Да поразсъждаваме върху съдиите

 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Psihi
Гост





МнениеПуснато на: Съб 11 Ное, 2006 8:32    Заглавие: Да поразсъждаваме върху съдиите Отговорете с цитат

Отива днес сутринта на работа и зачита Тема СпИрт. Разбира се търся нещо за отбора и на какво попадам веднага. Мислите си заглавия от сорта "Есенния хит гостува в Ст.Загора", "Локо гостува на празника на Берое", или пък "Берое 90г футбол".......... Не няма нищо такова. Заглавието е "СТРАХ ОТ АХМЕД В СТ.ЗАГОРА ПРЕДИ ПРАЗНИКА". Е добре бе мама му стара кви са тия лайна още преди да е почнал мача. Предишният мач за купата с Калиакра пак така. Преди това с Ботев отново. Добре бе мама му стара кво става? Преди няколко години ние се плашехме от съдии и треперихме непрекъснато и разбира се ни порязваха непрекъснато, а сега обратното. Ами не ми харесва таа работа. Разбирам да ни помагат срещу Лефски ил Цеца ама срещу някакви други отбори нема нужда. И то се некви лайнари дето преди са ни рязали жестока сега ни преебават мачовете и ни плюят по вестниците заради тях. Обаче си мисля, че тука има неква друга работа. И си мисля, че цялата работа идва от горе - демек космоса...... Пише се само за тия съдии как ни подкрепяли и накрая в един от най-важните ни мачове този на гейАрена ще ни отрежат главата до кръста с моторната резачка. А и тия изказвания на Кайо, че силите щели да стигнат най-много за равен ме дразнят изключително. Верно имаме много контузени, но пък и говедата не са нещо кой знае какво. Та в този ред на мисли разсъждавам, че ни готвят некав кур капан за тогаз, а защо не и за целия пролетен полусезон. Как така изведнъж заиграхме що годе добре почнахме да бием и ареееееееее съдиите виновни. Брех да еба странно племе сме тва българите. Ако некой постигне нещо некой му помага и го бута задължително. Затова се надявам наще днес да се стегнат да ги бият тия от зарата ако ще и грозно, но без помоща на тоаа лайнар не искам и името му да пиша даже. Стига с тия глупости съдии и мъдии и некви други космонавти.....
Върнете се в началото
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 11 Ное, 2006 10:20    Заглавие: Отговорете с цитат

абе че ни побутват в последно време съдиите спор няма, ама пък медийната истерия по въпроса е просто уникална, според мен се прехвърля вниманието върху нас, за сметка на чорби, говеда (сефте) и лИтекс, което силно болно и имам чувството, че ако набарам некой спИртен JEWрналист дето ги е писал тия работи ще измета половин Шопландия с него :evil: Когато ни режеха налево и надесно, включае и на нашия стадион, никой и бъкелче не обелваше, обаче вече явно сме трън в очите на "масите"... ми ега пукнат! ТИЯ "СЪДИИ" ТОЛКОВА СА НИ РЕЗАЛИ В ПОСЛЕДНИТЕ ГОДИНИ, ЧЕ ВСЯКО ПОЛУВРЕМЕ ТРЯБВА ДА ГО ПОЧВАМЕ ОТ ТОЧКАТА ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ДУЗПА! BOTTOM LINE :!:


а срещу говедорес че ще ни режат е ясно, после обаче ако няма злорадстващи индивиди из пресата по случая, ще бъда крайно изненадан :roll:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Psihi
Гост





МнениеПуснато на: Съб 11 Ное, 2006 10:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Тое е ясно че светата троица се опитва ни преебе ама а дано наще се усетат. Ама мисля, че на слИво Тонев му е ясна таа работа, а като и че отново ще се класиламе за Уефа /ако некой не ни преебе с купата/ и за тва си трае сега. А онтосно журналята знаеш кой мое да даде инфо кво що и как е. Ако сме имали желание да ги тупаме сме щели да го направим. Спомни си как един редактор на един вестник се обажда на Румен, че сме / в лучая аз бех виновното лица/ скачали на едини от неговите репортери сме го псували. За въпросната статия у Тема спИрт са я писали Сава Гълъбов /предполагам кореспондет у зарата/ и Сончето Благоева която отговаря за нешият отбор.
Както и да е и на мен ми е много неприятно да ни подпират, но тия имат да ни връщат толкоз много, че не знам дали и до края на първенството ако свирят така ще върнат и 1/4 от това дето са взели от нашия отбор
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 11 Ное, 2006 19:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе нека да лаят тия завистници бе! Нека им е гадно! Не могат да преживеят някои хора, че от изпадащи отидохме и направихме Фейенорд на палячовци.
И да ни бутат - дреме ми на кура! Важното е най-после да направим нещо значимо, че да се върне тая публика, а ако ще то да е и със съдийска помощ! [smilie=meow2.gif] [smilie=shifty.gif] [smilie=shock.gif]
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Съб 11 Ное, 2006 19:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Някои хора явно верно мн ги е яд на нас!!! Само бучат и реват за нещо! Не мога примерно да разбера кво искаше Венци Стафнов след мача с евреите, кво ни подпря съдията, или пък с Ботев-тая дузпа колкото можеше да се даде, толкова можеше и да не се даде! Оня ден за купата на говедата им дадоха ебаси и смешната дузпа срещу Нафтата, ама сичко мина и замина :roll: Ама на ЛОКОТО щом е всеки съдия е наш :twisted: Е тва не го разбирам :o Да си кажа честно и на мене не ми пука- да ни бутат, кво толко?!Толко години ни режат срещу кой ли не, кой ли не не стана шампион с ега ти и уредените мачове...
Сички даваха прогнози, че ше се издъниме в Европа, щото нз си кво!!!И мин година реваха за уреден мач в Дупница и за тем подобни, ма накрая си излезнахме срещу Фейнорд и си играхме играта! И тия нещастници да спрат да реват сички, щото една скапана ТВ не дойде до Холандия да снима и да покаже за кво става въпр! Нито Ботев, нито СлаБия, нито Берое ше направат нещо по-значимо на тоя етап, от това което прават във вътрешното първенство, пък и в края на крайщата всеки си заслужава съдбата :wink: За мене просто българските съдии са некадърни - колкото ощетяват нас, толкова ощетяват и другите отбори! Мн интересно - срещу ЦСКА съдията ни подпирал и наще само лежали по терена...Ми що тогава Иво Иванов ше играе чак пролетта, що Кайо е със счупена скула?! Сигурно щото чорбарите играха футбол, а не правиха постоянно резачки на някой от наще!!!
Просто трябва да се промени манталитета на хората! Тряя секи да си гледа в свойта паница!!!Че не всичко е чисто, не е, ама едва ли ние сме най-черните в това първенство... [smilie=romanjury.gif]
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 11 Ное, 2006 22:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Шо ви дреме кура за съдиите,

днезка у загорските парантии тоя шибан фес(ходжа да му пее)
тънко цел мач си ги буташе,отмени ЧИСТ гол на Генков,

а по Садафчо дикофф пак се обаждат некви чикии да се оплакват от съдията,
като ти е слаб отборо,ти си некадърен треньор(ръководител)и как да оправдаеш неуспехите :?: със съдиите естествено...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Нед 12 Ное, 2006 0:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам що гледате тоя идиот Сашо Диков -Тоя е психично болен евреин...чуди се кво да измисли,че някои да му гледа тъпнята...за съдиите най-добре вижте статиските...колко дузпи са свирили най-много за отбор/ЛЕВСКИ/...колко най-малко срещу отбор/ЛЕВСКИ/ ...картони най-малко срещу ЛЕВСКИ.... :twisted: И тва при положение,че от 15 отбора играли срещу тях поне 10 са им сателити...има ли нужда от коментар :twisted: За мене тва да си им фен е божие наказание и да реват техни фенове,които в момента са треньори или президенти на футболни клубове не изпълнили заръката на ДРУГАРЯ НАСКО СИРАКОВ да бият ЛОКО си е смешно...и с кво да се оправдаят...съдията ги порязал....тези са смешници.
ДА ГО ДУХАТ ВСИЧКИ...АКО ХВАНЕМ СЪДИИТЕ С ГОВЕДАТА И ГИ БИЕМ С ИЗМИСЛЕНА ДУЗПА ЩЕ МИ Е НАЙ-КЕФ,АМА ТВА Е НАУЧНА ФАНТАСТИКА :D
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Нед 12 Ное, 2006 2:05    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Шо ви дреме кура за съдиите,

днезка у загорските парантии тоя шибан фес(ходжа да му пее)
тънко цел мач си ги буташе,отмени ЧИСТ гол на Генков,

а по Садафчо дикофф пак се обаждат некви чикии да се оплакват от съдията,
като ти е слаб отборо,ти си некадърен треньор(ръководител)и как да оправдаеш неуспехите :?: със съдиите естествено...
Тия пък скакалци жалки ,които за 90 години от какво пък се оплакват бе?Че ни отмениха гол ли?Че президентът им има повече брада ,отколкото успехи ще имат те и след 10000 години?Че президентът им си намери богата жена ,умори я и се ожени за курва?Че ще отпаднат?Че треньорът им е 150?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Нед 12 Ное, 2006 9:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Така,сега по-на спокойно да си кажем думата.За мене това гостуване беше доста полезно,сеа,можем да обвиняваме и до утре оня нещастник,обаче да си го кажем право при 2:1,когато беройци незнаеха къде се намират,трябваше да забием още един гол и тогава мачът свършваше.Верно,че този гол можеше да бъде и отменения,но квото било,било.Аз отидох за равен и го постигнахме,хубавото е,че продължавам да не съм присъствал на загуба на Локо,ега и след следващия кръг е така.Като агитка добра бройка,но много слабо викане,ако можеше да пеем така както,когато обърнахме заралии,ще бъдем наистина велики.Иначе след мача бях с агитката на берои и казаха,че са много доволни от факлите и досега гостуваща агитка не е правила такова шоу. 8)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
loko_mz
Гост





МнениеПуснато на: Нед 19 Ное, 2006 13:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Българските съдии май никога няма да се оправят-трябва някой да ги оправи!
Върнете се в началото
Psihi
Гост





МнениеПуснато на: Нед 19 Ное, 2006 13:38    Заглавие: Отговорете с цитат

loko_mz написа:
Българските съдии май никога няма да се оправят-трябва някой да ги оправи!

Че им ебем мамицата, а мое зимат по 1000 за мач.
Върнете се в началото
loko_mz
Гост





МнениеПуснато на: Съб 25 Ное, 2006 14:11    Заглавие: Отговорете с цитат

То,ако ставаше така...
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum