кошче / плювалник / място за спорове и чешене на езиците II
Иди на страница 1, 2, 3 ... 48, 49, 50  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Чет 24 Мар, 2011 1:13    Заглавие: кошче / плювалник / място за спорове и чешене на езиците II Отговорете с цитат

от http://www.ultrasloko.com/forums/viewtopic.php?t=3961

pa®tci написа:
Да не кажем, че към момента е най-възможно погрешното.


Metala написа:
Еее...дай малко време на овчедушният ни редови фен да се осъзнае де. bye


stoian написа:
По интересното ми е защо се говори бойкотирате?
Той като е Локомотивец защо не се пише в тва число,е тва ни е проблема на нас буфертите.Се некой друг да прави ,а ние да се спотайваме


PILATA написа:
стига обиждали хората де,
не всеки е карал магистратура при италианските Ултрас вс епак ,
за начало си сложете аватар като моя/наще acute


stoian написа:
Кво ще бойкотираме като ходим 100 човека на мач?
Бойкот ,ама силен бойкот е да се изсипем всеки мач по 7-8 хиляди и мощно да пеем за Локомотив и да храним Кайчо.Е тва разбирам аз като бойкот.
Но неее буфера е свикнал да бойкотира и да реве вкъщи пред телевизора докато гледа Англииското или Левски-Цска


bulgarista написа:
stoian написа:
По интересното ми е защо се говори бойкотирате?
Той като е Локомотивец защо не се пише в тва число,е тва ни е проблема на нас буфертите.Се некой друг да прави ,а ние да се спотайваме.
Кво ще бойкотираме като ходим 100 човека на мач?
Бойкот ,ама силен бойкот е да се изсипем всеки мач по 7-8 хиляди и мощно да пеем за Локомотив и да храним Кайчо.Е тва разбирам аз като бойкот.
Но неее буфера е свикнал да бойкотира и да реве вкъщи пред телевизора докато гледа Англииското или Левски-Цска


ми да му сера в устата на тоя буфер angry2


Metala написа:
stoian написа:
Кво ще бойкотираме като ходим 100 човека на мач?
Бойкот ,ама силен бойкот е да се изсипем всеки мач по 7-8 хиляди и мощно да пеем за Локомотив и да храним Кайчо.Е тва разбирам аз като бойкот.
Но неее буфера е свикнал да бойкотира и да реве вкъщи пред телевизора докато гледа Англииското или Левски-Цска


Така е! Кур за Образцовата спортна публика!!!Е тва е страшното при нас че нямаме база и маса...и тва ни прави лесни за затриване.И после тия същите ще кажат "Защо вие дето бехте на стадиона не направихте нищо"?

Докат се делим на "ние" и "вие" ще печелят "ония" bad bad bad


ЖСК СОФИЯ написа:
С последните 2 поста "ще привлечете много хора" към идеята..после да се чешем езиците за "социум" и т.н.


Metala написа:
Е ти какво предлагаш?Да им се поклоним и да им кажем "Извинявайте,ще прощавате, мили дезертьори,ама бихте ли били така добри да си дигнете еснафските задници и да си защитите отбора"? Така колко хора ще привлечем? Тва българина си е ебал майката. Вижда че някой нещо прай ама вместо да помогне почва да дава акъл, да вика "Ура" и да призовава "Другари дайте да дадем".Не се ли усетиш сам, ще те наебат и нема да разбереш. bye connie_29


ЖСК СОФИЯ написа:
Двете неща нямат общо..едно е отношението към ръководството, за безобразията, които вършат с Локомотив - тук спор неможе да има! Съвсем друго е обаче езика, който се толерира тука...със "сране" и "раздаване на хуйове" по интернет, незнам какво ще се промени, честно казано. По този начин накрая тук ще пишат 5 човека, лично мнение.
За всичко останало съм съгласен


pa®tci написа:
Колкото е виновно "ръководството" на отбора за създалето се положение, толкова са виновни и всички онези, които "нема да им стъпнат" в знак на "бойкот". Съгласен съм, че директното хранене надали е най-верният подход към тях, но и те самите със своето поведение и "позиция" (вие правете нещо, аз ще ви подкрепям по ТВ и по интернето) сами питат за това.


Metala написа:
Бате, тва е суровата действителност. Настанаха години да се ебат роднини и е добре да наричаме нещата с истинските им имена.Грубо, неефирно,неприятно...точно толкова колкото неприятно ни го завират тия горе вече над 15 години. bye beee angry2


stoian написа:
Ще ме разплачеш честно...
Аз повече няма да псувам по никой обещавам !!! ОБЕЩАНО !!!
Нито по ръководство,нито по противникови играчи и футболисти.Нито по Метушев.Ставам образцов Ултрас Фен.
Само да ти кажа ,че тези по "умерените" както ги наричаш ти дето не пишат тук и няма да пишат,тези дето ходят на мач с по 1 кило семки и оставят тонове боклук след себе си,те точно тези най-много хранят и псуват на стадиона не тук у Форумо.Така ,че те и да не пишат ми е през мъжкото достойнство.хахахах видехте ли как се изразих .Обещаното си е обещано biggrin


stoian написа:
И за да бъда малко по - изразителен ще забравя обещаното за няколко минути .Моля да ме извините.
Баща ми и той е Буфер.
Та имах случка преди известно време.Отивам в тях той живее близо до стадиона който го нема.
Гледам го сипал си ракиика и салатка и си гледа некав мач.Викам му
Айде на мач.А той ми казва:
-Аааа не щее гледам мач по телевизията.
И аз избеснех и му казвам:
-Абе глупак Локомотив точно сега има нужда от всички нас.
А той:
- Тия са некадърници,нема да им стъпя.С лайняно важе да ме вържеш,със зъби ще го прегриза и пак нема да отида.

За кво да говорим повече.Те тва ни е мисленето на наще фенове.И докато не се усетят ще си ги храним на поразия


ЖСК СОФИЯ написа:
На стадиона и аз псувам!
Тук обаче, като напиша примерно на перничани, какви копачи са(не, че по принцип не са) прави ли ме по як пичага или като напиша, че този, който яде едно кило семки по време на мач е клес, с какво ще помогна на отбора си и публиката ни?
Интернет не е мястото затова, според мен. Именно поради това във всеки форум има модератори, които да поддържат нещата в ред, а не да дават тон за такъв тип говорене.
Не смятам да пиша повече, няма смисъл от спорове "на който му харесва ще пише, на който не, да се оправя..."


ЖСК СОФИЯ написа:
stoian написа:
Ще ме разплачеш честно...
Аз повече няма да псувам по никой обещавам !!! ОБЕЩАНО !!!
Нито по ръководство,нито по противникови играчи и футболисти.Нито по Метушев.Ставам образцов Ултрас Фен.
Само да ти кажа ,че тези по "умерените" както ги наричаш ти дето не пишат тук и няма да пишат,тези дето ходят на мач с по 1 кило семки и оставят тонове боклук след себе си,те точно тези най-много хранят и псуват на стадиона не тук у Форумо.Така ,че те и да не пишат ми е през мъжкото достойнство.хахахах видехте ли как се изразих .Обещаното си е обещано biggrin


На стадиона и аз псувам!
Тук обаче, като напиша примерно на перничани, какви копачи са(не, че по принцип не са) прави ли ме по як пичага или като напиша, че този, който яде едно кило семки по време на мач е клес, с какво ще помогна на отбора си и публиката ни?
Интернет не е мястото затова, според мен. Именно поради това във всеки форум има модератори, които да поддържат нещата в ред, а не да дават тон за такъв тип говорене.
Не смятам да пиша повече, няма смисъл от спорове "на който му харесва ще пише, на който не, да се оправя..."


stoian написа:
bye


PILATA написа:
верно като нещо не ти харесва,
лесно ще ти се дадат права за Мод и готово,
аз мисля че не е най големия проблем че някой е написал на Миньор че са копачи,
иначе си прав че трябва градивното да се търси повече от хейта,ама това е по лесно biggrin


Metala написа:
Баща ми е същият!! /Бащаааааа..знам че четеш тука нонстоп! biggrin / А кво да говорим за оня калмук брат ми bad bad bad banned banned Бати позора...навремето един от топ хората в агитката -сеа не знае дали съществуваме още...Такива един стадион хора ги имам като премери...

Ама ако им дигнеш тока или бензина - скачат първи да протестират и да бойкотират.Еми утре като ни затрият клуба одете викайте за OMV или ЧЕЗ, овчедушници... bye bye bye


stoian написа:
Кво ще правим литературен културен форум ли хахаха ще ме убиете
suicide2

А на теб колега понеже толкова много ти е миниоро на сърце ти пожелавам да се сблъскаш с истинската действителност на група орки.
Като им каже добър дем мили перничани искам да видя дали ще ти скачат по-малко на тиквата


Metala написа:
Аре бе,Нос...ти си псувай ама поне си на естадиото. Тука файда от пцуене нема...Всеки вика пакт,сдружение, ала бала...ама докато не ни подкрепят локомотивци от всички поколения ще има е тва:


Венци Стефанов за феновете на Славия : Сбирщина наркомани

Виждате ли му на бате Венци със шарените менци ухиленият фейс? Очаквайте и на нас скоро да ни се усмихнат така. banned


ЖСК СОФИЯ написа:
Точно, че файда от псуване по интернет няма! За подкрепата от всички поколения си казах мнението...
А колкото до това какво ще стане като ме хванат група орки, незнам, но ако стане, като ги псувам преди това във форума, няма да се промени ситуацията. За мен лично интернет(форума) не е затова, който иска нещо да каже/да покаже, го прави по друг начин.

П.С. Наистина спирам да пиша по тази тема, а и като цяло... Това е просто мнение, вие си виждате нещата по различен начин, не ми се спори.. Живи и здрави, в крайна сметка на всички целта ни е една, а тя е да се спре разрухата в Локомотив!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Чет 24 Мар, 2011 1:22    Заглавие: Отговорете с цитат

от същата тема постове не по темата:

bulgarista написа:
Veskoloko написа:
Е тука си в грешка Метъл... bye Ти който си от доста години на стадиона ,видя ли го тва чудо"редовият локомотивец" да ревне и да иска права или нещо от сорта.... comando НЕ ГО ЛИ ПОВЕДЕ И УВЛЕЧЕ ТОЧНО АГИТКАТА ,ЩЕ ИМА :НЕМА ДА ИМ СТЪПИМ ПОВЕЧЕ !



але алеее 41259_808


stoian написа:
Тва с билетите леко не съм съгласен.
Щото се научиха наще фенове на авантата и после като им се сложиха билети глей кво стана.
Същото са става и с Черноморец.Докато цареше авантакиса най-голяма посещаемост са ревнаха ,че им сложили билети


Turo_Bufera написа:
Билетите и в момента не са много скъпи-4 лева не е много
Безпалтните билети докарват много рая и авантаджии.С такива хора които не дават и една стотинка за Локомотив,не може да очакваш да ги боли за стадион,школа и прочие.Да не говорим,че заливат всичкото читаво де що е останало1


PILATA написа:
заебете не разваляйте темата с билети,глупости

дайте по същество chicken
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Чет 24 Мар, 2011 1:46    Заглавие: Отговорете с цитат

от http://www.ultrasloko.com/forums/viewtopic.php?t=3925

pa®tci написа:
И също така:


КУР ЗА ФЕЙСБУУК!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Чет 24 Мар, 2011 5:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Алооо мода нали знаеш ,че тва е обречено на неуспех biggrin
Да ги беше изтрил направо.
Като с некой заспорим в некоя тема ,кво ще си кажем "Айде бате в плщвалника" хахаха
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 24 Мар, 2011 9:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Какво си направила,Жено?!?! comando biggrin biggrin biggrin Пцелютно съм съгласен с чичо Стоян че тия маневри са кауза пердута, ама щом ти се занимава. congratulate
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 24 Мар, 2011 10:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
ЖСК СОФИЯ написа:
Точно, че файда от псуване по интернет няма! За подкрепата от всички поколения си казах мнението...
А колкото до това какво ще стане като ме хванат група орки, незнам, но ако стане, като ги псувам преди това във форума, няма да се промени ситуацията. За мен лично интернет(форума) не е затова, който иска нещо да каже/да покаже, го прави по друг начин.

П.С. Наистина спирам да пиша по тази тема, а и като цяло... Това е просто мнение, вие си виждате нещата по различен начин, не ми се спори.. Живи и здрави, в крайна сметка на всички целта ни е една, а тя е да се спре разрухата в Локомотив!


значи пиши,
взимай отношение ,дори да не ти се покрива мнението с това на останалите тук,имаме нужда от активни потребители/фенове и тук и на стадиона за да сме фактор ,да изискваме трето-пето и Локомотив да продължи да съществува и за внуците ни... acute
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Чет 24 Мар, 2011 11:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм глупаф Доктор biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Чет 24 Мар, 2011 11:10    Заглавие: Отговорете с цитат

biggrin biggrin biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 24 Мар, 2011 11:15    Заглавие: Отговорете с цитат

plehan4o написа:
Аз съм глупаф Доктор biggrin


И камъни никога не съм метал biggrin black_eye bye bye

Аман да ви кажа от хора дето взимат всичко на лична основа, обиждат се, не пишат, отричат и т.н....Но то си е за техна сметка. bad
"Нема им драснем повече!" biggrin biggrin biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Чет 24 Мар, 2011 11:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Между другото Метъл тва го написах аз от името на доктора докато му бех в профила хахаха.
Така ,че е невинеен biggrin biggrin
Но пък иначе добре звучи нали хахахахахха
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Чет 24 Мар, 2011 11:26    Заглавие: Отговорете с цитат

хахахах.тоя пък къде се отнесе. comando стоцо благодаря.ще почерпя.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 24 Мар, 2011 11:26    Заглавие: Отговорете с цитат

stoian написа:
Между другото Метъл тва го написах аз от името на доктора докато му бех в профила хахаха.
Така ,че е невинеен biggrin biggrin
Но пък иначе добре звучи нали хахахахахха


ти смени ли си паролата или да обява война на Сърбия от твоя акаунт biggrin ?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Чет 24 Мар, 2011 11:28    Заглавие: Отговорете с цитат

смених я хахха
Плеш ,чекам те точно довечера да почерпиш хахахах
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Чет 24 Мар, 2011 11:34    Заглавие: Отговорете с цитат

смених я бе.минута невнимание и гледай ка ядосахме шефа.абе днес нещо много сериозно сме се разработили ,така като гледам форума и фейсбукито. boast connie_29

Последната промяна е направена от plehan4o на Чет 24 Мар, 2011 11:38; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Чет 24 Мар, 2011 11:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Той пита за мойта ,щото оня ден му правихме нещо подобно :D
Та Метъла полуде заради огромните подписи по 1-2 екрана хахахахаха
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 48, 49, 50  Следваща
Страница 1 от 50

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum