Локомотив(Мз)-Локомотив(София)23.08.09.18ч.Мездра,ст.градски
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Сря 19 Авг, 2009 8:51    Заглавие: Отговорете с цитат

бастуни не знам но по една бухалка,топка и лента ще им отива идеално blum2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Сря 19 Авг, 2009 12:42    Заглавие: Отговорете с цитат

fen53 написа:
Балдо Леймъра, хахахахахахахах, много ми хареса!!! Форти, пускай ги повече таквизи!!! biggrin biggrin biggrin


Включвам се тук, за да кажа, че днес случайно срещнах Окука в МОЛ-а на Стамболийски!!! Страшен пич-10 минути си приказвахме и то по негово желание! Естествено не сме навлизали в подробности, но е то какво обменихме като мисли: аз му казах, че всички фенове на отбора са зад него и го подкрепяме, а той благодари още веднъж за подкрепата, включително и за тапета. Аз изразих надежда, че тази година ще успеем да се класираме за евротурнирите, а той каза: Дано! също така каза, че има голям проблем със защитата и вратаря - това означава, че пичът е абсолютно наясно с проблемите. Също така каза, че липсват Ванята и Станкович, като и двамата според него са щели много да заздравят отбраната. За вратара каза, че това също е слабо звено и че ще се мисли за промяна. Аз му казах, че малчо е велик и че е хубаво, че той се връща и дано да играе добре-той каза, че е чувал за Малчо и му е гледал записи и със сигурност ще го използва като плеймейкър, ако подпише с нас. Говорихме си и за нещата от живота.....направи ми впечатление на много отворен и заман човек, изобщо не е надут! И едно любопитно нещо за него: Окука е завършил право в Белградския университет, но просто никога не е практикувал!
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 19 Авг, 2009 12:48    Заглавие: Отговорете с цитат

clapping впрочем явно мн често ходи из моловете ... по клипове го гледаме, сега ти си го видял пак ...

пс. Малчо е велик ! acute clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 19 Авг, 2009 13:26    Заглавие: Отговорете с цитат


_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Medala



Регистриран на: 20 Апр 2007
Мнения: 520
Местожителство: http://pins-scars-collector.page.tl/

МнениеПуснато на: Сря 19 Авг, 2009 17:50    Заглавие: Отговорете с цитат

живот и здраве ей на тоя мач сме там където ние мястото.
и дано видиме победа с ИГРА .
айййййййййййййййде -ЛОКО-оооооооооооо
_________________

http://pins-scars-collector.page.tl/

http://www.zazz.bg/play:9eafc67f

http://mercedes-bulgaria.com/forum/index.php

това е нов сайт посетете - го моля.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
valdes
Гост





МнениеПуснато на: Чет 20 Авг, 2009 14:10    Заглавие: Отговорете с цитат

fortinbras написа:
fen53 написа:
Балдо Леймъра, хахахахахахахах, много ми хареса!!! Форти, пускай ги повече таквизи!!! biggrin biggrin biggrin


Включвам се тук, за да кажа, че днес случайно срещнах Окука в МОЛ-а на Стамболийски!!! Страшен пич-10 минути си приказвахме и то по негово желание! Естествено не сме навлизали в подробности, но е то какво обменихме като мисли: аз му казах, че всички фенове на отбора са зад него и го подкрепяме, а той благодари още веднъж за подкрепата, включително и за тапета. Аз изразих надежда, че тази година ще успеем да се класираме за евротурнирите, а той каза: Дано! също така каза, че има голям проблем със защитата и вратаря - това означава, че пичът е абсолютно наясно с проблемите. Също така каза, че липсват Ванята и Станкович, като и двамата според него са щели много да заздравят отбраната. За вратара каза, че това също е слабо звено и че ще се мисли за промяна. Аз му казах, че малчо е велик и че е хубаво, че той се връща и дано да играе добре-той каза, че е чувал за Малчо и му е гледал записи и със сигурност ще го използва като плеймейкър, ако подпише с нас. Говорихме си и за нещата от живота.....направи ми впечатление на много отворен и заман човек, изобщо не е надут! И едно любопитно нещо за него: Окука е завършил право в Белградския университет, но просто никога не е практикувал!

Много яко, и на мен ми прави впечатление на пич congratulate Дано футболистите се стегнат и ще има три поредни победи(да не казвам четири че това Окука го може acute )
Върнете се в началото
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пет 21 Авг, 2009 15:35    Заглавие: Отговорете с цитат

То дето четири, там и пет!!! agree acute
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cveti_92



Регистриран на: 20 Авг 2007
Мнения: 295
Местожителство: там където сме ние-ДЯВОЛЪТ е на свобода !

МнениеПуснато на: Пет 21 Авг, 2009 19:55    Заглавие: Отговорете с цитат

АЕ Дано да ги бие ме тия ментета ..... blum2
Има само един Локомотив и това е Локомотив София 0014-lokooo
_________________
♥МОМИЧЕ С ЧЕРВЕНО -ЧЕРНО СЪРЦЕ♥
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
valdes
Гост





МнениеПуснато на: Пет 21 Авг, 2009 20:13    Заглавие: Отговорете с цитат

fen53 написа:
То дето четири, там и пет!!! agree acute

Колкото повече... JC_cheers
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 22 Авг, 2009 0:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи призиви,коментари, али,бали. Ходене на мача и подкрепа му е майката. Другото е плява. Само че като знам колко хора пак ще предпочетат собственото си спокойствие гарнирано със солидна доза оправдания просто ми се повръща. bad bad banned
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Съб 22 Авг, 2009 14:31    Заглавие: само локо Отговорете с цитат

аз мисля че в най скоро време отбора ще вдигне доста оборотите-най жалкото е само имаме сериозни контузии в защитата и от там много се баркат нещата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DODKO32
Гост





МнениеПуснато на: Нед 23 Авг, 2009 19:07    Заглавие: Отговорете с цитат

аиде по4ваме ги 0016-loko-shampion много се 4увахте от радиото дори и коментатора поздрави подкрепата ви clapping
Върнете се в началото
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Нед 23 Авг, 2009 19:40    Заглавие: Отговорете с цитат

DODKO32 написа:
аиде по4ваме ги 0016-loko-shampion много се 4увахте от радиото дори и коментатора поздрави подкрепата ви clapping


ЧЕСТИТА ПОБЕДА!!! МАКАР И КЛИЗМАТИЧНА!!! НЕКА НЕКОЙ ДА НАПИШЕ НЕЩО КАК ВИДЕ МАЧА, КОЙ КАК ИГРА И Т.Н. Ясно е, че И.Т. след като е казал след мача, че го е срам от отбора нещата не са добре, ама все пак ..... acute
Върнете се в началото
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Нед 23 Авг, 2009 22:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Sram!!! Dobre, 4e bihme! Ne iskam pove4e da gledam takuv Lokomotiv! Da se stqgat, za6toto polojenieto ne e rozovo! Neam kirilica! blum2! Podkrepata be6e na dobro nivo! biggrin
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 23 Авг, 2009 22:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Добра подкрепа, доволно ...

За мен мача беше вързан ... дано не съм прав ... clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 2 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum