Цска - Локомотив София 23.09.07 /неделя/ 18-00
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Jiten boys
Гост





МнениеПуснато на: Пон 24 Сеп, 2007 9:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Много мразя да правя коментари на мачовeте ни,или да обсъждам самата ни игра затова ще кажа само следното:
Не бях на мача вчера,за което съжалявам много,обаче ми направи впечатление и на мен че доста хора тук веднага започнаха да плюят :twisted: Това не ми харесва хич.......!!!
НАШАТА РАБОТА Е ДА БЪДЕМ ДО ОТБОРА В ПОБЕДИ ИЛИ ЗАГУБИ-НЕ ДА ОПЛАКВАМЕ ЗАГУБИ ИЛИ ДА ПСУВАМЕ ВСЕКИ :!: :!: :!:
И НАКРАЯ ИСКАМ ДА КАЖА САМО ЕДНО ЖИВОТА ПРОДЪЛЖАВА-ИДВА СЛЕДВАЩ МАЧ ОТ ПЪРВЕНСТВО,СЛЕД ТОВА ХОДЕНЕ ДО ФРАНЦИЯ!ТАКА ЧЕ -ГОРЕ ГЛАВИТЕ 8)
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 26 Сеп, 2007 9:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Като се объне колата - истини и пътища много. Не гледах мача по ред причини, но си мисля че имаме сериозен проблем, който ако не решим няма да станем никога значим клуб. Разбрах че след мача е имало някакви простотии в съблекалнята. Някой знае ли нещо... :x :shock:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 26 Сеп, 2007 9:36    Заглавие: Отговорете с цитат

e не е тайна,нио играят като отбора нито се държат като такъв,изпокарали се още след мача с Рен,Цоко псувал Грозданов при смяната,Коилов също -беше резерва срещу Цска,сърбина го мразат,
псуват се по терена,жалка картинка :cry:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Сря 26 Сеп, 2007 9:40    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
e не е тайна,нио играят като отбора нито се държат като такъв,изпокарали се още след мача с Рен,Цоко псувал Грозданов при смяната,Коилов също -беше резерва срещу Цска,сърбина го мразат,
псуват се по терена,жалка картинка :cry:


Да ве... Караха се в Румъния на терена, после в Пловдив си налетяха...изтрещеха нещо :roll: Това никак ама никак не е добре :( Дано нещата се оправят, но не виждам как точно ще стане това :?
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 26 Сеп, 2007 9:54    Заглавие: Отговорете с цитат

lokoman написа:
Аман от вас плачковци само туй ще кажа !
Да играхме слабо и кво ? кои западни отбори не правят слаб мач след участие в европа ?
До кога обаче след като изравним се ще се намира някой като Антон генов който да подпира по такъв нагъл начин чорбите , ебаси и аз щях да спра да играя като знам че ще се моря цял мач и един кур пак ще ми преЕБе труда !
И за последно СПОМЕНАВАМ ЗА НЯКОИ ХОРА ,ЧЕ АКО ОЩЕ ВЕДНЪЖ ЧУЯ ОТ ВАС ТАКОВА НАГЛО ОТНОШЕНИЕ КЪМ ОТБОРА И ИГРАЧИТЕ НА ЛОКОМОТИВ ЩЕ НАПРАВЯ ВСИЧКО ВЪЖМОЖНО ДА СПРЕТЕ ДА СЕ ОПРЕДЕЛЯТЕ ЗАД ИМЕТО НА БРИГАДИТЕ ! ИЛИ СМЕ УЛТРАСИ И СМЕ ЗАД ЛОКО И В ТЕЖЪК МОМЕНТ ИЛИ СТАВАМЕ ПУБЛИКА ТИП ГОВЕДА И ЧОРБАРИ ! КОИТО ИМА ЖЕЛАНИЯ ЗА ДЕРБИТА С АКАДЕМИК ШАНСА МУ Е ГОЛЯМ ДОСТА ПРОВИНЦЯЛНИ ОТБОРИ ИГРАЯТ ВСЯКА СЪБОТА ДЕРБИ С ТЯХ ! ЛОКОМОТИВ СЕ ОБИЧА НЕ СЕ КОМЕНТИРА ! ТУК КАТО ХОРА БОРЕЩИ СЕ ЗА УЛТРАС КУЛТУРА ИЗПОВЯДВАМЕ ТЕЗИ ИДЕАЛИ И РАБОТИМ ВЕЧЕ 7 Г ЗА ТЯХ ! КОЙТО НЕ МУ ХАРЕСВА ИМА ДРУГИ ОТБРИ И ДРУГИ ОРГАНИЗАЦИИ!


за какво говориш глупости ...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 26 Сеп, 2007 10:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде стига сте се дърляли бе! Станахте като футболярите. :evil: Аз предлагам следното - след РЕН - незабавна среща с капитана и тренера. И им казваме програма:

-поне хикс в Ловеч
-поне една домакинска победа над говеда или чорби
-задълже победа на Божи гроб

И да им се даде да разберат че не се задоволяваме с некви героизми като победи над Беласица. :o :evil:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 26 Сеп, 2007 10:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Айде стига сте се дърляли бе! Станахте като футболярите. :evil: Аз предлагам следното - след РЕН - незабавна среща с капитана и тренера. И им казваме програма:

-поне хикс в Ловеч
-поне една домакинска победа над говеда или чорби
-задълже победа на Божи гроб

И да им се даде да разберат че не се задоволяваме с некви героизми като победи над Беласица. :o :evil:


правилно ... !
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Fobos



Регистриран на: 14 Сеп 2006
Мнения: 1111
Местожителство: около Марс

МнениеПуснато на: Сря 26 Сеп, 2007 10:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
Metala написа:
Айде стига сте се дърляли бе! Станахте като футболярите. :evil: Аз предлагам следното - след РЕН - незабавна среща с капитана и тренера. И им казваме програма:

-поне хикс в Ловеч
-поне една домакинска победа над говеда или чорби
-задълже победа на Божи гроб

И да им се даде да разберат че не се задоволяваме с некви героизми като победи над Беласица. :o :evil:


правилно ... !


Няма да е зле, само че... си мисля, че на тях няма да им пука какво ще им кажем! С това надменно поведение, което показват...
_________________
Man on the dark side of the Moon
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря 26 Сеп, 2007 10:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Fobos написа:
Ra4mO написа:
Metala написа:
Айде стига сте се дърляли бе! Станахте като футболярите. :evil: Аз предлагам следното - след РЕН - незабавна среща с капитана и тренера. И им казваме програма:

-поне хикс в Ловеч
-поне една домакинска победа над говеда или чорби
-задълже победа на Божи гроб

И да им се даде да разберат че не се задоволяваме с некви героизми като победи над Беласица. :o :evil:


правилно ... !


Няма да е зле, само че... си мисля, че на тях няма да им пука какво ще им кажем! С това надменно поведение, което показват...


ами тогава ще получат и друго поведение и он нас :twisted: :twisted:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 26 Сеп, 2007 10:18    Заглавие: Отговорете с цитат

ае и аз се направа на семкар разбирач,не беше зле първото донекъде,но след 1:1 немаме удар ПО ПОСОКА НА ВРАТАТА-ужас
как да ги биеме или дори до равен да изкараме? :oops:
трагична защита,2-то играхме ганкиното,истината е май че Грозданов не може ли да ги надъхва з а такив амачове,тука трябва добър психолог :!:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
JOPETO



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 516
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 26 Сеп, 2007 10:24    Заглавие: Отговорете с цитат

къв психолог...нали се сещате че преди първенството са седнали едни хора където ръководят футбола у нас и са се разбрали.чорбата първи левски втори и литекс локото и ако има други желаещи да си разделят останалите места. всичко си е нагласено както миналата година говедата да станат първи. правят цифра равни мачове накрая а в това време и чорбата се надпреварват и те от кой да падат по напред.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Unbreakable



Регистриран на: 08 Сеп 2007
Мнения: 44
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 26 Сеп, 2007 10:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако това,че се псуват е вярно...то обяснява доста добре загубите и слабата игра! Отбор без колектив не може да побеждава! За подобни прояви трябва да им се налагат глоби и наказания! Във всеки нормален европейски клуб,ако играч напсува тренера ще има да търка скамейката за дълго време, дори и да е най-голямата звезда на отбора :evil: И после защо бай Гроздан не може да ги мотивира,ами те щом го псуват явно няма никакъв авторитет...нз кой трябва да бъде сменен,ама се надявам да се оправят нещата по някакъв начин :oops:
Само Локо!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 26 Сеп, 2007 10:27    Заглавие: Отговорете с цитат

JOPETO написа:
къв психолог...нали се сещате че преди първенството са седнали едни хора където ръководят футбола у нас и са се разбрали.чорбата първи левски втори и литекс локото и ако има други желаещи да си разделят останалите места. всичко си е нагласено както миналата година говедата да станат първи. правят цифра равни мачове накрая а в това време и чорбата се надпреварват и те от кой да падат по напред.


е да може и да си прав ... ама ако се съгласим с това кво остава ...

а представи си че не е така ... на къде отиваме !?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря 26 Сеп, 2007 10:30    Заглавие: Отговорете с цитат

според мене е много слаба физическата подготовка....не знам на летните лагери кво са тренирали,ама след 60 мин.просто едвам ходят....кой ли е виновен за това :roll: :roll: :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 26 Сеп, 2007 10:33    Заглавие: Отговорете с цитат

аз съм доволен че 3 поредн мач срещу чорбата на армията правиме добра агитка,виждам се нови и надъхани хора АМА.....

трее и долу да си скъсат дробовете и сърцата иначе нема как да стане :roll:

гориме за них а они нас краду :lol: :lol:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 6 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum