Локомотив Сф - ЦСКА 29.03.08 15.30 ч. ст. Локомотив
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
MagicMist
Гост





МнениеПуснато на: Пон 31 Мар, 2008 19:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Много съм голд с вас момчета, че подкрепихме отбора, показахме, че като искаме можем да си подкрепяме и ние отбора... Грозен мач като цяло, но аз откривам и нещо хубаво- има надежда за отбора от надежда... Много искам да видя отбора в следния състав: Голубович, Савич, Джаферович, Лино Лопеш, Кичо, Бандаловски, Иво Иванов, Димо, Златински, Балдо, Митев... Според мен това не е лош състав!!!
Върнете се в началото
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 31 Мар, 2008 22:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Статия на Дон Балон: :evil: НА ТИЯ ДО ЕДИН ИМ ПОЖЕЛАВАМ КОН ДА ШИБА ЖЕНИТЕ ИМ НА МАЙКИТЕ ИМ НА ГРОБОВЕТЕ! ДА ИЗМРАТ ДО КРАК!!! Който има нерви да чете. :evil:

Ужасен стадион с господар Гигов и ироничен Томов, това може да се сравнява само с евтините фенове

Зная, че едно от най-ужасните места, на които може да се гледа футбол в столицата е стадионът в квартал Надежда. Може би единствено евтино облечените фенки могат да се конкурират в грозотата на този пейзаж. Порутеният "Локомотив" вмирисан на кебапчета и соцреализъм има претенцията да приюти "европейско дерби". Европейски, но по един по-балкански начин...

Очаквате да кажа е, че си загубих времето в седене права на един потрошен стадион, гледайки още по-скапан футбол. Поне така се случи с тези, които бяха на стадиона, за да наблюдават срещата между Локомотив и ЦСКА. Истината е, че това, което всъщност привлече вниманието ми към "дербито" в "Надежда", не беше самият футбол. Попаднах на стадиона на Локо единствено от любопитство какви хора ще присъстват. Исках да видя на живо кои е футболният ни елит и какъв е българският запалянко...

В тълпите от зрители спокойно мога да разгранича няколко различни персонажа: фенове, дошли, за да псуват противниковия отбор, съдията и в крайна сметка управляващите и държавата. Няма как да минем без журналистите, които дори не се стараят да изглеждат обективни и безпристрастни и ругаят повече от феновете и любимата ми категория – хора, които изобщо не са дошли да гледат футбол. Третата категория е най-обширна и разнообразна – шефове на спортни клубове, футболни деятели, бизнесмени и жени. Към последните се причисляват приятелките и съпругите на футболистите. Клетите девойки гледат тъповато в една точка също като мен и само чакат да свърши "дербито", за да приберат половинките си.

Цялата тази пъстра картинка пристигна с дозини лъскави коли. Скъпите машини се поизмъчиха да си намерят място на осеяния с дупки паркинг на "железничарите", лачените гости смесиха парфюма си с аромата на скарата и побързаха да си намерят място на трибуните. Президентът на ЦСКА Александър Томов с типичната си иронична физиономия отново присъства на двубоя, само за да засвидетелства ангажираност към отбора си. "Червеният" бос сякаш отново се зае с това да хули и спори с конкуренцията и в по-малка степен да наблюдава играта на подопечните си. Това в доста по-малка степен може да се каже за шефа на Локо Николай Гигов. Президентът на "железничари" се чувстваше като господар в порутения замък на Локомотив. Пренебрегвайки както въпросите на журналистите, така и коментарите на противниковия лагер "кралят" на софийския тим се скри в луксозната си лимузина и отпраши да празнува равния резултат.

Не ги виня, тези, които мъжки си проправяха път към малкото свободни седалки на стадиона. Все пак не подхожда на "тежки" господа да стоят прави, защото на стадиона в "Надежда" няма достатъчно места. Още по-лошо от стоенето на крак е да се отъркат в простолюдието, като си намерят място при редовите фенове. Скъпите им кожени якета никак не кореспондират със скромните шуби на запалянковците. Докато си играят с ключовете на мощните си возила събират погледите на не така богатите си съседи по седалка.И двата лагера люпят семки и плюят звучно, седят на едни и същи мръсни и разбити седалки, но лъскавите господа си въобразяват, че са по-класната част от публиката...

По-ужасни от тях са само жените-фенки. Открай време подозирам, че единствената причина някое момиче да отиде на стадион (особено такъв, какъвто е в "Надежда") са футболистите. Облечени подобаващо за нощно заведение, но не и за спортна среща... Евтините им прически и пресиленият макиаж не могат да прикрият простоватите им физиономии. Още по-трудно може да се прикрие причината, поради която са решили да прекарат съботния си следобед на стадиона. И за малките деца става ясно, че тези фенки са тук, за да си търси жертви сред играчите на Локо и ЦСКА. Някои от тях като красавицата от корицата на "Playboy" Маргарита Пейчинска, вече бяха намерили футболна половинка. С престорено безхаберие Марго оглеждаше женската конкуренция и се успокоява, че ако не друго поне не е много евтина....

Едва изтърпяла края на срещата тръгвам към изхода на стадиона. Там вече са се събрали и моите герои. Въпреки резултата на мача всички остават доволни – феновете са се наругали на воля, лачените господа са си показали новите придобивки, евтино докараните дами са събрали похотливи погледи, Томов е изръсил поредната си глупост...А къде остана футболът в "Надежда"? Че кой е дошъл, за да гледа футбол...
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Пон 31 Мар, 2008 22:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Предлагам едно плакатче на следващото дерби с Селяните от Ловеч :!: :!: :!:
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 31 Мар, 2008 23:52    Заглавие: Отговорете с цитат

тая статия ... типична за "Сигнално жълто" ...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 01 Апр, 2008 9:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Aз от кога ви казвам да се направи нещо по въпроса :roll: В случая тая пача дето го е писала това плаче да и разбият муцката едно на ръка, ама немаше ли някакъв пиниз да се прати до Баш редакцията на Дон Бонбон какви неща се изписва в българският клон на изданието. Не че имам представа то дали е такова жълто, обаче досега каквото съм чел всичкото е ДАЛЕЧ от обективната журналистика (нещо, което в България всъщност тотално отсъствува)...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Вто 01 Апр, 2008 10:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Medala написа:
fortinbras написа:
lokoman написа:
приличен здрав мач! нашите се хвърлиха здраво ! това исках от тях , в момента сме по слаби от прасетата , но аз бях сигурен че няма как да загубим този мач , отбора е опитен и има характер ! липсва само майсторство ,но след цецо нямаме лидер! Марчо нещо 2 мача не в форма ,но се съгласете ,че не може само той да ни е мъкне цял сезон. Джилас се бори ,но нее реализатор , а Балдо му трябва пас - а когато играем с центрирания и няма пас няма как да вкара ! Абе ЛОКО НАПРЕД НИ СМЕ С ТЕБ!!
Добра агитка, но пак някои хора бачкат дуги с пият на кафето !


Абсолютно правилен и хубав пост!!! И аз видях нещата така: Марчо вече си мисли за следващия си отбор и това е нормално. Дано да има късмет да поиграе навън. Иначе в момента формата му е на средностатистически халф във "А" група. Майсторство липсва на отбора-ако Шпишич не се беше контузил толкова лошо, той даваше големи надежди за истински плеймейкър. В момента Иво Иванов е в кошмарна форма. С чорбата 2 паса не можеше да върже, а от него се чака да замени Кайо!!!! Коилката, който аз мисля че е вече за пейка, беше пак най-добър в средата-борба, отнемане-супер. Жалко за контузията на Лино-голям играч за мен. Как отказа Удоджи-направо му взема свидетелството за движение по крилото. Бандаловски за мен игра прилично-очаквам много от това момче. Напред нещата са ясни: на Джилас и на Зоран им трябват мачове заедно и ще стане!!! Сигурен съм!!! Те са допълващи се-НО трябва постройката на игра да се смени-с ховече заходи по крилата и центрирания. Това означава да имаш два мощни халф-бека-поне като Малин в добрите му дни!!!! И така....
ти си бившият -ХАМЛЕТ-нали .просто имате един стил.


:wink: :D Разкрит съм.... :D интересно, че си се сетил за стила, а не примерно, кой е Фортинбрас и от кое произведение е и т.н. Няма лошо! Признавам си - аз съм. :idea:
Върнете се в началото
milanelo_1929



Регистриран на: 23 Яну 2007
Мнения: 217

МнениеПуснато на: Вто 01 Апр, 2008 12:31    Заглавие: Отговорете с цитат

http://gong.bg/view_article.php?article_id=41303 :twisted: ПОРЕДНАТА ЖУРНАЛИСТИЧЕСКА АТАКА ПО НАШ АДРЕС [smilie=smack.gif] Н.Александров -ДОЛНА ПОДЛОГА [smilie=wanker.gif]
_________________
I LOVE AYIA NAPA-CYPRUS!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 01 Апр, 2008 13:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Аре верно да почнем неква масова атака срещу журналята.Плакати, графити....ако трябва коли да ломим....само така се опраат. :x :x :evil:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Вто 01 Апр, 2008 14:07    Заглавие: Отговорете с цитат

milanelo_1929 написа:
http://gong.bg/view_article.php?article_id=41303 :twisted: ПОРЕДНАТА ЖУРНАЛИСТИЧЕСКА АТАКА ПО НАШ АДРЕС [smilie=smack.gif] Н.Александров -ДОЛНА ПОДЛОГА [smilie=wanker.gif]


Тоя да ходи да се застреля :evil:

Кога свирят разни измислени дузпи за Велизар, никой нищо не коментира - щом съдията така е преценил значи имало! Ми сега съдията преценил, че няма и толкова :evil: И че тия смотани чорбари, ако не ги бутат отвсякъде хич не ми е ясно дали щяха да имат толкова титли :evil: Бива наглост, бива.. Ние за кво се бориме си е наш проблем, не е на Ники Александров :twisted: Да си гледа свинското отборче и да си грухти на скапаното сайтче! Супер много дразнат, пък после феновете били комплексари и нз си кво :x Ма и наще пък не хванат да излезнат с няква позиция, само се спотайват :evil: :x Аман от наглеци.. :evil: :evil: :evil:
Върнете се в началото
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Вто 01 Апр, 2008 14:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Аре верно да почнем неква масова атака срещу журналята.Плакати, графити....ако трябва коли да ломим....само така се опраат. :x :x :evil:


аз имам бухалка метална и лесно ще потруша некоя кола 8) :twisted:
Върнете се в началото
koljo shopa
Гост





МнениеПуснато на: Вто 01 Апр, 2008 15:10    Заглавие: Отговорете с цитат

milanelo_1929 написа:
http://gong.bg/view_article.php?article_id=41303 :twisted: ПОРЕДНАТА ЖУРНАЛИСТИЧЕСКА АТАКА ПО НАШ АДРЕС [smilie=smack.gif] Н.Александров -ДОЛНА ПОДЛОГА [smilie=wanker.gif]


А това пък май е единствения нормален ЖУРНАЛИСТ в ДАРИК, и добре , че основно той се занимава с нашия отбор там.
Браво,Светльо-браво,Табаков!

ДА НАКАЗВАТ ФУТБОЛНИТЕ ХОРА ЗА НАПАДКИ СРЕЩУ СЪДИЯТА
Светослав Табаков 31 март 2008 11:09


В българския футбол няма оправия. А що се отнася до съдийството – съвсем. С родни рефери - не става. Все на някого някой е крив. С чужди съдии – също явно не става. Пак се вихри някаква конспирация. Някой първи е научил името на чужденеца, друг го хванал още на летището...Няма угодия за така наречените футболни хора в България.

Напоследък дори излезе нова мода. Почваш да плюеш срещу съдията някъде от вторник. Четири-пет дни преди мача, без още дори да си научил името му. Целта е ясна – който и да е той, да му въздействаш превантивно върху психиката.

Ето и сега. ЦСКА е ощетен срещу Локомотив Сф. Добре де, ощетен е, ОК! Въпреки че в многото мнения, които сондирах от събота до днес, за да оформя и моята окончателна теза, що се отнася до недадената дузпа за Велизар, мненията са 50:50. В случая с непоказаните втори жълти картони на Георги Марков и Иво Иванов, обаче мисля, че те ги заслужаваха напълно.

Така че приемаме, че ЦСКА е бил ощетен в този мач и не спорим. Но защо, когато през есента Антон Генов даде дузпа за ЦСКА за „фаул“ на Данчо Тодоров срещу съотборника му Велизар Димитров в пеналта на Локомотив, а още признаха гол на Неи от засада, никой от „Надежда“ не скочи да се жалва.

Напротив, тогава в отбора бе наложена забрана на всички да се коментират съдийските отсъждания, нищо че са в ущърб на отбора. И трябваше да мине мача в събота, за да бъдат припомнени като ответна реакция някои неща от есента.

Така че съдията - прав или грешен, българин или чужденец, нямаш право да го коментираш. Или ако го коментираш, си отнасяш солидната глоба за изказванията. Така, както постъпват в Англия с непослушните треньори. Само тогава има шанс малко да се оправим.
Върнете се в началото
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 01 Апр, 2008 15:19    Заглавие: Отговорете с цитат

То затова идват "геройствата" срещу отбори като Тулуза....и тогава кой крив....както се казва на крив ..... вълната му крива :lol: А те от чорбата са спецове по мрънкотенето,а Тройчо е паталогичен случай :twisted: :twisted: :twisted:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 01 Апр, 2008 17:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Аре верно да почнем неква масова атака срещу журналята.Плакати, графити....ако трябва коли да ломим....само така се опраат. :x :x :evil:



с удоволствие :D
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Вто 01 Апр, 2008 18:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Само со кютек ке се опраат!!! :twisted: :twisted: :twisted:
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 01 Апр, 2008 22:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе незнам, но един от възможните варианти за начало е да се намерят мейлите на изданията публикуващи подобни лайна и да се почне зверска хранилка.

ЖУРНАЛИСТИ - ТЕРОРИСТИ!
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Страница 8 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum