Георги Пеев
Иди на страница 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 08 Сеп, 2006 8:48    Заглавие: Георги Пеев Отговорете с цитат

Значи подобна тема имаше и в стария форум, но мисля че сега тя е по-актуална от всякога. Поствам една злобничка статия от Топспорт, по която искам да коментираме и да видим къде е истината и какво ще става... :roll: :?:

Гошко Пеев окончателно си тръшна вратата за "А" тима

От Пламен Славов, в. Топспорт

Халфът сам се изгони. Този път завинаги!

Георги Пеев окончателно си затвори вратата за националния отбор! С необмисленото си напускане и изказване, че журналистите са го прогонили от "А" тима, халфът сложи точка на спора - има или няма място за него в състава.

Пеев сбърка жестоко, след като си събра багажа и си тръгна, научавайки, че не е попаднал в групата за мача със Словения. Ако бе останал на трибуните поне от уважение към съотборниците си, едва ли щеше да си навлече гнева на Стоичков. Защото злите езици твърдят, че Камата доста се ядосал, когато разбрал, че Пеев с гръм и трясък напуснал.

Последва нова издънка на Гошко - изявлението му, че медиите били виновни за всичко, случващо се с него. Нима някой журналист бе титуляр в дясната зона на първата квалификация с Румъния? Нима някой пишещ брат се представи трагично в битката със северните ни съседи? След всичко това бе повече от нормално Пеев не само да е аут от титулярния състав за Словения, но и да не попадне изобщо в 18-те избраници на Стоичков.

Но Гошко се разсърди и реши пак да си измие ръцете с медиите. Той отлично знае, че за пореден път бе направен опит наш футболист да си уреди нов клуб чрез добри изяви в националния отбор.

Ясно е, че зачеркнатият от Динамо (Киев) Гошко си търси ново поприще за евентуални изяви. Както в киевския клуб, така и в Днепър, където игра като преотстъпен, Пеев рядко получаваше шанс за изява. За да излезе от конфузната ситуация, Гошко трябваше да играе силно срещу Румъния, тъй като няколко мениджъри бяха дошли в Констанца заради него. Ама не се получи.

За огромно съжаление лошото представяне на Пеев рефлектира върху националния отбор. Добре, че във футбола ги има смените. Ако не бяха те, нямаше да стигнем до 2:2. Тук си задаваме въпроса защо му трябваше на Стоичков ден по-рано да защитава както Пеев, така и Янкович? Камата дори се учуди дали да хвърли двамата на кучетата. Единият, като че ли сам се даде на псетата, докато натурализираният сърбин все още е в тима.

Всъщност постъпката на Пеев не бива никого да учудва. На европейското той публично отказа да играе като десен бек и се изрепчи на Пламен Марков. Сега Пеев се изрепчи и на Камата. Факти, говорещи красночериво, че трето изрепчване няма да има. Защото Гошко сам се изгони. Този път завинаги!


Пеев в националния отбор:

Мачове: 41
Голове: 0
Минути: 366
* Играе в 13 пълни мача
* В 16 мача е титуляр и е бил сменен
* В 12 мача влиза като резерва

_________________


Последната промяна е направена от Metala на Съб 20 Яну, 2007 20:24; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 08 Сеп, 2006 9:35    Заглавие: Отговорете с цитат

дееба журналистите,Пеев игра толкова трагично в Румъния,колкото и другите манекени,да не питам кво прават играчи като Тунчев,Янкович,Вагнер(да живее България).

Тука ше кажа няколко думи за тренерчето,тоя е по безпринципен и от политиците-едно говори друго върши.Беше казал,че няма да рзчита на Жорката,за кво го взе,за да му покаже,че не става.Ми как да става като в най добрата му форма го изхвърли като мръсно коте.

Пеев за да не свърши тотално като футболист трябва на всяка цена да напусне Украйна,се едно в ква посока.А връщането му в нац.отбор е супер грешка ма той си знае....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Пет 08 Сеп, 2006 9:50    Заглавие: Отговорете с цитат

абе голяма грешка беше 4е се варна :!: ама не знам някой от звезделин4овците да игра свестно да не говорим за гордостта на българина маугли вагнер :x и сега какво единствено гошко е виновен а за тия мекерета журналистите га се подуят та цврацнат знаем колко са журналисти и кои им плаща заплатата
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Пет 08 Сеп, 2006 10:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе за съжаление май Пеев вече е изпята песен.Можеше да е друго,но трябваше много по-рано да напусне динамо и изобщо украйна.Ако преди 2 години се беше върнал в Локо сега можеше да се превърне в нашия Боримиров,но Пеев сам си избра пътя.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Пет 08 Сеп, 2006 10:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Първата грешка беше че Стоичков го повика защото Пеев не е във форма от поне 1 година(да не говорим защо той прие)
Другото е че Стоичков освен за зрител за друго не става вижда се че за трениор не го бива
Третото е че футболистите в националния ни отбор въобще не са обиграни всеки по оделно не е лош като футболист но в комбинация играта им е трагична
Все пак те можеха поне малко старание да положат и да се раздадат!!!За мен единствения футболист в този отбор който играе и му пука за играта и влага старание това е Мартин Петров колкото и да се изговори по негов адрес за мен той е най-добрия :roll: :!: :!: :!:


Последната промяна е направена от DenK@7a на Пет 08 Сеп, 2006 10:06; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 08 Сеп, 2006 10:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Фреза,само да те светна,че зима там 10 пъти пове4е отколкото тука,па макар и да не играе има си железен договор човека.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Пет 08 Сеп, 2006 10:09    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Фреза,само да те светна,че зима там 10 пъти пове4е отколкото тука,па макар и да не играе има си железен договор човека.



Тва ми е напълно ясно,но примерно в ноционалния не му проверяват заплатата а качествата,за да го повикат.Всъщност май точно парите провалиха доста качествени играчи,които заради тях отидоха по разни дестинацийки като китай,япония и най-вече турция.Верно че турците дават доста пари за звезди и първенството им е доста силно но все пак там футбола е друг и го подържа не качеството а парите.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 08 Сеп, 2006 10:41    Заглавие: Отговорете с цитат

супер странно се получи с тоя човек ... може да е имало неква врътка той със стоичков да го пусне за да го види света та го вземат някъде и да се махне от динамо..не виждам др вероятност...не играе в клубния си отбор мн време и да го пуска в евроклалификация която е важна...смисъл :?:чак да няя кои да викне нз...1во че не е в форма а и той не е некъф ебати футболиста за да не играе 1 год и след тва да е на върха ... мафия
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 08 Сеп, 2006 11:32    Заглавие: Отговорете с цитат

БФС тушира скандала с халфа Георги Пеев

Играчът на “Динамо” (К) получава повиквателна за мача с Холандия
Треньорът на Словения пред уволнение

.
БФС ще направи всичко възможно да тушира скандала с Георги Пеев, който избухна час преди началото на мача със Словения. След като разбра, че не е в групата, халфът на "Динамо" (Киев) си събра багажа и напусна стадион "Васил Левски" без да гледа двубоя. На тръгване той ядно заяви: "Журналистите са виновни за моето отстраняване от отбора." Веднага след мача от ръководството на футболния съюз са разговаряли със Стоичков и са го убедили отново да повика Пеев в националния за мача с Холандия. Според отговорните фактори във футболната централа, никой нямал нужда от подобен скандал, какъвто бе предизвикан от Пеев пред 2 години. Тогава той отказа да играе като защитник на европейското първенство и Пламен Марков го изхвърли от състава. Самият Стоичков призна след мача, че отново ще разчита на Георги Пеев, въпреки последните събития. Както е известно, халфът на "Динамо" (Киев) е пратен да играе в резервния отбор на украинския тим. Той е изненадващо бе повикан за мачовете с Уелс и Румъния, но в Констанца игра много слабо и това предизвика недоволството на запалянковците.

:roll: На кои запалянковци е предизвикиало недоволството,пише се сичко наизуст :idea:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 10 Сеп, 2006 22:53    Заглавие: ЖОРО Е ЖИВ!!! Отговорете с цитат

Да е жив и здрав Жорката.От него само хубави работи сме видели.Още има хляб в него но наистина в момента е в много кофти положение.Не знам какъв му е договора но така ако продължава е за никъде.Впрочем някой да знае какъв беше сайта му?Знам ,че имаше такъв. :roll:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Пон 11 Сеп, 2006 6:06    Заглавие: Re: ЖОРО Е ЖИВ!!! Отговорете с цитат

Veskoloko написа:
Впрочем някой да знае какъв беше сайта му?Знам ,че имаше такъв. :roll:


http://www.peev.info/
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 11 Сеп, 2006 11:02    Заглавие: Re: ЖОРО Е ЖИВ!!! Отговорете с цитат

Ашиков написа:
Veskoloko написа:
Впрочем някой да знае какъв беше сайта му?Знам ,че имаше такъв. :roll:


http://www.peev.info/



Абе тва трябва да се добави към темата със сайтовете... Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ZmEiaT
Гост





МнениеПуснато на: Чет 21 Сеп, 2006 13:47    Заглавие: Отговорете с цитат

пеев за мен е изпята песен. дано си намери отбор и да се реабилитира и да влезе във форма.. но това ми се струва почти нереално.
Върнете се в началото
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 21 Сеп, 2006 15:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей змей си ама не горянин!К,во знаеш за Жорката Пеев та да го отписваш.Мисля, че му е рано още и има добри дни пред себе си.Големият Лобановски (лека му пръст) след като го е харесал значи е футбалер т,ва е!Същият между другото каза за Алан Шлифър(Ширър),че е пълно нещастие,а тоя поне на Острова минаваше за суперстар,така,че трябва повече вяра и късмет.В краен случай винаги е добре дошъл при нас,ще ни е от голяма полза.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 21 Сеп, 2006 15:37    Заглавие: Жорката Пеев...? Отговорете с цитат

Ето нещо в което можете да пишете и да покажете,че го уважавате:www.bpeeva.dir.bg :lol:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Следваща
Страница 1 от 17

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum