Левски - ЛОКОМОТИВ СОФИЯ понеделник 09.08.10 21 часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Вто 10 Авг, 2010 2:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Pippo написа:
Не че съм му син, ама докато всички възхвалявате Дембеле и така лесно приемате загубата нещата додет сме живи ще сме така..Играчите ще си веят уйовете из Найт Флайт без да им дреме..Ми по-добре да си хардкор фен на Миньор, отколкото така..Тва е истината..Ако нещата са като белите хора такива, като Бездарко,двамата Атанасовци,(Дърво)Дя(л)ков,Дафчев,Караджинов ще съсипват нервите на тия дето предимно гледат отбора да върви..То с едно хранене с вафли не става.Ей го същите лайна са си непроменени, няма и да се продадат..Ама за тва викатевие хардкор феновете на Миньоро, ама те за тва бият Цска 3-0 на армията, щото ако играят така, както днеска...И от кво мога да съм доволен..Мача ли ахахха ама ние и удар ли сме имали?!?!Ааа да на Асамоа.Хвала на тва момче, че само то се раздава.Ама нали имената са заклеймени за скандиране, че иначе няма сме ултраси..Иначе и Пейков е добър вратар, ама с тая защита е обречен просто..да връщат рендето и на 50 да е пак е по-добър от Пирона и Бездарко....Тва е истината наистина ясно се чу до край подкрепяхте отбора, но докато се радваме на единия съпорт ще ставаме от година на година по-малко.Щото с единия съпорт феновете няма да се върнат на стадиона.Трябва и игра, а докато тия мърши се галят с перца и веднъж на 10 години биват целени с вафли ще се гаврат още със свещенната емблема...


Ти кво предлагаш?
Някак си тези малоумници да се научат, че Локо София за някои хора е религия.Защото неможе един треторазряден сръбски нещастник да е титуляр в тим, като Локомотив.То е ясно, че ако не е тук ще играе в 4 дивизия на Сърбия, ама тука си му дават в пъти повече пари, знае че има гарантирано място и тва е вее си ташаците..По-добре да вида една юноша, надали ще е по негодна точно от този, да греши, като дървото Лахчев, ама желание да има бе.. да го видя тоя локомотивски дух, който имаше преди Каио.Ето с такива играчи не боли, като загубиш, а не с някакви чуждопоклонници, които не ги ебе къде играят и чия емблема носят..Е съжалявам, ама ако за такива, като Савич Локомотив е един от отборите, за които е играл за пари в чужбина, то за нас Локомотив е друго..Трябва един път тези нещастници да се научат да се раздават до край..А не в 80 мин за 2 минути при 3-0 да играят..С такава игра най-много 7-8 място и ще се бием в гърдите какъв съпорт сме имали...Трябва коренна промяна в отношението към футболистите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 10 Авг, 2010 2:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Адмирирам романтичната ти визия относно съвременният футбол, но сме 2010-та все пак. А и радикална промяна в отношението към футболисти/клуб./президент или масажист не се прави по интернет. Ходене и доказване му е майката. И нас ни боли, но преди да искаме да правим революции, първата ни задача е да не сме "аз, брато и сие" acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Вто 10 Авг, 2010 2:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Адмирирам романтичната ти визия относно съвременният футбол, но сме 2010-та все пак. А и радикална промяна в отношението към футболисти/клуб./президент или масажист не се прави по интернет. Ходене и доказване му е майката. И нас ни боли, но преди да искаме да правим революции, първата ни задача е да не сме "аз, брато и сие" acute
Е в 2010 какво се прави?Целят се с вафли ли?Явно това е модата...Иначе за другото си напълно прав и е точно така.Но кажи ми честно, ако бе на мойто място за кой от тези бездарници си струва да дадеш над 50 лв да ги гледаш?Да знаех че са 11 надъхани момчета, раздаващи се докрай майната му на парите, ама в този случай..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Вто 10 Авг, 2010 3:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
"Не знам какви цели преследваме. Не може да има откъсване между отборите в класирането, защото са минали само два кръга", завърши Димитър Васев.


Коментарът е за вас, аз съм без такъв.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Вто 10 Авг, 2010 6:58    Заглавие: Отговорете с цитат

За разлика от някои вечни плачковци съм доволен. 2 важни момента в мача в които той беше решен
1. Засада в коята Асамоа излиза сам срещу вратаря
2. Никаква дузпа -тоя изпусна топката и се самоспъна
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА


Последната промяна е направена от lokoman на Вто 10 Авг, 2010 7:12; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 10 Авг, 2010 7:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе и трите им гола си беха. Ама тоя смешен рев от някои наши запалянковци, не знам да е за тоя форум. mamba
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Вто 10 Авг, 2010 7:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Истината е че това беше един от най-добрите мачове играни в А група този сезон. Бърза игра, постоянни атаки и към двете врати. Грешка в защитата при първия гол и после мача тръгва в друга посока, макар че и ние продължихме да пробваме, но няма кой да вкарва. Предпочитам така от колкото Камбуров да беше останал и с негови два гола мача да свърши 3:3 например... Доволен съм от видяното и ако имахме треньор, който да знае къде да постави наличните футболисти, спокойно можехме да вземем нещо.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 10 Авг, 2010 8:19    Заглавие: Отговорете с цитат

евала на наща агитка,
определенно съм доволен от съпорта
за мача,имаше духа на средата на 90-те с говедата.Леко бутане от съдия,ламав наш отбор,но за разлика от тогава сега показахме малко зъбки и самочувствие,говедата след като им вкарахме гол и стана резултата 1:3 и лек натиск 3 минути от наша страна се забелязваше лека паника в техните редици biggrin
хаха

дузпа имаше за тех,обаче тоя нашия глупак angry2
той говедото си беше тръгнал към пазара да си купи чушшки и топката си излизаше,защо трябваше да го сече...

п.с. циганин да пита "какви са очите на апостола?"
безценно biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
101% red-black
Гост





МнениеПуснато на: Вто 10 Авг, 2010 8:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми нямам кво друго да кажа освен, че ние бяхме мача. ULTRAS LOKO! Другото съм го казал в предишния ми пост.

101% red-black написа:
Дано дадът почивка на макака Дембеле, щото си е играч отвсякъде. Имам лошо предчуствие за този мач, деЙба :(
Върнете се в началото
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 10 Авг, 2010 9:14    Заглавие: Отговорете с цитат

С такава игра най-много 7-8 място и ще се бием в гърдите какъв съпорт сме имали...


ЕХ ПИПО ПИПО, ОТ ТВОЯТА УСТА В БОЖИТЕ УШИ.
Защото на буфера му е най-лесно да храни отстрани ,да се отказва, да се предава, да се ОПРАВДАВА, да плаче, да хленчи и т.н.А когато стане въпрос за ходене на мач от десет кладенеца ше ти донесе вода ,зашо не е могъл да дойде.Ами 50 лв, 50 лв браточка.Ако искаш.Като не искаш аре си го гледай мача по телевизията и си псвай по отбора,играчите,ръководствоо и т.н.Имай само напредвид че на стадиона е 100 пъти по-яко. biggrin

А пък съпорта си беше Ок,вчера.Може и още разбира се Smile
Престанете да се интересувате от резултатите на отбора.Нали видяхте какво стана миналата година.Малко ли ви беше,че продължавате да коментирате спортно-техническите достойнства на футбола ни.ТАКИВА ОТДАВНА НЯМА.НЯМА!НАБИЙТЕ СИ ГО ТВА В ГЛАВИТЕ.

Единственото нещо от ЛОКОМОТИВ останахме ние-феновете.За това сега по-тихичко,повече организация, присъствие и когато успеем да станем 2 000 човека ( примерно след 10 години), можем да си извадим пишките и да ги удряме по масата.Сега, можем единствено да се организираме и да ходиме на всички мачове.Разбира се ,който има възможност, но нека започнем от това.Гласът ни е в момента като в пустиня.А пък да коментирам играта на отбора отдавна съм се отказал.Логика който играе по-добре ще спечели не търсете!Първенството е отдавна решено.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Вто 10 Авг, 2010 9:22    Заглавие: Отговорете с цитат

мисля че отбора добре игра.просто нямахме късмет в някой ситуации.също така съдята леко ги подпираше човека а той много добре си знае работата.смятам че отбора има потенцял просто му трябва малко сработване.браво на преслав йорданов мисля си че с него трябваше да почне мача на асамоа не му е там мястото просто.а марчо хич да не ми се сърди че го смениха далеч е от най добрата си форма.това новото момче романов ми хареса тоя мач.и тая смешната дузпа дето я даде незнам просто.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 10 Авг, 2010 9:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей хора каква игра?Какви 5(ПАРДОН 8) лева?АБЕ ОСЪЗНАЙТЕ СЕ!НЕ МИ Е ЯСНО ЗА КАКВО ТОЧНО СПОРИТЕ?
1.За това,че миналия сезон Левски беше един мъртъв отбор и бе съживен на наш гръб!ЧЕ ЛОКОМОТИВ БЕ ПРЕДАДЕН(ПРОДАДЕН)ОТ СВОИ.На какъв акъл някой се е надявал да смажеме говедата
2.Че имаме стадион и добра школа ли?Или нещата отиват натам нито да имаме школа нито стадион?
И за това кой е виновен?Ние дето се караме по форумите или тия дето си правят далаверите и играят черно тото?
Стегнете се малко.И идвайте по-често на мач,винаги когато можете.Истинското в Локомотив е само вярната публика колкото и малко да е,и ЕДИНСТВЕНОТО КОЕТО ОТ НАС ЗАВИСИ Е ДА ПРАВИМ ДОБЪР СЪПОРТ,доколкото ни го позволява бройката.И АКО МОЖЕМ ДА БЪДЕМ ВСИЧКИ НА СТАДИОНА,САМО ТАКА МОЖЕМ ДА НАПРАВИМ РЕВОЛЮЦИЯ.КАКТО ПРАВЯТ БОТЕВ,НЕФТОХИМИК,СПАРТАК-ВАРНА.
Ние трябва да сме готови защото не е далеч времето когато ще поемем по техния път.Тогава е може да се радваме само на съпорта,това е от мен.И НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ-РИБАТА СЕ ВМИРИСВА ОТ КЪМ ГЛАВАТА.НАШАТА СЕ ВМИРИСАЛА ОТДАВНА,ВЕЧЕ ЗАПОЧНА ДА СЕ РАЗЛАГА.
ЩЕ ДОЙДЕ МОМЕНТ КОГАТО ЩЕ ОСТАНЕМ САМО НИЕ ФЕНОВЕТЕ

Мерси
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
admin
Site Admin


Регистриран на: 30 Авг 2006
Мнения: 424

МнениеПуснато на: Вто 10 Авг, 2010 10:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Според мене нещата не са толкова черни.

Играта беше ОК, съпорта също.

Според мене е голямо предимство да се играе на осветление и да те дават по телевизията. Първо за тези, които ходят на мач, защото няма да бързат да бягат от работа за мача и второ за тези, които не могат да дойдат, могат да го гледат по телевизията.

Сезона се очетава с повече мачове от по-късно. Така че тренда е положителен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 10 Авг, 2010 11:03    Заглавие: Отговорете с цитат

от гледна точка на пироефекти доста добре се получава ,
другото заеби,държаха ни до 11.30 на смръдливия им стадион,познай после дали има градски транспорт и как се прибираш до другия край на София black_eye
тва все пак е Бг,бате не е гнилата Дания - хаха biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ORLIIIN
Гост





МнениеПуснато на: Вто 10 Авг, 2010 11:45    Заглавие: Отговорете с цитат

След предателството миналата година аз ще ходя на мачове да гледам само играта на ЛОКО. За мача вчера искам да кажа едно различно мнение.
1. Ние феновете бяхме супер и при 3:0 подкрепяхме без да спираме. Говедата при 3:1 си глътнаха езиците. Знамената и факлите бяха супер.
2. Нашата тактика на псевдотреньора бе да играем за 0:0. Във футбола при това положение винаги губиш. Не случайна първия гол стана в продължението.
3. Друга основна грешка на Васев бе схемата на игра. Ние не играехме преса, както играехме при ОКУКА срещу говедата а зона. При тази игра срешу тях винаги имаме проблеми.
4. При липсата на Генков нямам обяснение защо не пусна Преслав.
5. Пастата даде много малък фандък но при равностоен мач е от значение.
Говедата с нищо не са по силни от нас, грешките са в нас.
Ако всеки мач независимо от мясото и съперника излизаме за победа и феновете ще се увеличат и резултатите ще дойдат
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Страница 6 от 9

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum