Купа на България:Локомотив София-Спартак Варна-12.12.07 13ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Medala



Регистриран на: 20 Апр 2007
Мнения: 520
Местожителство: http://pins-scars-collector.page.tl/

МнениеПуснато на: Пон 10 Дек, 2007 20:48    Заглавие: Отговорете с цитат

loko_mz написа:
Хора - Успех! Имаше една статия за Локо Мз в Топспорт - Един Локомотив и няколко вагона...сега да има за Локо Сф - Локо си закачи Купата...да дрънка по релсите [smilie=coolup.gif] :wink: :D
------много ми трябва шал на локо-мездра . можеш ли да ми намериш ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Пон 10 Дек, 2007 21:02    Заглавие: Отговорете с цитат

loko_mz написа:
Хора - Успех! Имаше една статия за Локо Мз в Топспорт - Един Локомотив и няколко вагона...сега да има за Локо Сф - Локо си закачи Купата...да дрънка по релсите [smilie=coolup.gif] :wink: :D


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 10 Дек, 2007 22:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Пуснато на: Пон 10 Дек, 2007 15:53 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Пичове, знам че не му е тук мястото да говорим за това, но някой има ли някаква информация за кои играчи се преговаря да дойдат през зимата, защото и Иво Тонев и Грозданката казаха, че стягат някакви сериозни трансфери, чак да не повярваш.


P.S. От 13ч ли е мача със Спартак последно? Аз смятам да присъствам...
_________________
За мен е гордост да съм верен на Локото!!!


1Урош Голубович - НАИ - ГОЛЕМИЯ
12 Владимир Манолков – при нас ли е още ?
26 Румен Тинков – за трети става.нека се учи и докаже.
99 Валентин Галев – може да влиза спокойно.Мачове срещу класни отбори има вече ,а тази година пази не лошо срещу Рен и Уефски миналия сезон.
2 Венцислав Христов – ок е. Заради младостта си влиза с желание.
3 Диян Дончев – колеблив.редува силни и неадекватни прояви
4 Йордан Върбанов – пазач.но много куц.
4 Стефан Дончев – играе добре на фланга ,но само в нападение.
5 Георги Марков – тук ще кажа....гледал съм много яки мачове на рендето, вярно на моменти е много зле, но все пак е играел винаги на нивото си.Със всичките му простотии ,които ние много добре си знаем, както обаче и със сърцето си.Не съм сигурен ......май най-много мачове има за локо....тези които казват ,че продава мачове ,просто не го познават.Време е обаче да завърши кариерата си в Ботев.И той ще го направи или на полусезона или на следващия.....
11 Кристиан Добрев- много стабилен.Откакто се върна от Полша показва само добри игри!
19 Дарко Савич- НАИ - ГОЛЕМИЯ
20 Аделино Лопеш – добро попълнение.Това че е черен навява малко гняв в някои от нас,но пък това го задължава да играе и добре и мисля ,че го прави.Интересно ми е какво ли си мисли na подвиквания с другите черни ?
23 Иво Иванов – не случайно от Лацио са го харесали.Дано върви все нагоре.
24 Иван Пасков – още е не показал какво може ,а и вече отива и той на възраст.Поливалентен е .
6 Христо Златински – и той влезе в час и направи няколко здрави мача.
7 Пламен Крумов – супер впечатления остави ,дано покаже ,че юношите на Локомотив ,ТРЯБВА ДА СЕ РАЗВИВАТ !
8 Виктор Шпишич – чакам..........
14 Саша Антунович - .......................................абе един е Цоко от Локо бе 
Наистина Цокича има време сега да се стегне.Ако не, вън...
16 Христо Коилов – и той вече е време да окачва обувките на пирона.Въпреки всичко много ценен играч с редица мачове за отбора.
17 Малин Орачев – още помня оная луда банда от Бургас ,която цепеше говеда ... при онова 4-1.Малин ги уби.После дойде при нас и доказа ,че е незаменим.Все пак вече годините и при него си казват думата
24 Иван Павлов – да се връща.Съжалявам за Локо Мездра . И нова другото момче йорданов и то да се връща!
30 Димо Атанасов – айде бе Димо ! Ще се оправи...добър е....много ДОБЪР!

9 Владимир Джилас – тук ми е трудно да коментирам, но аз бих го пуснал титуляр.
10 Марчо Дафчев – НАЙ – НАЙ ГОЛЕМИЯ !
18 Калоян Караджинов – НАЙ – ГОЛЕМИЯ.Макар че напоследък малко брак в играта му не знам, това не му пречи наистина да се раздава
22 Румен Рангелов – ами аз съм съгласен с треньора, че не професионалист ,но има талант.
27 Иво Димитров – също показа талант ,все пак е млад и не може така да го хвърлят на кучетата .
28 Зоран Балдовалиев – вкара няколко гола човека....при по-добра конкуренция мож и да не помирише терен...

1,6, 9,10,11,18,19, 23,24,30.Това са 10-те човека.Трябва ни един нападател и можем да играем всеки мач със схеми 3-5-2 , 4-4-2 , дори 4-4-1-1, 4-5-1...само с тези изпълнители....един защитник да има за конкуренция в състава и сме шампиони 
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 10 Дек, 2007 22:46    Заглавие: Отговорете с цитат

хаха забраих 20 аделиииииноо
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 11 Дек, 2007 22:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Ибафте у разбирача дето си.Ако викаше така както анализираше... :roll: :wink:

УТРЕ КОЙТО МОЖЕ 12:30 НА ЕСТАДИОТО!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Сря 12 Дек, 2007 13:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Medala написа:
loko_mz написа:
Хора - Успех! Имаше една статия за Локо Мз в Топспорт - Един Локомотив и няколко вагона...сега да има за Локо Сф - Локо си закачи Купата...да дрънка по релсите [smilie=coolup.gif] :wink: :D
------много ми трябва шал на локо-мездра . можеш ли да ми намериш ?


Нямат шалове, защото клубът не им прави... Обяснявам им аз, , че ако не си ги направят сами, няма кой, ама те пък се пуашели да не ги съди отбора за авторско право... :lol: Все едно отбора не е на феновете, а на някакъв бизнесмен... :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Misma
Гост





МнениеПуснато на: Сря 12 Дек, 2007 13:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Frezata написа:
Medala написа:
loko_mz написа:
Хора - Успех! Имаше една статия за Локо Мз в Топспорт - Един Локомотив и няколко вагона...сега да има за Локо Сф - Локо си закачи Купата...да дрънка по релсите [smilie=coolup.gif] :wink: :D
------много ми трябва шал на локо-мездра . можеш ли да ми намериш ?


Нямат шалове, защото клубът не им прави... Обяснявам им аз, , че ако не си ги направят сами, няма кой, ама те пък се пуашели да не ги съди отбора за авторско право... :lol: Все едно отбора не е на феновете, а на някакъв бизнесмен... :wink:


За нежеланието винаги има оправдание!
Върнете се в началото
BaCaRdI
Гост





МнениеПуснато на: Сря 12 Дек, 2007 15:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Честита победа !!! Smile САМО ЛОКО !!!
Върнете се в началото
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Сря 12 Дек, 2007 15:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде честито :D
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 12 Дек, 2007 17:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Тъп мач...особено второто полувреме. И на ебати терена!!! Наще шефове сериозно трябва да се замислят, защото тази трева на става за футбол. А и футбалерите вече си мислеха за ваканция милите.

Иначе като се има предвид часа и деня на мача пак доволно народ и едно 30-40 човека агитка се събра. Направил съм снимки и съм ги пратил на Цвети са сайта.

А ето го бай Гроздань какви ги говори тука:

Грозданов хвали играчите си
:shock: :?
Наставникът на Локомотив (София) Стефан Грозданов похвали своите възпитаници за изявите им при успеха с 1:0 над Спартак (Варна). Той сподели, че с този мач е завършил един успешен за "червено-черните" сезон. "Първо искам да честитя на отбора и на нашите привърженици класирането", започна коментара си за срещата треньорът.

"Oтдавна Локомотив не е бил на такъв етап за купата. През първото полувреме имахме пълно предимство на тежкия терен, но Зоран Балдовалиев изпусна три-четири положения. През второто полувреме силите и на двата отбора се изчерпаха и трябваше да пазим резултата. Така е в турнирите, където най-важното е резултатът. С този мач приключваме сезона, който не е лош за Локомотив", заяви той.

На въпрос за евентуална зимна селекция Стефан Грозданов отговори: "След излизането на Генков търсим остър и класен нападател. Следим някои играчи".

Локомотив (София) ще излезе във ваканция на 19 декември, а подготовката за пролетния полусезон на отбора ще започне на 8 януари 2008 година. Футболистите на Локомотив (София) ще бъдат на едноседмичен лагер във Варна, а след това заминават на подготовка в Кипър, където ще изиграят няколко контролни мачове.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Сря 12 Дек, 2007 20:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Локо (Сф) взима двама нови

...........Президентът на фенклуба на Локо (Сф) Румен Първанов поздрави специално Венци Стефанов с „класирането" на неговия отбор за четвъртфинала от турнира за купата на България. „Специално поздравявам Венци Стефанов за четворката, която получиха в Пловдив. Този поздрав е от гараджийската банда и ако иска може да дойде да му налеем някоя туба бензин", заяви самодоволно Първанов.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Сря 12 Дек, 2007 20:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Стефан Грозданов: Отдавна не бяхме стигали 1/4-финал

12 декември 2007 | 16:18 | Агенция "Фокус"
София. Наставникът на Локомотив София Стефан Грозданов остана доволен от класирането на тима на четвъртфиналите за Купата на България след минималната победа с 1:0 над Спартак Вн, предаде репортер на Агенция "Фокус". Грозданов допълни, че има вариант в тима да бъде привлечен нападател през зимата.
„Първо трябва да честитя и на отбора и на привържениците, защото от много дълго време отборът не се е класирал на четвъртфинал. Колкото до мача, срещата се проведе на много тежък терен. Предимството през първото полувреме беше пълно. Тогава Спартак създаде много положения, но и Балдовалиев пропусна няколко. Втората част явно силите бяха изцедени от страна и на двата отбора и трябваше да пазим резултата, което е най-важното в този турнир. Спартак се представи добре. Ще продължим да тренираме до 19-ти декември, след това момчетата ще поилучат почивка до 8 януари. Първият лагер е във Варна за 2 седмици, а след това отборът занимава за Кипър. След напускането на Генков, търсим нападател, имаме наблюдения, но не мога да ви кажа нищо сега.
Върнете се в началото
Kapitana



Регистриран на: 07 Дек 2007
Мнения: 156
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 12 Дек, 2007 20:41    Заглавие: Отговорете с цитат

DenK@7a написа:
Локо (Сф) взима двама нови

...........Президентът на фенклуба на Локо (Сф) Румен Първанов поздрави специално Венци Стефанов с „класирането" на неговия отбор за четвъртфинала от турнира за купата на България. „Специално поздравявам Венци Стефанов за четворката, която получиха в Пловдив. Този поздрав е от гараджийската банда и ако иска може да дойде да му налеем някоя туба бензин", заяви самодоволно Първанов.
Smile Smile Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Сря 12 Дек, 2007 20:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Локо София се добра до четвъртфиналите за Купата

12.12.2007 Спорт НетИнфо


Локомотив София продължи на четвъртфиналите в турнира за купата на България след икономиична победа с 1:0 над Спартак (Варна). Единственото попадение в мача бе дело на вездесъщият Марчо Дафчев в 32-та минута. Тогава националът на Локомотив София Марчо Дафчев с отличен финт се освободи от защитник на варненци и с точен удар от около десетина метра порази вратата на "соколите".

През цялото първо полувреме домакините доминираха, но македонският нападател Зоран Балдовалиев направи няколко пропуска от изгодни положения и пропусна да реши изхода на мача още в самото начало.

През втората част противно на очакванията футболистите на Спартак (Варна) превъзхождаха, а на два пъти гостите имаха сериозни претенции към страничния съдия Владислав Виденов от
Перник, който спря със засади две голови атаки на сръбския полузащитник на варненци Велимир Иванович.

Заслужава да се отбележи и още един факт - сред двестатината зрители на стадион "Локомотив" имаше и четирима привърженици на гостите, които издигнаха националния трибагреник с надпис: "Ултрас Спартак Варна".

След мача:

Атанас Атанасов, старши треньор на Спартак Варна: Мъжки двубой, в който и двата отбора се бореха с всички сили на един много лош терен. Стояхме доста добре на терена, през втората част имахме и териториален превес. През второто полувреме страничният съдия се опитваше с всички сили да запази резултата в полза на
Локомотив. Жалко за това младо момче, което започва така пътя си във футбола. Липсват ни точки в първенството и решихме да спестим някои играчи в турнира за купата. Мисля, че играем приятен футбол и резултатите рано или късно ще дойдат".

Стефан Грозданов, старши треньор на Локомотив София: Първо искам да честитя на отбора и на нашите привърженици класирането. Мисля, че отдавна Локомотив не е бил на такъв етап за купата. През първото полувреме имахме пълно предимство на тежкия терен, но Зоран Балдовалиев изпусна три-четири положения. През второто полувреме силите и на двата отбора се изчерпаха и трябваше да пазим резултата. Така е в турнирите, където най-важното е резултатът. С този мач приключваме сезона, който не е лош за Локомотив.

На въпрос за евентуална зимна селекция Стефан Грозданов отговори: "След излизането на Генков търсим остър и класен нападател. Следим някои играчи".

Локомотив София ще излезе във ваканция на 19 декември, а подготовката за пролетния полусезон на отбора ще започне на 8 януари 2008 година. Футболистите на Локомотив София ще бъдат на едноседмичен лагер във Варна, а след това заминават на подготовка в Кипър, където ще изиграят няколко контролни мачове.


Осминафинална среща от турнира по футбол за купата на България:

Локомотив София - Спартак (Варна) 1:0

Голмайстор: 1:0 Марчо Дафчев 32

Стадион: Локомотив
Зрители: 200
Време, облачно, дъждовно

Главен съдия: Стефан Спасов
Жълти картони: Пламен Крумов, Иван Пасков (Локо София) и Станислав Жеков, Владислав Мирчев, Иван Иванов (Спартак Вн)

Състави:

Локомотив София: Голубович, Златински, Крумов, Джилас (Рангелов 85) Дафчев, Добрев, Върбанов, Караджинов (Пасков 75), Савич, Иванов, Балдовалиев (Антунович 62)

Спартак (Варна): Цанков, Георгиев, Жеков, Маринов, Кунчев, Величков (Хикмет 69), Мирчев, Иванович, Илиев, Джукич, Иванов
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 12 Дек, 2007 20:42    Заглавие: Отговорете с цитат

DenK@7a написа:
Локо (Сф) взима двама нови

...........Президентът на фенклуба на Локо (Сф) Румен Първанов поздрави специално Венци Стефанов с „класирането" на неговия отбор за четвъртфинала от турнира за купата на България. „Специално поздравявам Венци Стефанов за четворката, която получиха в Пловдив. Този поздрав е от гараджийската банда и ако иска може да дойде да му налеем някоя туба бензин", заяви самодоволно Първанов.


ХАХА :D

иначе слушах по радиота неква греда , после от твто го видях ... те спартак същото положение имаха ...

иначе наистина имаме нужда от футболист тип "Генков" ...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum