ЛОКОМОТИВ СОФИЯ-Спартак Варнa/неделя 31.05.09 г./17.00 часа
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 02 Юни, 2009 7:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе, тоя мач все едно не се е състоял бе. Нема медиЙ, нема форум, путки-майни, а-у.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 02 Юни, 2009 7:45    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
Абе, тоя мач все едно не се е състоял бе. Нема медиЙ, нема форум, путки-майни, а-у.


0005-sho-sho whatever_01 0024-machkaputt
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Вто 02 Юни, 2009 9:31    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
Абе, тоя мач все едно не се е състоял бе. Нема медиЙ, нема форум, путки-майни, а-у.


Ами то верно все едно не се игра, отново нашите се изложиха, като кифладжии. Това вече става тенденция: със селските отбори играем с някакво пренебрежение и подценяване, ОСОБЕНО В ЗАЩИТА!!! Така отбор нито се става, нито пък показва, че на практика можеш да играеш. Примери колкото щеш: то не е Локо Пд, то не е Сливен, то не е Спартак Вн. Елементарни мачове, с елементарни отбори, които сами си ги правиме трудни и губиме безсмислени точки. И после как да станем 3-ти???? Аз съм доста раздвоен в оценката на сезона: верно, че играхме силно срещу животинските отбори, НО срещу слабаците БЯХМЕ НЕУЗНАВАЕМО СЛАБИ!!!! Говори се, че Окука най-вероятно няма да остане-не знам дали е вярно.....Следващия сезон не очаквам селекция, тъй като няма да играем в Европа, НО ПОНЕ ДА МАХНАТ ТОЯ ГАЛЕВ, ЧЕ МИ ПИСНА ДА МУ ГЛЕДАМ ЛЕВАШКИТЕ ИЗПЪЛНЕНИЯ ВСЕКИ МАЧ!!!!
Върнете се в началото
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Вто 02 Юни, 2009 14:31    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
Абе, тоя мач все едно не се е състоял бе. Нема медиЙ, нема форум, путки-майни, а-у.



Локо София - цял сезон съдийски гаври

снимка: Георги Димитров/sportni.bg
02.06.2009
SPORTNI.bg

Локомотив София проплака от съдийството в последните кръгове. В Надежда са убедени, че реферите са подпрели Черно море в борбата за третото място.

"С Димо Момиров ще занимавам изпълкома на 18 юни. Но след това, което се случи в последните кръгове, трябва да се направи сериозна селекция в съдийството", заяви шефът на Локо Николай Гигов.

"Дори не ми се коментира съдийството в мача със Спартак. Нямам вече сили", допълни оръжейният бос.

Локомотив София бе грубо ощетен в два поредни кръга. Първо в мача срещу ЦСКА Георги Игнатов изгони пресилено Иван Пасков, а в последствие подмина балтия срещу Балдовалиев в наказателното на "червените". Срещу "соколите" пък Антон Генов, известен с добрите си контакти във Варна и с любовта си към местното заведение "Час пик", изгони още преди края на първото полувреме Дарко Савич и Георги Марков и даде дузпа за спартаклии.

Съдийски тесли имаше и през есента. На "червено-черните" им беше отменен редовен гол в Сандански срещу Вихрен (0:1), а Черноморец получи дузпа в 97-та минута за 1:1в Сливен. Отново срещу ЦСКА, но на Надежда, съдията Христо Ристосков си затвори очите за волейболно посрещане в наказателното от страна на Иван Иванов.

"Иначе ние направихме силен пролетен полусезон. Каквото поиска Окука като попълнения, ще му го осигурим, в това нямайте съмнение", отсече Николай Гигов.
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 02 Юни, 2009 14:35    Заглавие: Отговорете с цитат

2 метра знаме-3 метра уста. Колкото по-зле ставаме, толкова повече се говори. И така е от години.

Иначе...да ни е честит 80 годишния клуб...само защо ли странно се римува с думата за "мъртъв организъм" black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 02 Юни, 2009 17:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Самият факт ,че през 1971 г. 100 000(СТО ХИЛЯДИ !) подписа са събрани и пратени до Бай Тошо за разделянето със Слабия а сега колко подписа можем да съберем.... black_eye Посещението на първия мач след разделянето с Кайрат Алма-Ата е 25 000...Сега колко идват на мач ?!?
Въобще футбола у нас май умря с настъпването на Декорацията(разбирай демокрацията).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Вто 02 Юни, 2009 17:34    Заглавие: Отговорете с цитат

agree agree agree
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 02 Юни, 2009 17:48    Заглавие: Отговорете с цитат

чета в гонг.бг че ни наказали 1000 лева за хвърлени предмети
????????????????????????????????????????????????????????
???????аз такова нещо не видех
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 02 Юни, 2009 18:49    Заглавие: Отговорете с цитат

То и преди ни бяха наказали незнайно защо ... от А сектор може би ...

Реално не е правилно едни отбори да се наказват еднакво за 1 шише и за канонада от бутилки и факли
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Вто 02 Юни, 2009 20:53    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
Абе, тоя мач все едно не се е състоял бе. Нема медиЙ, нема форум, путки-майни, а-у.


как бе? Ей ти медиЯ:

Антон Генов напусна стадион "Локомотив" под полицейска охрана

Главният съдия на срещата Локомотив (София) – Спартак (Варна) Антон Генов напусна стадиона в „Надежда” под полицейска охрана, предаде репортер на Novsport.com.

Агитката на черно-червените очакваше излизането на рефер номер едно на България с нетърпение, за да иска обяснение за някои от отсъжданията по време на срещата. Генов отказа коментар пред медиите, наказвайки ги с абсолютно мълчание.

Той се качи в джипа си и потегли към изхода на стадиона, при което привържениците на столичното Локо дружна атакуваха автомобила на съдията. За да може реферът да се измъкне невредим от стадион „Локомотив” се наложи и по-сериозната намеса на силите на реда, които спряха със сила разярените фенова на Локомотив (София).

http://www.novsport.com/news38258_1006.html

Чичко милиционер дали си е изсушил станцията? biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 02 Юни, 2009 21:03    Заглавие: Отговорете с цитат

евала,отразени сме biggrin

,очаквам следващия път куката да си набие един шамар и да обвини некой от агитката biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 02 Юни, 2009 21:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Днеска, междувпрочем, мернах по ринК Стиви О (му го тура у гъзО) и наглеца заяви, че Генов бил дал пример с неговото съдийство на останалите рефери, как трябвало да се свирят мачовете въобще. Перфектни отсъждания и "жалък плач" от страна на домакините. Не го знам тоя боклук какво е гледал, ама се надявам следващото дето види да бъде подметката на кубинката ми в зъбите си.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 02 Юни, 2009 22:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Колкото и да е нещатата са спорни ... така че крайни възгласи не мисля че са удачни acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum