Славия - ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 13.06.09 17:00
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
vujeto



Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 1163
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 15 Юни, 2009 18:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Casual написа:
Разбрах че е имало опити за танци с евреите ... biggrin


правилно си разбрал ама само ОПИТ имаше те ушаците беха колкото двете агитки всезти заедно biggrin biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 16 Юни, 2009 0:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Casual написа:
Разбрах че е имало опити за танци с евреите ... biggrin


Имаше,но объркаха стъпките...Евреите танцуват една напред,много назад.Нарочно си паркирах колата на 30 метра от техното кафе.След мача отиваме 5 човека да оставим знамената и да ги карам после. Както се каза преди това се опитаха да се напраат на отворени на един човек но като видяха тълпата се дръпнаха.Обаче отидохме до колата и гледам трима стоят отзад, а другите като ни надушиха тръгнаха от кафето към нас. Бързо метнах торбите в багажника и вече ония на 10 метра. Некъф паляк 30 кила с акордеон в ръцете с фанелка на Slayer почна да ме храни и да ми вика отдалеч...и се засилва към мен. Викам си..."Тоя ще е първия". Казах на наще да стоят периметър около колата и го гледам ония как налазват. Метрите станаха 5..и тогава измъкнах едноцоловата сурвачка дето имах 4 такива в багажника приготвени. Да видиш как замръзнаха само оня дришльо реши да се праи на Батман...ама тогава довтаса Ушев и ме накара да прибера тръбите и да напраа обратен, за да "нямало последствия"...Язък..щеше да има яко адреналин...

Иначе за мача какво да кажа - посредствен завършек на един постен за мен сезон. Вместо да изпратим шампионата с фойерверк,ни загасна пиратката и стана свещ на олтара на еврейските легенди. Като ги знам ония какви са хронисти...след 10 години този мач ще се преразказва като как те с 9 човека на средна възраст 14 и 2/3 години са удържали на половината национален и голмайстора. connie_29
А и като агитка пълна излагация. Сумай си народ си беше турил тоя мач на кура. Изводите са си за нас...Дано си ги направим на време. bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
cveti_92



Регистриран на: 20 Авг 2007
Мнения: 295
Местожителство: там където сме ние-ДЯВОЛЪТ е на свобода !

МнениеПуснато на: Вто 16 Юни, 2009 7:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Есения сезон ни беше слаб,проления почнах ме добре ,но накрая някой мачове ни объркаха плановете ...а можеше да сме 3-ги.
От друга страна щом юношите на славия ни изравняват ,за ква европа да говорим.... comando
АЕ до другия сезон дано той е по успешен и дай боже най-накрая да станем шампиони ! 0016-loko-shampion
_________________
♥МОМИЧЕ С ЧЕРВЕНО -ЧЕРНО СЪРЦЕ♥
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Slavistche
Гост





МнениеПуснато на: Вто 16 Юни, 2009 10:09    Заглавие: Отговорете с цитат

метълче докога ще се вкарваш в някви филми бе мен heat
тия историйки всеки път си ги пишеш и презъсдаваш,не знам сигорно само цвети 92 ти се връзва...или най-много мисма taunt
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 16 Юни, 2009 10:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Mалък, аз съм по тия стадиони отпреди филмарската ера, така че аре не ме бъркай с другарчетата си от съседния клас. Факт е че ако не беха куките щеше да стане доста интересно, щото някои се барат големи куражлии преди да видят дебелия край... bye chicken
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Slavistche
Гост





МнениеПуснато на: Вто 16 Юни, 2009 10:18    Заглавие: Отговорете с цитат

е и ти си куражлия,щом вадиш едноцоловата сурвачка дето си имал,срещу терминатор които бил 30 кила по твой думи заедно с акордеона Laie_71mini don-t_mention
Върнете се в началото
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто 16 Юни, 2009 10:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе евреичета пак ли сте ни направили първа без никои да разбере sarcastic sarcastic sarcastic
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 16 Юни, 2009 10:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Slavistche написа:
е и ти си куражлия,щом вадиш едноцоловата сурвачка дето си имал,срещу терминатор които бил 30 кила по твой думи заедно с акордеона Laie_71mini don-t_mention


Тоя смехар не знам защо се засили и после някакси се озова на другия тротоар и оттам хранеше. Он ми беше през кура. Само че откъм кафето идваха поне едно 10 човека. Зад мен имаше още трима...помня че имаше един дебелак от тях дето пиеше бира и гледаше като натровен. А и съм убеден че дори и да беше станало нещо щехте да дадете задна мноо бързо...познаваме се... bye biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Slavistche
Гост





МнениеПуснато на: Вто 16 Юни, 2009 10:39    Заглавие: Отговорете с цитат

не знам кой познаваш,ама както съм казвал преди мечтите са безплатни,тия можете да си ги говорите винаги и да пресъздавате случките...а и май щях да те видя ако наистина си бил паркирал на мястото което си мисля
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 16 Юни, 2009 10:40    Заглавие: Отговорете с цитат

принципно това са много тъпи пре/разкази и обяснения,остай ги да пасЪт,ако не ходиме с минохвъргачки ше ни чупат секи път.

Жалкото е че тва "дерби"събира по малко народ от дрбито между Лозен и Верила(равно поле),а тези два отбора не заслужават подобен смех comando .
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 16 Юни, 2009 10:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Slavistche написа:
не знам кой познаваш,ама както съм казвал преди мечтите са безплатни,тия можете да си ги говорите винаги и да пресъздавате случките...а и май щях да те видя ако наистина си бил паркирал на мястото което си мисля


Вие ли ми говорите за мечти. Последно по темата - бях паркирал точно пред ресторанта на булеварда...не му знам името...един бял беше....

Аз друго искам да питам. Уж нали сте вече много напред, уж две групировка "Стара скуола" и "Бой с чанта" biggrin biggrin Как така стана че като ви поведохме 2:0...изчезнахте за секунди...спря всякво пеене и в секторчето ви останаха 10 души, които само нещо кълняха...И беше голям майтап при изравнителния гол как се образувахте от нищото...затърчахте се отсекъде ама буквално като мишоци и почнахте да се радвате. Беше мноо смешно отстрани, а даже некви малки от средата на сектора куките не ги пуснаха да се "присъединят". Що така бе,Миме? Или викаме само като бием? bye bye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Вто 16 Юни, 2009 10:59    Заглавие: Отговорете с цитат

За тоталната излагация за 80 годишнината правихте ли нещо, плакат ала бала? Не трябва така да го оставяме този проблем! Наистина това беше мега резил и граничи с престъпление.........думи нямам!! comando
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 16 Юни, 2009 11:04    Заглавие: Отговорете с цитат

krasi написа:
За тоталната излагация за 80 годишнината правихте ли нещо, плакат ала бала? Не трябва така да го оставяме този проблем! Наистина това беше мега резил и граничи с престъпление.........думи нямам!! comando


Бе копеле какви плакати какви 100 лева??? Сички им беше толко през кура че не знам дали ме разбираш. Мислех нещо малко корео така да вдигнем духа на момчетата - кур! Отидох сам 11 часа на стадиона, направих си плакатите, оправих си знамената и паната...всичко минава и само гледа като пребозало... И накрая дори оставих кореото в колата..то при тая посещаемост няма смисъл...

Трагичната истина е че на никой не му пукаше за тоя мач. Кой на сватба, кой на кръщене, кой на вила, кой на майка си у путката angry2 angry2 angry2 Дерби..да,да...И после Шанко смехурана ми вика "Абе къде са нашите плакати"? comando comando comando black_eye black_eye black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bufibuf
Гост





МнениеПуснато на: Вто 16 Юни, 2009 12:02    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
принципно това са много тъпи пре/разкази и обяснения,остай ги да пасЪт,ако не ходиме с минохвъргачки ше ни чупат секи път.

Жалкото е че тва "дерби"събира по малко народ от дрбито между Лозен и Верила(равно поле),а тези два отбора не заслужават подобен смех comando .


Тва е най-смисленото нещо което прочетох, но вината не е в нас. Ние сме последните мохиканти, след нас и потоп. Апатията сред феновете на тия два отбора е някаква космическа величина.
Абсурдно ми звучи две групи от по 30-50 човека да се унищожават и да се борят за доминация, каква доминация ?? Това е все едно 2-ри А срещу 2-ри Б. Та вие двете агитки се познавате по имена, физиономии, знаете кой къде работи и родословното дърво на фамилията.
Поне има нещо хубаво и то е, че макар и малко сме колоритни и запомянщи се. Черно Море, Пирин, Монатана, Нефтохимик всякакви отбори-градове макар и голяма бройка изглеждат комични.
Мача не беше лош, публиката беше connie_29, весело лято !
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 16 Юни, 2009 15:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз не мога да ги разбера тия кой кой бил, кой се насрал ...

който има мераци да се бие да си организират боища и да си ходят, има и боксови зали ...

важното е че става все по-смешно и по-смешно положението с публиката ... connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Страница 5 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum