Локомотив - Ботев Пловдив-19.03.08 15:30
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 19 Мар, 2008 0:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Nikince написа:
Koгато грандове като Атлетико, Барселона , Спартак Москва ..... са слушали Blue Canary .....на Колежа........Когато нашите момчета са прославяли България ....... Къде сте били вие?
Аз нямам нищо против вас!
Добре играете.........Но факт е че от много много много време.... вие сте 14 играчи на терена!
Това го знае всяко хлапе!


Локомотив София винаги е бил и ще бъде клуба, който е постигнал повече от Ботев. Винаги сте били след нас така, че и да се напъвате няма да има много смисъл. Ако имаш желание може да поспорим за успехите, които са имали двата отбора :shock: : Казваш играем 14 човека - в турнирите пак ли по 14 играем? [smilie=holyshit.gif] Що не си гледате в собствената си паничка, а се занимавате с нас? По всякакви форуми пишете как не си заслужаваме отбора, щото сме били малко, а в следващият момент как Локото не са никакъв отбор и ги подкрепят, ами айде разберете се де? Отбор ли сме или не? В Европа за нас ли свирят или не? 8-те поредни мача без загуба в турнирите кой ни ги е свирил?

Баланса ни с вас:

МАЧОВЕ ПОБЕДИ РАВЕНСТВА ЗАГУБИ ГОЛОВА РАЗЛИКА
100 46 22 32 134 - 107

Ясно е че тия факти не са ви приятни, ама нас това не ни брига. В епохата на БатИ МитЮ мачовете ви с нас си ги приемате за участия в евротурнирите, така че разбирам ви превъзбудата. Бихте един мач за купата - пишете го редом с мачовете със Олимпиакос, като част от най големите успехи на Ботев за последните 15 - тина години и легайте да спите. Писна ми тука некви балумби да се обясняват какви велики били, какъв отбор имали, съдиите как са ги порязали и т.н. - разбрахме ви мисълта. Както казва Пешката: В Пловдив втори нема - всички са номер 1 :lol: Разберете, че ние сме Локомотив София - отборът на Котето и Начко, минали сме през всичко - и добро и лошо, и винаги ще си обичаме отбора и ще бъдем горди да се наречем Локомотивци!

П.С. Последните години преди мача за купата, срещите ни с Ботев ги наблюдавах с пулс 58 - вярвам че мача миналата сряда е случайност и този път ще ги бием убедително тия палячовци.

(Нищо лично)
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 19 Мар, 2008 7:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Заеби ги тия папагали;

Цитат:
Локо (Сф) търси реванш от Ботев
Лопеш спешно в Португалия, Дзаферович пак остава без картотека

Реванш от Ботев ще гони днес отборът на Локомотив (Сф).
Срещата е от 15.30 часа на стадион "Локомотив" в кв. "Надежда". Железничарите ще искат на всяка цена да си върнат за загубата 0:2 преди седмица в четвъртфинала за Купата на България.
- Сигурен съм, че Локомотив ще търси реванш за това, че ги отстранихме. Очаква ни много тежък мач - сподели очакванията си треньорът на Ботев Тенчо Тенев.
СХЕМАТА
И двата отбора вероятно ще заложат на изпитаната схема - 4-4-2. В групата за Локомотив попадна пловдивчанинът Румен Тинков. Вратарят измести Валентин Галев. Хърватинът Ваня Дзаферович все още не е картотекиран, тъй като няма свободни места за играчи извън Европейския съюз.
Ботев отново ще разчита на дуото Георги Христов и Георги Какалов, които ще тормозят защитата на Локомотив.
КОНТУЗЕНИТЕ
Защитникът на Локомотив (Сф) Аделино Лопеш не попадна в групата заради травма. Той се прибра в Португалия. С травма е и Димчо Атанасов. Марчо Дафчев вече е възстановен след контузията, получена срещу Марек, и бе включен в групата.
За Ботев контузен е Николай Манчев.
В ПРЕДИШНИЯ КРЪГ
Локомотив победи 4:1 като гост Марек, а Ботев завърши 0:0 с Пирин.


Как стана/се реши тоя номер с/между Галев и Тинков, че нещо не разбрах? :?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Triena_Loko



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 242

МнениеПуснато на: Сря 19 Мар, 2008 9:42    Заглавие: Отговорете с цитат

ЧАКАМЕ ВИ ЦЯЛ СЕЗОН ДА ВИ ВЪРНЕМ ВЪВ ВТОРИ ЕШАЛОН ВСИЧКО ЖЪЛТО НИЕ МРАЗИМЕ ЩЕ ВИ ШИБАМЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :twisted:
_________________


Капитан Марин Маринов - командващ Бдинския полк, нарежда щикова атака - „На нож“, като сам повежда бойците си и загива в боя.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Сря 19 Мар, 2008 9:52    Заглавие: Отговорете с цитат

ПЛОВДИВ Е САМО ЧЕРНО-БЯЛ :!: :!: :!:
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 19 Мар, 2008 10:38    Заглавие: Отговорете с цитат

shangana написа:
ПЛОВДИВ Е САМО ЧЕРНО-БЯЛ :!: :!: :!:


Шамандуро, нали съм ти казвал ако няма какво да кажеш да траеш.

Не виждам какво храните майните. Фактът си е факт - не майните ходят по много, ние ходим по малко. Надежда и Свобода като население са колкот Пловдив,но хора проумейте В СОФИЯ ОТ МНОГО ГОДИНИ НИКОЙ НЕ ГО ЕБЕ ЗА ФУТБОЛ.. Е това е истината. А майните са надъхани със селските си комплекси и това е начина да се изживяват пълноценни. За тва докато наще хора не почнат да ходят и да си подкрепят отбора, нищо няма да стане. :x
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Nikince
Гост





МнениеПуснато на: Сря 19 Мар, 2008 10:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Kви селски комплекси?
Когато Пловдив е било град, Дори Рим не е съществувал. Ти история не четеш ли. Основан е 6000 г.пр.н.е ... За Сведения великата София възниква около 8 в.пр.н.е.
Не знам защо вие наричате вобще жалкия ви квартал София.
Най-лесното нещо на този свят е някой да стане 'софиянец".
Не мерси!
Нека съм била селянка, и съм избивала комплекси. Нека.
Поне аз не живея в 30 кв. панелка в квартал по-зле от гетото.... Нека съм селянка;)
Върнете се в началото
SCB
Гост





МнениеПуснато на: Сря 19 Мар, 2008 10:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Малко е селско да кажеш на пловдичанин селянин ;) аре стига. А кой играе пред празен стадион не знам - на мача с Македонска слива имаше 7-8 000 ;)
Върнете се в началото
SCB
Гост





МнениеПуснато на: Сря 19 Мар, 2008 10:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
А майните са надъхани със селските си комплекси и това е начина да се изживяват пълноценни. За тва докато наще хора не почнат да ходят и да си подкрепят отбора, нищо няма да стане. :x


Искаш да кажеш че си търсите и вие комплекси ли, хайде стига - просто Пловдив е най футболния град в БГ. Защо Варна, който изпреварва дори и в население Пловдив стадионите са празни, защо там 90% са говеда? Помисли върху това? Евала на вас иначе, че въпреки че сте малко подкрепяте отбора си в един град пълен с говеда и чорбарим, за които фенстовото се изразява в гледане на мач на маса с ракийка и салата и тук таме в ходене на мач с "Барсата видиш ли"
Върнете се в началото
amorkata



Регистриран на: 07 Ное 2007
Мнения: 543
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 19 Мар, 2008 11:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Nikince написа:
Kви селски комплекси?
Когато Пловдив е било град, Дори Рим не е съществувал. Ти история не четеш ли. Основан е 6000 г.пр.н.е ... За Сведения великата София възниква около 8 в.пр.н.е.
Не знам защо вие наричате вобще жалкия ви квартал София.
Най-лесното нещо на този свят е някой да стане 'софиянец".
Не мерси!
Нека съм била селянка, и съм избивала комплекси. Нека.
Поне аз не живея в 30 кв. панелка в квартал по-зле от гетото.... Нека съм селянка;)

на теб даже и фейса ти е селски :idea:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
SCB
Гост





МнениеПуснато на: Сря 19 Мар, 2008 11:07    Заглавие: Отговорете с цитат

amorkata написа:
на теб даже и фейса ти е селски :idea:


Дръж се малко по градски бе Smile В Надежда вали ли сняг, че в София не е спрял от сутринта?
Върнете се в началото
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Сря 19 Мар, 2008 11:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Nikince написа:
Добре играете.........Но факт е че от много много много време.... вие сте 14 играчи на терена!
Това го знае всяко хлапе!


мда то си личи по резулатати в евротурнирите нали :lol: :lol: :lol:
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
amorkata



Регистриран на: 07 Ное 2007
Мнения: 543
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 19 Мар, 2008 11:22    Заглавие: Отговорете с цитат

SCB написа:
Metala написа:
А майните са надъхани със селските си комплекси и това е начина да се изживяват пълноценни. За тва докато наще хора не почнат да ходят и да си подкрепят отбора, нищо няма да стане. :x


Искаш да кажеш че си търсите и вие комплекси ли, хайде стига - просто Пловдив е най футболния град в БГ. Защо Варна, който изпреварва дори и в население Пловдив стадионите са празни, защо там 90% са говеда? Помисли върху това? Евала на вас иначе, че въпреки че сте малко подкрепяте отбора си в един град пълен с говеда и чорбарим, за които фенстовото се изразява в гледане на мач на маса с ракийка и салата и тук таме в ходене на мач с "Барсата видиш ли"

Адски си прав. Пловдив наистинa e футболen град. Относно говедата и чорбарите - насекаде са - спасение няма. Всички са стратези и много знаят. Заеби ги тия. Ебати НАХУЙНИЦИТЕ!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 19 Мар, 2008 11:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Nikince написа:
Kви селски комплекси?
Когато Пловдив е било град, Дори Рим не е съществувал. Ти история не четеш ли. Основан е 6000 г.пр.н.е ... За Сведения великата София възниква около 8 в.пр.н.е.


Е тая реакция говори сама за себе си.Май вас това ви учат на пейките пред блока да ги говорите тия неща. Нищо лично.Познавам и много готини хора от вашия град, но колкото и да го сучете сте провинция. С всички плюсове и минуси от това.

А това аз къде живея, на колко квадрата и т.н. - който ме познава, знае. 8)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
amorkata



Регистриран на: 07 Ное 2007
Мнения: 543
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 19 Мар, 2008 11:24    Заглавие: Отговорете с цитат

SCB написа:
amorkata написа:
на теб даже и фейса ти е селски :idea:


Дръж се малко по градски бе Smile В Надежда вали ли сняг, че в София не е спрял от сутринта?

Сняг вали, сняг вали - ЛОКО пак ще победи!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
cveti_92



Регистриран на: 20 Авг 2007
Мнения: 295
Местожителство: там където сме ние-ДЯВОЛЪТ е на свобода !

МнениеПуснато на: Сря 19 Мар, 2008 11:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Днес въпреки гадното време трябва да победиме..
хайде нека всички ,който могат да дойдат ...отбора има нужда от подкрепата ние .....
сняг вали,вали ЛОКО СФ ЩЕ ПОБЕДИ... 8)
_________________
♥МОМИЧЕ С ЧЕРВЕНО -ЧЕРНО СЪРЦЕ♥
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Следваща
Страница 3 от 13

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum