FOREIGN BRIGADE???
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 24 Яну, 2009 14:45    Заглавие: FOREIGN BRIGADE??? Отговорете с цитат

Разбрах че на събранието се е зачекнал въпроса за организиране на хората,които са били (са) членове на агитката,но по една или друга причина са за по-дълго или постоянно в чужбина.Та идеята май е да им се направи едно формално сдружение,да им се плясне един годишен членски внос, който да идва в касата и да се измисли с какво друго може да са косвено полезни след като пряко няма как да участват.Ето засега кои се предвиждат в тази "бригада"

1.Васко канада,
2. Стефан бразилия
3.Митко сапуна(на Чудан брата)
4.Растата
5.Силистрата
6. Тони (у-му)
7.Боби Кура

Сега...колко народ от тия знаят за това и са навити да участват?
Ако не знаят кой и как ще им каже?
Някой друг който да е за дълго в чужбина и да иска да участва?
Не е ли добре към сайта да се сложи някаква такава секция дори с контактите на хората по страни, за да бъдат един вид координатори ако има други наши фенове и съмишленици около тях?

_________________


Последната промяна е направена от Metala на Съб 24 Яну, 2009 15:09; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 24 Яну, 2009 14:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Брат ми знае :lol: ...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 24 Яну, 2009 15:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
ТЪРО:
идеята е да се направи секция на бригадите на хора които живеят в чужбина и също могат да помагат на агитката както и ние на тях като им изпратим по някой артикул и календар.
Мисля,че имаме няколко човека в чужбина които биха могли да станат членове и да помагат:
Така вместо да изключваме Силистрата само заради това,че живее в Дания,ние можем да го оставим като член на бригадите който ще ни помага от там(не че сега малко помага)същото важи и за Растата който от една година бил в Холандия,пък ние се чудехме защо не идва,а доколкото разбрах там ще остане поне още 3.
Ако ми приемате идеята искам да дам още няколко предложения,за членове
1.Стефан,брат на Бакарди и един от най-сериозните при основаването на Бригадите,сега живее в Бразилия
2.Васко,един от основателите на Локо-Клуб-ИЗТОК,и най-верен фен на отбора от края на 90те,когата заминава за Франция.Сега живее в Канада
3.Боби Кура-няма човек ходил през 80те и 90те който да не го знае.Вмомента живее в Англия
4.Тони У-Му-също като Васко един от най-верните фенове от края на 80те и 90те години,от 6 години живее в Канада
5.Ларс-НАИ-ГОЛЕМИЯ БУФЕР ЧУЖДЕНЕЦ.Когато бях във Виена,горещо изяви желание да стане член на бригадите
Ако имате други предложения казвайте

_________________
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Съб 24 Яну, 2009 19:02    Заглавие: Отговорете с цитат

за васко канада е 100% сигрно, говорил съм с него и той прие.Поел съм ангажмо към Търо да му платя членския годишен внос, пък ние ше се опраим после.Той си идва лятото понякога така 4е може да дойде и на мач. :D Само моля за отсрочка за плащането защото в момента съм мега зле с парите :oops:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 24 Яну, 2009 19:45    Заглавие: Отговорете с цитат

na tozi etap sa potvurdili, vasko-kanada,mitko sapuna i lars,4akam potvurjdenie ot stefan s bobi kura i u-mu ne sum govoril,ti metul ako iska6 govori sus silistrata,a 4iko e govoril s rastata
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 24 Яну, 2009 20:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Ларс не го слагай в тая графа. За него и хората около него имам по-големи планове. :lol: :roll: :roll:

Казах на Радо -той сам ще си напише мнението.А колко е членския ?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 24 Яну, 2009 20:24    Заглавие: Отговорете с цитат

30 evro minimalen,za cqla godina
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!


Последната промяна е направена от Turo_Bufera на Съб 24 Яну, 2009 20:41; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 24 Яну, 2009 20:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
39 evro minimalen,za cqla godina


39!!?? Не е ли 30? :roll: :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 24 Яну, 2009 20:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Turo_Bufera написа:
39 evro minimalen,za cqla godina


39!!?? Не е ли 30? :roll: :lol:


не е оцелил клавиша Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Нед 25 Яну, 2009 12:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
30 evro minimalen,za cqla godina


[smilie=coolup.gif]

записал съм му адреса в Канада, ще му пратим нещо нали ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 25 Яну, 2009 17:10    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Turo_Bufera написа:
30 evro minimalen,za cqla godina


[smilie=coolup.gif]

записал съм му адреса в Канада, ще му пратим нещо нали ?


Да.Ще се снимаме с 30-те евро и ще му пратим снимката.
Това е добре. Айде да задвижваме нещата. :arrow:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 26 Яну, 2009 0:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
bulgarista написа:
Turo_Bufera написа:
30 evro minimalen,za cqla godina


[smilie=coolup.gif]

записал съм му адреса в Канада, ще му пратим нещо нали ?


Да.Ще се снимаме с 30-те евро и ще му пратим снимката.
Това е добре. Айде да задвижваме нещата. :arrow:


е членска карта щяло да се направи и некъв календар са нема да ме излагате, аз ше му подара и един шал
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
STEFAN



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 211
Местожителство: USA

МнениеПуснато на: Пон 26 Яну, 2009 20:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Супер идея...от много време исках да го направиме!

За членският внос според мен 30 Евро е минимум....даже 40...50 според мен ще е нормално.

Имах идея още преди 2-3 години да направа тениски с текст - ULTRAS LOKO INTERNATIONAL и различни знамена на държави.
Скоро ще пусна точно как ще изглежда тениската. Аз ще направа 10 броики примено и ще ги раздам лятото.....

Пак казвам аз съм вътре 100%! Пишете повече подробности и да задеистваме нещата!

САМО ЛОКО
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
admin
Site Admin


Регистриран на: 30 Авг 2006
Мнения: 424

МнениеПуснато на: Пон 26 Яну, 2009 22:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Заставам зад идеята, но според мене много малко хора в България могат да разберат и дадат някакъв смисъл на такаво нещо...

Единствените неща, с които могат да бъдат полезни едни такива единици вън от страната, имащи нулева възможност да присъстват на мачове, нямащи никаква представа какви са вътрешните настроения в агитката, далеч от отбора и т. н. са пари, реклама, представителство на ултрас феновете в чужбина и не на последно място контакти с други агитки. Всичко останало е компот и няма нужда от убеждения.

Идеята да се обединим е малко налудничева! Както гледам всички са в различни континенти и в различни часови зони. Аз имам приятели от различни крайща на света и повярвайте изобщо не е лесно да ги открия и да говоря така, че те да не спят или да не са на работа. Така, че това няма да се получи. Разбира се, бих направил усилия, ще си разменя контактите с пичовете, но не очаквам нищо повече от едно здравей – здрасти.

Според мен хората от чужбина, включвам себе си в тази бройка могат да работят за агитката в дългосрочен аспект над някакви поставени задачи или проекти. Примерни такива са влизане в контакт с места оргаганизация, купуване на някакво bulk количество артикули и развързване и раздаване по местонахождение(все отнякъде изкачат някакви от Локо), извършване на някаква творческа работа свързана с останалите проекти за артикули, помощ в администрирането на IT присъствието ни в Интернет.

Както сме на различни континенти може и да се отркият предствителства на бригадите на регионален принцип и всички запитвания от чужди агитки да се пренасочват към съответното представителсвто/човек.

Другото, което може да се направи е ауторсинг на артикули. Ако звеното в България е достатъчно бързо, качествено и прави нещата на добра цена може да дойдат някакви поръчки от чужбина...

Общо взето аз така виждам нещата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 27 Яну, 2009 9:35    Заглавие: Отговорете с цитат

къде си бе мумче :lol: [coca] [0019-rasta2.gif] [0019-rasta2.gif]

естествено че е налудничава идеята,номера тука е да се използва носталгията ви по Бг,като може да сте полезни в тъези неща които си изброил,дет се вика и 5 тениски и шала да продадеш/подариш все е кяр...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 1 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum