Локомотив в УЕФА
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Пон 30 Май, 2011 23:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Пари нема ама има свободни агенти за без пари. 2 нападатели и 1 разиграващ това ни трябва.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Вто 31 Май, 2011 6:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Проблем с лиценза няма да има съществували са проблеми но са фиксирани.независимо какво ще стане ние трябва да подкрепим тези които ни класираха.доказаха,че са мъжкари.
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
capa scarfata
Гост





МнениеПуснато на: Вто 31 Май, 2011 12:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Днес от 15:00 започва заседанието на лицензионната комисия. Документите кога са подадени няма значение, важното е дали са изпълнени критериите. В предишното си мнение не се изразих правилно, все още липсваха тогава някви документи за някви разплащания. Както и да е днес към 16:00-17:00 ще е ясно всичко Smile
Върнете се в началото
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 31 Май, 2011 12:47    Заглавие: Отговорете с цитат

capa scarfata написа:
Днес от 15:00 започва заседанието на лицензионната комисия. Документите кога са подадени няма значение, важното е дали са изпълнени критериите. В предишното си мнение не се изразих правилно, все още липсваха тогава някви документи за някви разплащания. Както и да е днес към 16:00-17:00 ще е ясно всичко Smile


Аз доколкото знам има заведени 2 дела за дължими суми от футболисти, които се обжалват... от Добри Митов и от Бойко Величков. За други дългове, които се пишат по форуми и сайтове за НОИ, НАП и т.н. лично за мен са спекулации. Незнам твойто инфо от къде е и доколко е надежден източника ти, но нищо де, надявай се до последно, лошо няма. Класирането е ясно: 3:0 и 0:0 ...
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
capa scarfata
Гост





МнениеПуснато на: Вто 31 Май, 2011 12:48    Заглавие: Отговорете с цитат

ЖСК СОФИЯ написа:
capa scarfata написа:
Днес от 15:00 започва заседанието на лицензионната комисия. Документите кога са подадени няма значение, важното е дали са изпълнени критериите. В предишното си мнение не се изразих правилно, все още липсваха тогава някви документи за някви разплащания. Както и да е днес към 16:00-17:00 ще е ясно всичко Smile


Аз доколкото знам има заведени 2 дела за дължими суми от футболисти, които се обжалват... от Добри Митов и от Бойко Величков. За други дългове, които се пишат по форуми и сайтове за НОИ, НАП и т.н. лично за мен са спекулации. Незнам твойто инфо от къде е и доколко е надежден източника ти, но нищо де, надявай се до последно, лошо няма. Класирането е ясно: 3:0 и 0:0 ...


Ми преди малко от узунов, който е в БФС. Наще си мислят, че имаме шанс за европа, аз не вярвам, и така хаха кво да ти кажа.
Върнете се в началото
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 31 Май, 2011 12:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Важно е да се уточни за нас или за ЦСКА става въпрос, защото при тях нещата са зле отдавна, въпреки, че лично аз не вярвам нещо да им направят отново, колкото и да дължат..все пак са ЦСКА. След като Узунов го казва може и да има нещо вярно, ако го познаваш добре сам ще си прецениш, "реално или пожелатено" говори...
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
capa scarfata
Гост





МнениеПуснато на: Вто 31 Май, 2011 13:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми то не зависи от него...След 25 мин почва заседанието, ще видим какво ще измъдрят...
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 31 Май, 2011 14:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Вярвам че всичко ще е наред. congratulate
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 31 Май, 2011 16:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Извънредно: Всички български отбори взеха лиценз за евротурнирите!

Знаех си.Вадете паспорти. congratulate congratulate congratulate clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 31 Май, 2011 17:25    Заглавие: Отговорете с цитат

capa scarfata написа:
Ми то не зависи от него...След 25 мин почва заседанието, ще видим какво ще измъдрят...


честито и на Вас и Славия взели сте и Вие лиценз

Председателят на Лицензиозната комисия към Българския футболен съюз Красин Кръстев разкри, че всички отбори, пожелали да участват в европейските клубни турнири са получили лиценз.

“Няма драма. Шест отбора получават лиценз. Това са Литекс, Левски, ЦСКА, Локомотив София, Локомотив Пд и Славия“, коментира Кръстев в ефира на Дарик радио.

“Толкова пожелаха да получат лиценз за турнирите на УЕФА. Всички, които са си извоювали място ще могат да участват“, каза още той.

Относно за лицензите за новите първенства в А и Б групите, шефът на лицензиозната комисия заяви: “За А група ще изчакаме още. Трябва да обявим решенията до 15 юни. Ще гледаме да свършим по-рано. Някъде до 10-15 ще станат ясни кои получават и не получават лиценз.”


boast boast успех на някое турнирче в Марбея
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
capa scarfata
Гост





МнениеПуснато на: Вто 31 Май, 2011 18:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде честито Smile
Върнете се в началото
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 31 Май, 2011 21:20    Заглавие: Отговорете с цитат

capa scarfata написа:
ЖСК СОФИЯ написа:
capa scarfata написа:
Днес от 15:00 започва заседанието на лицензионната комисия. Документите кога са подадени няма значение, важното е дали са изпълнени критериите. В предишното си мнение не се изразих правилно, все още липсваха тогава някви документи за някви разплащания. Както и да е днес към 16:00-17:00 ще е ясно всичко Smile


Аз доколкото знам има заведени 2 дела за дължими суми от футболисти, които се обжалват... от Добри Митов и от Бойко Величков. За други дългове, които се пишат по форуми и сайтове за НОИ, НАП и т.н. лично за мен са спекулации. Незнам твойто инфо от къде е и доколко е надежден източника ти, но нищо де, надявай се до последно, лошо няма. Класирането е ясно: 3:0 и 0:0 ...


Ми преди малко от узунов, който е в БФС. Наще си мислят, че имаме шанс за европа, аз не вярвам, и така хаха кво да ти кажа.


Ако си водиш статистика за нещата, които е казал Узунов, а впоследствие са се оказали партенка, го драскай и това в графата и те така. Живи и здрави bye

Лично за мен "новината" не е новина. Гигов може да е всякакъв, но слуха с дълговете беше нелеп. Има две неща, които са истина исковете на Бойко Величков и Добри Митов. Другото са упражнения по темата.
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
STEFAN



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 211
Местожителство: USA

МнениеПуснато на: Вто 31 Май, 2011 21:56    Заглавие: Отговорете с цитат

А така!

Брао на всички ръководни органи за лиценза и аре сега НАПРЕД В ЕВРОПА!!!

clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 01 Юни, 2011 0:27    Заглавие: Отговорете с цитат

STEFAN написа:
А така!

Брао на всички ръководни органи за лиценза и аре сега НАПРЕД В ЕВРОПА!!!

clapping


Бате.....
Респект...
Надявам се да се видим на някой мач ако си в Бг.

Отбора е мега зле.Но важното е че по някакъв наш си налудничав начин успяхме да им вдъхнем увереност на моментия по-скоро млад и неопитен в "нещата" на Бг футбола състав ,който се класира в Европа.

За кой ще пием 7 дни подред .....

drinks
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 01 Юни, 2011 5:20    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
... Отбора е мега зле...

Абе стига с това бе! Крайно съм несъгласен с тази формулировка, това, че играчите са зле, не значи, че отборът е зле. Даже тая година е точно обратното - отбор има, играчи няма. Извоюваха си четвъртото място с пот и кръв, а ако не бяха отбор можеше и около Славия да завършим.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Следваща
Страница 3 от 18

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum