Черно море-Локо Сф-26.09.08(петък)17 ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
BaCaRdI
Гост





МнениеПуснато на: Пет 26 Сеп, 2008 18:58    Заглавие: Отговорете с цитат

КУР ЗА ЧЕРНО МОРИЕ , МАЙКАТА ДА ИМ ЕБА !!!
Върнете се в началото
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Пет 26 Сеп, 2008 19:00    Заглавие: Отговорете с цитат

BaCaRdI написа:
КУР ЗА ЧЕРНО МОРИЕ , МАЙКАТА ДА ИМ ЕБА !!!


ТИЧА СВИНЕ, НА КУРВИ СИНОВЕ :!: :!: :!: ЕЙ ЕКЛЕРИ МАЙКАВИ ЩЕ ЕБА :!: :!: :!:
Върнете се в началото
RED DEVIL
Гост





МнениеПуснато на: Пет 26 Сеп, 2008 23:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Ебати измисления гол за Черно море. Нямаше никакво нарушение срещу Кривия(тоя сам си падна).Отделно сумати фалове не ни дадоха.
Това, ако не е висша форма на корупция, незнам какво е.
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 27 Сеп, 2008 9:50    Заглавие: Отговорете с цитат

RED DEVIL написа:
Ебати измисления гол за Черно море. Нямаше никакво нарушение срещу Кривия(тоя сам си падна).Отделно сумати фалове не ни дадоха.
Това, ако не е висша форма на корупция, незнам какво е.


И аз си мисля, че фалът при гола беше обратен ама как и да е.

Ебати кривия мач, в ебати ебаното време.То реално немаше удари към вратите. Само бутане в блатото и тва е.

А и 20 човека какъв съпорт...повикахме малко и тва е. :?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Съб 27 Сеп, 2008 10:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма нищо тревожно,че загубихме във Варна от моряците(по скоро загубата от вихрен е глупава) смятам че там доста отбори ще загубят.
Върнете се в началото
obektiven
Гост





МнениеПуснато на: Съб 27 Сеп, 2008 11:11    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="RED DEVIL"]Ебати измисления гол за Черно море. Нямаше никакво нарушение срещу Кривия(тоя сам си падна).Отделно сумати фалове не ни дадоха.
Това, ако не е висша форма на корупция, незнам какво е.[/quote]



Да не мислиш, че нещо ще се промени при съдиите - с ТИМ това отборче тепърва ще трупа точки /особено домакински/...кучетата лаят-керванът върви...
Нищо страшно не е станало.Отборът ни играе добре/това е важното/ и ще навакса загубата... [smilie=coolup.gif]
Върнете се в началото
xaxax
Гост





МнениеПуснато на: Съб 27 Сеп, 2008 11:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Момчета, просто да ви кажа нещо - не с лошо - Съдията цял мач ни вкарваше в нашето поле с някакви измислени фалове и т.н.., но въпреки него с помощта на вятъра успяхме да вкараме един гол. Учудих се, а и не само аз - всички на стадиона, че днес нямаше дузпа за софийския отбор, както винаги. Не знам как видяхте от мястото което бяхте имаше ли фал или не защото вие бяхте точно на другия край на стадиона. Всички от друга страна видяхме как се дават обратни тъчове, не се отсъждат корнери, фалове и какви ли още не неща. За дузпи няма да коментирам, защото след мача с левски (на майка им в ******* на съдийското отборче) вече туй дузпа не знам къде ми бърка. А и само да ви кажа нещо - знаете ли кой е президента на нашия отбор? Някой който да ходи на срещите с БФС и да лобира в наша полза ? Да си отговоря, че сигурно не знаете - НИКОЙ! ТИМ може да са големи в бизнеса, но съдия да свири в наша полза не съм виждал до сега. Вие ако сте - отворете си очите. За разлика от нас обаче вие можете да се похвалите с доста такива мачове нали ? На сърцето ми е един мач във Варна, след който Каубоя си замина с полицейска кола като затворник и от тогава не е съдия. Резултата беше 3:2 за съдията.. Успехи момчета и дано се оправи тоя футбол, че да не се караме за съдии винаги, а за футбол!!!
Върнете се в началото
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Съб 27 Сеп, 2008 21:27    Заглавие: Отговорете с цитат

xaxax написа:
Момчета, просто да ви кажа нещо - не с лошо - Съдията цял мач ни вкарваше в нашето поле с някакви измислени фалове и т.н.., но въпреки него с помощта на вятъра успяхме да вкараме един гол. Учудих се, а и не само аз - всички на стадиона, че днес нямаше дузпа за софийския отбор, както винаги. Не знам как видяхте от мястото което бяхте имаше ли фал или не защото вие бяхте точно на другия край на стадиона. Всички от друга страна видяхме как се дават обратни тъчове, не се отсъждат корнери, фалове и какви ли още не неща. За дузпи няма да коментирам, защото след мача с левски (на майка им в ******* на съдийското отборче) вече туй дузпа не знам къде ми бърка. А и само да ви кажа нещо - знаете ли кой е президента на нашия отбор? Някой който да ходи на срещите с БФС и да лобира в наша полза ? Да си отговоря, че сигурно не знаете - НИКОЙ! ТИМ може да са големи в бизнеса, но съдия да свири в наша полза не съм виждал до сега. Вие ако сте - отворете си очите. За разлика от нас обаче вие можете да се похвалите с доста такива мачове нали ? На сърцето ми е един мач във Варна, след който Каубоя си замина с полицейска кола като затворник и от тогава не е съдия. Резултата беше 3:2 за съдията.. Успехи момчета и дано се оправи тоя футбол, че да не се караме за съдии винаги, а за футбол!!!

Абе да ти кажа прав си за някой неща!Обаче не говори така за ТИМ че иначе можеше никога да не видиш Морето да играе в евротурнирите!Естествено,че имахте и малко късмет с изгонването на цска.Но все пак играете в евротурнирите.Благодарение на тях сте факор в първенството а какво се случва и кой на кого помага или пречи няма как да знаеш нито ти нито аз нито който и да е далеч от бизнеса!
Да на нас са ни помагали съдии ФАКТ!Ами на Литекс,Левски,цска?Просто няма начин!Това е схемата и се играе по нея иначе нито титла нито купа нито евротурнири!
Обаче на последък гледам добри мачове стават(след тези скандали със съдиите дано нещо малко се промени)падаме от Вихрен :evil: бием Левски те паднаха от Вихрен,Сливен бие цска те се мъчът с Пирин.Литекс на мъка направи Х с Черноморец.Абе има светлина в тунела!Важното е да е интересно първенството и да е РАВНОСТОЙНО!
На мен Морето ми е симпатичен отбор за разлика на повечето момчета тук във форума.Успех и дано спъвате повечето отбори в което не се съмнявам. :wink: :twisted:
Върнете се в началото
OutragE



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 34
Местожителство: Sofia Hardcore

МнениеПуснато на: Съб 27 Сеп, 2008 23:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Само не говори за сливен , че са такава мафия в нашия футбол си ебало майката ! тоя лечков купува наляво и надясно съдии !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 28 Сеп, 2008 19:45    Заглавие: Отговорете с цитат

xaxax написа:
Момчета, просто да ви кажа нещо - не с лошо - Съдията цял мач ни вкарваше в нашето поле с някакви измислени фалове и т.н.., но въпреки него с помощта на вятъра успяхме да вкараме един гол. Учудих се, а и не само аз - всички на стадиона, че днес нямаше дузпа за софийския отбор, както винаги. Не знам как видяхте от мястото което бяхте имаше ли фал или не защото вие бяхте точно на другия край на стадиона. Всички от друга страна видяхме как се дават обратни тъчове, не се отсъждат корнери, фалове и какви ли още не неща. За дузпи няма да коментирам, защото след мача с левски (на майка им в ******* на съдийското отборче) вече туй дузпа не знам къде ми бърка. А и само да ви кажа нещо - знаете ли кой е президента на нашия отбор? Някой който да ходи на срещите с БФС и да лобира в наша полза ? Да си отговоря, че сигурно не знаете - НИКОЙ! ТИМ може да са големи в бизнеса, но съдия да свири в наша полза не съм виждал до сега. Вие ако сте - отворете си очите. За разлика от нас обаче вие можете да се похвалите с доста такива мачове нали ? На сърцето ми е един мач във Варна, след който Каубоя си замина с полицейска кола като затворник и от тогава не е съдия. Резултата беше 3:2 за съдията.. Успехи момчета и дано се оправи тоя футбол, че да не се караме за съдии винаги, а за футбол!!!


Е па как го реши това, че съдията свирил само за вас??? Според мен фалът от който стана гола беше тотално обратен. Само това стига. И недей да си мислиш, че съдияте е свирил за някой. Като цяло мач не се игра.В тия локви.
А за оня прословут мач - още съм готов да седна с който каже да го гледаме и да видим дали може да се говори въобще за някакв а тенденция или просто си бихме заслужено. :arrow: :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Пон 29 Сеп, 2008 16:42    Заглавие: Отговорете с цитат

obektiven написа:
RED DEVIL написа:
Ебати измисления гол за Черно море. Нямаше никакво нарушение срещу Кривия(тоя сам си падна).Отделно сумати фалове не ни дадоха.
Това, ако не е висша форма на корупция, незнам какво е.




Да не мислиш, че нещо ще се промени при съдиите - с ТИМ това отборче тепърва ще трупа точки /особено домакински/...кучетата лаят-керванът върви...
Нищо страшно не е станало.Отборът ни играе добре/това е важното/ и ще навакса загубата... [smilie=coolup.gif]


Обективен, споделям мнението ти напълно!!!! Гледах целият мач на запис по Ринг. нашите не играха лошо-на това време, в тоя дъжд и т.н. Но две неща ще си кажа-Бонджулич е много зле и негова вината за гола, рендето знаеш ли как му разкрещя след гола и второ-редно е отборът да знае как се играе на това време- с пасове на крак и без индивидуални рейдове....ОПТИМИСТ СЪМ, ОБАЧЕ.......САМО ЛОКО!!!
Върнете се в началото
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Пон 29 Сеп, 2008 16:46    Заглавие: Отговорете с цитат

xaxax написа:
Момчета, просто да ви кажа нещо - не с лошо - Съдията цял мач ни вкарваше в нашето поле с някакви измислени фалове и т.н.., но въпреки него с помощта на вятъра успяхме да вкараме един гол. Учудих се, а и не само аз - всички на стадиона, че днес нямаше дузпа за софийския отбор, както винаги. Не знам как видяхте от мястото което бяхте имаше ли фал или не защото вие бяхте точно на другия край на стадиона. Всички от друга страна видяхме как се дават обратни тъчове, не се отсъждат корнери, фалове и какви ли още не неща. За дузпи няма да коментирам, защото след мача с левски (на майка им в ******* на съдийското отборче) вече туй дузпа не знам къде ми бърка. А и само да ви кажа нещо - знаете ли кой е президента на нашия отбор? Някой който да ходи на срещите с БФС и да лобира в наша полза ? Да си отговоря, че сигурно не знаете - НИКОЙ! ТИМ може да са големи в бизнеса, но съдия да свири в наша полза не съм виждал до сега. Вие ако сте - отворете си очите. За разлика от нас обаче вие можете да се похвалите с доста такива мачове нали ? На сърцето ми е един мач във Варна, след който Каубоя си замина с полицейска кола като затворник и от тогава не е съдия. Резултата беше 3:2 за съдията.. Успехи момчета и дано се оправи тоя футбол, че да не се караме за съдии винаги, а за футбол!!!


Опитал си са да бъдеш обективен в оценката си, НО не си успял, моряче!!! :lol: Ония мач 3-2, трябваше с три гола да ви бием ако старничния съдия не се подигра с 2-3 много спорни засади на Цецо Генков. Но това е минало..... :D )Настоящето е това което виждаш, а бъдещето е в неизвестност.....
Върнете се в началото
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон 29 Сеп, 2008 21:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Локомотив (София) победи Черно Море с 2:0. Головете за „червено-черните” реализираха Спас Спасов в 36-та минута и Преслав Йорданов в 65-та минута.

жалко,че е само при дубъла :oops:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 29 Сеп, 2008 21:02    Заглавие: Отговорете с цитат

екстра, [0011-loko2.gif] екстра в Преслав има хлеб.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum