Видима Раковски-ЛОКО СОФИЯ-25.04.08,17ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Съб 26 Апр, 2008 18:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Majestic написа:
venci написа:
Majestic написа:
от посредствен отбор като нашия какво очаквате?


поне последния да бяха били :roll: :roll: :roll: сега трябва яко инвестиране в столичните дербита....щото иначе кур За Европа :oops:

100 % загуба от Левски. Славия може да ги биеме.



Ще биеме евреите,ако подходим с тактиката на Спартак Варна :lol: :lol: :lol: иначе с тия мърди е невъзможно :oops: :twisted:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Съб 26 Апр, 2008 20:39    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
Като ти чета поста наистина по-добре ще се справиш от нашите кратуни на пейката :twisted: :twisted: :twisted: цял мач сипане,сипане и пак сипане на топката и никой не им каза удари от далеч да пробват :roll: :roll: :roll: Наистина големия ни проблем са халфовете,разиграващи халфове....трябват задължително!!!!


Хахаххаха :D :D :wink: Железните чакам официално да ми издигнат кандидатурата за треньор пред И.Т. и Гигата...-това в рамките на шегата!!! Поигравали сме всички футбол, спор-няма. Някои и имат вродена представа за играта....За мене Лечков каза нещо много верно преди 3-4 години: футбола е проста игра за умни хора!!!! Е, това е истината!!! НО е добре, че сега все пак се вижда къде е отбора, Мито Васев къде е-аз имах една друга представа за него и т.н. Просто-това са РЕАЛНОСТИТЕ!!!! И некак си се вижда липсата и на физическа подготовка, и на игрова подготовка-никакви заучени положения, никакви хитри отигравания и т.н. Все едно тия хора не тренират-те само възстановяват и така!!!! За мене лично това е смешно в нашето смешно първенство с 30 кръга, да не можеш да изкараш мачовете за какво говори-или отбора не тренира, или футболистите не стават за тоя отбор-извиняваме се на всички, НО е така....и аз пак казвам: прекланям се пред всички играчи на ЛОКО СФ, дали чного на отбора-но е време поне 1/2 от тех сами да окачат обувките на пирона!!!! И за тях добре-и за отбора добре!!! Удивен съм от това обаче, че новите уж "звезди" - Златински, Балдо, Джилас-специално Балдо-набира скорост-НО другите двама не бива да се гордеят с представянето си този сезон!!!! :lol: 8) Дано да бием Пирин и дано да изклатим Евреите и Берое-това е програма максимум!!!!
Върнете се в началото
Majestic
Гост





МнениеПуснато на: Съб 26 Апр, 2008 20:45    Заглавие: Отговорете с цитат

fortinbras написа:
venci написа:
Като ти чета поста наистина по-добре ще се справиш от нашите кратуни на пейката :twisted: :twisted: :twisted: цял мач сипане,сипане и пак сипане на топката и никой не им каза удари от далеч да пробват :roll: :roll: :roll: Наистина големия ни проблем са халфовете,разиграващи халфове....трябват задължително!!!!


Хахаххаха :D :D :wink: Железните чакам официално да ми издигнат кандидатурата за треньор пред И.Т. и Гигата...-това в рамките на шегата!!! Поигравали сме всички футбол, спор-няма. Някои и имат вродена представа за играта....За мене Лечков каза нещо много верно преди 3-4 години: футбола е проста игра за умни хора!!!! Е, това е истината!!! НО е добре, че сега все пак се вижда къде е отбора, Мито Васев къде е-аз имах една друга представа за него и т.н. Просто-това са РЕАЛНОСТИТЕ!!!! И некак си се вижда липсата и на физическа подготовка, и на игрова подготовка-никакви заучени положения, никакви хитри отигравания и т.н. Все едно тия хора не тренират-те само възстановяват и така!!!! За мене лично това е смешно в нашето смешно първенство с 30 кръга, да не можеш да изкараш мачовете за какво говори-или отбора не тренира, или футболистите не стават за тоя отбор-извиняваме се на всички, НО е така....и аз пак казвам: прекланям се пред всички играчи на ЛОКО СФ, дали чного на отбора-но е време поне 1/2 от тех сами да окачат обувките на пирона!!!! И за тях добре-и за отбора добре!!! Удивен съм от това обаче, че новите уж "звезди" - Златински, Балдо, Джилас-специално Балдо-набира скорост-НО другите двама не бива да се гордеят с представянето си този сезон!!!! :lol: 8) Дано да бием Пирин и дано да изклатим Евреите и Берое-това е програма максимум!!!!

Nai-veroqtno DA. Ma4a s Levski sum go otpisal..daje nqma i da xoda..
Върнете се в началото
JOPETO



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 516
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 26 Апр, 2008 22:33    Заглавие: Отговорете с цитат

събрахме се добра агитка според мене за петър работен ден. можеше и по добре да е ама и много по зле. димчици факли попяхме и тва е. нямаше много ностроение защото футбалерите се погрижиха за това с яловата си игра.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Casual
Гост





МнениеПуснато на: Съб 26 Апр, 2008 22:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Majestic написа:
fortinbras написа:
venci написа:
Като ти чета поста наистина по-добре ще се справиш от нашите кратуни на пейката :twisted: :twisted: :twisted: цял мач сипане,сипане и пак сипане на топката и никой не им каза удари от далеч да пробват :roll: :roll: :roll: Наистина големия ни проблем са халфовете,разиграващи халфове....трябват задължително!!!!


Хахаххаха :D :D :wink: Железните чакам официално да ми издигнат кандидатурата за треньор пред И.Т. и Гигата...-това в рамките на шегата!!! Поигравали сме всички футбол, спор-няма. Някои и имат вродена представа за играта....За мене Лечков каза нещо много верно преди 3-4 години: футбола е проста игра за умни хора!!!! Е, това е истината!!! НО е добре, че сега все пак се вижда къде е отбора, Мито Васев къде е-аз имах една друга представа за него и т.н. Просто-това са РЕАЛНОСТИТЕ!!!! И некак си се вижда липсата и на физическа подготовка, и на игрова подготовка-никакви заучени положения, никакви хитри отигравания и т.н. Все едно тия хора не тренират-те само възстановяват и така!!!! За мене лично това е смешно в нашето смешно първенство с 30 кръга, да не можеш да изкараш мачовете за какво говори-или отбора не тренира, или футболистите не стават за тоя отбор-извиняваме се на всички, НО е така....и аз пак казвам: прекланям се пред всички играчи на ЛОКО СФ, дали чного на отбора-но е време поне 1/2 от тех сами да окачат обувките на пирона!!!! И за тях добре-и за отбора добре!!! Удивен съм от това обаче, че новите уж "звезди" - Златински, Балдо, Джилас-специално Балдо-набира скорост-НО другите двама не бива да се гордеят с представянето си този сезон!!!! :lol: 8) Дано да бием Пирин и дано да изклатим Евреите и Берое-това е програма максимум!!!!

Nai-veroqtno DA. Ma4a s Levski sum go otpisal..daje nqma i da xoda..


Браво на теб , слава богу че не сме всичките като теб :!:
Ние в ловяч бяхме 70 човека някъде и ние знаехме че ще паднем но отиваме да пеем и да подкрепяме отбора. Просто си правиш шоуто еби му майката на резултата
Върнете се в началото
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Нед 27 Апр, 2008 7:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво, майна!!! Така трябва да се подкрепя винаги един отбор!!! Но трябва да се промени преди всичко нашият манталитет, защото в ДНК-то на българина по начало е заложена комплексарщина!!! :lol: :lol: :lol:
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
milanelo_1929



Регистриран на: 23 Яну 2007
Мнения: 217

МнениеПуснато на: Нед 27 Апр, 2008 9:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
venci написа:
И съпорта кат играта на отбора :lol: :lol: :lol: :lol:Най - яки бяхме от Плевен начело с Ицо Фазомера BAD BOYS AUS PLEVEN LOKO SF ULTRAS :lol: :lol: :lol: :lol: Имаме си знаме поне,макар и с темперни боички :lol: :lol: :lol:


Защо ли не се учудвам.... :evil: :x :evil: :roll:
ДРУГИТЕ ПОСПАХМЕ :lol: :lol: :lol: -Е ИМАШЕ И ТАКИВА...... :?:
_________________
I LOVE AYIA NAPA-CYPRUS!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 28 Апр, 2008 9:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Снощи като гледах репортажа по "3-то" полуДРЕМЕ секторът изглеждаше повече от доволно. А Венци като каза знаме - намерил съм къде ще ви се направи и след празниците се заемам сериозно да го осъществим, за да няма темпери и т.н. :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон 28 Апр, 2008 13:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Снощи като гледах репортажа по "3-то" полуДРЕМЕ секторът изглеждаше повече от доволно. А Венци като каза знаме - намерил съм къде ще ви се направи и след празниците се заемам сериозно да го осъществим, за да няма темпери и т.н. :wink:



айде за УЕФА -та дано е готово :wink: да славим Плевен из Европа :lol: :lol: :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 28 Апр, 2008 13:29    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
Metala написа:
Снощи като гледах репортажа по "3-то" полуДРЕМЕ секторът изглеждаше повече от доволно. А Венци като каза знаме - намерил съм къде ще ви се направи и след празниците се заемам сериозно да го осъществим, за да няма темпери и т.н. :wink:



айде за УЕФА -та дано е готово :wink: да славим Плевен из Европа :lol: :lol: :lol:


хаха

ние да влезем ... пък знамето аз ще ви напраа ако ви е проблем :roll: :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пон 28 Апр, 2008 14:20    Заглавие: Отговорете с цитат

айде за УЕФА -та дано е готово :wink: да славим Плевен из Европа :lol: :lol: :lol:[/quote]

В краен случай за Интертото, пак из Европа!!! Ама докато се доберем до УЕФА има бая кръгове, знамето ще ви се скъса!!! :lol: :lol: :lol:
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Страница 5 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum