ЛОКО СФ-БОРАЦ 26.08 20.00 часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 28 Авг, 2008 22:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Айдееееееее.....какво се оказа накрая? Че ултрасите били виновни? Еми евала! :x :x :x

Vojdek, явно си от генерацията, която се бореше за званието "образцова спортна публика", заради което накрая станахме най-смотана публика на тия географски ширини. И ти си нов тука и затова не си чувал прословутата ми реплика, че ние ултрасите, сме джедаите на тоя клуб и добре че сме ние, че иначе тази "публика" щеше да е пълния ташак който беше преди 15 г.

И да.Така се подкрепя един отбор - песни до откат,знамена, димки и изтрещяване до краен предел. Всичко друго е пасивност, която не мога да понасям. Аз съм най-големият стожер на това да сме в отделен сектор без лигльовци и примадони, само че неуспешният експеримент "Блок VIII" доказа че не сме дорасли за това.

Все пак наистина ние се оказахме големия губещ от турнирите тази година, защото всички други все пак ще играят в УЕФА. Еми това е положението. Сега мисля че е време да пострадаме малко, да се консолидираме и да израстнем като публика. А и е време за нова цел - четвърти пореден сезон в УЕФА.

И така господа - ЗАСЕДАНИЕТО ПРОДЪЛЖАВА! :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Vojdek
Гост





МнениеПуснато на: Пет 29 Авг, 2008 0:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Да.Вие сте както се изрази Джедаите на клуба.Аз за пореден път казвам:"НЕ СЪМ ПРОТИВ АГИТКАТА НА УЛТРАСИТЕ."Напротив треа и вие да сте там секи път.Евала и поклон.(не се майтапя и не иронизирам)
Ама само едно да кажа:
На всеки мач на който на Локо му трябва МНОГО публика освен вие 100-300 Джедаи идваме и ние-обикновенната пехота.Не ни забравяйте щот и ние сме към 3000(примерно).
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 29 Авг, 2008 0:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Понеже ти почна да говориш с цифри, пехотинецо, айде провери от коя година, не сме имали повече от 1000 души на домакински мач. Големите длъжници в тоя клуб да редовите фенове. На ултрасите - се дължи само голямо уважение. :wink: [/img]
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пет 29 Авг, 2008 1:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако утре Борац се падне с Милан ,набирам хора за ритуално самоубийство :lol: :lol: А ако се паднат с Левски ,поне ще знаем ,че има и по-зле от нас :oops: :oops:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cveti_92



Регистриран на: 20 Авг 2007
Мнения: 295
Местожителство: там където сме ние-ДЯВОЛЪТ е на свобода !

МнениеПуснато на: Пет 29 Авг, 2008 13:46    Заглавие: Отговорете с цитат

ААААААА БЯСНА СЪМ :evil:
РАЗБРАХ ТЕ ЛИ БОРАЦ ЩЕ ИГРАЕ С АФК „Аякс“ Амстердам :twisted:
МОЖЕШЕ НИЕ ДА ИГРАЕМЕ С ТЯХ :evil: :twisted:
И ДА ХОДИМЕ ДО Амстердам :x
_________________
♥МОМИЧЕ С ЧЕРВЕНО -ЧЕРНО СЪРЦЕ♥
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Пет 29 Авг, 2008 13:48    Заглавие: Отговорете с цитат

cveti_92 написа:
ААААААА БЯСНА СЪМ :evil:
РАЗБРАХ ТЕ ЛИ БОРАЦ ЩЕ ИГРАЕ С АФК „Аякс“ Амстердам :twisted:
МОЖЕШЕ НИЕ ДА ИГРАЕМЕ С ТЯХ :evil: :twisted:
И ДА ХОДИМЕ ДО Амстердам :x


Вече ходихме до Холандия 8) Който бил бил 8) Кур за Евреите от аякс 8)
Върнете се в началото
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Пет 29 Авг, 2008 13:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Локо (Сф): Извиняваме се за резила срещу Борац
29 август 2008 | 13:58
От: SportLine.bg

--------------------------------------------------------------------------------

размер на шрифта: a a a | разпечатай
София. Ръководството, треньорите, футболистите и служителите на Локомотив (София) се извиниха на всичките привърженици и почитатели на клуба за отпадането от Купата на УЕФА. Във вторник "железничарите" направиха 1:1 с Борац (Чачак) на реванша от втория предварителен кръг на надпреварата и се сбогуваха с евротурнирите, тъй като бяха загубили първата среща с 0:1. "Благодарим за сърцатата и несломима подкрепа от страна на феновете", се казва още в официалното обръщение, публикувано в сайта на клуба. В информацията се доуточнява, че на целия отбор е наложена сериозна глоба за отпадането от турнира за Купата на УЕФА.
Върнете се в началото
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Пет 29 Авг, 2008 13:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Vojdek написа:
Не съм...този който каза.Но ще ти кажа,че не си прав за Гигата.Защото той има много кинти,вярно е.Но също така е вярно че не може да ги пръсне ей така за трансфери.Нали като направи трансфери за 2 мил. и треа да плаща още толкова за заплати?И още за апартаменти и други глупости за ония примадони-футболарчета.Гигов не е Абрамович.То ако не са трансферите навън той не може да избие и 1/1000 от това което влага.А както казах пари има.Ама я да събереме ние за 1 трансфер 300 000 евро примерно?И после да плащаме 3-4000 ежро заплата секи месец.И апартамента 5-600 евро.И за стадиона некви кинти.И за автобусчето и за .............
И после какво?Няма и 300 лв. от билети,няма и 200 от артикули от ТВ права още 5-600 000 евро...и закъде?Тъй че мани ти ама ако се замислиш за един трансфер колко се вътриш без да връщаш нищо...май и аз и ти няма да ги праиме трансферите. :wink:
:D

А така да прочета нещо смислено.Но да ти кажа,че ще те разберат само хората дето и имат бизнес за който да се грижат а не тези дето чакат края на месеца да си получат парите.Но все пак и Гиги е виновен за доста неща но.......спирам до тук. 8)
Иначе не си прав,че сърбите не са цигани даже манталитета им е такъв прилича на нашия колкото и да ме е срам :oops: само дето са по големи националисти и ни мразят в червата повярвай ми.Гадове са.
Върнете се в началото
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Пет 29 Авг, 2008 14:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Shanko написа:
cveti_92 написа:
ААААААА БЯСНА СЪМ :evil:
РАЗБРАХ ТЕ ЛИ БОРАЦ ЩЕ ИГРАЕ С АФК „Аякс“ Амстердам :twisted:
МОЖЕШЕ НИЕ ДА ИГРАЕМЕ С ТЯХ :evil: :twisted:
И ДА ХОДИМЕ ДО Амстердам :x


Вече ходихме до Холандия 8) Който бил бил 8) Кур за Евреите от аякс 8)

Аз викам кур за сърбетата поне 6-7 гола да отнесът и ще ще.....
Върнете се в началото
obektiven
Гост





МнениеПуснато на: Нед 31 Авг, 2008 12:42    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="Vojdek"]Не ми се обиждайте като за начало а ми кажете че това което съм написал по-надолу не е вярно.

bulgarista,Никой не е казал че сте виновни.Напротив-твърдо за атмосферата,но се пак по едно време видях как запушваха на малкото деца носовете да не дишат.Вятъра е кофти нещо,а онова си беше бая димка.

lokoman,благодарско че си прочел точно това което бях написал.Явно може и да сме били на различни мачове,защото на онзи на който аз бях,накрая към тунела се затичаха доста хора,някои от тях доста афектирани,и един от тях бутна един дядо...разбираш ли?Възрастен човек?Схващаш ли идеята?Нито се спря да се извини,нито е обърна поне да види добре ли е човека?Яко културно!!!

Zaspalan::
xiii. Не се прави на вандал, не разрушавай това което те заобикаля, не кради от магистралите или от обикновенните пътища каквото и да било.
Прочети си идеологията на крайните,и после ми говори за седели и неседели в час.
50-то щом е ултрас форум си го направете затворена група.После питайте защо няма фенове на мача?Пращай всички фенове които не са
членове на ултрас формацията на кино и театър и не се учудвай,
ако накрая останете само вие.Дръж се враждебно с феновете,на мен лично не ми пука-аз пак ще отида и в Надежда и на гостуване,ако имамвъзможност и т.н.И честно казано с тия приказки само градиш лошо име на всички от Ултрасите.
100-но пей който искаш химн,но след като си обидиш на расова основа играчите от отбора не очаквай много от тях.
170-то и аз мога да пиша и да говоря наизуст,като съм прочел отгоре-отгоре мнението на писалия преди мен.Не ми се занимава да споря с теб,щот сме от един отбор и няма смисъл.Но все пак си помисли дали не съм прав,преди да съдиш.
A и грам не ме "брига" дали сърби или "македонци" ме мразят.Отидох на футболен мач,а не на "Оплюй другарче".
А,за малко да забравя-чел съм история и никъде не виждам да наричат сърбите цигани,нито да пише че са произлезли от цигани.
А това че отборченценценценто им ни засрами насред София,то вината е у наш'те играчи а не у техните или у публиката.
Спирам да не ни банне модератора заради безмислени спорове.
Различни хора-различни нрави.Демокрация=прави каквото искаш
стига да не пречиш на всички останали. :wink:[/quote]




[smilie=superkewl.gif] [smilie=thatworks.gif] [smilie=superkewl.gif] [smilie=thatworks.gif] [smilie=superkewl.gif] [smilie=thatworks.gif] [smilie=superkewl.gif] [smilie=thatworks.gif] [smilie=superkewl.gif] [smilie=thatworks.gif] [0011-loko2.gif]
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Страница 12 от 12

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum