Къде живеете?
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  

Вие сте фен на Локо-Сф.Посочете къде живеете?
София
81%
 81%  [ 61 ]
Град или село около София
1%
 1%  [ 1 ]
Перник,Кюстендил или областта
2%
 2%  [ 2 ]
Пловдив,Пазарджик или областта
1%
 1%  [ 1 ]
Благоевград или областта
0%
 0%  [ 0 ]
Мездра,Враца или областта
0%
 0%  [ 0 ]
Плевен,Ловеч или областта
1%
 1%  [ 1 ]
Видин,Монтана,или областта
1%
 1%  [ 1 ]
В.Търново,Габрово или областта
4%
 4%  [ 3 ]
Русе,Разград,Шумен или областта
1%
 1%  [ 1 ]
Варна,Добрич,Силистра или областта
2%
 2%  [ 2 ]
Бургас,Сливен,Ямбол или областта
1%
 1%  [ 1 ]
Стара Загора,Хасково или областта
1%
 1%  [ 1 ]
Смолян,Кърджали или областта
0%
 0%  [ 0 ]
Общо гласове : 75

Автор Съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 30 Яну, 2010 19:08    Заглавие: Къде живеете? Отговорете с цитат

bb
Малко сбито пуснах анкетата.Ще помоля всички които живеят извън София да посочват точно от кой град са
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!


Последната промяна е направена от Turo_Bufera на Съб 13 Авг, 2011 16:23; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 31 Яну, 2010 10:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Таа анкета според мене треа да се пусне на сайта на ultrasloko.com. Щото тука във форума нещата са що годе ясни. agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 31 Яну, 2010 13:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Съгласен съм с Метъла ... иначе мн добра идея ! ! ! За сайта е тва !
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 31 Яну, 2010 14:04    Заглавие: Отговорете с цитат

от сайта дайте линк да се гласува тук.малко да се пораздвижи форума
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Нед 07 Фев, 2010 17:00    Заглавие: Отговорете с цитат

ОТ тая анкета мисля всички дет ме обвиняват що не идваме...."идвам" biggrin си отговарят сами на въпроса biggrin много фен,много нещо от провинцията angry2 angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 07 Фев, 2010 17:01    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
ОТ тая анкета мисля всички дет ме обвиняват що не идваме...."идвам" biggrin си отговарят сами на въпроса biggrin много фен,много нещо от провинцията angry2 angry2



Абе секи сам отговаря за себе си... acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Пон 08 Фев, 2010 10:39    Заглавие: САМО ЛОКООООО-СФ Отговорете с цитат

В А Р Н А biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 21 Фев, 2010 12:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Географската ни картинка е направо карикатура...Ама какво да очакваме. Ние в София се топим камо ли в прованска, където е в пъти по-трудно да си различен. boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Радко



Регистриран на: 20 Мар 2010
Мнения: 51

МнениеПуснато на: Съб 20 Мар, 2010 18:07    Заглавие: Re: Къде живеете? Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:

Ще помоля всички които живеят извън София да посочват точно от кой град са

аз съм от Севлиево, Габровска област.
отборът тук се казва Видима Раковски и хората, които ходят на мачове на Локото ( на гостуванията) са идвали, ако има такива, надявам се града да им е харесал Smile
_________________
Завинаги червено- черни!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Нед 21 Мар, 2010 1:27    Заглавие: Отговорете с цитат

дааа и спомените не са най-хубави....последния път едвам издрапахме 0-0 boast иначе града е хубав и хората също clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 21 Мар, 2010 8:38    Заглавие: Отговорете с цитат

А първото гостуване там им беше дебюта в А група...Пълен стадион,два рейса пияни фенове от наша страна плюс доста с коли chicken Няма да забравя как на два пъти преди да почне мача и през първото полувреме ни валя такъв дъжд ,че мобилния даже прокисна и се изключи... comando Поведохме с 1-3 и вместо да направим 1-5 заради старите "майстори"Дончо и рендето стана 3-3...като изкараха виновни после младите лъвчета от школата ,които бяха станали републикански шампиони през пролетта...Навръщане ако не ме лъже паметта на един баир не много далече от София пък рейса свърши горивото та И.Т. прати човек с туба нафта да издрапаме до първата бензиностанция...Абе с други думи запомнящо се гостуване... congratulate За града нямам спомени... agree
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 24 Мар, 2010 9:58    Заглавие: Re: Къде живеете? Отговорете с цитат

Радко написа:
Turo_Bufera написа:

Ще помоля всички които живеят извън София да посочват точно от кой град са

аз съм от Севлиево, Габровска област.
отборът тук се казва Видима Раковски и хората, които ходят на мачове на Локото ( на гостуванията) са идвали, ако има такива, надявам се града да им е харесал Smile


Значи колкото и малко да сте по места винаги съм се дразнел,че за разлика от другите публики сте адски пасивни и неорганизирани. Не искам да ви чета морал, но наистина е по-гот да има и хора по места като гостуване, които да ни подкрепят. А ако земат да идват в София за дербитата както правят животинските отбори ехееее....ще настане такъв живот, че само си викам "Дано". congratulate
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 24 Мар, 2010 10:03    Заглавие: Re: Къде живеете? Отговорете с цитат

Радко написа:
Turo_Bufera написа:

Ще помоля всички които живеят извън София да посочват точно от кой град са

аз съм от Севлиево, Габровска област.
отборът тук се казва Видима Раковски и хората, които ходят на мачове на Локото ( на гостуванията) са идвали, ако има такива, надявам се града да им е харесал Smile


евала Бнс,
в Севлиево като ходехме дойдоха при нас 3-4 малки момчета /да кажем на 16-17 години/ ,ти да не си от тях?
Организирайте се.
Града,стадиона имаме дорби спомени-даже с пиенето си влизахме biggrin .И всеки път ни дави дъжд... bye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Радко



Регистриран на: 20 Мар 2010
Мнения: 51

МнениеПуснато на: Пет 26 Мар, 2010 17:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
евала Бнс,
в Севлиево като ходехме дойдоха при нас 3-4 малки момчета /да кажем на 16-17 години/ ,ти да не си от тях?

не, за жалост не съм имал срещи с вас, но за напред това ще се промени. Ако някога отборът на Локо Сф дойде в Севлиево, 100 % ще съм на стадиона. Не знам програмата, но на следващия мач в Ловеч ( понеже ми е най- близко, а нямам възможност да пътувам из цяла България), също ще присъствам. Иначе на мен много ми се идваше на мача с Левски, но не успях. А на 2 април ( петък), ще съм в София, ама няма къде да спя и ще трябва вечерта в 22 : 30 да си хващам автобуса, а мача на Локото е на 03.04 /събота/15:00ч със Сливен, така че и него изпускам... .
А това да се организираме, не знам как да стане, аз лично не познавам други фенове на Локо Сф от тук, повечето са на Левски, ЦСКА, а и на Литек, понеже има и фен клуб в града. За напред се надявам и тук да се съберем малка група и да подкрепяме отбора Smile
_________________
Завинаги червено- черни!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Радко



Регистриран на: 20 Мар 2010
Мнения: 51

МнениеПуснато на: Пет 26 Мар, 2010 17:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
евала Бнс,
в Севлиево като ходехме дойдоха при нас 3-4 малки момчета /да кажем на 16-17 години/ ,ти да не си от тях?

не, за жалост не съм имал срещи с вас, но за напред това ще се промени. Ако някога отборът на Локо Сф дойде в Севлиево, 100 % ще съм на стадиона. Не знам програмата, но на следващия мач в Ловеч ( понеже ми е най- близко, а нямам възможност да пътувам из цяла България), също ще присъствам. Иначе на мен много ми се идваше на мача с Левски, но не успях. А на 2 април ( петък), ще съм в София, ама няма къде да спя и ще трябва вечерта в 22 : 30 да си хващам автобуса, а мача на Локото е на 03.04 /събота/15:00ч със Сливен, така че и него изпускам... .
А това да се организираме, не знам как да стане, аз лично не познавам други фенове на Локо Сф от тук, повечето са на Левски, ЦСКА, а и на Литек, понеже има и фен клуб в града. За напред се надявам и тук да се съберем малка група и да подкрепяме отбора Smile
_________________
Завинаги червено- черни!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum