Локо Сф-Черноморец-09.05.10-18:00
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
AleXcHo_S600
Гост





МнениеПуснато на: Нед 09 Май, 2010 22:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
дето е думата рибата се вмирисва от към главата
един емблематичен фен преди 10 години го каза:То се знае кой е виновен-Президента е виновен,и от тогава не съм го виждал на мач


Ти пак беше пред Гигов! Какво толкова говори тоя мишок?
Върнете се в началото
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 09 Май, 2010 22:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Tи мислиш, че някой от нас като е "там" и го слуша ли? От 15 години му знаем репертоара дума по дума и веднъж не е сменил сценария. Чуваш две приказки и вече знаеш какво е говорил десет минути преди и какво ще говори десет минути след като се разходиш покрай него. bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 09 Май, 2010 22:17    Заглавие: Отговорете с цитат

значи този път не бях там.защото знам кво ще каже.това го слушам от 15 години.аз за мен истината си я знам.няма нужда някой да ме успива и лъжа само заради това,че има повече пари от мен
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 09 Май, 2010 23:51    Заглавие: Отговорете с цитат

ЗНачи вече доволно си мисля че днес е най-срамната дата в 80 годишната ни история. bad bad bad bad По-долен е дори от обединението с евреите,защото то друг ни го докара, а този ПОЗОР си го докарахме ние. И пак виновни няма. И пак не знаем какво ще правим.

А най-кофтито е че май и ония горе и тия долу не знаят какво ще става. Че иде време разделно иде. А всичко може и да си тръгне по старому - 5-6 посредствени глупака, 8-мо място и 16-тина финал за Купата. connie_29 connie_29 connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 10 Май, 2010 1:47    Заглавие: Отговорете с цитат

http://gong.bg/view_article.php?article_id=134593


най-добрата оценка bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 10 Май, 2010 5:40    Заглавие: Отговорете с цитат

ИСТИНАТА ЛЪСНА.И ТЯ Е,ЧЕ ЛОКОМОТИВ Е ОТБОР С ЕДНА ЛЪСКАВА ФАСАДА И ПРОГНИЛА ДУША
НИЩО НА ТОЗИ СВЯТ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ДЪРЖИ САМО НА ФАСАДА.И НИЕ НЕ СМЕ ИЗКЛЮЧЕНИЕ.ЛОКОМОТИВ НЯМА ДУХ.ЛОКОМТИВ НЯМА СЪРЦЕ.ЛОКОМОТИВ НЕ СИ УВАЖАВА ФЕНОВЕТЕ.ЛОКОМОТИВ НЯМА ДА ИМА И СТАДИОН И НАЙ-ВАЖНОТО-ЛОКОМОТИВ ОТ НЯКОЛКО ГОДИНИ НЯМА И ШКОЛА И ЗА ВСИЧКО ТОВА НЕ СА ВИНОВНИ САМО ФУТБОЛИСТИТЕ.ТЕ ДНЕС СА ТУК,А УТРЕ ЩЕ СИ ОТИДАТ.ЩЕ ДОЙДАТ НОВИ НАЕМНИЦИ И ЩЕ СТАНЕ СЪЩОТО
СПОРЕД МЕН ЛОКОМОТИВ ТРЯБВА ДА СЕ ГРАДИ ОТ НАЧАЛО.ОТ ХОРА КОИТО МИЛЕЯТ ЗА ТОЗИ ОТБОР.ОТ ХОРА КОИТО ЩЕ СИ ОСТАВЯТ СЪРЦЕТО ЗА НЕГО,ЗА ДА БЪДЕ ТОЗИ ОТБОР ДОСТОЕН
АЗ СЪМ ОТ 25 ГОДИНИ С ЛОКОМОТИВ,И ЗА НЕГАТИВНОТО,ЧЕРНОТО И МЪКАТА КОЕТО МИ Е ДОНЕСЪЛ ТОЗИ ОТБОР МОГА ДА НАПИША МНОГО.ЦЕЛИ КНИГИ,БЕСТСЕЛЪРИ И РОМАНИ.ХУБАВОТО КОЕТО СЪМ ВИДЯЛ Е ДЕСЕТКИ ПЪТИ ПО-МАЛКО ОТ ЛОШОТО.А ПРЕОБЛАДАВАЩОТО Е СИВОТО.
В ТОЗИ РЕД НА МИСЛИ ЗА МЕН НЯМА ДА Е ТРАГЕДИЯ,ДА ВИДЯ ОТБОРА В Б,В ИЛИ Ц ГРУПА.АКО ТОВА Е ПЪТЯ СЪМ СЪГЛАСЕН ДА ГО ИЗВЪРВИМ,НО ДА ДОЙДАТ ХОРА КОИТО НАИСТИНА РАЗБИРАТ И ИСКАТ ДА СЕ ЗАНИМАВАТ С ФУТБОЛ.
НЕ ЗНАМ ДАЛИ СИ ДАВАТЕ СМЕТКА С ГИГОВ ИЛИ БЕЗ НЕГО.С ТОНЕВ ИЛИ БЕЗ НЕГО С ВАСЕВ ИЛИ БЕЗ НЕГО,КОЛКО БЛИЗКО СМЕ ДО ДОЛНИТЕ НИВА.ОТБОР БЕЗ СТАДИОН,БЕЗ ШКОЛА,БЕЗ СЪРЦЕ,БЕЗ ЧЕСТ.ЛОКОМОТИВ СОФИЯ НЕ Е ГИГОВ,ЛОКОМОТИВ СОФИЯ НЕ Е КАМБУРОВ.ЛОКОМОТИВ Е МНОГО СЛАВЕН КЛУБ,ЗА ДА СЕ ПРИРАВНЯВА КЪМ ОТДЕЛНИЯ ЧОВЕК.ЛОКОМОТИВ Е ВЕЧЕН.ЛОКОМОТИВ ТРЯБВА ДА ПОЧНЕ ОТ НАЧАЛО!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 10 Май, 2010 6:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
ЗНачи вече доволно си мисля че днес е най-срамната дата в 80 годишната ни история. bad bad bad bad По-долен е дори от обединението с евреите,защото то друг ни го докара, а този ПОЗОР си го докарахме ние. И пак виновни няма. И пак не знаем какво ще правим.

А най-кофтито е че май и ония горе и тия долу не знаят какво ще става. Че иде време разделно иде. А всичко може и да си тръгне по старому - 5-6 посредствени глупака, 8-мо място и 16-тина финал за Купата. connie_29 connie_29 connie_29


вкарай позитивна енергия
хаха biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пон 10 Май, 2010 8:43    Заглавие: Отговорете с цитат

СРАМ

в отбора трябва да останат само хората дето останаха след послаедния съдийски на терена:

Горанов, който явно не можеше да си намери място от яд и се крачеше по терена като в несвяст, Дзафа и още 2-3 дето не видях кои са.
Останалите са продажни курви на Гигов да се цунат с Батков и всички ВЪН.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 10 Май, 2010 9:16    Заглавие: Отговорете с цитат

абе сигурно има хора на които им пука,ама и с играта си на терена не го показват или поне с желанието.
след мача Кичо до тунела изчакваше да го разтягат по Ринг,коментар и некви от А сектор като го захраниха :"интервю ли ше даваш бе звездаааа,как бне те е срам>?"
него отдавна не трябваше да го пускат да излиза от Люлин...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 10 Май, 2010 10:09    Заглавие: Отговорете с цитат

РАЗМИСЛИ БЕЗ СТРАСТИ
НонсенсШефът работи в клуб, който не е плащал

Президентът на футболния синдикат Дончо Донев работи като главен мениджър в Локомотив (Сф). Куриозното е, че той на практика е част от ръководството на червено-черните и като такъв влиза в конфликт с хората, които иначе членуват в синдиката му. Конфликт, защото в Надежда огромна част от състезателите от 6 месеца не са си получавали траншовете по договорите. Наскоро пък президентът на Локомотив Николай Гигов сам разкри, че на неговите момчета се бави и по някоя и друга заплата. Интересно, ако играчите на Локото се оплачат на синдикалния бос Дончо Донев за проблемите си, той как ще се изправи срещу футболния ръководител Дончо Донев?

Я малко тематика...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
AleXcHo_S600
Гост





МнениеПуснато на: Пон 10 Май, 2010 21:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
ИСТИНАТА ЛЪСНА.И ТЯ Е,ЧЕ ЛОКОМОТИВ Е ОТБОР С ЕДНА ЛЪСКАВА ФАСАДА И ПРОГНИЛА ДУША
НИЩО НА ТОЗИ СВЯТ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ДЪРЖИ САМО НА ФАСАДА.И НИЕ НЕ СМЕ ИЗКЛЮЧЕНИЕ.ЛОКОМОТИВ НЯМА ДУХ.ЛОКОМТИВ НЯМА СЪРЦЕ.ЛОКОМОТИВ НЕ СИ УВАЖАВА ФЕНОВЕТЕ.ЛОКОМОТИВ НЯМА ДА ИМА И СТАДИОН И НАЙ-ВАЖНОТО-ЛОКОМОТИВ ОТ НЯКОЛКО ГОДИНИ НЯМА И ШКОЛА И ЗА ВСИЧКО ТОВА НЕ СА ВИНОВНИ САМО ФУТБОЛИСТИТЕ.ТЕ ДНЕС СА ТУК,А УТРЕ ЩЕ СИ ОТИДАТ.ЩЕ ДОЙДАТ НОВИ НАЕМНИЦИ И ЩЕ СТАНЕ СЪЩОТО
СПОРЕД МЕН ЛОКОМОТИВ ТРЯБВА ДА СЕ ГРАДИ ОТ НАЧАЛО.ОТ ХОРА КОИТО МИЛЕЯТ ЗА ТОЗИ ОТБОР.ОТ ХОРА КОИТО ЩЕ СИ ОСТАВЯТ СЪРЦЕТО ЗА НЕГО,ЗА ДА БЪДЕ ТОЗИ ОТБОР ДОСТОЕН
АЗ СЪМ ОТ 25 ГОДИНИ С ЛОКОМОТИВ,И ЗА НЕГАТИВНОТО,ЧЕРНОТО И МЪКАТА КОЕТО МИ Е ДОНЕСЪЛ ТОЗИ ОТБОР МОГА ДА НАПИША МНОГО.ЦЕЛИ КНИГИ,БЕСТСЕЛЪРИ И РОМАНИ.ХУБАВОТО КОЕТО СЪМ ВИДЯЛ Е ДЕСЕТКИ ПЪТИ ПО-МАЛКО ОТ ЛОШОТО.А ПРЕОБЛАДАВАЩОТО Е СИВОТО.
В ТОЗИ РЕД НА МИСЛИ ЗА МЕН НЯМА ДА Е ТРАГЕДИЯ,ДА ВИДЯ ОТБОРА В Б,В ИЛИ Ц ГРУПА.АКО ТОВА Е ПЪТЯ СЪМ СЪГЛАСЕН ДА ГО ИЗВЪРВИМ,НО ДА ДОЙДАТ ХОРА КОИТО НАИСТИНА РАЗБИРАТ И ИСКАТ ДА СЕ ЗАНИМАВАТ С ФУТБОЛ.
НЕ ЗНАМ ДАЛИ СИ ДАВАТЕ СМЕТКА С ГИГОВ ИЛИ БЕЗ НЕГО.С ТОНЕВ ИЛИ БЕЗ НЕГО С ВАСЕВ ИЛИ БЕЗ НЕГО,КОЛКО БЛИЗКО СМЕ ДО ДОЛНИТЕ НИВА.ОТБОР БЕЗ СТАДИОН,БЕЗ ШКОЛА,БЕЗ СЪРЦЕ,БЕЗ ЧЕСТ.ЛОКОМОТИВ СОФИЯ НЕ Е ГИГОВ,ЛОКОМОТИВ СОФИЯ НЕ Е КАМБУРОВ.ЛОКОМОТИВ Е МНОГО СЛАВЕН КЛУБ,ЗА ДА СЕ ПРИРАВНЯВА КЪМ ОТДЕЛНИЯ ЧОВЕК.ЛОКОМОТИВ Е ВЕЧЕН.ЛОКОМОТИВ ТРЯБВА ДА ПОЧНЕ ОТ НАЧАЛО!



ПОДКРЕПЯМ ТЕ ИЗЦЯЛО! ЛОКОМОТИВ Е ЗА ТЕЗИ,КОИТО ГО ОБИЧАТ НАЙ-ИСТИНСКИ! Макар да ми е непосилно на този етап да посещавам мачовете,на мен ми е БОЛНО и ГАДНО,че дойде подобен момент в нашата история!
Върнете се в началото
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пон 10 Май, 2010 22:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Пичове направо незнам какво да напиша, място немога да си намера от нерви,сигурно и вие се чувствате така. По-добре нищо да не пиша,наи-важното е да се уважаваме помежду си и да не се изпокараме за глупости. Всеки си има своя гледна точка за нещата и е прав сам за себе си. Тия само бои ше ги оправи,ама ние все гледаме да сме толерантни,а те все ни се изсират(без извинение) на живота black_eye
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum