Медиите за нас II
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 66, 67, 68  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 18 Мар, 2011 16:20    Заглавие: Отговорете с цитат

martin написа:
brun4ev написа:
Днеска от 16 часа повторение на мача от Каварна по РИНГ БГ

Аааааааааааа, НЕ, тва няма да го гледам никога отново.


Тва треа да се слуша бе,онзи. Не да се гледа. biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
martin



Регистриран на: 03 Окт 2009
Мнения: 345
Местожителство: София Град

МнениеПуснато на: Пет 18 Мар, 2011 16:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
martin написа:
brun4ev написа:
Днеска от 16 часа повторение на мача от Каварна по РИНГ БГ

Аааааааааааа, НЕ, тва няма да го гледам никога отново.


Тва треа да се слуша бе,онзи. Не да се гледа. biggrin


Тогава да го направим на ЕмПеТройка!
Мачът да остава в златните анали на първенството JC_moon clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 18 Мар, 2011 17:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе сеа като слушам мача,ние не сме спряли да викаме бе...Брей какви сме яки clapping clapping clapping bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 18 Мар, 2011 18:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Абе сеа като слушам мача,ние не сме спряли да викаме бе...Брей какви сме яки clapping clapping clapping bb



НАЛИ ?! blum2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 18 Мар, 2011 21:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Петко Димитров: Ако футболистите на Локо Сф имат психика, могат да станат шампиони
Инес Павлова / 17 март 2011 13:49
© Gong.bg АУДИО: Чуй “Ако футболистите ни имат психика, те са готови да станат шампиони на България! Съвсем сериозно и спокойно го казвам,” обяви пред Гонг членът на Управителния съвет на Локомотив София Петко Димитров. Според него психиката и мотивацията на играчите е проблем във всички клубове у нас. Той обаче сподели, че няма нищо лошо, дори напротив футболистите да посещават нощните заведения. “Нищо лошо не виждам в това! Когато родните футболисти имат поводи, добре разпускат в нощна София! Тези, които добре разпускат без да имат поводи - бързо свършват с футбола!” поясни той.

Ето още какво каза за Локомотив София Петко Димитров:

Посещавам редовно мачовете на Локомотив София. Вчера се прибрах от Каварна, знаете с гол в последната минута победихме. Обичам да ходя на мачовете в провинцията, не ме притеснява публиката и това е нещо, което наистина ме радва.

Казах на голмайстора ни Идриси, че много се радвам, да продължава така и му пожелах успех.

Искаме да сме в зона Европа! Надявам се да стане. Силно се надявам момчетата наистина да се мотивират малко повече. Това за момента им липсва. Бих направил всичко възможно тези играчи да постигат повече защото знам, че го могат. Физически са подготвени, а единствено нещо, което им липсва е психиката. Ако имат психика, те са готови да станат шампиони на България! Съвсем сериозно и спокойно го казвам.

Психиката и мотивацията е проблем не само в Локомотив София, а в абсолютно всеки един български отбор. Нещо, което казват ваши колеги спортни журналисти и виждам, гледайки мачове от Шампионска лига или Лига Европа, когато на един отбор му вкарат гол, той тръгва ва банк и се вдига. А при нас - ето го проблемът, вкарваш им един гол и те тотално се смачкват. Не мога да си обясня защо така и защо спират да играят когато им поведат с 1:0 или 2:0. Имаш още време, може да се вдигнеш, да обърнеш мача с 2, 3 и 4 гола. Историята познава и по 5 гола на полувреме. Какъв е проблемът? Нито ги превъзхождат с физика, нито с екипи. Във всеки един български отбор трябва да се работи за психиката на играчите!

В последно време треньорът Диян Петков опитва да прави някакви промени. И аз да бях, и аз щях така да направя макар, че не съм капацитет. Той е човек, който знае какво върши и му желая успех. Постоянно говорим с него, особено като сме на лагери. Аз бях с момчетата на лагера в Турция, в Сандански и на всички мачове. Ние само това говорим и гледаме. Имаме един наличен потенциал и трябва да намираме най-добрата стиковка на играчи, за да се получи това, което искаме.

Мисля, че без проблем ще запазим четвъртото си място в класирането. Ние го заслужаваме, а дори заслужаваме по-високо място. Пак повтарям, ако тези момчета сами се мотивират по някакъв начин или ние успеем да ги мотивираме, те могат да постигнат много повече, могат дори да станат шампиони! Това е моето желание.

Не знам дали е проблем, че повечето мачове на Локомотив София са в понеделник. Някои колеги казват, че е така. За мен дали ще играят в понеделник, събота, неделя, няма значение. Важното е да победим.

Не виждам нищо лошо един млад човек, който се труди постоянно Не знам дали на много хора е ясно как минава един ден на футболиста - двуразови тренировки, постоянно лишение, много труд, но друг е въпросът какви са резултатите. Нищо лошо не виждам от време на време тези млади хора да излязат и да се повеселят, без това да означава да се напият, да мърсуват или неща против нормалното поведение. Хубаво е да излизат и да се срещат с други млади хора. Нищо лошо не виждам в това!

Когато родните футболисти имат поводи, добре разпускат в нощна София! Тези, които добре разпускат без да имат поводи - бързо свършват с футбола! Но пак казвам: не виждам проблем, когато победиш, да отидеш, да разпуснеш, да възстановиш както психически, така и физически. Няма разлика в празнуването на футболисти, волейболисти и другите спортисти. Всички са млади хора. Най-хубавото е, че с този тип хора като спортистите, при нас ексцесии не сме имали. Те се държат и веселят много нормално. Това е похвално, означава, че имат дисциплина и самодисциплина.


ОРИ,МЕЛИ,ЯЖ boast boast boast dash3 shok scare shok scare shok scare
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Пет 18 Мар, 2011 22:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Т`ва май го четохме на предишната страница scratch_one-s_head
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 18 Мар, 2011 22:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Петко Димитров: Ако футболистите на Локо Сф имат психика, могат да станат шампиони


aко па ти не ебеш "правилната"путка
щехме да чуеме за тебе,ама в други ден biggrin comando
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 19 Мар, 2011 18:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Локо Сф вдигна Савич за Миньор, Идриси почерпи за първия си гол

© Gong.bg
Локомотив Сф успя да вдигне още един от контузените си футболисти на крака за предстоящия мач срещу Миньор в понеделник. След Милен Лахчев готов за игра вече е и Дарко Савич, който бе с травма от една контрола по време на лагера в Анталия. В лазарета остават само Искрен Писаров и Иво Иванов, но се очаква и те да бъдат на линия след паузата в шампионата.
Локомотивци получиха днес премиите си за победата над Калиакра в Каварна с 1:0. Авторът на победния гол в 93-ата минута на мача Юсеф Идриси пък почерпи съотборниците си, тъй като това бе дебютното му попадение с екипа на „червено-черните”.
Отборът ще тренира и утре следобед, като ще се преценява дали на терена в „Надежда” или направо в комплекса Царско село, където е традиционният лагер на тима преди мач.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 21 Мар, 2011 9:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Тема Спорт

Локомотив Сф стяга селекция от Б група
18-03-2011 Росен ЙОРДАНОВ
Предимно към млади и перспективни играчи от Б група ще се насочи Локомотив София по време на летния трансферен прозорец, разбра "Тема Спорт". Столичните железничари ще търсят задължително централен нападател, когото да развият и впоследствие да пласират в чужбина. Иностранци може да бъдат привлечени само ако тимът се класира за Лига Европа. Те обаче задължително трябва да са свободни агенти както Джемал Джонсън и Идирис, които бяха взети по време на зимната пауза.
Едва ли босът на Локомотив София Николай Гигов ще развърже кесията за някое класно попълнение. Не е тайна, че клубът изпитва финансови затруднения и чудеса от благодетеля не бива да се очакват.
"Да, следим нови играчи, но преди да говорим за селекция, трябва да оправим нивото на отбора и да навлезем в по-добра форма", заяви наставникът на червено-черните Диян Петков.
Почти сигурно през лятото ще започне ремонт на стадион "Локомотив" в квартал "Надежда", за да може отборът да се върне в дома си. Феновете са недоволни от това, че в момента отборът домакинства на националния стадион "Васил Левски".
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 21 Мар, 2011 10:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Локо (Сф) посреща Миньор в последния мач от кръга
Пон, 2011-03-21 09:21
Днес от 18:00 часа на стадион „Локомотив” в квартал Надежда Локомотив София приема Миньор Перник в последния мач от 19-я кръг на българската „А” група.

Гостите са спечелили само една от възможни 21 точки в последните седем мача между двата отбора, но тя беше постигната през този сезон.

Савич, Иво Иванов, Лахчев и Искрен Писаров са под въпрос за домакините. Румен Рангелов е контузен за Миньор.

абе на майка ви у задния двор беееееееееееее banned
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 21 Мар, 2011 10:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Некои хора просто никога няма да се научат...Догодина като /ега!/ се върнем където ни е местото, ще пишат че ще играем на Националния. bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 21 Мар, 2011 11:11    Заглавие: Отговорете с цитат

В България много малко журналисти са ниво.99% СА АМАТЬОРИ,тва е истината и разбират от футбол,публика и агитки колкото аз от народно земеделие
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 22 Мар, 2011 11:15    Заглавие: Отговорете с цитат

http://ultras.bg/3386/Vse-po-goliamo-nedovolstvo-sreshtu-Gigov.html
blum2 blum2 blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Вто 22 Мар, 2011 13:35    Заглавие: Отговорете с цитат

В „Надежда” е спокойно, Локото ще играе контрола с аматьори в паузата (аудио)


Слушай:На стадион „Локомотив” в столичния кв. „Надежда” всичко изглежда спокойно след тежката загуба 0:3 от Миньор вчера. Никой от ръководството на „железничарите” не е казвал нищо на старши треньора Диян Петков, който продължава да води тренировъчния процес. Вчера изпълнителният директор на Локо (Сф) Иво Тонев заяви, че едва ли ще настъпят някакви промени след поражението.

Новината е, че тази седмица локомотивци ще увеличи натоварванията, а в петък ще изиграят контролна среща с тима от Югозападната „В” група Сливнишки герой от 14:30 ч в Сливница.

Петков се подразни на въпрос на Novsport.com дали е разговарял с ръководството на клуба. „Какво да разговарям с ръководството? Ръководството, ако има нещо, ще разговаря с мен, когато трябва. Вие сега въртите, сучете за оставки, за гонене. Ако е това, питайте ръководството”, каза Петков. „Аз мога ли да ви кажа нещо, никой нищо не ми е казвал. Продължаваме да си тренираме и да си играем”, каза той.

„Като резултати не мисля, че има кой знае каква криза. Като игра, да, съгласен съм, че като игра сме в криза. Но все пак да ви кажа честно пет човека от основния отбор от миналата година не играха. Единствено Дарко, който влезна. Знаете, Лахчев не играе, Писаров не играе, а и другите двама (Генков и Асамоа), които бяха в атака, няма какво да ги коментирам, те вече не са наши футболисти. Но това да не звучи като оправдание, защото аз не се оправдавам. Аз поех вината. Казах ви, футболистите не закачайте, вината си е моя”, добави Петков.

Проблемите в атака тормозят най-много бургаския специалист.

„В защита направихме грешки, където горе-долу бяхме по-стабилни и се случи. В атака ясно е, че трябва да се работи страшно много, за да може да имаме и положения да създаваме. Защото мисля, че в атака куцаме най-много”, каза той.

„Тази седмица дори ще работим малко повече, с повече тренировки, за да може да се промени играта на отбора.”

Диди Пелето обясни защо не е пуснал в игра Юсеф Идриси, който донесе ценния успех в Каварна вече по-миналия кръг.

„Имах шест варианта за смени и накрая така сме решили. Този път Идриси не го използвахме, защото трябваше да сменям Дафчев. За мен Дафчев горе-долу в тоя мач се представи прилично. Нямаше кой да извежда с пасове хората. А и тази смяна, която направихме по-рано, малко ни върза ръцете. Естествено, че Идриси ще има шанс да играе. Но ви казах още веднъж – това са чужди футболисти, които по-трудно се адаптират.”
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
findo-loko



Регистриран на: 01 Фев 2008
Мнения: 184
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 22 Мар, 2011 14:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Локо София отчая Гигов, босът благодари на феновете
21 март 2011 19:45
Фотограф: Десислава Комарова
"Каквото и да кажа ще е малко след такъв мач", каза президентът на клуба
Босът на Локомотив София Николай Гигов бе отчаян от играта на своя тим след разгрома, който железничарите претърпяха от Миньор. Президентът на клуба не пожела да коментира дали ще има промени в "Надежда", но благодари за публиката, която подкрепяше тима дори при 3-0 за перничани.

"Каквото и да кажа ще е малко след такъв мач. Когато очакваш другия отбор да се победи сам така се получава. До 20-ата минута се разхождахме, имахме две греди, шанса не беше на наша страна. Единствено публиката днес бе на наша страна, за което искам да им благодаря. Трябва да им се извинят в следващия мач“, коментира Гигов.

"Въпроса е това да не се допуска друг път. За мен ми се случва за втори път. Спомняте си Пирин ни победи с 3:0 в Надежда. Генков никога не е бил наш играч. Как да продадеш играч, който не е твой. Продаде го Динамо не ние. Той изяви желание да играе в чужбина.”, каза още той.

Гигов отказа коментар за случилото се Каварна между Левски и Калиакра.
_________________
.....The World, Chico, and Everything in it ....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 66, 67, 68  Следваща
Страница 2 от 68

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum