Локомотив София - Славия-12.12.09,13ч-СБЛЪСЪК ЗА КУПАТА!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
valdes
Гост





МнениеПуснато на: Съб 12 Дек, 2009 21:07    Заглавие: Re: Много чудно защо... Отговорете с цитат

JOPETO написа:

ееее я се събуди бе момче. може да ни биете и на табла даже ама нямате например една хореография като хората, доколкото си спомням, а ако греша ме поправи. така че айде да не ни биете по публика.

Напълно си прав! Иначе и аз се чудя като Метъла откога не сме минавали осминафинали?
Върнете се в началото
sim8onoff



Регистриран на: 08 Дек 2009
Мнения: 541

МнениеПуснато на: Съб 12 Дек, 2009 21:10    Заглавие: Отговорете с цитат

SLAVIA написа:
...



Чиче,сериозно ме изморяваш...Ок,страшната победа.Сега ще влезете в ШЛ и ще я вземете.После и Световната Клубна Купа ще вземете.Накрая,Овча Купел ще стане автономна област и ще вземе еврото и световното...
Сега аз имам няколко въпроса:
Аз влизам ли у вашио форум да спамя...? Ми явно не влизам,тогава ти какво търсиш тука?Тва кой какво пише и кой псува,си е лично негова работа.Какво търсиш в тоя форум ми кажи?

После да дойде некой,да разправя,че за СлаБия тва не е най-важния мач...ок нави ме.Само не разбирам как се регистрират...нали има защита за ботове.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
4UGUNENATA GLAVA
Гост





МнениеПуснато на: Съб 12 Дек, 2009 21:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Не бе просто не го пускат на дискотека техните да се изкефи biggrin
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 12 Дек, 2009 21:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Делегата не ви дал кореото??! Как може бе! Кой е тоя делегат! Дайте ми го лично да го изкормя че ме е лишил от нещо, което може да се види по-рядко от Халеевата комета - еврейско корео. boast boast boast biggrin

Светни поне какво представляваше,че цяла седмица сега няма да мога да спа от учудване. Сега сериозно - да си говорим и мерим агитките е повече от излишно. Знаем много добре кои сме ние и кои сте вие. Факт че се бехте събрали прилично и че първите 10 минути повихте...И дотам. bye Както и факт че след това и особено след нашия гол - пълна трагедия. Добре че дойдохме малко до вас да ви видим отблизо и да ви посъбудим иначе ептен бехте заспали. А и за да си агитка требва доказване в повече от един мач срещу един отбор.

А защо наще хора не се раздадоха на макс си е наш проблем и ние ще си го анализираме и ще си работим над него. Като организация и колотирит до докарахме на ниво, както винаги, ама тоя път липсваше всякакво настроение. Но има и такива моменти. agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
OutragE



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 34
Местожителство: Sofia Hardcore

МнениеПуснато на: Съб 12 Дек, 2009 21:39    Заглавие: Отговорете с цитат

ебати тоновете глупости... аре тия дето са наши момчета да спрат с глупостите ...

метъл , ти пак ме учудваш, стига писа празни приказки както и другите хора. Тръгнали сте към нас , уау , разбирам да бяхте дошли под носа ни , а вие спряхте , защо? Само един киборг нещо мина и куката го издърпа и се пречукаха. Знамето къв е проблема да се дръпне от вътрешната страна на сектора, абсолютно нормална реакция, при положение че беше станало нещо повече от нищо.

Относно бройката , ебал съм му майката , и вие и ние сме шепа хора, което е жалко.
След гола пак си викахме що годе, докато вие доволно умряхте при 1:2 .
Както и да е тая тема е безкрайна , як мач стана, дано има повече такива за да не гледаме пустеещи и 2та стадиона в дерби мачовете помежду ни, това най-много боли.


Весели празници.

Бебенце , асл плс. air_kiss biggrin

п.с И 1 въпрос към все които твърдят че победите над вас ни осмислят живота.
Абжеда , онова 6:0 за вас, дето даже и знаме сте избарали , не ви ли топли ,ъ?
Тъй че , осмисляне на живота чак не , но победите над вас и то на порутения ви стадион определено правят живота по-сладък.
_________________
Skarhead
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bebenceto
Гост





МнениеПуснато на: Съб 12 Дек, 2009 21:42    Заглавие: Отговорете с цитат

OutragE написа:
ебати тоновете глупости... аре тия дето са наши момчета да спрат с глупостите ...

метъл , ти пак ме учудваш, стига писа празни приказки както и другите хора. Тръгнали сте към нас , уау , разбирам да бяхте дошли под носа ни , а вие спряхте , защо? Само един киборг нещо мина и куката го издърпа и се пречукаха. Знамето къв е проблема да се дръпне от вътрешната страна на сектора, абсолютно нормална реакция, при положение че беше станало нещо повече от нищо.

Относно бройката , ебал съм му майката , и вие и ние сме шепа хора, което е жалко.
След гола пак си викахме що годе, докато вие доволно умряхте при 1:2 .
Както и да е тая тема е безкрайна , як мач стана, дано има повече такива за да не гледаме пустеещи и 2та стадиона в дерби мачовете помежду ни, това най-много боли.


Весели празници.

Бебенце , асл плс. air_kiss biggrin

п.с И 1 въпрос към все които твърдят че победите над вас ни осмислят живота.
Абжеда , онова 6:0 за вас, дето даже и знаме сте избарали , не ви ли топли ,ъ?
Тъй че , осмисляне на живота чак не , но победите над вас и то на порутения ви стадион определено правят живота по-сладък.

Амиии на 24 годиниии от кв.Надежда ;) айде асл ;) и ти ;)
Върнете се в началото
vujeto



Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 1163
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 12 Дек, 2009 21:48    Заглавие: Отговорете с цитат

абе тва да не ви е сайт за запознанства .......
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bebenceto
Гост





МнениеПуснато на: Съб 12 Дек, 2009 21:48    Заглавие: Отговорете с цитат

vujeto написа:
абе тва да не ви е сайт за запознанства .......

Ми като ме питат отговарям.....то не е сайт...ма трябва да се познаваме нее е ли така....
Върнете се в началото
vujeto



Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 1163
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 12 Дек, 2009 21:49    Заглавие: Отговорете с цитат

bebenceto написа:
vujeto написа:
абе тва да не ви е сайт за запознанства .......

Ми като ме питат отговарям.....то не е сайт...ма трябва да се познаваме нее е ли така....


ми има лични пиши му там като толко искате да се запознаете
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bebenceto
Гост





МнениеПуснато на: Съб 12 Дек, 2009 21:51    Заглавие: Отговорете с цитат

vujeto написа:
bebenceto написа:
vujeto написа:
абе тва да не ви е сайт за запознанства .......

Ми като ме питат отговарям.....то не е сайт...ма трябва да се познаваме нее е ли така....


ми има лични пиши му там като толко искате да се запознаете

Хубавоооо че знам...не се заяждай моля...моляяя
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 12 Дек, 2009 21:52    Заглавие: Отговорете с цитат

bebenceto написа:
OutragE написа:
ебати тоновете глупости... аре тия дето са наши момчета да спрат с глупостите ...

метъл , ти пак ме учудваш, стига писа празни приказки както и другите хора. Тръгнали сте към нас , уау , разбирам да бяхте дошли под носа ни , а вие спряхте , защо? Само един киборг нещо мина и куката го издърпа и се пречукаха. Знамето къв е проблема да се дръпне от вътрешната страна на сектора, абсолютно нормална реакция, при положение че беше станало нещо повече от нищо.

Относно бройката , ебал съм му майката , и вие и ние сме шепа хора, което е жалко.
След гола пак си викахме що годе, докато вие доволно умряхте при 1:2 .
Както и да е тая тема е безкрайна , як мач стана, дано има повече такива за да не гледаме пустеещи и 2та стадиона в дерби мачовете помежду ни, това най-много боли.


Весели празници.

Бебенце , асл плс. air_kiss biggrin

п.с И 1 въпрос към все които твърдят че победите над вас ни осмислят живота.
Абжеда , онова 6:0 за вас, дето даже и знаме сте избарали , не ви ли топли ,ъ?
Тъй че , осмисляне на живота чак не , но победите над вас и то на порутения ви стадион определено правят живота по-сладък.

Амиии на 24 годиниии от кв.Надежда ;) айде асл ;) и ти ;)





Чшшшшшш алоооооу...тука не ви елмаз! Да не фащам гумата! Аман от малоумщини. Аз не пиша празни приказки, а факти. И то как да не поумре съпорта след 1:2 като ония долу правеха всичко възможно да и умрем и ние. Ама и Господ за нас няма мама му деба.Последната атака как не влезе топката при тва меле. Ама както и да е.

А кой какво го топли всеки си знае. Защото времената се менят. Преди вие си тръгвахте на полувремето след 6;3 или 2 на нула. Ходехте по 10-12 човека макс. Сега от 2-3 сезона биете по некви стечения на обстоятелствата /щото и трите ви последни победи не мога да кажа че са дошли след некво тотално надиграване/ и си повервахте и започнахте да летите по облаците. И това ще мине и да речем и ние ще бием 5 пъти подред на Божи гроб. Колелото се върти. biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
vujeto



Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 1163
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 12 Дек, 2009 21:52    Заглавие: Отговорете с цитат

bebenceto написа:
vujeto написа:
bebenceto написа:
vujeto написа:
абе тва да не ви е сайт за запознанства .......

Ми като ме питат отговарям.....то не е сайт...ма трябва да се познаваме нее е ли така....


ми има лични пиши му там като толко искате да се запознаете

Хубавоооо че знам...не се заяждай моля...моляяя


не се заяждам , ако си решила че е така извинявай
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ultrasjoreto



Регистриран на: 21 Окт 2008
Мнения: 286
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб 12 Дек, 2009 22:10    Заглавие: Отговорете с цитат

абе ние тръгнахме а вие що непрескочихте да доидете при наз???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SLAVIA



Регистриран на: 29 Окт 2009
Мнения: 33

МнениеПуснато на: Нед 13 Дек, 2009 0:07    Заглавие: Хайде със здраве! Отговорете с цитат

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bel 4ovek
Гост





МнениеПуснато на: Нед 13 Дек, 2009 0:10    Заглавие: dgds Отговорете с цитат

Metala написа:
Делегата не ви дал кореото??! Как може бе! Кой е тоя делегат! Дайте ми го лично да го изкормя че ме е лишил от нещо, което може да се види по-рядко от Халеевата комета - еврейско корео. boast boast boast biggrin

Светни поне какво представляваше,че цяла седмица сега няма да мога да спа от учудване. Сега сериозно - да си говорим и мерим агитките е повече от излишно. Знаем много добре кои сме ние и кои сте вие. Факт че се бехте събрали прилично и че първите 10 минути повихте...И дотам. bye Както и факт че след това и особено след нашия гол - пълна трагедия. Добре че дойдохме малко до вас да ви видим отблизо и да ви посъбудим иначе ептен бехте заспали. А и за да си агитка требва доказване в повече от един мач срещу един отбор.

А защо наще хора не се раздадоха на макс си е наш проблем и ние ще си го анализираме и ще си работим над него. Като организация и колотирит до докарахме на ниво, както винаги, ама тоя път липсваше всякакво настроение. Но има и такива моменти. agree


абе къде си тръгнал да се сравняваш със Славия?те са един посредствен отбор.извинявай ама аз продавах понички на илиенци с един изтъркан екип па отбора от стоковия базар?
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Страница 9 от 12

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum