НАСТАВАТ ГОДИНИ ДА СЕ ЕБАТ РОДНИНИ!!!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 14 Дек, 2006 14:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Извинявам се но изядох една буква...Оце да се чете като ОВЦЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ..... :oops:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
admin
Site Admin


Регистриран на: 30 Авг 2006
Мнения: 424

МнениеПуснато на: Чет 14 Дек, 2006 17:12    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
хахахахахах "Увеличението няма да е шоково ,а стъпаловидно" :lol: :lol:
Ти направо си готов за министЕр на евроинтеграцията,направо си нашенската Меглена Кунева :lol:

По темата,в ловяч от край време обикалят училищата и зарибяват деца да ходат на мачове и ефекта им не е лош,тея глъфяци верно немат хард фенове,но поне имат чаветии да викнат литяяяякс...
може да опита с училищата в района,това са 3 големи квартала....

Идеята на Радо не е лоша,но за лекторски ше им зема мноо скъпо,па и те са кухи тикви нема да ме разберат :P


Bratle,
idejata ne e da im prawim lekcia. A da napishem 10-tina predlojenia w pismen wid za powishawane na poseshtaemostta.
To wsichko opira do pari w toz jiwot, ma neka da probwame s predlojenia i te da si izberat koe si struwa i koe ne! Ne znam kolko pari harchat za zaplati, no ako otpusna 2000-3000 lw za reklama shte specheliat mnogo!!!!
Predlagam da otdelim 2-3 choweka i te da si izbistriat ideite. Ne da sednme sega wsichki i da si wikame i da nadpljuwame.
Tezi 2-3 da sa ot "biznes" sredata.
Az se seshtam konkretno za dwe imena, ma ne mi se predlagat publichno. Ne poznawam i na mnogo hora profesiite za da pomislia dali te stawat ili ne.
Dokumentat niama da e mnogo dalag! Prosto niakolko idei s konkretna cifra za realizaciata im!

Kakwo shte kajete? Towa e rabota za niakolko sledobeda za tezi 2-3-mata. Nadiawam se da se ponrawi idejata i da se zadejstwa nesto.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
molveno
Гост





МнениеПуснато на: Нед 17 Дек, 2006 15:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Има хора които работят все още за по 13 лв чисто на ден.
И цепят стотниката на две.Аз на кино за 6 лв не съм ходил от 3/4 години някаде. :(
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 17 Дек, 2006 21:48    Заглавие: Отговорете с цитат

МИ тва къде си говорихме....

ако трее, на некои хора трее да им се напомни кои сме и какви сме

и за кво се бориме.......... :evil:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 20 Дек, 2006 12:37    Заглавие: Отговорете с цитат

molveno написа:
Има хора които работят все още за по 13 лв чисто на ден.
И цепят стотниката на две.Аз на кино за 6 лв не съм ходил от 3/4 години някаде. :(


Ама има и хора дето чисто не ебават да се запишат във фенструктурите, щото са много отворени или защото още живеят с илюзията за безплатния обяд. Както някой беше казал тука, ако дойдеш на мача и си от вътрешните хора или поне се познаваш с тях няма как да останеш навън, стига да имаш желание.

Е, евентуално утре ще има среща по въпроса с отговорните фактори и дано нещата се изяснят. :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum