фала. Игра с глава - никаква. Да не говорим че и отзад на моменти ставаха ебати паниките, заради което можеше да ни ебат в края. Така че мисля че хикса в това тегаво гостуване е повече от доволно. А и Галев за мен игра много добре...просто му трябва опит...

За агитката кво да кажа...традиционно малко като за в Майново...за кой ли път :oops: . Куките традиционно тъпи и задръстени..,

И хора...каквато и бройка да сме ако не викаме всички заедно с всички сили няма да стане работата.. :roll: :cry:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пон 03 Сеп, 2007 21:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Съжалявам много за моето отсъствие на мача с Ботев!!! Но искам да кажа, че това са най-големите комплексари и "селяни", като манталитет от всички агитки в БГ. Само искам да им задам една задачка с понижена трудност.
"Лилчо Арсов беше легнал хоризонтално, като кръста му беше перпендикулярно на голлинията и целият му торст беше вътре във вратата, а ръцете му бяха зад главата, когато изби топката навън. Въпросът е: Къде се намира топката, при положение, че ръцете на Лилчо не са като на маймуните по 1.5м?"
И ако не са могли да отговорят точно.............???
Верният отговор е: " Съдията се забави с отсъждането и е ПЕДЕРАСТ!!!
АРЕ У ЛЕВО ВЕ, ПЕДАЛИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пон 03 Сеп, 2007 21:36    Заглавие: Отговорете с цитат

И все журналисти тоже!!! Как не се намери един честен човек от тяхната гилдия, за да каже катекорично, че има 100% гол, а не как съдията не реагирал адекватно, как били се споглеждали и от 50-м. са си намигнали, как страничният съдия се затичал към центъра / ама не бил вдигнал флага/, което означава само едно - ГОЛ, и как на Лилчо му се счуло че гл. съдия му бил казал "ИГРАЙ" и т.н. и т.н. С една дума " Приказки от 1001 нощ". Ебати ШЕХЕРЕЗАДАТА!!! Ами утре ако някой противников нападател ви скъса мрежата със страхотен шут и съдията каже, че е аут и няма гол, вие "уважавани" майни по-доволни ли ще бъдете???
И ПАК, АЙДЕ У ЛЕВО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SmAcK
Гост





МнениеПуснато на: Пон 03 Сеп, 2007 21:44    Заглавие: Отговорете с цитат

fen53 написа:
Съжалявам много за моето отсъствие на мача с Ботев!!! Но искам да кажа, че това са най-големите комплексари и "селяни", като манталитет от всички агитки в БГ. Само искам да им задам една задачка с понижена трудност.
"Лилчо Арсов беше легнал хоризонтално, като кръста му беше перпендикулярно на голлинията и целият му торст беше вътре във вратата, а ръцете му бяха зад главата, когато изби топката навън. Въпросът е: Къде се намира топката, при положение, че ръцете на Лилчо не са като на маймуните по 1.5м?"
И ако не са могли да отговорят точно.............???
Верният отговор е: " Съдията се забави с отсъждането и е ПЕДЕРАСТ!!!
АРЕ У ЛЕВО ВЕ, ПЕДАЛИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ахаха , подкрепям.
Върнете се в началото
lifes
Гост





МнениеПуснато на: Пон 03 Сеп, 2007 22:31    Заглавие: Ботев - Локо София Отговорете с цитат

Мачът почна кофти за нас - вкараха ни рано гол и после цялото първо полувреме играха с 11 човека отзад - как да влезне? Първия ни гол както и втория беше редовен - на стоп кадъра се вижда цялата голлиния а топката е зад нея, след удара в гредата ръцете на Арсов са доста зад голлинията. През второто полувреме владеехме играта и малко не ни достигна за пълен обрат, докато Ботев два паса не можаха да вържат въпреки че и те имаха своите положения.
Върнете се в началото
cveti_92



Регистриран на: 20 Авг 2007
Мнения: 295
Местожителство: там където сме ние-ДЯВОЛЪТ е на свобода !

МнениеПуснато на: Вто 04 Сеп, 2007 8:20    Заглавие: Отговорете с цитат

ЖАЛКО ,ЧЕ НЕ ГИ БИХ МЕ ,НО РАВЕНСТВО Е ПО-ДОБРЕ ОТ ЗАГУБА. А И МОМЧЕТА БЯХА ИЗМОРЕНИ,КАКТО И АГИТКАТА СЛЕД МАЧ В РУМЪНИЯ.
_________________
♥МОМИЧЕ С ЧЕРВЕНО -ЧЕРНО СЪРЦЕ♥
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Сря 05 Сеп, 2007 17:54    Заглавие: Отговорете с цитат

За тоя ма4 няма какво пове4е да се каже!!! Изпуснахме ги!!! Както и 4ерно море!!! Аз искам да засегна един друг въпрос, от който явно много малко хора се вълнуват! И така......недопустимо е в Пловдив да сме 45 4овека!!! А, до Варна 80 ду6и и до Галац 170!!! Явно не толкова е важна подкрепата за някои хора, а по скоро трупката да видят морето и Румъния!!! Как да си го обясня ина4е! Може да патужат 2 но6ти напред назад до Варна и Галац, а до Пловдив един реис не можем да напълним!!! Това е СРАМ!!! Мислех да не пи6а ни6то, но ре6их да си изкажа болката и да ви кажа, 4е ако така продължаваме ще ми писне .........и аз 6те спря да се раздавам за тая агитка както о6те 10-ина 4овека!!! Уж тръгнахме да правиме някаква стегната организация, постигнахме някакво ниво, изградихме име....и сега отбора показва стабилни игри, а ние се излагаме!!! До сега бях оптимист за тази агитка, 4е 6те вървимв нагоре, ама явно се лъжа!!?? :(
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 05 Сеп, 2007 19:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Метух,к,во се чудиш като си ни знаеш к,ви сме ?!?Сам видя и "изостаналите" румънци как си напълниха стадиона,как всички сектори викаха заедно,независимо дали са А,Б или Я!У нас това кога ще стане ? :roll:А като игра ги надиграхме отсекъде. Ако сме сериозен тим сега с франчушките ще дойдат поне 10 000 !Ама толкова не са идвали от времето на Метков и Дочев... :oops: Истинските отбори си пълнят стадиона на всеки домакински мач-СПРАВКА АНГЛИЯ И ГЕРМАНИЯ !За жалост публиката ни се стопи през годините и не се вижда начин как ще се спечели нова... :twisted: :evil: :twisted: ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Сря 05 Сеп, 2007 19:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Метушка, не се коси!!! Сега като станем носители на купата на УЕФА, нещо в което не се съмнявам, сериозните хора ще станат 20 души. Това добре ли е???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 06 Сеп, 2007 1:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Джудж не се сдухвай! Мене борбата ми е до победа. Ако ще 10,20 или 30 години да отнеме. Докато дишам се боря и не съм от пасивните. Сам, с трима или с 300. Винаги съм ви казвал и пак ще повторя:

УМИРАНЕ ИМА, ОТКАЗВАНЕ НЕМА! Само Ние! Само Локо!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Чет 06 Сеп, 2007 8:27    Заглавие: Отговорете с цитат

На мен ме е пределно ясно, 4е любовта ни към Локомотив ще е до гроб!!! Но, ме измъ4ва незаинтересоваността на хора, които са в бригадите и се смятат за ултраси!!! А, искаме да привли4аме нови 4ленове!? То нали4ните идват от дъжд на вятър!!!
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
boxera
Гост





МнениеПуснато на: Пон 10 Сеп, 2007 11:15    Заглавие: Отговорете с цитат

krasi написа:
На мен ме е пределно ясно, 4е любовта ни към Локомотив ще е до гроб!!! Но, ме измъ4ва незаинтересоваността на хора, които са в бригадите и се смятат за ултраси!!! А, искаме да привли4аме нови 4ленове!? То нали4ните идват от дъжд на вятър!!!


Аз тука намерих 3-4 локомотивци ,ама като не съм агитатор кво да напраа? :lol: Иначе за бригадите не знам ама аз специално за мача с Черноморец идвам за подкрепа.За мача с Минетите ще пътувам 4 часа по-рано същия ден за да го хвана и след мача пътувам обратно.А иначе знам ,че не пишеш за хора като мене -супер сериозни Smile Smile :D
Върнете се в началото
VOJDA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 641

МнениеПуснато на: Сря 12 Сеп, 2007 10:59    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/10/2260_504.JPG
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum