Българската Сцена! ІІ
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 131, 132, 133  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
OutragE



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 34
Местожителство: Sofia Hardcore

МнениеПуснато на: Чет 01 Апр, 2010 15:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Black&Red or DEAD написа:
Абе не, че нещо ама нали 150-200 човека били в Етрополе, нещо на тия снимки ми се виждат към стотина... acute


Направи си калкулацията според следните цифри.
2 рейса.
Единият 58 седящи места- запълнени, плюс в него рейс още 10 правостоящи.
Другият рейс. 58 седящи места, пълен на 2/3, около 40 човека- плюс минус.
Допълнително - 15 коли в кола 2-3ма в някои 4ма. Грубо 35 кажи.
Плюс хора от Севлиево и Плевен и Пловдив. Кажи ги 10 човека.
Кво се получава- 150 към то 200. Все ми е едно общо взето дори и да сме били 100, такова гостуване не е имало от години. По точно от 2000ната някъде на Левски Кюстендил.
Еуфорията беше не голяма, огромна. Нашите путки, се доказаха за пореден път като некадърници. Мерките , които ще вземем ние си ги знаем. За 2 неща ме е яд. Че хора не идвали от 96а на стадиона дойдоха и повече няма да се върнат, НИКОГА. И второто, че след като строшихме оградата по време на мача и в края не нахлухме към нашите жалки путки.

Относно ЦСКА, тия смешки, от София ако са били и 50 човека пак добре.
Със здраве дребни душици. Успех в шампионата, дано станете вие шампиони , по-добре от люляците.
_________________
Skarhead
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 01 Апр, 2010 15:44    Заглавие: Отговорете с цитат

добре бе "дребна душицо" biggrin
няма да седнеме с карфички да ги бодеме ха снимките да бройме като едни други олигоферни.И кво се обесняваш тука с калкулатора,кажи честно?
ама ние сме комплексари нали?
ае със здраве и леко с епитетите!
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 01 Апр, 2010 17:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Що бе?! Точен по еврейски отчет със сметалото. biggrin agree Само не знам защо в единия рейс е имало празни места, а в другия са правостояли. Сигурно така се пести от нещо...знам ли ахахаххаха. biggrin boredom

Аре верно стиа сме ги разнасяли. Напрайли там едно добро гостуване.Ефала..и дотам... comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bufibuf
Гост





МнениеПуснато на: Чет 01 Апр, 2010 18:54    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
за тех добре,сега ще се обяват за по велики от нас,въпреки че не сме дразнител,а дразнитела е Левски над който нямат победа нанай си години congratulate .


Много по-велики сме от вас и винаги ще бъдем !
Справка плакатите в подкрепа на Наско и произвола на Ушев, това когато Вие се решите на нещо подобно и сте солидарни с нас, аз ще си купя апартамент в Толстой и ще се прекръстя на Румен congratulate

Много сериозни комплекси сте добили през годините когато идвахте по 5-ма човека на националния, аз обаче ви симпатизирам както и по-голямата част слависти и наистина ще се радвам да станете шампиони !
И за домашно да поразсъждавате - след 3-0 гавра на герена и 14 -годишна друга гавра, как сме повече от вас на всеки мач помежду ни и въобще ;)
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 01 Апр, 2010 19:01    Заглавие: Отговорете с цитат

bufibuf написа:

Много по-велики сме от вас и винаги ще бъдем !
Справка плакатите в подкрепа на Наско и произвола на Ушев, това когато Вие се решите на нещо подобно и сте солидарни с нас, аз ще си купя апартамент в Толстой и ще се прекръстя на Румен congratulate


Руци,молим те внимавай в кой блок си че има едни дето са мноо стари. Да не станат гробници.

Не знам колко сте велики, ама ние сме запазена марка на БГ ултрас сцената, а вие чак сега прохождате и то с мимолетни проблясъци. Това че последните 2-3 години се посъбирате само за мачове с нас, а за другите не, не знам за чий комплекси говори. boredom boredom boast boast bye

А за петте човека на Националния може да си говориш само на тия дето на са били на сцената през тия години.Но айде стига сме дъфкали стари неща. Бъдете си Велики от околовръстното до Пирогов и тва е. biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 01 Апр, 2010 19:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Да това ви беше мача на сезона за Славия.Напомня ми на едни наши гостуваниян преди 7-8 години,когато все бяхме от фаворитите за купата,и все отпадахме на четвърт или полуфинал.В интерес на истината ми е жал за феновете на Славия,кай каквото и да говори.По същия начин и аз съм се чувствал много пъти.И ние сме страдали от срамни отпадания.За мен мисля,че е по-добре ЦСКА И Левски да умират,а ние и Славия да дръпнем с публиките.Ще бъде много по-интересно
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 01 Апр, 2010 19:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе в интерес на истината като върна филма през последните 20 години май само Марица Изток Раднево може да се счита за мегасрамно... Другите отпадания си беха се от именити за времето си отбори...е изключае един Пирин с дузпи преди 7-8 години дето сички се изпокриха като мишоци и не щяха да бият... angry2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
OutragE



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 34
Местожителство: Sofia Hardcore

МнениеПуснато на: Чет 01 Апр, 2010 19:06    Заглавие: Отговорете с цитат

батко на оня с мотора, рокаджията квото и да му обясняваш е загубена кауза.

обяснявам щото има нужда явно, да не позволяваме на комплексираните ви души да се извисяват до небесата.

ясно е че цяла вечер сте натискали Ф5 и сте следили репортажа ни на мача в гонг и онанирали.
_________________
Skarhead
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 01 Апр, 2010 19:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Охооооооо! Някой снифи и нюха !Похвално! clapping clapping clapping Силно филмиран дори!

F5 за вас е ENTER към поредната агония...И аре реанимирайте се щото следващото дерби нема да е същото ако пак си тръгнете на полувремето. banned chicken
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 01 Апр, 2010 19:32    Заглавие: Отговорете с цитат

bufibuf написа:
PILATA написа:
за тех добре,сега ще се обяват за по велики от нас,въпреки че не сме дразнител,а дразнитела е Левски над който нямат победа нанай си години congratulate .


Много по-велики сме от вас и винаги ще бъдем !
Справка плакатите в подкрепа на Наско и произвола на Ушев, това когато Вие се решите на нещо подобно и сте солидарни с нас, аз ще си купя апартамент в Толстой и ще се прекръстя на Румен congratulate

Много сериозни комплекси сте добили през годините когато идвахте по 5-ма човека на националния, аз обаче ви симпатизирам както и по-голямата част слависти и наистина ще се радвам да станете шампиони !
И за домашно да поразсъждавате - след 3-0 гавра на герена и 14 -годишна друга гавра, как сме повече от вас на всеки мач помежду ни и въобще ;)


добре бе,уж си по голям на години и "умерен",
драскаш като тинейджър в "Сладур" connie_29 .
тва за 5-те човека на националния на некой пъпчив ги разправяй от ваще.
Казали сме ви евала за подкрепата за Насо и полицейския произвол-това е манталитет и е хубаво че се развива в положителна насока.Защо като е нещо градивно за тая утрепана сцена да не подкрепим,независимо предложено от Добруджа на Пеев или Бдин Видин.Иначе Румен е хубаво име,макар че ако ми се роди син няма да го кръста така biggrin .
Не знам за какви комплески говорите,тука влиза един с някакви цифри,рейсове,па толко коли по толкова прави Пи на квадрат clapping .
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
TSST



Регистриран на: 17 Сеп 2009
Мнения: 26

МнениеПуснато на: Чет 01 Апр, 2010 19:58    Заглавие: Отговорете с цитат

чета и не мога да повярвам . аре метъла е загубена кауза, обаче не мога да повярвам, че умерения и на възраст блек ор дет и пилата, когото все още смятам за трезвомислещ, злобетят отново на наш гръб и то само 2 седмици след една подкрепа, която получихте, доколкото знам ЕДИНСТВЕНО ОТ НАС.

Ако имате малко доблест спрете !

Пила, нали говориш за издигане на "сцената" (която според мен въобще я няма) - така ли се издигаме ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Амедик
Гост





МнениеПуснато на: Чет 01 Апр, 2010 20:01    Заглавие: Отговорете с цитат

От чисто футболна гледна точка сме си за смЕх, виж за другите работи винаги ще има разминаване Smile
Върнете се в началото
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 01 Апр, 2010 20:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Аре пак комплексите. Не виждам тука някой реално да е казал, че ви злобее (изключае сигурно Пепи). Това за къде става въпроис е, че Дебелия ви говори за публика, вие си мислите за футбол и обратното. Ако трябва да съм честен, ми стана СМЕШНО, че отбора ви отпадна, за вас ми стана леко тъжно, щото и наше неВидима така ни лашка две години подред (не ща и да се сещам).

Иначе ако не сме да се подкрепим за обща кауза (чичко Уш или недай си Боже някой шибан инцидент, или пък, защо не, някоя обща благородна кауза tatice_03 ) ще сме обречени на вечно тъпчене от набедените ни "грандове" и новоизпичащи селски отборчЕта.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 01 Апр, 2010 20:53    Заглавие: Отговорете с цитат

И не се правете на много достопочтенни моми, защото не дай си Боже ние да бяхме на ваше место щеше да има същите, ако не и по-злостни умотворения... connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 01 Апр, 2010 21:13    Заглавие: Отговорете с цитат

TSST написа:
чета и не мога да повярвам . аре метъла е загубена кауза, обаче не мога да повярвам, че умерения и на възраст блек ор дет и пилата, когото все още смятам за трезвомислещ, злобетят отново на наш гръб и то само 2 седмици след една подкрепа, която получихте, доколкото знам ЕДИНСТВЕНО ОТ НАС.

Ако имате малко доблест спрете !

Пила, нали говориш за издигане на "сцената" (която според мен въобще я няма) - така ли се издигаме ?


Едното нещо няма общо с другото,как да ти го обесня по друг начин?
Много ясно че мача си е мач,дербито със заряд си е дерби и продължават псувните и останалите веселби,
друго е защита на някава кауза,която и вас ви засяга.Надклубни,над фенски каузи,като защита от репресии или ако щеш изразяване на гражданска позиция,както това с плакатите против Турция в Ес.
тва е Манталитет,ама трудно се набива в главата.
Както е манталитет ,хубаво напавил си плакат в подкрепа на пострадал фен от "врага",но идвайки пред сектора да показваш пръсти зад куките-това какво е пичага?
Не ми отговаряй!
И не съм злобял за вас,не ме интересува-сериозно.Надявах се чорбата да продължи за да не ние конкурент в класирането за турнири.
Лека вечер. bye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 131, 132, 133  Следваща
Страница 38 от 133

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum