Кайчо Лъжеца или Ники Истината представя...
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 11 Апр, 2011 23:28    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.livesport.bg/news/bgfootball/a-grupa/s/1179690810

Айде пак се почна.... bye bye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Вто 12 Апр, 2011 5:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Ба... вече предпочитам да падаме, да ни пребиват с 0-3...Поне тоя мишок се завира в дупката си и мълчи comando comando comando
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
gepardy
Гост





МнениеПуснато на: Вто 12 Апр, 2011 10:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Pippo написа:
Ба... вече предпочитам да падаме, да ни пребиват с 0-3...Поне тоя мишок се завира в дупката си и мълчи comando comando comando


И тоя мишок, и другия дето ги ръководи от пейката - да си вървят със 100 км в час. Не може да играеш на "домакински" терен и да се държиш като путка. Да вадиш център нападател - то не че турчето не беше за смяна - дееба и манекена само разхожда свещената фланелка откак е дошъл - и да ми вкарваш дефанзивен халф да браниш резултат срещу Пирин... Иначе съм СТРАШНО ДОВОЛЕН от това, че ГАЛЬО СЕ ЗАВЪРНА! Това е вратар - ТОВА ТРЯБВА ДА БЪДЕ ВРАТАРЯТ! А не онова недоразумение Пейков - това момче не знае ОСНОВНИ принципи и техники във вратарската професия! Той при удар се мята назад, не сече линията на топката! Не подсигурява с крак когато лови ниски топки - на мен първия ми треньор Ванката Деянов беше вратар, беше направил Кольо Донев, Пацо Николов също, Манолков от моя набор(въпреки, че там заслугата си е най-вече на боре) това, което са - но от него съм научил някои неща за вратарството и мога да различа диаманта от козята дърадонка!... Доволен съм че Кайо отново се превръща в несменяем титуляр - и дано некой пак не реши да се гаври с него, оставяйки го на резервната скамейка, защото това момче е ДУШАТА И СЪРЦЕТО на отбора!
Върнете се в началото
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Вто 12 Апр, 2011 11:10    Заглавие: Отговорете с цитат

agree
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 12 Апр, 2011 18:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Резултати от 24-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 г. Шокираща новина: Николай Гигов гледа мач на юношите на Локо (Сф), но така и не успя да види изравнителните им голове срещу Литекс. Очаквайте репортажи от '"Надежда" и Славия - Чавдар


Я!!1!??!?!? comando comando comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Страница 10 от 10

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum