Локомотив Мездра-ЛОКОМОТИВ СОФИЯ-24.10.08 15ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
dupnicata
Гост





МнениеПуснато на: Вто 28 Окт, 2008 2:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Shanko написа:
Ra4mO написа:
fen53 написа:

В неделя всички на стадиона!!!


[smilie=coolup.gif] [smilie=coolup.gif] [smilie=coolup.gif]


само дето някой са на ба4кане :oops: :cry: :oops: :cry:
ami togava koito e svoboden da doide na dubala
Върнете се в началото
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Вто 28 Окт, 2008 11:50    Заглавие: Отговорете с цитат

НА ДОСТА ХОРА ОТ ТОЗИ ОТБОР ИЗТИЧАТА ДОГОВОРИТЕ ДОГОДИНА И ПАК ЩЕ ИМА НЯКАКВА СЕЛЕКЦИЯ ЯВНО И ТО СМЕШНА. ПО ОФИЦИАЛНА ИНФОРМАЦИЯ ТРИМАТА ОТ СПАРТАК ПЛОВДИВ СТРУВАТ ПО 80 ХИЛЯДИ ЛЕВА А ОТ ТЯХ НИКОЙ НЕ ИГРАЕ .ЗА КАКВО СЕ ДАВАТ ПАРИ ЗА ЛУДО. ДЯКОВ Е 100 БОНА БАНДАЛОВСКИ СЪЩО .
ДаДЕНИ СА ПОЧТИ ПОЛОВИН МИЛИОН ЗА ТОЯ ДЕТО ДУХА.
ВСИЧКИ ОТБОРИ В БЪЛТАРИЯ ИГРАЯТ СМЕШЕН ФУТБОЛ НЕ САМО НИЕ НЯМА ИДЕЯ НЯМА НИЩО.националния отбор не може да бие смешници ние къде сме тръгнали просто толкова си можем.
ако вкараме първи гол не падаме щом ни вкара някой първи гол нямаме идея как да го върнем/с изкл. на локо пловдив/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 28 Окт, 2008 12:22    Заглавие: Отговорете с цитат

a az iskam da popitam ...........derbi.......loko - cska , vliza paskov vkarva gol, bieme 1-0 kvo praim ? :shock:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kudravia



Регистриран на: 14 Фев 2007
Мнения: 1041

МнениеПуснато на: Вто 28 Окт, 2008 12:41    Заглавие: Отговорете с цитат

ебаваме му пичката лелина. ако иска да вкара и на Барса
_________________
How deep do you believe? NIИ

ЧЕСТТА И ВЕРНОСТТА НЕ СЕ ПРОДАВАТ ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 28 Окт, 2008 12:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Kudravia написа:
ебаваме му пичката лелина. ако иска да вкара и на Барса


И след мача в прогонозата за времето на Канал 1 се казва "Днес ще има преобладаващи валежи от лайна върху главата на И.П. (известен като Мушмулата) и една гръмотевица да има за него ще е." :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Вто 28 Окт, 2008 15:21    Заглавие: Отговорете с цитат

brat4eda написа:
НА ДОСТА ХОРА ОТ ТОЗИ ОТБОР ИЗТИЧАТА ДОГОВОРИТЕ ДОГОДИНА И ПАК ЩЕ ИМА НЯКАКВА СЕЛЕКЦИЯ ЯВНО И ТО СМЕШНА. ПО ОФИЦИАЛНА ИНФОРМАЦИЯ ТРИМАТА ОТ СПАРТАК ПЛОВДИВ СТРУВАТ ПО 80 ХИЛЯДИ ЛЕВА А ОТ ТЯХ НИКОЙ НЕ ИГРАЕ .ЗА КАКВО СЕ ДАВАТ ПАРИ ЗА ЛУДО. ДЯКОВ Е 100 БОНА БАНДАЛОВСКИ СЪЩО .
ДаДЕНИ СА ПОЧТИ ПОЛОВИН МИЛИОН ЗА ТОЯ ДЕТО ДУХА.
ВСИЧКИ ОТБОРИ В БЪЛТАРИЯ ИГРАЯТ СМЕШЕН ФУТБОЛ НЕ САМО НИЕ НЯМА ИДЕЯ НЯМА НИЩО.националния отбор не може да бие смешници ние къде сме тръгнали просто толкова си можем.
ако вкараме първи гол не падаме щом ни вкара някой първи гол нямаме идея как да го върнем/с изкл. на локо пловдив/


За бандаловски и дяков-не съм съгласен. И в двамата има хляб и не са лоши играчи. Бандалото е леке като характер, но иначе има футболни качества. Аз не знам никой нищо не казва за "капитана" Кичо-този ако го освободят от отбора не може да си намери отбор в цялата А група, а при нас е титуляр....Смех......За селекцията-да, очертаващата се глупост с тримата от Спартак Пд е налице-единия е допингиран, другия е мързелив и няма желание за нищо/Тинков/, а на третия-Шведа-не му се гласува много доверие, а и той няма психика да се наложи и да стане....Не знам-а бе нови играчи си трябват
Върнете се в началото
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Вто 28 Окт, 2008 15:37    Заглавие: Отговорете с цитат

fen53 написа:
Аааа, ето го прическата ве!!!
Вместо да ръсите мозък във форума, елате в неделя на мача пред кафето на Бойко!!! Ще се съберем достатъчно буфери и ще решим кво да правим нататък. Защото наистина нещо трябва да се предприеме, иначе сме ебати овците!!! Дали срещу ръководство, дали срещу играчи, и/или срещу двете, това трябва НИЕ - ЛОКОМОТИВСКИТЕ ФЕНОВЕ ДА ГО РЕШИМ!!! И стига ронили сълзи от кой сме загубили, кой е треньор, кои футболисти са за гонене!!! Тук смисълът е съвсем друг - ТАЗИ ФЛАНЕЛКА Е СВЕЩЕНА ЗА НАС!!! ТЯ ТРЯБВА ПО СЪРЦЕ И ДУХ ДА СТАНЕ ТАКАВА И ЗА ВСЕКИ ИГРАЧ, КОЙТО Я ОБЛИЧА!!!
В неделя всички на стадиона!!!


ООООО...Прическа :lol: :D :wink: Само да кажа: добре де, какво да направим срещу ръководството и срещу играчите??? Ръководството /аз като цяло сигурно съм му най-върлия противник във форума/ няма пари-Гигата толкова си дава...Какво да направи ръководството-да ги глоби, да ги изхвърли или какво??? ИГРАЧИТЕ-те трябва да разберат къде се намират.....и коя фланелка носят и ако не им се играе-да се махат........Тук отново се поставя един ВЕЧЕН въпрос-за манталитета...истината е, че провинциалистчетата са си такива....меки мари и не им дреме за нищо
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 28 Окт, 2008 16:59    Заглавие: Отговорете с цитат

От официозния сайт днес:

Наложена е глоба на футболистите на Локомотив Сф.
2008-10-28, 04:56


Ръководството на ПФК ”Локомотив София”АД в лицето на Президента г-н Николай Гигов и Изп. директор г-н Иво Тонев взе решение, на играчите от отбора да бъде наложена глоба за слабото представяне в първенството и срамната загуба в последния кръг. От сега нататък футболистите ще получават пари само при изпълнени цели, които вече са им поставени. Иван Пасков е глобен, като е лишен от пълния размер на месечната си заплата за този месец, заради недопустимото си поведение спрямо привържениците на отбора, при разразилия се инцидент на ст.”Локомотив” вечерта след петъчния мач в Мездра, когато феновете поискаха обяснение от футболистите за трагичната игра. На наказания за употреба на допинг Николай Павлов се спира заплатата до излизането на решението на Апелативната комисия на УЕФА по неговия случай, след обжалването от неговата страна на 2-годишното му лишаване от състезателни права. Решенията бяха съобщени на играчите днес в съблекалнята преди тренировката на отбора лично от г-н Гигов.


И кво сеа?!?! Само толкова? Така нема да остане тая работа. Царе сме на половинчатите неща да му еба майката. А дали е глобен или само така се казва, само той и Гигата си знаят. Смех братче. Не клуб, а смех. :x :x :x
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brat4eda1
Гост





МнениеПуснато на: Вто 28 Окт, 2008 18:11    Заглавие: Отговорете с цитат

абе биеме в дубъла с 4 на 3 и вече имаме над 20 гола вкарани там за разлика от а група имаме само 9 гола
Върнете се в началото
obektiven
Гост





МнениеПуснато на: Вто 28 Окт, 2008 20:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Метъла:

И кво сеа?!?! Само толкова? Така нема да остане тая работа. Царе сме на половинчатите неща да му еба майката. А дали е глобен или само така се казва, само той и Гигата си знаят. Смех братче. Не клуб, а смех. :x :x :x[/quote]


Абе, Метъл,кво искаш повече, публично да му нашарят задника с пръчка или пък да го държат 1час с изправени ръце в ъгъла на съблекалнята.. Кво сте освирепели бре...??? Аз пък да ви кажа май Прасковата се оказа изкупителната жертва на фенското недоволство и то заради какво,че не е издържал на обидите и като мъж е отвърнал...той поне е имал дупцето да го направи, а другите дето са се "изнизали тихомълком"....наведена глава сабя не я сече,нали...Знам че много от вас ще гракнат срещу това мое Еретично и НЕУлтраско мнение, но това е ,така мисля аз !!! Сори!!!

Толко сте заети кого да мразите и как да им го покажете, че и дума не обелихте за МЪЖКИЯ мач който направиха дубъла днеска... Да са ни живи и здрави юношките... НЕ СЕ КОСЕТЕ !!! ЛОКОМОТИВ ЩЕ ГО ИМА ДЪЪЪЪЪЪЪЛГИ ГОДИНИ . [0011-loko2.gif] [0011-loko2.gif] [0011-loko2.gif]
Върнете се в началото
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Вто 28 Окт, 2008 21:55    Заглавие: Отговорете с цитат

ама хиииич не си на ясно с нещата и пак философстваш :evil: :evil: :evil: на кои обиди не издържал ????че ги пиатахме къде съм им сърцата??за тази мишка няма да се кротна докато не се махне от локомотив :!: :!: :!: дееееба и сливовото алкохолно петно
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
obektiven
Гост





МнениеПуснато на: Вто 28 Окт, 2008 23:18    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="plehan4o"]ама хиииич не си на ясно с нещата и пак философстваш :evil: :evil: :evil: на кои обиди не издържал ????че ги пиатахме къде съм им сърцата??за тази мишка няма да се кротна докато не се махне от локомотив :!: :!: :!: дееееба и сливовото алкохолно петно[/quote]


Добре, Плеханчо, ще се махне,с неговото махане няма да закрият клуба,но в момента има ли кой да го замести на 100%,има ли кой да замести Дарко, Димо... лесно гониме, ма проблемът е че никой не идва..
Не може да отричаме всичко и всички. А на мен ми се иска в Локото да играят суперзвезди, ама... друг път ше стане.Това е реалността, това са възможностите на клуба, такива футболисти играят в българското първенство...Надеждата ми е в юношките,но с тая база дето им предлагаме, всичко качествено -бяга по Левски ,Славия..По-тревожното е не колко още мачове му остават на Прасковата, а че бъдещето ни не е никак розово,нищо не се прави в перспектива.Ако си имахме достатъчно собствени кадри,никой нямаше да дава грешни пари за футболисти-средняци. Ама нали всички реват за класиране, всичко сега, на момента, още този сезон... и накрая балона ще се спука, то е логично...и кво правиме,нарочваме си виновници,я треньара, я някой "наемник"/та то ние нащи почти не произвеждаме/...и колелото се върти... ама ДОКОГА ??? [0011-loko2.gif] [0011-loko2.gif]
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 29 Окт, 2008 1:43    Заглавие: Отговорете с цитат

obektiven написа:


Абе, Метъл,кво искаш повече, публично да му нашарят задника с пръчка или пък да го държат 1час с изправени ръце в ъгъла на съблекалнята..


Повярвай ми на това което му е подготвила агитката като изненада, едва ли ще устои. 8) 8) :lol: :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 29 Окт, 2008 8:53    Заглавие: Отговорете с цитат

никой не го е псувал бе,
както и да е тая тема може спокойно да я изтриете /...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Страница 6 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum