ЛОКОМОТИВ СОФИЯ-Сливен /събота 16.05.09 г./ 13 часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 16 Май, 2009 18:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, невероятно добра подкрепа още преди изравнителния гол. Е това е да имаш правилен водещ. blum2








biggrin

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 16 Май, 2009 18:23    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="pa®tci"][i]Е това е да имаш правилен водещ. blum2
в
Хеле ако пък си беше взел правилния инструмент (за тебе мегафон) и правилният асистент (за тебе тъпанар) щеше да стане наистина красота. Наистина съпортът обаче беше на много високо ниво. Всички се раздадоха доста добре и за пореден мач адски се кефа че се налага нещо за което се борим от години - падаме, бием - викане до откат. Дори да ни вкарат гол пак никакво впечателние.Само малко след като ни вкараха втория гол имаше малко сдух, но това си е май "носталгия" по миналото. bye bye bye

Иначе самият мач - поне докато бях на стадиона точно копие на мача с майните като развитие. Честно казано отдавна не бях избеснявал така. angry2 Дори на моменти си мислех че някой играе курвачка на чичо Кука и се пробва да ни преебе за Европа. Добре че нещата свършиха различно,иначе не ми се мислеше. Но треа много мерки - и за баламските пропуски и за дантелите отзад.

Доста ме хвана яд че Камбура не вкара, за да дръпне още, но пък поне Балдовалията малко от малко се реваншира. congratulate
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Нед 17 Май, 2009 10:17    Заглавие: Отговорете с цитат

По ТВ 2 се чувахте супер якоооо! Откачих кат слушах песен след песен и умрях от яд , че не съм с вас да подрепям и аз! И по Тв се видя много добре агитката на няколко пъти! Този път нямаше безразборно разпръсване на хората като всички бяхте една компактна маса и се чувахте много много добре! Сега се стягайте за чорбата! Напоследък правиме много добри агитки..дано да продължаваме така.......! agree
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 17 Май, 2009 11:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Е то добре, че те немаше точно тебе да объркваш хора, та да стане един мач нещо като хората. mafia
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 17 Май, 2009 11:18    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
Е то добре, че те немаше точно тебе да объркваш хора, та да стане един мач нещо като хората. mafia


bb JC_doubleup JC_cheers

biggrin biggrin biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 17 Май, 2009 11:53    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
Е то добре, че те немаше точно тебе да объркваш хора, та да стане един мач нещо като хората. mafia


Межу другото от некво време насам си мисля дали Джуджо да не го направим тупанджия, че с тупането да заглушава самия себе си да не бърка тумбата. Или го слагаме баш до водещия, така че да не се цепи сам. biggrin

Иначе наистина компактната маса спомага за доброто викане. Както и това някой да "следи" вика ли се или не... blum2 chicken
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Нед 17 Май, 2009 15:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
pa®tci написа:
Е то добре, че те немаше точно тебе да объркваш хора, та да стане един мач нещо като хората. mafia


Межу другото от некво време насам си мисля дали Джуджо да не го направим тупанджия, че с тупането да заглушава самия себе си да не бърка тумбата. Или го слагаме баш до водещия, така че да не се цепи сам. biggrin

Иначе наистина компактната маса спомага за доброто викане. Както и това някой да "следи" вика ли се или не... blum2 chicken


Извън темата за вееене на знамена, тъпани и песни /което си е важно!!! "хвала" на всички вас!!! независимо, че ме псувате и ненавиждате, аз уважавам изключително "железните бригади"/: и така - мачът. Аз го видях, леко хаотичен, но за БГ стандарта дтана хубав мач, 5 гола, щастлив край за нас...Балдо изигра най-добрия си мач- 2 уникални гола!!!! Не ми хареса защитата-Професора подаде за първия гол, обаче и 2 гола на Сливен тръгнаха от него....Рендето и Прасковата заспаха и на двата гола...Кайо между 30-70 минута го нямаше на обичайната висота, което пак си даде отражение. Камбура се стара и изпусна 2 чисти положения, но иначе за мен игра добре. Хареса ми Балдо и Златинеца. Димо Атанасов -също добре....Вратарът хвана два удара, пусна два гола-пак казвам, мойто мнение е че Галев няма да стане вратар и в момента зорлем го мъчиме да стане. Това е!!!! Дано бием Чорбетата-важен мач!
Върнете се в началото
valdes
Гост





МнениеПуснато на: Нед 17 Май, 2009 20:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Иначе уникален първия гол на Балдо! viannen_89 blum2
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum