Локомотив София - Пирин,събота 29.08.09 18 часа Надежда
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Пон 31 Авг, 2009 11:28    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
нещо да кажете за Галев тоя ма4 разбира4и , а ? bb



Булгарист, поне не се излагай като пишеш за Галев, бе! Ки помниш ли първото полувреме, че Галев "СЪЗДАДЕ" сам най-чистото положение за Пирин - като изчисти топката в гърба на един от нашите и ония на празна врата не вкара!?!?! За това имаш ли нещо да кажеш??? Или да коментираме как с един удар изкара Савич от игра от една безобидна ситуация!?!?! Не знам, за мен е Галев е адски бездарник - хвана в края на мача едно диагонално ударче на кондев, което е нормално - не е хванал нещо свръестествено.....
Върнете се в началото
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Пон 31 Авг, 2009 11:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Нещо за Галев да кажа а?

Форти пропусна да кажеш как контузи забравих кой от наще със шут във врата bb


Последната промяна е направена от Zaspalan на Пон 31 Авг, 2009 11:35; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Пон 31 Авг, 2009 11:35    Заглавие: Отговорете с цитат

DODKO32 написа:
моиат 4овек АСАМОА Е голиам JC_doubleup viannen_89 0011-loko2 0011-loko2 0011-loko2 0021-a0553


Тук и аз ще кажа неколко думи за мача - как аз го видях! Отоново труден мач, повече от половината отбор не знаеше къде се намира, с много брак-главно в средата на терена......И отново се откроиха с бездарието си "обичайните заподозрани": Кичо, Галев, Балдовалиев и......Бандаловски. за последния вече казах, че е талантлив, но е изпаднал от форма и май трудно ще я върне, но другите 3-ма са мноо зле!!!!! Иначе АСАМОА си е мн.добър футболист и го доказа, за мен мястото му е на 2-ри нападател на местото на Балдо, а не на крилото!!! Твърдо го заявявам, а и който е гледал мача е видял като се превести в центъра на атаката какво ги правеше "врабчетата от пирин"......Хареса ми, Иво Иванов как влезна в края на мача- с много хъс и скорост. За мача с говедата - требе мноо внимателно да се излезе със схема 4-5-1- само Камбура напред и второто да се пусне Асамоа......иначе излеземе ли със състава от мача с Пирин - нищо добро не ни чака.....За мен отборът е около 2 пъти по -слаб от пролетния полусезон-причините не са ми напълно ясни, но да си ги анализират ръководството и да взема мерки........това е.
Върнете се в началото
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 31 Авг, 2009 14:24    Заглавие: Отговорете с цитат

С/порти,земи млъкни малко зо Галев ,щото и треньора на Пирин го оцени повече от тебе...! banned Положението го "създаде" Кичо дупката щото увисна при елементарен пас зад гърба му и трябваше друг(Галев/ да спасява нещата ... black_eye Нещо ти убягват тънките неща в играта май boast ?!?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Пон 31 Авг, 2009 15:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Veskoloko написа:
С/порти,земи млъкни малко зо Галев ,щото и треньора на Пирин го оцени повече от тебе...! banned Положението го "създаде" Кичо дупката щото увисна при елементарен пас зад гърба му и трябваше друг(Галев/ да спасява нещата ... black_eye Нещо ти убягват тънките неща в играта май boast ?!?


Не си прав! Първо - левия бек е нормално да увисне при диагонално центриране. Ако малко си поигравал някога на голям терен ще знаеш, че както при центриране от фланага бегът покрива диагонално влизащите в центъра на атаката противници, така и при диагонално дълго центриране централния защитник, който се предполага, че е с лице към топката е длъжен да се предвижи и да покрие зоната на бега. Второ - изобщо не си ти човека който ще ми казва да млъкне, а Галев не съм го нарочил аз за бездарник. Той просто в всеки мач ме убеждава убедително, мен и останалите, които малко от малко разбират тази игра, че НЕ СТАВА!!! Това е истината! И некви тука клакьорчета се опитват на този да му съставят някакъв изкуствен имидж с един хванат удар в един мач....Евалата на Галев-локомотивец, от школата, НО просто не става за вратар на този отбор! Това е мойто мнение - особено при една несигурна защита, каквато е нашата в момента......Трето - 105% предпочитам да имам вратар не-локомотивец който е супер-вратар, пред локомотивец и в червата дето и кокошка да ритне топката ще му влезе във вратата!
Върнете се в началото
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 01 Сеп, 2009 17:31    Заглавие: Отговорете с цитат

fortinbras написа:
bulgarista написа:
нещо да кажете за Галев тоя ма4 разбира4и , а ? bb



Булгарист, поне не се излагай като пишеш за Галев, бе! Ки помниш ли първото полувреме, че Галев "СЪЗДАДЕ" сам най-чистото положение за Пирин - като изчисти топката в гърба на един от нашите и ония на празна врата не вкара!?!?! За това имаш ли нещо да кажеш??? Или да коментираме как с един удар изкара Савич от игра от една безобидна ситуация!?!?! Не знам, за мен е Галев е адски бездарник - хвана в края на мача едно диагонално ударче на кондев, което е нормално - не е хванал нещо свръестествено.....


абе еби са в гъза бе пенисссссссссссссссссс 0003-ban
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum