Левски-Локомотив(София)-11.04.2009-ст.Г.Аспарухов,15:00 часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто 14 Апр, 2009 22:54    Заглавие: Отговорете с цитат

vil78 написа:
pepi svoboda написа:
Явно сме много зле като публика, как може да шибаш говедата на герена и да седнеш у А и В сектор, да не се радваш на головете. Неискам пак да съм краен но такива хора немога да ги разбера

Никога не ме е срам да ходя на мач на ЛОКО и не съм по малък запалянко от теб. На мача с левски бях в сектор А на стадиона подкрепях отбора си и за това на почивката доиде един полицаи и ме "помоли" да напусна за да не станел инцидент. Тръгнах си не защото ме беше страх а защото не искам неприятности.На всички голове на отбора се кефех без да се съобразявам кои как ще реагора. Около мен други локомотивци не видях.

След такъв пост незнам какво да кажа. Като си толко голям фен защо не беше в клетката да подкрепяш отбора, нестига че сме малко еми сме се пръснали по целия стадион. С какво си помогнал на отбора като си бил в А сектор???
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 14 Апр, 2009 22:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе всеки му е кеф да си ходи където иска ... човекът му е готино в А, ходи там ..

естествено че по добре да дойде при нас, но това си е негов избор Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто 14 Апр, 2009 23:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Еми освен и аз да почна да си хода в А сектор. От там по добре се гледа мача а и няма да има знамена за веене да ми пречат на гледката biggrin Голема работа сме, клес до клеса и до него пак клес biggrin biggrin biggrin
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 14 Апр, 2009 23:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе мани...тва да си оди дето ще как да е. Ама да вика че подкрепял... aggressive2 aggressive2 aggressive2
Тия дето викат на ум са ми ясни...клес.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
1914
Гост





МнениеПуснато на: Вто 14 Апр, 2009 23:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Тук е разликата между фен и привърженик. И от двете има нужда, но на гостуване наистина е малко тъпо да не си при твоите хора, дори да не изповядваш тяхната идеология напълно..
Върнете се в началото
tseko



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1735
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Сря 15 Апр, 2009 11:40    Заглавие: Re: ! Отговорете с цитат

kakata написа:
Привет на всички!Да ви призная аз съм от ЦСКА,обаче мачът ви срещу говедата беше най-хубавият,който съм гледала по българските терени.Тея сини,куци коне не знаеха къде се намират.Харесва ми играта на Локо срещу Левски в последните 2 сезона-страхотни сте.А с тая тройка в събота ги отминахте като бързия ЕКСПРЕС.Есента също имахте много положения,ама за съжаление не ги вкарвахте.А сега пък не можете да спрете.Пожелавам ви победи във всички мачове до края,освен с нас.Там направете равен,въпреки че ако играете по-добре от нас заслужавате победата.Той Лупи ни разби,така че срещу по-силните отбори като вас не знам какво може да се случи.Яд ме е,че и ние и вие отпаднахте от Купата на България,а говедата продължиха.Ама то съдията си ги подпираше.Дано ЦСКА стане шампион,а вие сте втори.Говедцата не ги броя,щото в петък ще се издънят сигурно и не заслужават торото място.Дано догодина с вас да се борим за титла.
П.П. Успех срещу моряците в събота.Дано ги удавите!


Да ти кажа и вашата игра много ме кефи.Биете едвам-едвам и играете се по-зле и по-зле.Пожелавам ви се така да играете и за напред и да почне да дава резултати играта ви....да почнете и автоголове да си вкарвате...
_________________
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!


Последната промяна е направена от tseko на Сря 15 Апр, 2009 19:00; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 15 Апр, 2009 11:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Свобод моля ти се! По-културно! biggrin biggrin biggrin air_kiss
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tseko



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1735
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Сря 15 Апр, 2009 11:45    Заглавие: Отговорете с цитат

vil78 написа:
[Около мен други локомотивци не видях.


Седи си там и ше видиш!
_________________
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Unbreakable



Регистриран на: 08 Сеп 2007
Мнения: 44
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 15 Апр, 2009 12:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Верно че има разлика между ултрас и привърженик и аз се определям към второто, щото идвам само на домакинските мачове и то не на всички, въпреки че този полусезон не съм пропускал...НО като съм на стадиона винаги съм при агитката и пея колкото глас имам! а това да идеш на мач с пакетче семки, да седиш и да гледаш тъпо и от време на време да псуваш по съдията или играчите... е тая "идеология" просто нея разибрам и винаги съм се чудил такива хора какво въобще правят на стадиона boredom Пък на гостуване да не си при свойте хора... е това няма смисъл да го коментирам comando
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 15 Апр, 2009 12:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Unbreakable написа:
Верно че има разлика между ултрас и привърженик и аз се определям към второто, щото идвам само на домакинските мачове и то не на всички, въпреки че този полусезон не съм пропускал...НО като съм на стадиона винаги съм при агитката и пея колкото глас имам! а това да идеш на мач с пакетче семки, да седиш и да гледаш тъпо и от време на време да псуваш по съдията или играчите... е тая "идеология" просто нея разибрам и винаги съм се чудил такива хора какво въобще правят на стадиона boredom Пък на гостуване да не си при свойте хора... е това няма смисъл да го коментирам comando


с този начин на мислене по скоро към първата група се причисли,не кум втората clapping
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Сря 15 Апр, 2009 12:36    Заглавие: Re: ! Отговорете с цитат

tseko написа:


Да ти кажа и вашата игра много ме кефи.Биете едвам-едвам и играете се по-зле и по-зле.Пожелавам ви се така да играете и за напред и да почне да дава резултати играта ви....да почнете и автоголове да си вкарвате...ма и на тебе може некой гол да ти .....


Добре бе, не ми е работа, ама не се удържах. Идва някаква привърженичка на друг отбор, регистрирала се е в сайта, за да може да ни направи комплимент за играта и отбора и го прави съвсем културно. За прекия двубой с ЦСКА даже ни пожела да спечелим, ако сме по-добри.

Тука почваме да храним....абе демонстрираме говеждо отношение и за какво ???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jiten boys
Гост





МнениеПуснато на: Сря 15 Апр, 2009 12:58    Заглавие: Re: ! Отговорете с цитат

voyagerx написа:
tseko написа:


Да ти кажа и вашата игра много ме кефи.Биете едвам-едвам и играете се по-зле и по-зле.Пожелавам ви се така да играете и за напред и да почне да дава резултати играта ви....да почнете и автоголове да си вкарвате...ма и на тебе може некой гол да ти .....


Добре бе, не ми е работа, ама не се удържах. Идва някаква привърженичка на друг отбор, регистрирала се е в сайта, за да може да ни направи комплимент за играта и отбора и го прави съвсем културно. За прекия двубой с ЦСКА даже ни пожела да спечелим, ако сме по-добри.

Тука почваме да храним....абе демонстрираме говеждо отношение и за какво ???



Не знам защо, на някои хора работата им е да се заяждат само...
Мисля че е и до малко възпитание Smile!
P.S. НИЩО ЛИЧНО
Върнете се в началото
vil78
Гост





МнениеПуснато на: Сря 15 Апр, 2009 14:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Unbreakable написа:
Верно че има разлика между ултрас и привърженик и аз се определям към второто, щото идвам само на домакинските мачове и то не на всички, въпреки че този полусезон не съм пропускал...НО като съм на стадиона винаги съм при агитката и пея колкото глас имам! а това да идеш на мач с пакетче семки, да седиш и да гледаш тъпо и от време на време да псуваш по съдията или играчите... е тая "идеология" просто нея разибрам и винаги съм се чудил такива хора какво въобще правят на стадиона boredom Пък на гостуване да не си при свойте хора... е това няма смисъл да го коментирам comando

запазвам си правото да ти отговоря защото въпроса ти е смислен донякъде.
Ходя на мачове защото обичам ЛОКО и от както се помня съм по стадионите тази любов ми предаде баща ми запален локомотивец.
Аз съм на 30 години и помня как привържениците на ЛОКО ходеха много по масово на стадиона не се деляха и всички независимо какви се радваха на успехите на любимия отбор. Няма по висши и по низши ЛОКОМОТИВЦИ всички сме еднакви и обединени от една обща идея с велико име ЛОКОМОТИВ СОФИЯ. Бях в сектор А не защото не съм солидарен с агитката а защото ми е кофти да слушам подмятания как сме шепа хора един трамваи и така на татък говедата а и всички трябва да знаят че локомотив не е само една агитка ЛОКО има фенове които не се съобразяват с нищо и никои. Пожелавам успех на ултрасите винаги съм с вас !!!
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 15 Апр, 2009 14:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Аре поредния дето "е гледал Начко и Котков и е зад идеята".... angry2 angry2 comando

Па язък че си ми и набор.Щото и аз помня некои неща за тая "публика" които повярвай ми не искам да си ги спомням,щото нема такова овчедушно стадо като нашио редови фен. Ако това значи "да не ти пука от нищо и никой" значи ние сме най-големите непукисти на света.
И ще повторя за енти път че няма как да сме обединени от неква велика идея за ЛОКО (бати колко комсомолски звучи) докато едните са обеднинени по форумите и кръчмите, а другите по стадионите и акциите. Нема как да стане.

А на Цецо дето уж хранил, кога направите и една стотна колкото той е направил за подкрепата на тоя клуб,тогава ще му сипвате. banned blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
JOPETO



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 516
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 15 Апр, 2009 15:14    Заглавие: Отговорете с цитат

а защото ми е кофти да слушам подмятания как сме шепа хора един трамваи и така на татък говедата а и всички трябва да знаят че локомотив не е само една агитка ЛОКО има фенове които не се съобразяват с нищо и никои. Пожелавам успех на ултрасите винаги съм с вас !!![/quote]

за тва става въпрос ела при нас и няма да слушаш подмятания. ще чуваш само наште песни и даже и б сектор няма да го чуваш
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Страница 9 от 12

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum