ЛОКОМОТИВ СОФИЯ - ЦСКА - събота 15.11.08 14-30ч.ст.Локомотив
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пон 17 Ное, 2008 11:47    Заглавие: Отговорете с цитат

поредно порязване четвърто вече от страна на плешко но това е положението отново сме прецакани ако това беше за чорбата дузпата щеше да бъде свирена 300 процента
важно е да вземем две победи за да имаме шанс пролетта
играем супер по едно полувреме а така трябва цял мач да бъде
сезона почва от 28 февруари 2009г. почивката е 3 месеца ебати първенството
дано иво иванов се оправи бързо преди две години май пак срещу чорбата скъса връзки не му върви срещу прасетата
ако ни накажат най добре да играем извън страната да им се отели вола на бфс
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Пон 17 Ное, 2008 13:26    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
fortinbras написа:
Black&Red or DEAD написа:
Винаги съм казвал след такива мачове на Локомотив, резултата е последното нещо което ме интересува! Съжалявам наистина, че не победихме ЦСКА, защото тотално ги надиграхме, но това не е най-важното...понякога биеш...понякога падаш, но дори когато падаш трябва да го правиш като мъж! Днес играчите играха мъжки и се раздадоха, за което само адмирации - вижда се че могат! Браво и на Окука за стила на игра. Има хляб в отбора и с един силен нападател втория полусезон мисля, че ще тръгнем напред.

ЛОКО НАПРЕД НИЕ СМЕ С ТЕБ!


На кратко-перфектен мач. Без забележки. Може би само Дънди нещо разхожда фланелката. Даже трябва да призная нещо: силен мач и за Зоран и за Бонджулич. И двамата играха супер. За мен най-добри бяха Прасковата и Бандаловски!!!! Проблемът е отборът да почне да играе всеки мач по този начин!!! Сега се надявам да биеме Спартак и Евреите. За мен Окука е супер треньор-отборът му в този мач игра футбол!!! За съдията мога да кажа, че за мен от години по-обективно съдийство не съм виждал!!!! Нищо че не ни даде дузпата и червен картон на Електричаря, общо взето се спреви перфектно!!!! Повече такива съдии и футболът ще върви нагоре.....Поздравявам целия отбор-супер игра!!!!!


еиииии форти най-накрая да сме доволни Smile да му еба майката чорбата отърваха разгром, РАЗГРОМ. А ЗА ПЕДЕРА РИСТИСКОВ Е ГА МУ СЕ ЕБЕ МАМАТА ...... за мен игра4 на ма4а беше Пасков Smile бандата и ки4о играха стабило, рендето безапелационен, дзафето изклю4а грешката безсмъртен. дяков незабележим но свърши много 4ерна работа, уникален богданови4 който направи на няколко пъти смешен машадо,страхотен димо през първата 4аст и бонджулката обра си4ки високи топки.4орбата са мега зле, един електри4ков имат и тва е.жалко много ме е яд трябваше да бием, просто ги надиграхме.......за подкрепата бехме Ок ,но си мисля 4е можеше още хора да дойдат еби му майката сме зна4и. кво става бе буфери къде сте по дяволите ????


Дано сега да си бием Спартак и евреите-пак казвам: пълна мобилизация!!!!! За Свинете съм съгласен-това е един скапа отбор, с още хо-скапан треньор....Чичо Митко е кръгъл идиот и пак ще го повторя!!! Просто имаше шанса да е треньор на националите при Супре-Поколението. Да си ходи в Мировяне и да си ебе майката...Срам ме е, че тоя едно време е носил фланелката на ЛОКОТО........А си прав-Богданович за мен е много добър играч-още му липсва самочувствие в някои моменти, НО и това ще дойде.....Евалата на целия отбор!!!!
Върнете се в началото
4UGUNENATA GLAVA
Гост





МнениеПуснато на: Пон 17 Ное, 2008 17:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Димитър Пенев сам по себе си е слаб треньор, но винаги успява да се заобиколи с добри помощници и да направи нещо.Но все пак само заради тва което направи в САЩ 94 го уважавам, но тогава имаше футболисти с характер, а не пляви! [0016-loko-shampion.gif] [0010-loko.gif]
Върнете се в началото
ultrasjoreto



Регистриран на: 21 Окт 2008
Мнения: 286
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон 17 Ное, 2008 17:34    Заглавие: Отговорете с цитат

некои знаели какво е станало на почивката :? :oops:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Пон 17 Ное, 2008 17:36    Заглавие: Отговорете с цитат

ultrasjoreto написа:
некои знаели какво е станало на почивката :? :oops:


бой между феновете :lol:
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 17 Ное, 2008 17:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Shanko написа:
ultrasjoreto написа:
некои знаели какво е станало на почивката :? :oops:


бой между феновете :lol:


Феновете на чичо Митко ли? :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lok0_fenka
Гост





МнениеПуснато на: Пон 17 Ное, 2008 20:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Ох абе и ЦСКА и ЛЕвсКИ са един дол дренки се претендират за нещо без да знаят какво и търсят спор в най-малкото: "Съдята свири за вас", "Подкупили сте съдята" - пълни глупости ами на тва че не ни даде дузпа? и после викат: " Нямаше дузпа" - дузпа имаше но тва че са тъпи и не са я видяли си е друг проблем! Няма начин в мач в който играем с Левски или ЦСКА тея да не почнат да се заяждат после! Но като цяло мача беше добър и браво на всички от агитката за подкрепата и на отбора за добрата игра и само така да продължават определено показаха много. Имахме доста положения и можехме да ги бием но няма голямо значение мача свърши . Съдята си свири супер даже като изключим дузпата ( :evil: НЕ дайте дузпа - спасете ЦСКА :evil: )

е мача мина сега ни трябват 6 точки и сигурна победа над ЛЕвсКИ =)
[0013-loko3] [0014-lokooo] ЛОКО НАПРЕД НИЕ СМЕ С ТЕБ [0014-lokooo] [0013-loko3]


Последната промяна е направена от lok0_fenka на Пон 17 Ное, 2008 20:48; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Пон 17 Ное, 2008 20:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Shanko написа:
ultrasjoreto написа:
некои знаели какво е станало на почивката :? :oops:


бой между феновете :lol:


Феновете на чичо Митко ли? :lol:


и на чичо Кука :twisted: 8)
Върнете се в началото
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Пон 17 Ное, 2008 22:06    Заглавие: Отговорете с цитат

lok0_fenka написа:
Ох абе и ЦСКА и ЛЕвсКИ са един дол дренки се претендират за нещо без да знаят какво и търсят спор в най-малкото: "Съдята свири за вас", "Подкупили сте съдята" - пълни глупости ами на тва че не ни даде дузпа? и после викат: " Нямаше дузпа" - дузпа имаше но тва че са тъпи и не са я видяли си е друг проблем! Няма начин в мач в който играем с Левски или ЦСКА тея да не почнат да се заяждат после! Но като цяло мача беше добър и браво на всички от агитката за подкрепата и на отбора за добрата игра и само така да продължават определено показаха много. Имахме доста положения и можехме да ги бием но няма голямо значение мача свърши . Съдята си свири супер даже като изключим дузпата ( :evil: НЕ дайте дузпа - спасете ЦСКА :evil: )

е мача мина сега ни трябват 6 точки и сигурна победа над ЛЕвсКИ =)
[0013-loko3] [0014-lokooo] ЛОКО НАПРЕД НИЕ СМЕ С ТЕБ [0014-lokooo] [0013-loko3]


Готин пост!!! Много фенски и истински... :wink: :D
Върнете се в началото
obektiven
Гост





МнениеПуснато на: Вто 18 Ное, 2008 11:59    Заглавие: Отговорете с цитат

[0009-acab.gif] [0010-loko.gif] [0011-loko2.gif]

КОЛЕГИ, ЛОКОМОТИВЦИ,
виждам, че дубъла много много не ви интересува, ама прочетох че са направили 1:1 на Панчарево и пак не са дали чиста дузпа за нас.

Все пак- ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ КОИТО ОБИЧАТ "ЛОКОМОТИВ" !!! /не само представителния тим/

[0010-loko.gif] [0011-loko2.gif] [0009-acab.gif]
Върнете се в началото
valdes
Гост





МнениеПуснато на: Вто 18 Ное, 2008 17:35    Заглавие: Отговорете с цитат

lok0_fenka написа:
Ох абе и ЦСКА и ЛЕвсКИ са един дол дренки се претендират за нещо без да знаят какво и търсят спор в най-малкото: "Съдята свири за вас", "Подкупили сте съдята" - пълни глупости ами на тва че не ни даде дузпа? и после викат: " Нямаше дузпа" - дузпа имаше но тва че са тъпи и не са я видяли си е друг проблем! Няма начин в мач в който играем с Левски или ЦСКА тея да не почнат да се заяждат после! Но като цяло мача беше добър и браво на всички от агитката за подкрепата и на отбора за добрата игра и само така да продължават определено показаха много. Имахме доста положения и можехме да ги бием но няма голямо значение мача свърши . Съдята си свири супер даже като изключим дузпата ( :evil: НЕ дайте дузпа - спасете ЦСКА :evil: )

е мача мина сега ни трябват 6 точки и сигурна победа над ЛЕвсКИ =)
[0013-loko3] [0014-lokooo] ЛОКО НАПРЕД НИЕ СМЕ С ТЕБ [0014-lokooo] [0013-loko3]

Съгласен съм с тебе :wink:
Върнете се в началото
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Вто 18 Ное, 2008 19:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Днес е трети ден след мача и още не мога да се примиря как ги изпуснахме! Най-много ме хваща яд, че чорбарите не признават за тоталното мачкане и дори според някои били ни изпуснали! Като прочетох и няколко поръчкови статии от червени журналисти и тотално откачих! Затова ме е яд, трябваше без никакви удари и никакви положения да им треснеме 2 гола и да си ебават майката! А, кво стана пак 1 точка и то при 45 минути яко газене!
Въпреки всичко мисля, че локомотивците трябва да сме доволни от играта и от тоталното надиграване особено в последните 25 минути! Ето след тези мачове си личи, че имаме отбор и някои резили в прованса не мога да си ги обясня! И не само аз! Тъпото е, че сега можехме да сме на първо място с доста голяма преднина, ако си биехме в гостуванията както правехме миналото първенство! Но, явно не е писано да сме шампиони в годината на 80-тата годишнина! :!: :(
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 22 Ное, 2008 6:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Макар и седмица по-късно за този мач мога да кажа само едно огромно евала на всички на терена и най-вече на трибуните. Само не мога да разбера кога някои хора ще проумеят че този отбор трябва да се подкрепя, а не да се критикува. От дерби на дерби ставаме все по-малко и не знам къде ще му отиде края. :oops: :oops: :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Страница 5 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum