ЛОКОМОТИВ СФ-ЛИТЕКС 24.10.2009 16ч.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Нед 25 Окт, 2009 0:28    Заглавие: само локооо-сф Отговорете с цитат

ПО ПРИНЦИП НЕ Е СТРАШНО ОТ ЕДНА ЗАГУБА А ПО СТРАШНО Е ЧЕ НЯМЯШЕ НИКАКВА ИГРА И НИКАКВА ИДЕЯ В ТОЯ МАЧ-ДА НЕ ГОВОРИМ ЧЕ И ДВАМА ТРИМА ОТ ОТБОРА БЯХА ПЪЛНИ ФИГУРАНТИ НА ТЕРЕНА-ЖАЛКО ЗА АГАТКАТА И ДОБРАТА ПОДКРЕПА 0011-loko2 0016-loko-shampion 0011-loko2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
snuffed
Гост





МнениеПуснато на: Нед 25 Окт, 2009 4:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Фанатизирана агитка ! Само железничарски отбор може да има такава публика, колкото и да е тя като брой . . .
Върнете се в началото
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 25 Окт, 2009 7:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Честно казано не разбирам що се хвърляте на Венци,като е 100% прав човека!Не може да ти идва пряк противник на крака и вместо да го откажеш от мечти,те надиграва през целия мач... banned и то на твой терен ?Бехме кръгла нула и лошото е че започва трудната серия тепърва.Очеизвадно е че ни трябват поне трима свестни бранители,един плеймейкър(Марчо с това разхождане става само за Сливен)и двама остри нападатели(дано се оправи скоро негърчето ,че напред само с Марто не става).А това става с много пари които няма кой да ги даде.. black_eye Това е състава до края на есента и само трябва да се надяваме да измислят нещо ,щото сме се изчерпали като игрови идеи .Иначе най-после смислен пост на Фортито.... clapping ГОРЕ ГЛАВАТА И САМО ЛОКО !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Нед 25 Окт, 2009 10:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Истината е, че от доста време може би от края на миналия сезон, отбора няма игра и идея! В много редки случаи има проблясъци на приличен футбол! Аз лично не летя в облаците и неможе да мечтаем за някакви цели като нямаме отбор! Вижда се, че отбора ни е амортизиран и нещо куца! Но, това са реалностите! Който ОБИЧА Локомотив го следва и подкрепя навсякъде! Другото е оправдание!
Провинциалното мислене на хората е такова и не му се сърдете на Венци той е максималист и не е реалист! Литекс в момента са доста добър отбор и заслужено ни победиха!
Що се отнася до подкрепата мисля, че такова викане като първите 15-20 минути от мача не сме правили скоро! И в хода на двубоя хората ги обвзе апатията и спряха! Докога ще е така? Иначе като бройка бяхме доста прилично и хороето стана УНИКАЛНО!!!! agree
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
crosser



Регистриран на: 01 Юни 2008
Мнения: 212
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед 25 Окт, 2009 12:18    Заглавие: Отговорете с цитат

„Искам да благодаря на публиката, която не спря да ни подкрепя от началото до края. Тя ни кара да сме спокойни. Загубата днес не е фатална, но ни боли много”, завърши Николай Гигов.

0011-loko2 0011-loko2 0014-lokooo
_________________
САМО ЛОКО СОФИЯ ! ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Medala



Регистриран на: 20 Апр 2007
Мнения: 520
Местожителство: http://pins-scars-collector.page.tl/

МнениеПуснато на: Нед 25 Окт, 2009 13:34    Заглавие: Отговорете с цитат

crosser написа:
„Искам да благодаря на публиката, която не спря да ни подкрепя от началото до края. Тя ни кара да сме спокойни. Загубата днес не е фатална, но ни боли много”, завърши Николай Гигов.

0011-loko2 0011-loko2 0014-lokooo





бях точно на 50 сантиметра от Гигов през целият мач човека найстина се ядосваше ..... и си повтаряше-НЯМАТ СЪРЦЕ ТИЯ..
_________________

http://pins-scars-collector.page.tl/

http://www.zazz.bg/play:9eafc67f

http://mercedes-bulgaria.com/forum/index.php

това е нов сайт посетете - го моля.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Нед 25 Окт, 2009 18:41    Заглавие: само локо-сф Отговорете с цитат

Medala написа:
crosser написа:
„Искам да благодаря на публиката, която не спря да ни подкрепя от началото до края. Тя ни кара да сме спокойни. Загубата днес не е фатална, но ни боли много”, завърши Николай Гигов.

0011-loko2 0011-loko2 0014-lokooo





бях точно на 50 сантиметра от Гигов през целият мач човека найстина се ядосваше ..... и си повтаряше-НЯМАТ СЪРЦЕ ТИЯ..
ми това не е добре-значи нищо добро не ни чака
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пон 26 Окт, 2009 11:26    Заглавие: Отговорете с цитат

За мача за мен по малко слабия отбор победи и то единствено с преса и повече желание,като футболни качества са същите смешници като наште само дето латекса взимат 3 пъти повече пари.
Като виждате мача чорба перник О НА З/евала на жми градо с 10 души/ се забелязва какво е нивото на а група ПЪЛЕН СМЕХ blum2
Играят се игри ИЗВЪН ФУТБОЛНИЯ ТЕРЕН black_eye
Дано сме в схемата и да бием пеперудите- ще се разбере в неделя congratulate
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 26 Окт, 2009 12:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Много ебан ма4,който за съжаление загубихме и трябва да поздравим лов4анлии с победата.

Както се казва ,това е футбола мом4ета и моми4ета ! Гледаме напред и тва е ! ЗА 10 кръга имаме 2 загуби. 6 - 2 - 2 и 16 -11 голова разлика.Ми не е зле да го еба.след като сме играли 50% от важните ма4ове.Като агитка,след загуба е абсолютно задължително да си направим изводите :

1-во

Направи се една от най-хубавите ни и бих казал "локомотивски" хореографии,за което огромно евала на заподозряните и най-ве4е на парцала,метала, ра4мо.

2-ро

Ако някой сега каже 4е нямаме публика, просто може да се ебе отзад.
Напротив, имаме потенциал, имаме основите да се развиваме като агитка,това което трябва е работа,работа и пак работа.Съшо така пое4е отговорност и определянето на конкретни методи как да се сплотим и да бъдем единни и решителни в намеренията си.Определено опровергахме лошата организация от ма4а с миньор и показахме 4е можем.

3-то

От на4алото на сезона домакинската ни публика видя само една победа, в кръга на майтапа - футболистите играят за верните си фенове на гостуване и дотук определено показваме две лица в ма4овете навън и тези като домакини.

4-то

С оглед на приключването на 10-ия кръг ние запазваме позициите и амбициите си като отбор за постигането на целта - у4астие в Европа. 6 то4ки мисля 4е са две победи, така 4е ТЕПЪРВА ЗАПО4ВА БИТКАТА.
Много моля (без нищо ли4но) хора като венци да се ваздържат от неадекватни коментари,породени от емоционални избухвания. В противен слу4ай ,да застанат твърдо зад мнението си и да го отстояват, т.е. да си гледат 15-годишните как падат с по 5-0 и да не се обаждат пое4е след като имат такова отношение към любимия отбор.ТОВА Е НЕДОПУСТИМО.локомотив никога не и няма да бъде на нИкито гигов,предполагам разбирате какво имам впредвид не искам да изпадам в тривиалности.

5-то

С оглед на програмата ни оттука нататък е необходима ПЪЛНА МОБИЛИЗАЦИЯ ОТ СТРАНА на ЖЕЛЕЗНИ БРИГАДИ.Също така основните ма4ове ще се изиграят ноември месец,така 4е спокойно можем да кажем 4е това е НАШЕТО ВРЕМЕ ! Славия,4ерно море,цска,4ерноморец, локо пд.Тук е необходимо да се намесим НИЕ и с вси4ки сили да застанем зад отбора ,4АСЪТ НА ИСТИНАТА ДОЙДЕ.втори път едва ли ще имаме по-подходяща възможност да докажем 4е ние сме една от работещите и верни агитки,да оборим вси4ки алабалистики на други фенове и журналисти и да се отърсим от вси4ки тенденции спрямо нас.СЕГА е моментът за ДЕЙСТВИЕ,сега е моментът да накараме вси4ки да се СЪОБРАЗЯВАТ с нас.

6-то

Престои и тегелнето на жребий за купата на България и у4астието в този турнир може да бъде само с една конкретна цел - финал в турнира ! Нека помислим как можем да накараме ръководството и игра4ите да разберат 4е ние искаме сериозно влагане на услия в този турнир,в който последните години се представяме разо4ароващо.

ГЛАВИТЕ ГОРЕ !!!! ЛОКО НАПРЕД НИЕ СМЕ С ТЕБ !!!!!!!


41259_808
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Пон 26 Окт, 2009 13:57    Заглавие: само локооооо-сф Отговорете с цитат

АМИ ТОЗИ МАЧ ИМАШЕ ПУБЛИКА АМА АКО ПРОЗЪЛЖАВАМЕ С ТИЯ ИЗДЪНКИ СКОРО ПАК НИКОЙ НЯМА ДА ИДВА НА СТАДИОНА 0011-loko2 0016-loko-shampion 0011-loko2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Unbreakable



Регистриран на: 08 Сеп 2007
Мнения: 44
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 26 Окт, 2009 14:57    Заглавие: Отговорете с цитат

От тоя мач най-много ме е яд, че точно когато се събра една доста добра агитка отбора изигра един от най-слабите си мачовеcomando
Но няма смисъл да драматизираме толкова загубата... според мен отбора ще изглежда по коренно различен начин с Дзаферович и Асамоа, а и да не забравяме и Станкович, преди да се контузи се чуваха добри отзиви за него
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Пон 26 Окт, 2009 15:23    Заглавие: само локоооо-сф Отговорете с цитат

Unbreakable написа:
От тоя мач най-много ме е яд, че точно когато се събра една доста добра агитка отбора изигра един от най-слабите си мачовеcomando
Но няма смисъл да драматизираме толкова загубата... според мен отбора ще изглежда по коренно различен начин с Дзаферович и Асамоа, а и да не забравяме и Станкович, преди да се контузи се чуваха добри отзиви за него
ДА ТОЧНО ТАКА НО И МАРЧО ДА ВЗЕМЕ ДА СЕ РАЗТИЧА МАЛКО ХИЧ НЯМА ДА Е ЗЛЕ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пон 26 Окт, 2009 16:04    Заглавие: Отговорете с цитат

агитката бе перфектна, дано така и на божи гроб се събереме.
Тони велков още малко да обръгне и барабар със стойчо стоев да си ги взимаме и това е clapping
И със стадиона май имаме шанс защото до две години мачове ще се играят на стадион който има 75 процента покритие/вкл. и тревно/ ,а с малко подобрения само нашия отговаря на това изискване clapping (
Така че НАПРЕД И ПОБЕДА НА БОЖИ ГРОБacute
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vil78
Гост





МнениеПуснато на: Пон 26 Окт, 2009 17:13    Заглавие: ЛОКО фен Отговорете с цитат

Такова е мнението на много хора. Напълно подкрепям написаното от теб. Точно за това ЛОКОМОТИВ е на път да има само агитка на мачовете си. Конкретно за мача- според мен УГОВОРЕН. Това е.
Върнете се в началото
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Пон 26 Окт, 2009 17:46    Заглавие: Re: ЛОКО фен Отговорете с цитат

vil78 написа:
Такова е мнението на много хора. Напълно подкрепям написаното от теб. Точно за това ЛОКОМОТИВ е на път да има само агитка на мачовете си. Конкретно за мача- според мен УГОВОРЕН. Това е.


Значи тук отново се почват да се съзират, заговори, уговорки, нагласяния, лягания и т.н. Според мен няма нищо реално в това! Латекса си играха по-добре, спечелиха си битката в срадата и то основно Кишо вършееше там...нашите много зле-само Дяков се опита човека с тичане и желание, но само толкова. Едно искам да кажа: от 2-3 години според мен няма никакви уговорки в нашия тъп фугбол. Затова се получават и резултатие на Свине и Говеда. Просто играчите са им на нивото на Миньор и Своге - това е истината. нашите също не прават изключение де....Ние сме си един застаряващ отбор баз батерии, без физика явно... Бихме предишния кръг орките и този кръг не можехме да ходиме след 60 минута на мача - това за какво говори....УМОРА!!!!! И Окука да вземе да се стегне и да направи промени в тоя т.нар. титулярен състав, че става смешно - ако и сега каже, че няма дълга пейка то не знам кога ще е доволен.....Просто не може да си нареди състава и това е!!!! С Латекса се видя ясно.....размествания в защита - безсмислени....за мен Савич, с цялото ми уважение към него е свършил курса.....Двата бега са си зле по принцип....за вратара - нема да говориме.....в средата - Марчо бездарстваше, Камбура-изолиран сам напред.....общо взето трябва да се мисли за подмяна на частите...... agree
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 4 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum