ПИРИН-ЛОКОМОТИВ-СФ-21.03.10-13ч. / Кюстендил
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пон 22 Мар, 2010 15:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Такаааааа!!! Мислех да не вземам отношение по коментарите тук по обясними причини, но все пак.....
Брънчев, аре по-полека с квалификации за "онова коментаторче, което се пише локомотивче", ако ти си и 20% локомотивец, колкото е той, здраве му кажи.
Парцалане, аз пък имам странното чуство, че не се е родил още човека, който ще сипва на наш Илиян какво да говори и коментира, най малкото Боре Касабов или някой друг, камо ли пък аз. В случая с дузпата така е видял, така е изкоментирал, че е спорна. Да не би той да е виновен, че сме играли зле и сме изпуснали две точки (според други сме спечелили една). Просто не слагайте под общ знаменател всички хора от Ринг. Иначе се превръщаме като подобие на животинските отбори. Ако беше изкоментирал, че дузпата е 100000%, подобре ли ще ви стане??? Или че картона на Гошо Марков е незаслужен??? Това щеше ли да ни донесе победата??? Не търсете под вола теле, там където го няма!!! Аз не чух досега никакви коментари за играта, а само храна за Ринг.
Не си правете труда да пишете по темата, няма да отговарям на простотии!!! angry2 angry2 angry2
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 22 Мар, 2010 15:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Гена не се нервирай,аз
основно сипах на кифлите който водат нещо като новини,тва което го каза тази снощи никой не може да ме убеди че тя си го е измислила...

иначе не сме "50 човека",
толкова по темата!
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пон 22 Мар, 2010 16:17    Заглавие: Отговорете с цитат

както и да е мача е свършил chicken но за съжаление играеме нещо подобно на футбол както и всички други отбори дано срещу силните играем силно ще се види в сряда
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Сря 24 Мар, 2010 9:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам какво е казал Илиан ,но и аз на 1 четене я помислих тази дузпа за подарък. Но след 10 минути гледане от всички камери се вижда как играча на пирин не скача да отбие топката с глава, основното му движение е бутането на Преслав с лакът в гърба - финно колкото да го изкара от рановесие. Картона на Марков - ами 100 % направо си го шибна в главата. Играта - смачкахме ги 1-то полувреме и си изпуснахме положенията , 2 - то късметлийски гол от грешка на Сашко (обезличен този мач- пазеха го 3 пиринци)- Резюме - бай Гроздан ни излъга със същата игра с която бяхме 3 години подред в Европа и направихме 8 поредни мача без загуба . Т.е. - стабилно отзад , напред ако стане нещо да го задържим. Много ценна точка с оглед тежките мачове - Левски , Монтана , Миньор.
ПАТУВАНЕТО И СЪПОРТ.
Добра организация на всички групи участвали в трипа с влак . Показахме единност и за 1 път от доста време не се разделихме в града. Респект за всички, нямаше излишни портивоборства- оценка 6 от мен
За агитката по време на мача - добър 4 за съпорта , 6 отличен за обема - аз лично не бях виждал толкова хора в неделя които да не са от организациите на стадиона , а да са дошли самосиндикално - което показва някъкъв потнциал който трябва да се развива.
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 25 Мар, 2010 11:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Тука да завършим ще отбележа че точката с Пирин си е стратегически важна,този отбор е една класа над Левски-казвам го съвесм сериозно,2-та мача с чорбата завършиха хикс,убиха от бой Литекс...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 25 Мар, 2010 11:05    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Тука да завършим ще отбележа че точката с Пирин си е стратегически важна,този отбор е една класа над Левски-казвам го съвесм сериозно,2-та мача с чорбата завършиха хикс,убиха от бой Литекс...


Бай Гроздань си е бай Гроздань.... bye bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Чет 25 Мар, 2010 18:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
PILATA написа:
Тука да завършим ще отбележа че точката с Пирин си е стратегически важна,този отбор е една класа над Левски-казвам го съвесм сериозно,2-та мача с чорбата завършиха хикс,убиха от бой Литекс...


Бай Гроздань си е бай Гроздань.... bye bb


ВЕЛИКАНЬ!!! ВЕЛИКАНЬ!!!ВЕЛИКАНЬ!!! biggrin biggrin biggrin agree agree agree
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Чет 25 Мар, 2010 19:02    Заглавие: Отговорете с цитат

БАИ ГРОЗДАНЕ ХУЛИГАНЕ...... clapping clapping clapping clapping clapping clapping clapping
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Страница 5 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum