Скивайте смех!:)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 178, 179, 180  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон 04 Дек, 2006 16:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Бисери от казармата

Бомбите падат не само по сушата, но и по островите.

На ти боя и четка. И така си прецени времето, че да ти остане от боята.

Или всички с шинели, или никой без шинел.

Всички команди се изпълняват наляво, с изключение на тези, които се изпълняват надясно.

Ще се движите по квадрат с четири страни така, че да се образува кръг!

Построили сте се под формата на буквата... на буквата... Абе нема такава буква!

Кубинките се лъскат вечер, а на сутринта се обуват на свежа глава...

След приключване на стрелбата бойните и учебните патрони трябва да се приведат в изходно състояние.

Главата на войника е да мисли, а мозъкът да съобразява.

Ставането е сутрин, точно в пет, независимо колко е часът!

Какво е това нещо, бе? Как може копчето ти да виси на конец от тел?

Изкуството на полета се състои в това, да се хвърчиш към земята и да се разминеш с нeя.

И запомнете, командирът на батальона не ходи пеш, той взима със себе си ГАЗ-66 или заместник-командира.

Не мога да разбера кое привлича повече вниманието ви: това, което ви говоря, или умрелият гълъб, който лети над столовата...

Аз, когато бях студент и исках да почета, ставах половин час след лягане, взимах си книгата и отивах в тоалетната...

Сега зяпате през прозорците на стаята, обаче ще ви питам аз, като трябва да зяпате през прозорците на поверения ви танк...

Майорът никога не бяга, защото в мирно време ще предизвиква смях, а във военно - паника...

Какво?! Къде си бил? В тоалетната? Абе вие още малко и на театър ще почнете да ходите...

Военното възпитание съществува и в други държави, в това число и чуждестранни.

Гората се счита за непроходима за танкове, ако дебелината на дърветата е три пъти по-голяма от теглото на танка...

Не ме правете на луд, аз да не падам за първи път от Марс!

Тук да не ти е Англия - копай по-дълбоко..

Мините биват танкови и противотанкови.

Не е необходимо да се мият коридорите ежедневно. Достатъчно е всяка сутрин.

Този отровен газ предизвиква главоболие в ставите и костите...

Във формированието не се зачисляват подрастващи, по-малки от 16 и по-стари от 60 години...

Редник Петров! Доложете ми устройството на дизеловия двигател.

Кой е онзи с червения нос като краставица...

Вчера проверих под креватите ви. Направо не ми е ясно как живеете там.

Противогазът действа в радиус 30 минути.

Живеете като прасета в бърлога...

Лицето на снимката трябва да бъде квадратно..

Всички по окопите, а останалите след мен...

За да сте готови за вдигане под тревога, трябва да си слагате панталоните, сгънати върху нощното шкафче с дюкяна, насочен към вратата...

Моята фамилия е майор Иванов.

Не насочвай оръжието към хора, дори и ако е заредено!

Автоматът работи така: едно, две, три - и вас ви няма..

Курсант, не правете умни физиономии, не забравяйте, че сте бъдещ офицер...

Танкът, това е силно противотанково средство..

Пристрелката на автомат Калашников се извършва по мишени, представляващи картонен квадрат от черна хартия с размери 20 на 30 сантиметра...

Пътуването с войскови камион става само по един начин: В камиона не се пуши, не се накланя през каросерията, не се подсвирква на минаващи девойки - само се седи и се пътува с камион.

Не ме принуждавайте да лишавам вашите бъдещи деца от баща...

Защо си такъв брадат, бе? Като малък не са ли те учили да се бръснеш?

Разузнавателната машина се изпраща напред на разстояние една зрителна памет...

Ти може да не блестиш с ум, но обувките ти задължително трябва да блестят..

По време на поход на войниците се полагат по 20 грама масло. 15 грама сутрин и 15 - вечер.

Бързо ринете снега, докато не се е разтопил..

Военната тайна не е в това, което изучавате вие, а в това, че го изучавате именно вие...

И така колеги, не се притеснявайте да работите с източници на радиация. Това е напълно безопасно. Ето например някои офицери от флота седят по 3-4 години на атомните подводници, а в това време жените им раждат съвършено здрави деца.

:shock: :shock: :shock:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон 04 Дек, 2006 16:40    Заглавие: Отговорете с цитат

МАЛКО БИСЕРИ ОТ СОЦА :D :D :D
Замърсеното тяло поддържа духа неспокоен. (Надпис в обществена баня)
Хигиенизацията е враг на бактериологическата диверсия.
Въшката е най-опасен враг на Родината. Унищожавайте я.
Мечката се мие, чисти
в потоците сребристи.
Има ли за тебе пречка,
да постъпваш като мечка.
(От агитационен плакат за чистотата)
Не слагай чужди тела в устата си!
Събличай се бързо, и други чакат след теб!
Планината е извор на прогресивни идеи.
Дръж маркуча си в изправност!
Обещаваме да намалим стойността на един човеколеглохраноден с 0.02 стотинки. (Обещание в почивна станция)
Водачи, бъдете осторожни! Секунда невнимание, а после - цял живот мъртъв.
Теляшка бригада за комунистически труд "Н. В. Гогол"
Почин на моряците от кораба "Лом": "Закачи - откачи"
Да покрием навреме младите кобилки.
Във всеки дом добитък. (Плакат, издаден от "Наука и изкуство")
Другарю, помни, че всяка изгубена минута струва 0.05 стотинки.
Българско значи висококачествено, а тополовградско - отлично.
На партията - вярност, на народа - чиста вода.
(Надпис в служба "Водоснабдяване и канализация")
Човекът е главна фигура в животновъдството.
Да живее българо-съветската дружба между народите!
Да живее международното положение! (?!?)
Дружбата между хората ражда криле на същите.
Всяка ръка на крак!
Да строим социализма с подръчни средства!
Всеки палет готова продукция - гвоздей в леглото на империалистите.
(Лозунг в консервен завод)
Всяко яйце - бомба, всяка кокошка - летяща крепост срещу агресорите!
(Лозунг в птицеферма)
След глад и мизерия настъпи тежка индустриализация.
25 години народна власт - 25 години цирк.
(Светлинен надпис над купола на цирка)
Цехът за бързи услуги е дело на партията.
Комунизмът е неизбежен.
Повече камъни за народа. (Надпис в каменна кариера)
Студенти, икономисвайте отпадъците! Те са за вас.
(Лозунг в студентски стол)
Граждани, гответе се за отпадъци!
(Лозунг на кампания за събиране на вторични суровини)
При директора се влиза само по голяма нужда!
(Надпис на вратата на директорски кабинет)
Рейгън - враг номер едно на Тутраканска селищна система!
(Лозунг на входа на град Тутракан)
Да живее 10 септември, ден на народната милиция - единствена опора на народната власт!
(В участък)
С всички сили - пет за четири!
(Петилетката - за четири години)
Всеки кооператор - свиня! Всеки комунист - две!
(Животновъдна кампания)
Повече кожи за Партията!
(Лозунг на кожарска фабрика за 9 септември)
Всеки буркан компот - юмрук в лицето на империализма!
(В консервния завод в Пазарджик)
Всяко кебапче - куршум в сражението срещу световния империализъм!
(В кебапчийница)
Да влезем в комунизма с лъснати обувки!
Да живее СССР - вечният строител на социализма!Съветските болни - най-здравите болни в света!
Да не оставим нито един пациент да умре без лекарска помощ!
(Лозунг от социалистическа болница)
Да не оставим неодрусана слива в нашето село!

Който не познава Сибир, не познава СССР!
(Лозунг от "Интурист")
Милицията принадлежи на народа и народът принадлежи на милицията.
Тодор Живков
Швейцария: Страна, близка до Либия, но по-неразвита.
Муамар Кадафи
Хамбургер: Смес от хлебарки, мишки, жаби и пр., с чиято помощ беше разрушен СССР.
Муамар Кадафи
Политика: Изостанала концепция, която прекрати съществуването си в Либия
Муамар Кадафи
Либийци: Кадри и специалисти на световно равнище, много търсени по целия свят и предпочитани пред всички други. Но като патриоти те отказват да се продадат като Марадона, дори за по 1000 долара на час.
Муамар Кадафи
Всички комунисти - под земята!
(Лозунг в мина)
Един допуснат брак - беда за целия колектив!
/Лозунг (1985 година)/
Мирният атом - във всеки дом
/Работническо дело 1974 година по повод откриването на 1 блок на АЕЦ " Козлодуй"/
Здрав дух в здраво комунистическо тяло!
(Лозунг на стадиона в гр. Несебър)
25 ПОБЕДНИ ГОДИНИ обикновен локум
(Надпис на опаковки локум)
20 години плодотворна размяна на циркови номера между СССР и България!
(Лозунг в цирка)
Всички луди - на борба за мир!
(Агиттабло в лудница)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 11 Дек, 2006 23:38    Заглавие: Отговорете с цитат

хахахахахахахахахахааааааааа :lol: :shock:

скиите къв смех от некъв тиин форум [smilie=damn.gif] [smilie=chongin.gif] [smilie=unhappy-angel.gif]

Здравейте,
Ходя с едно момиче от вече година и месец и много я обичам. Проблема е следния, че първите 2 месеца от връзката ни тя не ми пускаше, а аз много исках да правя секс с нея, затова поразпитах по разни форуми как да я навия да правим секс. Един пич ми даде рецепта за някакъв кекс, който ще я накара да прави секс с мен. Тайната на кекса беше половин чаена чашка урина и 1 супена лъжица лайно. Отначало си помислих, че идеята е отвратителна и е абсурдно да работи, но толкова бях загорял, че бях принуден да опитам. Затова и направих такъв кекс и я почерпих, след което същата вечер започнахме да се натискаме и се стигна до секс. Бях много доволен и страшно учуден, че работата с кекса е станала. От тогава до сега всяка вечер, когато тя щеше да идва у нас или аз у тях и правех от тоя кекс с лайна и урина и и давах да яде, след което правихме секс. Всичко добре до вчера. Тя щеше да идва в нас и аз се захванах с кекса. Направих тестото с урината и остана да добавя лъжица лайно, но не ми се сереше, щото бях срал вече и реших да си гребна с лъжицата направо от гъза си. Затова се събух, надупих се и се напънах, като започнах да натискам с лъжицата отзад за да я напъхам и да си гребна малко лайна. Точно като я пъхнах в гъза си, вратата се отвори и влезе приятелката ми. От стреса ректума ми се сви и не можах да извадя лъжицата. Тя разбра, че искам да сложа лайна в кекса и започна да ме разпитва като беше хванала лъжицата за дръжката и я въртеше, за да изкопчи информация от мен. Толкова болеше, че и признах всичко за цялата година, през която я бях хранил с лайнян кекс. Тя се разпища от ужас и започна да повръща бягайки към вратата. Опитах се да я последвам, но със смъкнати панталони и лъжица в гъза, само станах за посмешище на съседите. От тогава не съм я чувал. Много ви се моля, помогнете ми да си я върна. Ако трябва ще правя и други кексове, но си я искам обратно - обичам я!
:oops: :oops: :lol: :shock:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 11 Дек, 2006 23:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Пила ,къде ги бъркаш тия манджи ей.Изби рибата за сто години напред :oops: :lol:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
I_against_I
Гост





МнениеПуснато на: Вто 12 Дек, 2006 12:12    Заглавие: Отговорете с цитат

това не е реално.
ти си интернет изверг бате :shock:
Върнете се в началото
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Вто 12 Дек, 2006 17:57    Заглавие: Отговорете с цитат

абе пилате ти уби вси4ко детско в мене :oops: само ми е 4удно какво ли беше сложила поли оня ден в пържените филийки 4е ми харесаха толкова :( :shock: :P
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
VOJDA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 641

МнениеПуснато на: Вто 12 Дек, 2006 18:16    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
хахахахахахахахахахааааааааа :lol: :shock:

скиите къв смех от некъв тиин форум [smilie=damn.gif] [smilie=chongin.gif] [smilie=unhappy-angel.gif]

Здравейте,
Ходя с едно момиче от вече година и месец и много я обичам. Проблема е следния, че първите 2 месеца от връзката ни тя не ми пускаше, а аз много исках да правя секс с нея, затова поразпитах по разни форуми как да я навия да правим секс. Един пич ми даде рецепта за някакъв кекс, който ще я накара да прави секс с мен. Тайната на кекса беше половин чаена чашка урина и 1 супена лъжица лайно. Отначало си помислих, че идеята е отвратителна и е абсурдно да работи, но толкова бях загорял, че бях принуден да опитам. Затова и направих такъв кекс и я почерпих, след което същата вечер започнахме да се натискаме и се стигна до секс. Бях много доволен и страшно учуден, че работата с кекса е станала. От тогава до сега всяка вечер, когато тя щеше да идва у нас или аз у тях и правех от тоя кекс с лайна и урина и и давах да яде, след което правихме секс. Всичко добре до вчера. Тя щеше да идва в нас и аз се захванах с кекса. Направих тестото с урината и остана да добавя лъжица лайно, но не ми се сереше, щото бях срал вече и реших да си гребна с лъжицата направо от гъза си. Затова се събух, надупих се и се напънах, като започнах да натискам с лъжицата отзад за да я напъхам и да си гребна малко лайна. Точно като я пъхнах в гъза си, вратата се отвори и влезе приятелката ми. От стреса ректума ми се сви и не можах да извадя лъжицата. Тя разбра, че искам да сложа лайна в кекса и започна да ме разпитва като беше хванала лъжицата за дръжката и я въртеше, за да изкопчи информация от мен. Толкова болеше, че и признах всичко за цялата година, през която я бях хранил с лайнян кекс. Тя се разпища от ужас и започна да повръща бягайки към вратата. Опитах се да я последвам, но със смъкнати панталони и лъжица в гъза, само станах за посмешище на съседите. От тогава не съм я чувал. Много ви се моля, помогнете ми да си я върна. Ако трябва ще правя и други кексове, но си я искам обратно - обичам я!
:oops: :oops: :lol: :shock:



axxaxaxaxaaxaxxa :D :D :D :shock:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Сря 13 Дек, 2006 18:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Az sam selski chelyak ot Elensko ama znam che Lefskito sa TURSKO-EVREISKI otbor KUR ZA TEH, pone sa globalisti ne tolkoz chifuti zatui sym Lefskar inak sym ot BEROE.
:wink:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Сря 13 Дек, 2006 19:29    Заглавие: Отговорете с цитат

VOJDA написа:
PILATA написа:
хахахахахахахахахахааааааааа :lol: :shock:

скиите къв смех от некъв тиин форум [smilie=damn.gif] [smilie=chongin.gif] [smilie=unhappy-angel.gif]

Здравейте,
Ходя с едно момиче от вече година и месец и много я обичам. Проблема е следния, че първите 2 месеца от връзката ни тя не ми пускаше, а аз много исках да правя секс с нея, затова поразпитах по разни форуми как да я навия да правим секс. Един пич ми даде рецепта за някакъв кекс, който ще я накара да прави секс с мен. Тайната на кекса беше половин чаена чашка урина и 1 супена лъжица лайно. Отначало си помислих, че идеята е отвратителна и е абсурдно да работи, но толкова бях загорял, че бях принуден да опитам. Затова и направих такъв кекс и я почерпих, след което същата вечер започнахме да се натискаме и се стигна до секс. Бях много доволен и страшно учуден, че работата с кекса е станала. От тогава до сега всяка вечер, когато тя щеше да идва у нас или аз у тях и правех от тоя кекс с лайна и урина и и давах да яде, след което правихме секс. Всичко добре до вчера. Тя щеше да идва в нас и аз се захванах с кекса. Направих тестото с урината и остана да добавя лъжица лайно, но не ми се сереше, щото бях срал вече и реших да си гребна с лъжицата направо от гъза си. Затова се събух, надупих се и се напънах, като започнах да натискам с лъжицата отзад за да я напъхам и да си гребна малко лайна. Точно като я пъхнах в гъза си, вратата се отвори и влезе приятелката ми. От стреса ректума ми се сви и не можах да извадя лъжицата. Тя разбра, че искам да сложа лайна в кекса и започна да ме разпитва като беше хванала лъжицата за дръжката и я въртеше, за да изкопчи информация от мен. Толкова болеше, че и признах всичко за цялата година, през която я бях хранил с лайнян кекс. Тя се разпища от ужас и започна да повръща бягайки към вратата. Опитах се да я последвам, но със смъкнати панталони и лъжица в гъза, само станах за посмешище на съседите. От тогава не съм я чувал. Много ви се моля, помогнете ми да си я върна. Ако трябва ще правя и други кексове, но си я искам обратно - обичам я!
:oops: :oops: :lol: :shock:



axxaxaxaxaaxaxxa :D :D :D :shock:


Е нема такъв смех хем ми е смешно хем ми се драйфа :lol:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Сря 13 Дек, 2006 20:44    Заглавие: Отговорете с цитат

DenK@7a написа:
VOJDA написа:
PILATA написа:
хахахахахахахахахахааааааааа :lol: :shock:

скиите къв смех от некъв тиин форум [smilie=damn.gif] [smilie=chongin.gif] [smilie=unhappy-angel.gif]

Здравейте,
Ходя с едно момиче от вече година и месец и много я обичам. Проблема е следния, че първите 2 месеца от връзката ни тя не ми пускаше, а аз много исках да правя секс с нея, затова поразпитах по разни форуми как да я навия да правим секс. Един пич ми даде рецепта за някакъв кекс, който ще я накара да прави секс с мен. Тайната на кекса беше половин чаена чашка урина и 1 супена лъжица лайно. Отначало си помислих, че идеята е отвратителна и е абсурдно да работи, но толкова бях загорял, че бях принуден да опитам. Затова и направих такъв кекс и я почерпих, след което същата вечер започнахме да се натискаме и се стигна до секс. Бях много доволен и страшно учуден, че работата с кекса е станала. От тогава до сега всяка вечер, когато тя щеше да идва у нас или аз у тях и правех от тоя кекс с лайна и урина и и давах да яде, след което правихме секс. Всичко добре до вчера. Тя щеше да идва в нас и аз се захванах с кекса. Направих тестото с урината и остана да добавя лъжица лайно, но не ми се сереше, щото бях срал вече и реших да си гребна с лъжицата направо от гъза си. Затова се събух, надупих се и се напънах, като започнах да натискам с лъжицата отзад за да я напъхам и да си гребна малко лайна. Точно като я пъхнах в гъза си, вратата се отвори и влезе приятелката ми. От стреса ректума ми се сви и не можах да извадя лъжицата. Тя разбра, че искам да сложа лайна в кекса и започна да ме разпитва като беше хванала лъжицата за дръжката и я въртеше, за да изкопчи информация от мен. Толкова болеше, че и признах всичко за цялата година, през която я бях хранил с лайнян кекс. Тя се разпища от ужас и започна да повръща бягайки към вратата. Опитах се да я последвам, но със смъкнати панталони и лъжица в гъза, само станах за посмешище на съседите. От тогава не съм я чувал. Много ви се моля, помогнете ми да си я върна. Ако трябва ще правя и други кексове, но си я искам обратно - обичам я!
:oops: :oops: :lol: :shock:



axxaxaxaxaaxaxxa :D :D :D :shock:


ЛУДНИЦАААААААААААААААА
Е нема такъв смех хем ми е смешно хем ми се драйфа :lol:
Върнете се в началото
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Чет 14 Дек, 2006 12:10    Заглавие: Отговорете с цитат

ахахахахахахах МНООО СА ПРОСТИ И КОПИРАТ ОТ НАС :evil: :evil: :evil:

http://ticha.dir.bg/_files/1179672.wma
http://ticha.dir.bg/_files/1179657.wma
http://ticha.dir.bg/_files/1179643.wma
http://ticha.dir.bg/_files/1179629.wma
http://ticha.dir.bg/_files/1179616.wma
http://ticha.dir.bg/_files/1179604.wma
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 14 Дек, 2006 13:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Златен ставаш смешен вече ! Погледът ти все у чуждото канче. Всички песни без последната са си техни, кво като са с популярни мелодии.

За последната надълго и нашироко съм спорил с техния тартор, като му доказах че нашата е по-стара, а за тяхната версия чух сефте преди година. :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 14 Дек, 2006 15:43    Заглавие: Отговорете с цитат

хахах още от оня тиин форум от по горе :lol: :lol: :lol:

hi molq za pomo6t.ima nqkakvi stranni beli pap4ici to4no pod glavi4kata(ot gornata strana)sex ne sam pravil.ot kakvo moje da e tova i kak se opravq pls kajete...

-----------------------------------------------------------------------------------

horaaaa izpolzvam sve6ti4ki ot v4era ve4erta i predi mlako ne6to bialo i takova gusto mi izte4e ot dolo i tva normalno li e 6toto az se lekuvam ot gubi4ki

---------------------------------------------------------------------------------

Значи добър ден казвам се МаРТин и страдам от следния проблем.Срам ме е да говора за него но ще си преодолея страха .Проблема е следния:

Когато пенисът ми еректира и огола главичката има една странна миризма.Веднъж бях със гадже и тя се нави да правим орален секс и тя ми го забели и като подуши миризмата повърна в скута ми.Къпя се всеки ден,със сапуни и се мажа с разни медикаменти но миризмата си стои.Ако знаете нещо моля ви помогнете че много се комплексирам от тва и ме е страх да излизам с момичета от това.Мерси предварително... :lol: :lol: :lol: :shock:

---------------------------------------------------------------------------------

Моля кажете ми начин за увеличане на размера...
Почти на 18 съм вече а ми е супер малък... вече направо ще се побъркам... а ако ми остане такъв малък ше скоча през прозореца

------------------------------------------------------------------------------------

Двете ми срамни устни са напълно различни по големина. Знам, че е нормално, но моето е прекалено. Много съм притеснена. Едната май е нормална. ЛЯВАТА е направо... не мога да ви опиша. Поне пет пъти по-голяма. То и лявата ми гърда е по-голяма от дясната, но не си личи. Много съм притеснена. Ще ми дадете ли някакви снимки на клитори, за да сравня. Възможно ли е да се свие понякакъв начин срамната ми устна? На никого не съм казала досега, защото ме е срам :roll: :P :lol:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Чет 14 Дек, 2006 16:38    Заглавие: Отговорете с цитат

хаха,отде ги намираш бе човек,на работа всички са ти фенове,хиля се като луд :lol: :lol: :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 14 Дек, 2006 18:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Един еПИЛАТА, о-оооооо един е ПИЛАТА ,един е ПИЛАТАААА,ооо един е ПИЛАТАА..... :P :lol: :D :shock:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 178, 179, 180  Следваща
Страница 3 от 180

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum