Лето трансферно 2011-о
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
findo-loko



Регистриран на: 01 Фев 2008
Мнения: 184
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 30 Май, 2011 23:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Локо Сф отмъкна вратаря на Сливен
30 май 2011 15:33
Столичните железничари се подсилиха с Евгени Караманов за Лига Европа
Локо Сф отмъкна вратаря на Сливен. Столичните железничари се подсилиха с Евгени Караманов за Лига Европа. Договорът на талантливия 25-годишен страж с войводите изтече и той ще излезе без пари на червено-черните.

Въпреки, че сливналии изпаднаха от елита, Караманов демонстрира отлични изяви под рамката и беше една от главните причини тимът на Йордан Лечков да не губи мачовете си от "А" група с катастрофални резултати.

Очаква се, Караманов да подпише 2-годишен договор със софиянци. В "Надежда" той ще се конкурира за титулярното място с проектонационала Боян Пейков, който е юноша на Левски и с Валентин Галев, който си е от школата на Локо Сф.

Така, продължава тенденцията столичните клубове да отмъкват талантите на бедните отбори от провинцията, тъй като по-рано през деня стана ясно, че Левски, ЦСКА и Славия се облизват да разграбят най-добрите футболисти на изпадналият в жестока финансова криза Пирин
_________________
.....The World, Chico, and Everything in it ....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
101% red-black
Гост





МнениеПуснато на: Вто 31 Май, 2011 8:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе как толкова много хора се навиват да ходят в тоя Разград бе black_eye Сигурно добри заплати плащат хората, като се има предвид, че там сигурно и една чалгарница няма... Единствения ни шанс да прилапаме нещо качествено е ако излезе някой читав свободен агент ама като ги знам наще кви са... даже и Иван Цветков се оказа прекалено слаб за нас bad
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 31 Май, 2011 8:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Бе кво ти пука за тия селяни еднодневки бе. Винаги ще има по такъв един идиот дето да се прави на луд banned
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 31 Май, 2011 11:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Светльо Дяков: Лудогорец са най-настоятелни, но още не съм подписал

Халфът на Локомотив София Светослав Дяков има договор с клуба до 30 юни тази година, като още през зимата бе искан от ЦСКА, но остана в „Надежда“.

В последните дни обаче името му се спряга най-вече като бъдещо попълнение на новия член на „А“ група Лудогорец Разград.

„Вярно е, че имам предложение от Лудогорец. Те са най-настоятелни в момента, но имам и други варианти. Разговарях и с ръководството на Локомотив Сф, които държат да остана в отбора и занапред. Има интерес към мен и от чужбина, но по-реалистично е да продължа да играя в България. Все още не съм взел окончателното си решение, то трябва да стане ясно до края на седмицата“, сподели за Гонг Дяков.

black_eye black_eye black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Вто 31 Май, 2011 22:46    Заглавие: Отговорете с цитат

101% red-black написа:
Абе как толкова много хора се навиват да ходят в тоя Разград бе black_eye Сигурно добри заплати плащат хората, като се има предвид, че там сигурно и една чалгарница няма... Единствения ни шанс да прилапаме нещо качествено е ако излезе някой читав свободен агент ама като ги знам наще кви са... даже и Иван Цветков се оказа прекалено слаб за нас bad


Ти остави Цветков...гледай Ат.Чепилов отиде в Берое вместо при нас!?! Ебати и излагацията-завършено крило, с удар и техника, даже е по-добър от Писара според мен и предпочете Берое?! Това за какво ти говори-селекцията ще е основно от "Б" група и некви остатъци...Не знам, нашите дано се вземат в ръце...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 01 Юни, 2011 8:12    Заглавие: Отговорете с цитат

на мен една от мечтите ми е да видя Гъргоров и Пеев с червено-черния екип,
завинаги от нас!!!
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Сря 01 Юни, 2011 9:02    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
на мен една от мечтите ми е да видя Гъргоров и Пеев с червено-черния екип,
завинаги от нас!!!


Локо София бие шута на своя американски герой
01 юни 2011 04:31
Фотограф: Десислава Комарова
Джемал Джонсън ще бъде освободен от "Надежда"
Футболистът, осигурил квота на Локомотив София за Лига Европа - Джемал Джонсън си тръгва от клуба от "Надежда". Американският нападател, който вкара победния гол срещу Славия в последния кръг, ще бъда освободен, след като не оправда очакванията. Джонсън имаше договор с Локо София до следващото лято, но контрактът ще бъде прекратен по взаимно съгласие.

Джонсън, който е юноша на Манчестър Юнайтед, а освен това е играл във Висшата лига за Блекбърн Роувърс, дойде за заместник на напусналите Генков и Асамоа, но вкара само едно попадение през пролетта - въпросното срещу Славия.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 01 Юни, 2011 9:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Джонсън, който е юноша на Манчестър Юнайтед


biggrin

доооооооооообре мамо Божке,доооооообрее...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Сря 01 Юни, 2011 10:04    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
biggrin

доооооооооообре мамо Божке,доооооообрее...

Трябваше да го трансферираме в Уоко Мездра. biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 01 Юни, 2011 11:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Това е бот бе, дай ся и тебе да баннеме. biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря 01 Юни, 2011 14:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Опитният плеймейкър Емил Гъргоров ще подсили отбора на Лудогорец за историческото първо участие в „А” група. Договорът на Гъргоров ще бъде за две години.

Техничният халф, който е трупал опит в Локомотив София, ЦСКА, Страсбург и Университатя, прие предложението на Лудогорец и ще бъде на разположение на старши треньора Ивайло Петев, който гради боеспособен състав за достойно представяне в елитната група.

Гъргоров е три пъти шампион на България, два пъти носител на Купата на страната, има изиграни запомнящи се мачове в евротурнирите. Обличал е и националната фланелка.

banned comando

Модераторите да ги помоля да изтрият всички мнения за тоя клец,бил локомотивец,бил не знам какъв.....тоя е малък мишок angry2 колкото е висок,толкова и ъкъл има....айде оди в Разград banned
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Сря 01 Юни, 2011 14:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Венци 25000 на месец нормално е да ги вземе, Гигов в момента и 5 не може да му даде. Гъргоров е в края на кариерата си, не е нормално да искаме да се откаже от тези пари. Живот и здраве по-натам.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 01 Юни, 2011 14:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:
Венци 25000 на месец нормално е да ги вземе, Гигов в момента и 5 не може да му даде. Гъргоров е в края на кариерата си, не е нормално да искаме да се откаже от тези пари. Живот и здраве по-натам.


Именно.Стига храна.Според мен накрая Бадема ще завърши кариерата си при нас. agree
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря 01 Юни, 2011 14:49    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Pride написа:
Венци 25000 на месец нормално е да ги вземе, Гигов в момента и 5 не може да му даде. Гъргоров е в края на кариерата си, не е нормално да искаме да се откаже от тези пари. Живот и здраве по-натам.


Именно.Стига храна.Според мен накрая Бадема ще завърши кариерата си при нас. agree



абе момчета 25 000 на месец от Киро Лисицата boast Бадема трябва да е уникален чук,че да повярва.......ще е същото както и с чорбата премятат го кат си искат comando а за тоя от Разград запомнете легенди ще се носят.......в Плевен две предприятия - Плевенско пиво и Полима веч ги няма......ама тва Бадемче аз лично го зачерквам......най-лошото в живота е да си ГЛУПАК bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 01 Юни, 2011 15:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Венци, престани с глупостите моля ти се... banned banned banned
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Следваща
Страница 2 от 23

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum