Берое-ЛОКО-СФ,07.08.09(петък)-18:00,Ст.Загора,ст.Берое
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
101% red-black
Гост





МнениеПуснато на: Съб 08 Авг, 2009 7:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе боли ви кура, колко са имали тия смешни селянчета.... Оставете ги да се радват. Не всеки ден биройе бие ЛОКОМОТИВ СОФИЯ....
Върнете се в началото
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Съб 08 Авг, 2009 9:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Имайте търпение, Асамоа и Камбуров да се сработят и няма да има вратар, който да не вади по 2-3 пъти топката от вратата си...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 08 Авг, 2009 10:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Поне ще изшием говедата, ако не го направим значи сме на зле bye clapping biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Амедик
Гост





МнениеПуснато на: Съб 08 Авг, 2009 13:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Frezata написа:
Имайте търпение, Асамоа и Камбуров да се сработят и няма да има вратар, който да не вади по 2-3 пъти топката от вратата си...


Предполагам включваш Чех, Касияс, Ван Дер Саар, Валдес... congratulate
Върнете се в началото
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Съб 08 Авг, 2009 18:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Амедик написа:
Frezata написа:
Имайте търпение, Асамоа и Камбуров да се сработят и няма да има вратар, който да не вади по 2-3 пъти топката от вратата си...


Предполагам включваш Чех, Касияс, Ван Дер Саар, Валдес... congratulate


Не само Данчо Господинов и една черна печка Мболи bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Съб 08 Авг, 2009 19:16    Заглавие: Отговорете с цитат

sme6ni ste написа:
ako iskate pak mi iztriite mnenieto


А бе, комплексарчо, аре бегай да си играеш на жмичка у Зарата!!! Нали пак ние точно ще ви упътим към "Б" група!!! Толкова сте жалки, че всички грандове ще ви бият в Стара Загора!!! Това, че вчера ние не го сторихме, не променя по никакъв начин нещата, вие сте първият изпадащ отбор!!! Да не дойдете после в София да мрънкяте за точка или три за да останете още в играта, защото след 10-12 тият кръг, няма да имате и 10т.!!! Аре ходи си избивай комплексите у Верея, тъпо парче!!! Баста!!! angry2 angry2 angry2
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Съб 08 Авг, 2009 19:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Моля, не им трийте мненията на заралии, има такива бисери, които ръсят, другаде няма къде да ги чуеш!!! acute acute acute
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivaylito
Гост





МнениеПуснато на: Съб 08 Авг, 2009 20:44    Заглавие: Отговорете с цитат

“Мисля, че се получи хубав мач. В началото двата отбора бяха малко нервни, но това е нормално за първи мач за първенството. Имаше доста положения и мисля, че Берое заслужено победи, ние не бяхме на ниво. Уникална публика. Берое има най-хубавата публика в България. И други отбори имат хубави агитки, но като цяло публиката на Берое е най-добрата. Тази година ще е трудно на Берое да е фактор в първенството, но през другата година с една добра селекция може”, заяви след срещата бившият капитан на Берое и настоящ футболист на Локомотив Ваня Дзаферович.

“Много странно чувство е да играя отново на този стадион. Радвам се, че отново играх пред тази хубава публика. Стара Загора има много хубава публика и пожелавам успех на Берое. Мача беше много отворен и всеки един от двата отбора можеше да победи. Прекрасна публика. Няма такава публика в България. Дано някой ден се завърна в Берое. Имам желание отново да облека фланелката на Берое, но имам още две години договор с Локомотив”, каза другият хърватин Виктор Шпишич.



Какво ли е чувството футболистите на отбора ви да играят не със сърцето за любимия ви отбор.От това по-жалко нещо няма за един отбор.Само за едните пари и хич не им дреме за клуба.Наистина ви съжаляваме.Ваня и Списич завинаги едни от нас.Очакваме завръщането ви в клуба на вашите сърца.
Върнете се в началото
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Нед 09 Авг, 2009 1:24    Заглавие: Отговорете с цитат

ivaylito написа:
“Какво ли е чувството футболистите на отбора ви да играят не със сърцето за любимия ви отбор.От това по-жалко нещо няма за един отбор.Само за едните пари и хич не им дреме за клуба.


Може да зададеш тоя въпрос и на цяла футболна Европа, щото и там играят само за пари, вЕрвай ми! banned
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Нед 09 Авг, 2009 1:48    Заглавие: Отговорете с цитат

ivaylito написа:
“Мисля, че се получи хубав мач. В началото двата отбора бяха малко нервни, но това е нормално за първи мач за първенството. Имаше доста положения и мисля, че Берое заслужено победи, ние не бяхме на ниво. Уникална публика. Берое има най-хубавата публика в България. И други отбори имат хубави агитки, но като цяло публиката на Берое е най-добрата. Тази година ще е трудно на Берое да е фактор в първенството, но през другата година с една добра селекция може”, заяви след срещата бившият капитан на Берое и настоящ футболист на Локомотив Ваня Дзаферович.

“Много странно чувство е да играя отново на този стадион. Радвам се, че отново играх пред тази хубава публика. Стара Загора има много хубава публика и пожелавам успех на Берое. Мача беше много отворен и всеки един от двата отбора можеше да победи. Прекрасна публика. Няма такава публика в България. Дано някой ден се завърна в Берое. Имам желание отново да облека фланелката на Берое, но имам още две години договор с Локомотив”, каза другият хърватин Виктор Шпишич.



Какво ли е чувството футболистите на отбора ви да играят не със сърцето за любимия ви отбор.От това по-жалко нещо няма за един отбор.Само за едните пари и хич не им дреме за клуба.Наистина ви съжаляваме.Ваня и Списич завинаги едни от нас.Очакваме завръщането ви в клуба на вашите сърца.
Нали знаеш че заплата на Ваня е колкото на целия ви отбор air_kiss А любимия им отбор Берое ли е ахах момчета тва са хървати бе не осъзнавате ли че сте им централно?Кво да кажат Берое са нещастници с агитка дето знае само лентички да хвърля,не правят хореографии щото са смотани и стадиона им е селски и се събират по-гостувания само когато мача е полуфинал за купата и екскурзията им е 2 лв?!?!Айде стига не се насирайте че много скоро ще паднете от високо..а така най-боли.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DODKO32
Гост





МнениеПуснато на: Нед 09 Авг, 2009 2:15    Заглавие: Отговорете с цитат

евала на агитката clapping биах на ма4а и само мога да кажа 4е се 4увахте много иако , ниакои ден и аз сте буда пак сред агитката, но сега решавам по добре да сум отделно, наи ме изкефи като запо4нахте да викате ГРАЖДАНИ когато селианите взеха да викат селиани biggrin аиде само нашти локо се оби4а и от прованса bb
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 10 Авг, 2009 8:00    Заглавие: Отговорете с цитат

къде си бил бе?
без коментар...
По жалък Локомотив не съм отдавна гледал,мишки,манекени и прочие.
Като тръгнеш от вратара,през Кичо/Мичо,Камбура най умното нещо трябваше да го продадат като голмайстор на А група...Беро те бие с антифутбол който не е и за зоните,май и ние сме за там.
За Берое,има далеч по жалки селяни,имат някаква публика за стандартите в момента и агитка,факли без коментар,поръчкови знамена-живи и здрави да са.
Евала на всички които направихме всичко възможно да подкрепим отбора в петък на собствени разноски... acute
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Beroe
Гост





МнениеПуснато на: Пон 10 Авг, 2009 17:55    Заглавие: Отговорете с цитат

И кое му е антифутбола от наша страна ? Показахме ви как се играе футбол и заслужено победихме. Страхотна публика, супер подкрепа, невероятна хороеграфия. Когато направите нещо такова елате ми се обадете. bye Всъщност едва ли ще ми се обадите, защото сте 30-40 човека агитка. connie_29

Имало 3500 зрители ? http://www.beroe.eu/gallery/thumbnails.php?album=226 Вижте капацитета и тогава говорете. bye Вие се събирате толкова за 2-3 сезона общо или 45 домакинства, колкото ние на един мач. blum2

Хайде със здраве. Кур за чорбата и говедата ! clapping
Върнете се в началото
fuckside
Гост





МнениеПуснато на: Пон 10 Авг, 2009 17:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Не мога да разбере какво толкова ви бъркам в гъза. Били сме първите изпадащи, ходили сме на полуфинал за 2 лева, знамената ни били купени?!? Честно да ти кажа предпочитам целия стадион да полудее от кеф от факли и димки вместо, да вдигам разни картони. Мислиш че е много трудно да се наредим 100 човека и да го направим като вас ли? Винаги сме били ориентирани към масовите прояви, защото създават много по - добра атмосфера. Яко хейтъри сред вас. Казах ви с Берое ще се съобразявате ако искате подобно отношение. Няма да говоря повече, знайте само, че дори да имаше много малко публика, според мен около 4 500 човека имайки предвид сегашния капацитет на секторите, никога няма да създадете подобна атмосфера и можеби затова толкова много се опитвате да изкарате успеха ни моментен, случаен. Казвате, че сме се радвали като на титла. Не пичове ние така се радваме винаги, защото отбора знае, че сме зад него и разчита на нашата силна подкрепа. Призна го и вашия треньор, чието мнение сте редактирали. Казах ще се радвам вие и Черно Море да изместите измислените грандове, ама пикая в устата на хейтърите, които на черното казват бяло. Берое е бил и ще бъде колкото и да не им се иска на някои!
Върнете се в началото
STEFAN



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 211
Местожителство: USA

МнениеПуснато на: Пон 10 Авг, 2009 19:12    Заглавие: Отговорете с цитат

fuckside написа:
Не мога да разбере какво толкова ви бъркам в гъза. Били сме първите изпадащи, ходили сме на полуфинал за 2 лева, знамената ни били купени?!? Честно да ти кажа предпочитам целия стадион да полудее от кеф от факли и димки вместо, да вдигам разни картони. Мислиш че е много трудно да се наредим 100 човека и да го направим като вас ли? Винаги сме били ориентирани към масовите прояви, защото създават много по - добра атмосфера. Яко хейтъри сред вас. Казах ви с Берое ще се съобразявате ако искате
подобно отношение. javascript:emoticon('chicken')Няма да говоря повече, знайте само, че дори да имаше много малко публика, според мен около 4 500 човека имайки предвид сегашния капацитет на секторите, никога няма да създадете подобна атмосфера и можеби затова толкова много се опитвате да изкарате успеха ни моментен, случаен. Казвате, че сме се радвали като на титла. Не пичове ние така се радваме винаги, защото отбора знае, че сме зад него и разчита на нашата силна подкрепа. Призна го и вашия треньор, чието мнение сте редактирали. Казах ще се радвам вие и Черно Море да изместите измислените грандове, ама пикая в устата на хейтърите, които на черното казват бяло. Берое е бил и ще бъде колкото и да не им се иска на някои!


Да като ПУБЛИКА бяхте 4000...като агитка 200 макс....ИМА ГОЛЯМА РАЗЛИКА МЕЖДУ АГИТКА И ПУБЛИКА....ВИЕ СТЕ СТРАШНИ АГТИКАТА ВИ Е СМЕСЕНА СЪС СЕМКАРИТЕ И ПЕСНИОНЕРИТЕ... chicken chicken chicken chicken chicken chicken chicken chicken

А И МИСЛЯ ЧЕ НЕ Е УМЕСТНО ДА СЕ ХВАЛИТЕ КОЛКО СТЕ ЗАЩТОТО СТЕ ЕДИН ОТБОР В СТ.ЗАГОРА И ОКОЛНИТЕ СЕЛА И СМЯТАМ ЧЕ ПОНЕ 10 000 МОЖЕ ДА СЕ СЪБЕРЕТЕ А ВИЕ 4000...ИЛИ САМО КАТО ИДВА ЦСКА ИЛИ ЛЕВСКИ ПЪЛНИТЕ "СТАДИОНА" ВИ.... chicken chicken chicken
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Следваща
Страница 11 от 12

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum