Берое-ЛОКО-СФ,07.08.09(петък)-18:00,Ст.Загора,ст.Берое
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 05 Авг, 2009 13:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми като знаете какво е корео или направете такова, или не говорете измишльотини. Красиво било, не знам си какво било. Ми жените ви са мноооого по-красиви от това което се опитвате да правите на трибуната. Толко и по темата за фотоаратчетата и т.н. biggrin bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
unsworth



Регистриран на: 24 Фев 2007
Мнения: 258
Местожителство: Люлин сити

МнениеПуснато на: Сря 05 Авг, 2009 13:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Понеже тука го играете опитни полемици, да кажа две приказки и аз. Първо, пето поколение софиянец съм, четвърто - висшист, но не това е важното.

Второ, важното е, че винаги е имало огромна пропаст между столица и провинция - както в манталитет, така и във всичко останало. Факт е, че София се напълни със старозагорски и други студенти и работяги, което не е лошо, защото тези хора показват амбиции, а и възможности. Но пропастта си я има и ще се разраства, независимо дали това се харесва или не.

Не един път във форума вече ви се каза, че Заарата има за какво да бъде уважавана, но последното нещо е футболната публика. Абсолютна митология е, че "Берое" е бил вторият по посещаемост стадион по-миналия сезон. Причината за тази измама е в кореспондентите на 7 дни спорт и БТА, които преувеличават във всеки домакински мач. Капацитетът на стадиона е 13 000, а пък разбираш ли, средната посещаемост е 12 000. Глупсоти. В "А" група имахте повече хора, докато бяхте в "Б" бяхте средно по около 1000 човека на домакинство. Има откъде да го знам това ;)

Отделно ако посочената хореография е вашата най-голяма гордост, то много жалко. Защото тя не ви нарежда дори и сред първите 10 агитки в България. Тук е последното място, където можете да впечатлите някого с хорео ;) Повярвай ми, има откъде да го знам и това.

И последно за прословутата беройска публика. Радвайте се, че пасиансът ви се нареди и в "А" група има четири отбора, които ще бъдат в много тежко положение целия сезон. Берoe след "изгонването на Банев" (закачам се с прословутата беройска публика, естетсвено :p ) е с едвам подаден нос над водата. Това, че ще останете в елита поне още един сезон, ви е подарък от съдбата. Като отбор в момента сте посредствени, като публика също. И каквито и думи да подредите, каквито и аргументи да извадите, ще разберете що за стока сте още този петък, когато ще повикате докато е още 0:0, пък после кой откъде е... Smile
_________________
ALEA IACTA EST

Локо София - това сме ние!


Последната промяна е направена от unsworth на Сря 05 Авг, 2009 14:47; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 05 Авг, 2009 14:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Ееее перчем...личи си каква ти е професията. Изкара едно бире у петък. bb biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fuckside
Гост





МнениеПуснато на: Сря 05 Авг, 2009 14:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Първо "стадиончето" ни не е 13 000! Второ посочи ми 10-те агитки, коита са преди нашата да не вадя снимки от последните години, дори и в Б група! Трето след мача ще си говорим за всичко - и за публика и за игра. До тогава си задръж надменното мнение за тебе, вишист banned
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 05 Авг, 2009 14:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Олимпик е български футболен клуб от град Тетевен. Счита се за приемник на ФК Олимпик от село Галата и на ФК "Тетевен", който до 1978/79 г. се е наричал "Бенковски", а от 1979/80 до 1983 г. - "Елпром" и за кратко "Горски техник". От 1983 г. отново се казва ФК "Тетевен". ФК "Галата" играе в "А" ОФГ (1993/94) и "Б" ОФГ (до 1993). След като преминава във "В" група през 1994 г. се преименува на Олимпик (Галата) с президент Страхил Димчев и основни акционери Станислав Танев и Страхил Димчев, в отбора бяха Ангел Бончев и Ферарио Спасов-старши треньор. До есента на 1997 г. играе домакинските си мачове и се води от село Галата, Ловешко. През 1997 г. влиза в "А" група, но е принуден да играе в Тетевен.
През 1999 г. се обединява с ФК Берое под името Олимпик-Берое и започва да играе домакинските си мачове в Стара Загора, но официално продължава да се води от град Тетевен. В същото време Берое играе в "А" ОФГ-Стара Загора. През 2000 г. Олимпик-Берое играе бараж за оставане в "А" група срещу Спартак (Плевен), спечелен с 2:0 на стадион Славия в София. След това клубът остава само под името Берое и играе в "А" група



здраей легенда,твоя стар фейс как да засенча?
мозъка ми в менгеме лека инфлуенца connie_29
кой отбор ?
кой редник?
bye

п.с. евала хореография comando
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 05 Авг, 2009 14:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Мдааа майката им ебаха с това обединиение. Ефала Камила, ефала АКБ Гора bye bye bye congratulate
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
BEROEfan
Гост





МнениеПуснато на: Сря 05 Авг, 2009 14:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Като се споменава за пропастта София и провинцията - един исторически факт първо:
През 1875 година преди Старозагорското въстание, Стара Загора има 4 419 дома с 25 550 жители[8] и заедно с Пловдив (24 000 жители[9] през 1880 година) са най-големите градове на територията на днешна България. В останалите български земи още 4 града са около и над 25 000 - Солун, Одрин, Битоля и Скопие.
Цитат от енциклопедия, който твърди, че СЗ е най-големия град в днешна България тогава!!!
Относно висшето образование - друг факт - вече за пореден път СЗ е избиран за откриване на заводи на проспериращи компании, както и за първи магазини на много силни корпорации. Има вече готов Бизнес парк, най-големия на Балканите, както и се изгражда Индустриален парк - това са само малко примери, че точно заради много фактори, един от които е висококвалифицираните кадри в СЗ, е избирана от международнопризнати специалисти.
Освен това тихомълком старозагорски бизнесмени например притежават например някои от най-луксозните заведения в Сф и на Сл. бряг, както и хотелски бази в най-крупните курорти.
Пропаст има, но с Враца, Видин и т.н. Със СЗ - не.
А за агитките и викането - ще си проличи в петък, защото беройските фенове ще идват, както обикновено от цялата страна, както има и беройски сърца от цял свят.
Малки два примера, че СЗ не е града на чалгата е и следното -
http://news.stara-zagora.org/index.php?page=news&c1=2&newsid=7497
Както и че тук, както и в Пловдив, се провеждат от години Нощ на музеите и галериите - едновременно с много европейски градове - http://tour.starazagora.net/index.php?option=com_content&task=view&id=249
Успех и нека по-добрият победи. Вие имате добри футболисти, но ще се сблъскат с беройския дух все пак!
САМО БЕРОЕ - НЯМА МОЕ, НЯМА ТВОЕ, СВЕТЪТ Е БЕРОЕ! biggrin


Последната промяна е направена от BEROEfan на Сря 05 Авг, 2009 14:54; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Сря 05 Авг, 2009 14:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Да ама нищо не казваш за ОЛИМПИК-БЕРОЕ biggrin
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fuckside
Гост





МнениеПуснато на: Сря 05 Авг, 2009 14:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре железни, явно сте същите нагли, тъпи копелета като животните. В Петък ще видите нещо което, никога няма да достигнете и няма да имате - огромната, масова и всеотдайна подкрепа. Чакаме ви да напълните "секторчето" biggrin
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 05 Авг, 2009 14:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми направете едно корео - "Ст.Загора- най-големиО град - от палеолита до преди Банев" biggrin biggrin biggrin
Мноо ми е смешно като разните хора от прованса ми разметат некви статийки и справки от местния вестник или от уебсайта на региона. Какво доказвате с това не знам. Като сте толко напред - аре връзвайте бухчите, влака и наобратно. И трансформирайте "софийския" фенклуб в Бизнес клуб на Балканите (Най-големи) biggrin biggrin biggrin . И ако ще не от цялата страна, ами и от цялата Луна елате. И да не забравите духа да носите. chicken connie_29

Сори за иронията ама ми е адски жалко да гледам как се плюнчите за да "запълните пропастта", а тя зее ли зее... comando
_________________


Последната промяна е направена от Metala на Сря 05 Авг, 2009 14:57; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
beroe1916
Гост





МнениеПуснато на: Сря 05 Авг, 2009 14:57    Заглавие: Отговорете с цитат

хахах,20те човека от Надежда тръгнали да се сравняват с агитката на Берое.ХАХАХА.Вицът на годината.Абе момци,я се успокойте малко.Много сте надъхани тука,като дойдете в Зарата мълчите.В петък се оглеждайте по улиците,освен ако не дойдете като розовките от бургас направо пред сектора,скрити зад полицията.Лек ден,мизерници! Smile
Върнете се в началото
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Сря 05 Авг, 2009 14:58    Заглавие: Отговорете с цитат

BEROEfan написа:
Като се споменава за пропастта София и провинцията - един исторически факт първо:
През 1875 година преди Старозагорското въстание, Стара Загора има 4 419 дома с 25 550 жители[8] и заедно с Пловдив (24 000 жители[9] през 1880 година) са най-големите градове на територията на днешна България. В останалите български земи още 4 града са около и над 25 000 - Солун, Одрин, Битоля и Скопие.
Цитат от енциклопедия, който твърди, че СЗ е най-големия град в днешна България тогава!!!
Относно висшето образование - друг факт - вече за пореден път СЗ е избиран за откриване на заводи на проспериращи компании, както и за първи магазини на много силни корпорации. Има вече готов Бизнес парк, най-големия на Балканите, както и се изгражда Индустриален парк - това са само малко примери, че точно заради много фактори, един от които е висококвалифицираните кадри в СЗ, е избирана от международнопризнати специалисти.
Освен това тихомълком старозагорски бизнесмени например притежават например някои от най-луксозните заведения в Сф и на Сл. бряг, както и хотелски бази в най-крупните курорти.
Пропаст има, но с Враца, Видин и т.н. Със СЗ - не.
А за агитките и викането - ще си проличи в петък, защото беройските фенове ще идват, както обикновено от цялата страна, както има и беройски сърца от цял свят.
Малки два примера, че СЗ не е града на чалгата е и следното -
http://news.stara-zagora.org/index.php?page=news&c1=2&newsid=7497
Както и че тук, както и в Пловдив, се провеждат от години Нощ на музеите и галериите - едновременно с много европейски градове - http://tour.starazagora.net/index.php?option=com_content&task=view&id=249
Успех и нека по-добрият победи. Вие имате добри футболисти, но ще се сблъскат с беройския дух все пак!
САМО БЕРОЕ - НЯМА МОЕ, НЯМА ТВОЕ, СВЕТЪТ Е БЕРОЕ! biggrin


Лелей, тука некой преписа "Большая Советская Енциклопедия"....га че сме на театро!?! connie_29 biggrin Брато, споко бе! Вече си си земал изпита и ти е записано у графата на "ЕСГРАОН"-а: ПАТРИООООТ!

Едно аз мога да кажа: за ебане вашите булки са екстра! От личен опит говоря. Направо чудни! Та и вие нещичко сте дали на света де..... biggrin
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 05 Авг, 2009 15:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще се оглеждаме да видим некоя готина кучка,защото такива има доста. Нещо друго? И точно вие не се канете много щото ви знаем какви сте палячовци. boast boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 05 Авг, 2009 15:04    Заглавие: Отговорете с цитат

beroe1916 написа:
хахах,20те човека от Надежда...


Я... смени плочата. lazy
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Beroe
Гост





МнениеПуснато на: Сря 05 Авг, 2009 15:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Хаха, много се каните на старозагорските момичета, ама вие сте дебелаци по 150+ кг. Коя ще ви хареса? biggrin

Вие сте временно отборче. 2-3 години добри, няколко години трагици и така ...
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Следваща
Страница 6 от 12

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum