Кой нападател трябва да привлечем според Вас?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
gepardy
Гост





МнениеПуснато на: Вто 12 Апр, 2011 10:54    Заглавие: Re: Кой нападател трябва да привлечем според Вас? Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Отварям тази тема ,защото предполагам всички ще се съгласят ,че в момента нападението ни е под всякаква критика.

моето предложение е :

http://en.wikipedia.org/wiki/Dmitri_Akimov


И съм съгласен и не съвсем - тоя се оказа пълен манекен турчето - само разхожда свещената фланелка по терена. Дано се поправи, дано по-бързо влезе в час... Аз харесвам Преслав обаче и мисля, че това момче трябва да играе и да е ядрото на нападението ни. Дъглас също не е лош.. Писаров - за наште стандарти - също... Но си прав - трябва ни някой наистина квалитетен голаджия... Аз бих казал Бибишков - винаги съм го харесвал това македонче.
Върнете се в началото
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 12 Апр, 2011 11:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Снощи на стадиона обсъдихме и стигнахме до силмутативното решение, че требва да направиме и невъзможното за да привлечеме Гонзалес.





... Раул Гонзалес. Без това момче просто отбор нема да имаме, а и е млад (за българските стандарти), перспективен - като му гледам визитката добре се справя - и ше има дълги години пред себе си да се развива и да качва МОШНО нива, а сметам, че с новата национално-локомотивска база на "Надежда" ше му се създадат идЯлните предпоставки за това. Поради тези причини заповедвам, че е крайно време да заебем всичко друго случващо се около клуба/дружеството и да съсредоточим силите си върху именно това - края на сезона да промиеме мозъко на Кайчо, да го привлечеме това момче летната почивка. agree

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sim8onoff



Регистриран на: 08 Дек 2009
Мнения: 541

МнениеПуснато на: Вто 12 Апр, 2011 11:42    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
Снощи на стадиона обсъдихме и стигнахме до силмутативното решение, че требва да направиме и невъзможното за да привлечеме Гонзалес.





... Раул Гонзалес. Без това момче просто отбор нема да имаме, а и е млад (за българските стандарти), перспективен - като му гледам визитката добре се справя - и ше има дълги години пред себе си да се развива и да качва МОШНО нива, а сметам, че с новата национално-локомотивска база на "Надежда" ше му се създадат идЯлните предпоставки за това. Поради тези причини заповедвам, че е крайно време да заебем всичко друго случващо се около клуба/дружеството и да съсредоточим силите си върху именно това - края на сезона да промиеме мозъко на Кайчо, да го привлечеме това момче летната почивка. agree



Това е решението biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum