Локо София-Беласица-02.11.08 14-30
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
obektiven
Гост





МнениеПуснато на: Пон 03 Ное, 2008 18:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Не бях на мача, НО евалата!!!! Видях какво е направено!!! Невероятно културно и хубаво!!!!! Винаги съм твърдял, че сме най-интелигентната и мислеща публика в България и това го подтвърди. В същото време до колкото разбирам е демонстрирана твърдост, което е похвално! Въобще, знам че отстрани е лесно да се вика: "Браво! Евалата", НО понеже нямах нъзможност да мина искам да изразя одобрението си и съпричастността си към това,, което сте направили, пичове!!! :wink: :lol:[/quote]


Аз пък бях на мача, и на първото и на второто полувреме,защото моята позиция е по-различна, добри , лоши, това си ни е отбора и е редно да го подкрепяме във всяко полувреме ,във всяка победа или всяка загуба. В този смисъл ,не бях много възторжен от демонстрацията,но всеки може да изразява себе си както намери за добре-въпрос на гледна точка.

Сори! Знам че тук пишещите мислят различно ,но се надявам ако наистина изразяват мнението си "културно",ще преглътнат тази разлика.
P.S.между другото първото полувреме беше супер /не ви дразня-само отбелязвам/
Върнете се в началото
Fobos



Регистриран на: 14 Сеп 2006
Мнения: 1111
Местожителство: около Марс

МнениеПуснато на: Пон 03 Ное, 2008 18:29    Заглавие: Отговорете с цитат

obektiven написа:

Аз пък бях на мача, и на първото и на второто полувреме,защото моята позиция е по-различна, добри , лоши, това си ни е отбора и е редно да го подкрепяме във всяко полувреме ,във всяка победа или всяка загуба. В този смисъл ,не бях много възторжен от демонстрацията,но всеки може да изразява себе си както намери за добре-въпрос на гледна точка.

Сори! Знам че тук пишещите мислят различно ,но се надявам ако наистина изразяват мнението си "културно",ще преглътнат тази разлика.
P.S.между другото първото полувреме беше супер /не ви дразня-само отбелязвам/


Човече, ти сериозно НЕ се си обективен, а кон с капаци! Не ти ли стана ясно, че не протестираме заради играта, а заради отношението на футболистите спрямо нас? Играта си е игра, дреме ни - марката, идеята "Локомотив" са тези, които и ние и футболистите защитаваме! Протестът е знак, че нещата, които правят онези на терена с постъпките си извън него са недопустими (тоест, да псуваш фенове, да се опитваш да ги сгазиш, да заплашваш, да се правиш на ядосан, а след час да въртиш гюбеци в Син сити и т.н.).

'айде разбери най-накрая същността на протеста!!!

Иначе никой не те спира, гледай си мача и коментирай. Не ни притеснява това :roll:
_________________
Man on the dark side of the Moon
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
crosser



Регистриран на: 01 Юни 2008
Мнения: 212
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон 03 Ное, 2008 19:54    Заглавие: Отговорете с цитат

joreto.lokosf_fan написа:
a i mnogo ot vas umnici pluha po grozdanov i vikaha ostavki.sa 6e vidim toa sme6nik okuka dokude 6e ni dovede i kvo 6e postigne.grozdanov ni izvede 3 puti do uefa i pri nego igraehme naistina stoinosten futbol s dobri futbolisti.

Не можеш ли да пишеш на БЪЛГАРСКИ роден език :?: :wink:
_________________
САМО ЛОКО СОФИЯ ! ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 03 Ное, 2008 21:29    Заглавие: Отговорете с цитат

fortinbras написа:
... и Галев е смешник!!!! Не се лъжи-той е ебати паникьора, а нема и физика горкия...


То поне Бонджулич има :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
obektiven
Гост





МнениеПуснато на: Пон 03 Ное, 2008 23:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Човече, ти сериозно НЕ се си обективен, а кон с капаци! Не ти ли стана ясно, че не протестираме заради играта, а заради отношението на футболистите спрямо нас? Играта си е игра, дреме ни - марката, идеята "Локомотив" са тези, които и ние и футболистите защитаваме! Протестът е знак, че нещата, които правят онези на терена с постъпките си извън него са недопустими (тоест, да псуваш фенове, да се опитваш да ги сгазиш, да заплашваш, да се правиш на ядосан, а след час да въртиш гюбеци в Син сити и т.н.).

'айде разбери най-накрая същността на протеста!!!

Иначе никой не те спира, гледай си мача и коментирай. Не ни притеснява това :roll:[/quote]


Фобос, противоречиш си , братле, протестът ви първо е бил заради играта - нали затова сте ги причакали още същата вечер на паркинга и сте им искали обяснения за ИГРАТА... що мене никой не ме псува , що не ме гази... Дай да не изопачаваме нещата... и вашето отношение не е било джентълменско... вие сте провокирали, те са отговорили и ето ти от нищо нещо...
Така че същността на протеста ви го схващам много ясно, ама предисторията е различна...
НЕМА ЛОШО !!! ВИЕ НАЙ-ДОБРЕ СИ ЗНАЕТЕ !!!
Върнете се в началото
Fobos



Регистриран на: 14 Сеп 2006
Мнения: 1111
Местожителство: около Марс

МнениеПуснато на: Вто 04 Ное, 2008 7:29    Заглавие: Отговорете с цитат

obektiven написа:
НЕМА ЛОШО !!! ВИЕ НАЙ-ДОБРЕ СИ ЗНАЕТЕ !!!


Именно! Бъди си обективен и си запази мнението за себе си! Не си сред нас, не пътуваш навсякъде, за да подкрепяш отбора не са те псували и газили, защото не си провокирал - просто не си бил там. Няма как да видиш всичко, след като си просто телевизионен фен.

Адвокат на отбора не ни трябва!
_________________
Man on the dark side of the Moon
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum