ЛОКОМОТИВ СОФИЯ-Левски-24.03.10 сряда 16 часа/ст. Локомотив
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 25 Мар, 2010 12:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Лелееееее....Новата реколта е сила!!! Е за тва ти прайш lokosf.info, а не некой друг...

Ефала за думите! clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Чет 25 Мар, 2010 13:51    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
почвам ги сичките.........


Необяснимо след тази победа продължавам да си задавам въпроса кога хората ше започнат да си вярват. Не искам да се праа на нещо, но в кафето преди мача като 4е ли само аз вярвах в победата и то в разгромната такава.Такова поведение и то у най-големите локомотивци не искам да виждам повече. Главите горе, мечтите големи и оттук нататък само оптимизъм и положителен заряд ни трябва. Хора, разберете , че застанем ли на тази трибуна колкото и малко да сме 200-300 това е място където можем да съберем енергията си , магията си и да я превърнем в невероятна сила , защото това ядро от хора излъчващо толкова много енергия е непобедимо и непоклатимо.Светът като цяло натам отива, водеща е мисълта , водеща е волята , вярата. Оттук нататък не искам никой, ама никой да не се съмнява повече че няма да сме шампиони . И трябва всички да вярваме, манете го Гигов, ръководства ,фитки и т.н. Важни сме ние и нашите мисли. воля и вяра обединени в едно са непобедими........

за мача : страхотен отбор, казват че левски били слаби, пичка ви майчина, не ЛОКОМОТИВ е много силен.Всички се раздадоха докрай ,мен най-много ме искефи шведа.тоя пич му еба майката на онова теле .сега го гледам мача на повторение, движиме се компактно по целия терен, играем като отбор , цецо и камбура се вращат, секи се бори на макс.Няколко часа след мача ме беше яд , че ни ги унижихме както те са правили когато видят че могат да смачкат някои. Със сичко казано дотук искам да го обобщя в следното което го е казал великия Никола Котков :

АКО СЕ ЖАЛИШ САМ,ДРУГИТЕ НЯМА ДА ТЕ ЖАЛЯТ

ЩАДИ ГОЛЕМИТЕ В МИГОВЕ НА ТЯХНАТА СЛАБОСТ

С последното, ако ги бяхме разгромили говедата ,как щяха да влязат сега в дербито ? нали на кой му пука ! но сега нека си направят животинското дерби и аз лично предпочиам левски да не го загуби.

ха, били сме малко , били сме некв маршрутка......тия да си седат по кочините и да си останат животни за цял живот. Аз не искам масовки, не искам цяла София да стане от локо, искам истински хора, които да знаят какво означават свещенните букви Локомотив.Защото локо е магия, вчера след края на мача , много от нас са се прибрали вкъщи и там Локомотив става прекалено личен, прекалено свят. Предаван от поколения., от баща на син ,това е като свещен орден, а за тези които са завладяни от магията без някой да ги направил локомотивец е начин на живот, начин на себеизрзяване.Колко дълго търпяхме една несправедливост в дербитата с животните? Колко дузпи, червени картони, неотсъдени нарушения, измилени фалове,тъчове,корнери? КОЛКООО?! Колкото трябва, защото денят на страшния съд ДОЙДЕ.Тук ще си позволя да цитирам и един от класиците,който се надявам че няма нищо напротив :

bate, iskam da ti kaja, 4e ba6ta mi taka me e vazpital
[23.3.2010 г. 17:11:08] KRASI каза: pomnq kak mi vika6e: Krasi moeto mo4e vijda6 li gi teq sinite
[23.3.2010 г. 17:11:15] KRASI каза: te sa nai-ganiq otbor v BG
[23.3.2010 г. 17:11:24] KRASI каза: zapomni go ot men, mom4eto mi
[23.3.2010 г. 17:11:34] KRASI каза: vinagi gi butat vlast, sudii BFS
[23.3.2010 г. 17:11:57] KRASI каза: i ottogava ......... do sega sum se ubedil, 4e e bil prav

Всички знаем през какво сме минали за да стигнем дотук.Спечелихме битката и ако искаме да спечелим войната рецептата е една : ВЯРА и ПЪЛНА МОБИЛИЗАЦИЯ !!!


САМО ЛОКО ! boast



евала бе,пич......страхотни думи,много силни и точни....ТРЯБВА ДА ВЯРВАМЕ clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Чет 25 Мар, 2010 13:59    Заглавие: Отговорете с цитат

много си прав булгаристе лично аз съм нихилист щото съм малко комплесар ама вече съм дърт да се променя beee дано по младите наистина да си повярват
евала за поста
и САМО ЛОКО clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 25 Мар, 2010 14:24    Заглавие: Отговорете с цитат

хаха
евала Булгаристе clapping

положителната енергия и учението на Абрахам,всички като вярваме в нещо-то се получава biggrin
хубаво го повтарят мача,ама сети ли се някой да го запише?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
joreto.lokosf_fan



Регистриран на: 15 Окт 2008
Мнения: 259

МнениеПуснато на: Чет 25 Мар, 2010 17:04    Заглавие: Отговорете с цитат

супер мач и за отбора и за публиката сега да се завлечем силна група и в монтана биеме и продължаваме да мечтаем biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 25 Мар, 2010 17:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе дубала паднал с 10:0....Някой май се е нервирал от снощи.... biggrin biggrin biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 25 Мар, 2010 18:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Абе дубала паднал с 10:0....Някой май се е нервирал от снощи.... biggrin biggrin biggrin


хаха
комплекси бате,комплекси biggrin

ше умра от хумор,са Лесни ше ни хванат на кърлинг и ше ни изкриват-гаранция.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Чет 25 Мар, 2010 18:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Страхотен отбор, страхотна игра, още по-страхотна агитка и подкрепа по време на мача!!! Само който не е бил на стадиона, не знае за какво става въпрос!!! Наистина съжалявам наши хора, които не са на стадиона в такъв момент, защото това са мигове от живота ти, които са неповторими и вечни, които никога няма да забравиш!!! Няма да писателствам, като Булгариста (тва копеуе има и музикален/авторски талант), но наистина го подкрепям напълно!!! Хора, елате на мачовете на любимото ЛОКО!!! Това е някаква магия, нямаща нищо общо с другите изкуства, като кино, театър и т.н.!!! И все пак е изкуство, за което пък имаме абонаментни карти за цял живот, не само на "Надежда", а и навсякъде с отбора!!! 0011-loko2 0014-lokooo 0014-lokooo 0035-00004 0018-th_animalsex 0017-bierfass00 0020-marc3 a0553 0038-00007
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Чет 25 Мар, 2010 19:05    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Metala написа:
Абе дубала паднал с 10:0....Някой май се е нервирал от снощи.... biggrin biggrin biggrin


хаха
комплекси бате,комплекси biggrin

ше умра от хумор,са Лесни ше ни хванат на кърлинг и ше ни изкриват-гаранция.

хаххаххах, ебати комплексарите, изкарали си го на горкия дублиращ отбор sarcastic
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пет 26 Мар, 2010 14:08    Заглавие: Отговорете с цитат

там играеме с юношите 93- 94 като гледам отбора acute
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 26 Мар, 2010 15:10    Заглавие: Отговорете с цитат

brat4eda написа:
там играеме с юношите 93- 94 като гледам отбора acute


Като няма други ... с тях bye bye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
berbatov600
Гост





МнениеПуснато на: Пет 26 Мар, 2010 21:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
brat4eda написа:
там играеме с юношите 93- 94 като гледам отбора acute


Като няма други ... с тях bye bye bye


не не не не са 94-93 играли са 92
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Страница 8 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum