ЛОКО СОФИЯ - ТОВА СМЕ НИЕ
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 35, 36, 37  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 13 Май, 2010 22:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Част от "Комитета по посрещане" biggrin bb





clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Чет 13 Май, 2010 22:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Някакви подобни плакати могат да се разлепят по стадиона, докато тренират...
Или на картички да се направят и на всяка тренировка под чистачките...
Ама то време не остана...

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 13 Май, 2010 22:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Женоарияяяяяяяя...кефииииииииииииш. Абе да не сме се напили скоро и да съм те наебал та да съм ти вкарал толко ултра умисъл...

Тва с картичките е яко..Праа ги за 10 мин...Ама къде ще ги фанеш тия после? connie_29 chicken
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 14 Май, 2010 8:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Женоарияяяяяяяя...кефииииииииииииш. Абе да не сме се напили скоро и да съм те наебал та да съм ти вкарал толко ултра умисъл...

Тва с картичките е яко..Праа ги за 10 мин...Ама къде ще ги фанеш тия после? connie_29 chicken


стига убиждал човека бе black_eye

иначе този колаж може и до медиите да се прати.... acute
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 14 Май, 2010 8:43    Заглавие: Отговорете с цитат

колажа е убийствен,кърти мивки!както винаги женя кърти с уникални идеи
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Пет 14 Май, 2010 12:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Женоарияяяяяяяя...кефииииииииииииш. Абе да не сме се напили скоро и да съм те наебал та да съм ти вкарал толко ултра умисъл...

Тва с картичките е яко..Праа ги за 10 мин...Ама къде ще ги фанеш тия после? connie_29 chicken


Първо. Сексуалната ми ориентация не е завила наляво и в интерес на истината възнамерявам да не го прави... За теб имах някакви притеснения с тези причесчици напоследък... Все се надявах, че не е така, ама...
Второ. Дори да си се напил (което със сигурност се случва често), се съмнявам, че имаш с какво да наебеш когото и да е (което предполагам, че и без това се случва рядко)...
Трето. Някой, който живее близо до стадиона, може да мине утре по време на тренировката им; после по време на мача в неделя предполагам, че ще са си оставили колите пак на стадиона; после докато ги разпуснат пак ще тренират... Едва ли някой там ще спре някой от нас да им сложи по една картичка на всички паркирани коли под чистачките.
И четвърто. Този колаж е доста аматьорска работа, дадох го само като идея. Някой, който разбира повече, може да го направи по-хубаво. Или поне с по-хубави снимки - и наши, и на тия хубавци...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 14 Май, 2010 14:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Добър ти е сценарият, мадам...ама тия сценарии не са за тук.. chicken
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Пет 14 Май, 2010 15:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Добър ти е сценарият, мадам...ама тия сценарии не са за тук.. chicken


Ми мести бе, ти си модератор, не съм аз!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пет 14 Май, 2010 15:42    Заглавие: Отговорете с цитат

абе всеки от нещо недоволен един от президента друг от футболистите трети от изпълнителния директор аз пък съм недоволен от кондиционния треньор-така докъде ще я докараме не се знае black_eye
както се казва на чужд гъз и сто хуя са малко biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 14 Май, 2010 16:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Фенове плашат с бой играчи на Локо Сф
14 май 2010 10:44
Фотограф: Десислава Комарова
В "Надежда" ситуацията отива към разпад
Футболистите на Локомотив София са се стреснали сериозно от атаката на феновете на тима в сряда вечерта и бият бойкот от тренировки. "Замеряха ни с вафли, но това не е най-страшното. Опитаха се да ни пребият и следващият път ще го направят. Как да тренираме, като ни е страх?", споделиха някои от играчите на железничарите.

Мениджърите на звездите веднага поискаха от шефовете на Локомотив гаранция за безопасност на футболистите. Неявяването на работа обаче ще струва скъпо на играчите, които с лека ръка изпуснаха златен шанс за класиране в Лига Европа.

В същото време договорите на 8 футболисти са през изтичане. Шефовете на Локо Сф признали, че им е неудобно да говорят за нови контракти, при условие, че дължат пари по старите. Очаква се някои от звездите на тима да бъда продадени, обаче единствено за Мартин Камбуров се очаква солидни постъпления. Така на практика "железничарите" са на прага на пълен разпад. Неяснотите около бъдещето на президента Николай Гигов и изпълнителния директор Иво Тонев също продължават.

clapping clapping clapping aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2


И сеа кво??? И ние ли ще основаваме наше си Локо, като майните? biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 14 Май, 2010 16:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Фенове плашат с бой играчи на Локо Сф
14 май 2010 10:44
Фотограф: Десислава Комарова
В "Надежда" ситуацията отива към разпад
Футболистите на Локомотив София са се стреснали сериозно от атаката на феновете на тима в сряда вечерта и бият бойкот от тренировки. "Замеряха ни с вафли, но това не е най-страшното. Опитаха се да ни пребият и следващият път ще го направят. Как да тренираме, като ни е страх?", споделиха някои от играчите на железничарите.

Мениджърите на звездите веднага поискаха от шефовете на Локомотив гаранция за безопасност на футболистите. Неявяването на работа обаче ще струва скъпо на играчите, които с лека ръка изпуснаха златен шанс за класиране в Лига Европа.

В същото време договорите на 8 футболисти са през изтичане. Шефовете на Локо Сф признали, че им е неудобно да говорят за нови контракти, при условие, че дължат пари по старите. Очаква се някои от звездите на тима да бъда продадени, обаче единствено за Мартин Камбуров се очаква солидни постъпления. Така на практика "железничарите" са на прага на пълен разпад. Неяснотите около бъдещето на президента Николай Гигов и изпълнителния директор Иво Тонев също продължават.

clapping clapping clapping aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2


И сеа кво??? И ние ли ще основаваме наше си Локо, като майните? biggrin


да им се изтропам на иронията на гадните драскачи angry2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пет 14 Май, 2010 17:14    Заглавие: Отговорете с цитат

дрън дрън на повечето футболисти вкл камбуров списич асамоа и други без дзафето са до 2011г договорите тия пишат само глупости comando
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Пет 14 Май, 2010 20:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Чак пък изплашени от бой,да не са животни да ги бием.0018-th_animalsex
Аз само с Камбуров бих изиграл една партия шах,защото той го раздава за най-умен от цялата бригада.Ама явно го е страх от загуба ,че нещо отказва biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Съб 15 Май, 2010 15:12    Заглавие: Отговорете с цитат

ЛОКО СОФИЯ ТОВА СМЕ НИЕ agree трябва да ни бъде девиза Винаги! Още не е ясна съдбата на клуба оттук нататък и всички локомотивци е нормално да сме притеснени от неведението и неяснотата около бъдещето на любимият ни отбор! Различни мнения и теории развиват хора свързани и не чак толкова с Локомотив! Сега реалностите са такива, че без пари не става! Но, защо трябва в Бг футбола да се дават баснословни месечни заплати от сорта на 15 000 за Камбуров и 10 000 на Здравко Лазаров в Локо ПД ???? А, това което гледаме по терените е уникална мъка и само блъскане и гнявене на топката! И когато не се дават навреме парите се започва БОЙКОТ и скандали............
С по малко финансиране или по точно с полупрофесионален футбол може да станат нещата!
Важното е НИЕ като агитка да не се сгънеме независимо от бъдещето на клуба и да сме с отбора където и да се намира! Без абсурда стадион Герена де! Това безумие няма да мога да преглътна! comando ЛОКОМОТИВ ЩЕ ГО ИМА В ТОВА НЕ СЕ СЪМНЯВАЙТЕ! agree
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Съб 15 Май, 2010 15:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Краси какво по лошо може да ни се случи от това което ни причиниха тая година?
Дори да изпаднем в В група пак ще е по леко от психическия тормоз който ни приложиха този полусезон.Аз лично съм оптимистично настроен за бъдещето само при положение ,че паразита се оттегли.Ако остане ни очакват същите кошмари.То е се едно да имаш глисти и да очакваш да напълнееш biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 35, 36, 37  Следваща
Страница 2 от 37

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum