Българската Сцена! ІІ
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 131, 132, 133  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто 10 Ное, 2009 17:31    Заглавие: Отговорете с цитат

http://sportni.bg/?tid=20&oid=10220&galid=23763
Това трябва да е нещо като хореография bye , Боже колко са назад тия,да не съм чул повече коментари че имали развитие и били дръпнали comando , ебати смешниците biggrin connie_29
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 10 Ное, 2009 17:36    Заглавие: Отговорете с цитат

pepi svoboda написа:
http://sportni.bg/?tid=20&oid=10220&galid=23763
Това трябва да е нещо като хореография bye , Боже колко са назад тия,да не съм чул повече коментари че имали развитие и били дръпнали comando , ебати смешниците biggrin connie_29


Абе като за тях си е екстра бе. Нека се пробват там да има нещо.Все пак "сцената" има нужда и от палячовци. biggrin acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто 10 Ное, 2009 17:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Какво му е екстрата бе Метъл.Първото което е като идея това е пълна глупост,второ като изпълнение мисля че коментара е излишен biggrin ,такава безмислена глупост само евреите могат да измислят.Иначе като броика добре са се събрали,тука спор нема,ама са мега зле comando
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Slavistche
Гост





МнениеПуснато на: Вто 10 Ное, 2009 18:41    Заглавие: Отговорете с цитат

не е въобще безмисленно,всеки път съдята печели мача за прасетата като играем с тях на скапания им стадион(миналия мач им даде 2 дузпи и този яко ги подпря отново)
добре се получи пък нека метъла си говори за сцени,снимачни площадки и тн boast
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 10 Ное, 2009 21:04    Заглавие: Отговорете с цитат

better than nothing ...

трябва да има развитие ... bb blum2 connie_29 clapping acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 10 Ное, 2009 21:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Slavistche написа:
не е въобще безмисленно,всеки път съдята печели мача за прасетата като играем с тях на скапания им стадион(миналия мач им даде 2 дузпи и този яко ги подпря отново)
добре се получи пък нека метъла си говори за сцени,снимачни площадки и тн boast


тука поклон за 19-те плаката "дузпа" и това нарисуваното не разбрах прасе или говедо е,но определенно ме развесели biggrin признавам,
къде са сега Юнг Бойс и Вехиа скуола от Пловдив?
а,тоя мач не играете с буферите-верно!!!!

поклон и за херците,нема такива в нашия сектор-повярвай/иначе не са лоши момчета.Боже колко е малък света biggrin


тоя изрусения с качулката как не олаби помпата и не изправи погледа малко копеле 10 години,чак ме е яд копеле black_eye




и все пак по добре да се прави нещо отколко нищо!!!
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто 10 Ное, 2009 22:51    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Slavistche написа:
не е въобще безмисленно,всеки път съдята печели мача за прасетата като играем с тях на скапания им стадион(миналия мач им даде 2 дузпи и този яко ги подпря отново)
добре се получи пък нека метъла си говори за сцени,снимачни площадки и тн boast


тука поклон за 19-те плаката "дузпа" и това нарисуваното не разбрах прасе или говедо е,но определенно ме развесели biggrin признавам,
къде са сега Юнг Бойс и Вехиа скуола от Пловдив?
а,тоя мач не играете с буферите-верно!!!!

поклон и за херците,нема такива в нашия сектор-повярвай/иначе не са лоши момчета.Боже колко е малък света biggrin


тоя изрусения с качулката как не олаби помпата и не изправи погледа малко копеле 10 години,чак ме е яд копеле black_eye




и все пак по добре да се прави нещо отколко нищо!!!

Ахаххаха е не е истина бате biggrin , просто нема такива криваци,особено тоя русия с качулката connie_29 , и с ОВЧАТА ГЛАВА картинката става перфектна,хаххахаха JC_stupid
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
OutragE



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 34
Местожителство: Sofia Hardcore

МнениеПуснато на: Вто 10 Ное, 2009 23:33    Заглавие: Отговорете с цитат

абе жалкаряни , я извадете снимки ваши от армията от годините които бяхте на нашето дередже, преди Грозданов да ви видим и задружно да направи анализ и видим що за хореота е имало и фанфари и прочее .. 3ти пореден сезон сме над 100 човека на армията , а сме кажи речи в зоната на изпадащите, за 3 сезона имаме 2 хореота на армията, какви били,как били нарисувани,колко картона били написани... колкото толкова,важното е че кефа си го правим и че в тая тиня български футбол пак се мъчим и бутаме да правим нещо хубаво.


Винаги помнете 7 човека когато бяхте на Великден на "Божи Гроб"

bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 10 Ное, 2009 23:49    Заглавие: Отговорете с цитат

3 сезона, 2 кореота, 2 метра знаме, 3 метра уста.... biggrin biggrin biggrin bye Тоя сезон 100 човека и една ГЛАВА. clapping

И с тия 7 човека...приказки под шипковия храст... blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Slavistche
Гост





МнениеПуснато на: Сря 11 Ное, 2009 0:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
тука поклон за 19-те плаката "дузпа" и това нарисуваното не разбрах прасе или говедо е,но определенно ме развесели признавам,
къде са сега Юнг Бойс и Вехиа скуола от Пловдив?
а,тоя мач не играете с буферите-верно!!!!

поклон и за херците,нема такива в нашия сектор-повярвай/иначе не са лоши момчета.Боже колко е малък света



помио,такъв поклон ще направиш,че няма да ти се вярва
айде да не качвате снимки на хора и да говорите кой къв бил
щото да качвам ли и аз снимки на някви ваши и да говоря тоя бил на хероин тоя на амфетамин и тн. ?
по-добре да си траете
Върнете се в началото
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Сря 11 Ное, 2009 6:10    Заглавие: Отговорете с цитат

лелееее че чак страшен се извъди.
карай по-леко ,защото трудно ще впечатлиш някой...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 11 Ное, 2009 8:25    Заглавие: Отговорете с цитат

боли ли бе мишки,
истината боли-нема да успеете да се докажете във форума на буферите,
а дали ше ми се верва,кво да ми се верва--най много пак да бегате като ученички по Овча купел и да ви навираме по дупките,
ма нема се пуашите-забрани за тея херцари нема да гърмиме повече-не си струва bye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 11 Ное, 2009 9:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Негро, земи по -споко го давай че ще си идеш млад и ....черен. biggrin С тия закани нали знаете че не важите грам. То не беха голфове, не беха обаждания и после оправдания. Две знаменца и една глупава нова песен - не дигате левъл, сещаш ли се... bye

И както каза Пи - то вече нема сми да горат хора заради вас, деца. Отваряй Lego-то и там си прави битки. banned
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Slavistche
Гост





МнениеПуснато на: Сря 11 Ное, 2009 11:59    Заглавие: Отговорете с цитат

аз съм си споко,но ми е смешно как се имате за някви велики,без покритие
аз нито карам голфове,нито съм се обаждал на някой,а ако искаш да дигнеш "левел" пусни си някоя игра по-добре
и щом ваши хора "горят" (все едно са сложили забрана на 200 човека,а всъшност 2ма ) заради "деца" ами спрете да се правите на мъже на децата бе chicken
Върнете се в началото
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 11 Ное, 2009 12:08    Заглавие: Отговорете с цитат

OutragE написа:
абе жалкаряни , я извадете снимки ваши от армията от годините които бяхте на нашето дередже, преди Грозданов да ви видим и задружно да направи анализ и видим що за хореота е имало и фанфари и прочее .. 3ти пореден сезон сме над 100 човека на армията , а сме кажи речи в зоната на изпадащите, за 3 сезона имаме 2 хореота на армията, какви били,как били нарисувани,колко картона били написани... колкото толкова,важното е че кефа си го правим и че в тая тиня български футбол пак се мъчим и бутаме да правим нещо хубаво.


Винаги помнете 7 човека когато бяхте на Великден на "Божи Гроб"

bye


В последно време забелязвам една тенденция, господата от Овча купел да обясняват как едва ли не ако имали успехи щели да бъдат хиляди. Това може да върви за пред форумите, където пишат 14-15 годишни кибер убийци, но все пак има хора, които ходим от 90-те години на мачове и ви знаем. Шампиони ставахте, купа взехте, в УЕФА играхте и пак средната посещаемост ви беше по-малка от нашата(а тогава повече хора ходеха на мачове отколкото сега). Затова подкрепяйте си отбора, адмирации за което, но дайте малко по-обективно, от самозалъгване полза никаква.. За съжаление, заради тия животниски отбори в София нещата са ясни, и вие и ние сме зле. Ако толкова имаш желание да ни показваш, давай снимки от преди Грозданов от ваши мачове и да сравняваме с нашите, виждам че ти се занимава. Да имахме някакви успехи в последните няколко години, но преди това си бяхме горе-долу на едно дередже, откъм класиране.
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 131, 132, 133  Следваща
Страница 23 от 133

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum