Лето трансферно 2011-о
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 21, 22, 23  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 24 Юни, 2011 11:47    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Пила,

Кайо не е подписал .... и май нема и да подпише.Дано всичко са слухове.
Но е факт че още не подписал.Договора му е до 30 юни.

Вратаря от Сливен НЕ СЕ ВЗЕ ! Инфото е на 100%


Кой ти е казал че не е подписал и няма да подпише? Аз друго инфо имам...
Ама нещо май много почнахме да клесеем и да бистрим трансферите. Нас основната задача ни е друга blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Пет 24 Юни, 2011 12:01    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
С риск отново да бъда наопаки на останалите все пак и аз да си кажа мнението.

1-во Мешич ли е Плешич ли е така по -задълбочено човек като се загледа в кариерата му , визитката му на нападател ич не е толкова радваща:

1998–1999 Sloboda Tuzla
1999–2001 Nantes 1мач (0гола)
2001–2002 Sarajevo
2002–2003 Željezničar Sarajevo
2003–2004 Besançon 13мача (3гола)
2004–2005 Hajduk Split 3мача (0гола)
2005–2006 Žepče
2006–2007 Posušje
2007 Sarajevo 11мача (2гола)
2008–2009 Sloboda Tuzla
2009–2011 Rudar Velenje 47мача (10мача)
2011– Lokomotiv Sofia

За професионалист и то на 31 години да изиграе общо 75 мача некси не ми навява много добри чувства и впечатления ,ма как и да е.сега предполагам и тва е неква стЪкмистика изкарана от нета , но като цяло БИВА.

Танко Дянков

Тва лайно къде може да ти ебе майката на европа с една дузпа и червен картон честно казано ЗА КЪВ УЙ ГО ВЗЕХМЕ ТОЯ.Според мен ще развали обстановката в съблекалнята и като чисто футболни качества моеше да минеме и без този трансфер.Сега какво явно Савич ще е резерва , ашанс на Гаров така и няма да бъде даден.Мнението ми като цяло за този трансфер е че по-скоро можеше и без него.

Славко Лукич

Може би тва е един от що-годе сносните трансфери поради пропастта на дясната ни зона.Все пак от отбора на Смедерево нз какво да очакваме от него с клипчета в ю туб.

Мариян Андонов

За тоз приятел какво да кажа.Надявам се ДХВ-то да се окажат прави и да помогне ,защото в нападение имаме изключително силна нужда от поне един качествен нападател.Става.

Даниел Гаджев
Трудно бих могъл да дам някъв жокер или коментар за този.Като цяло бива,човека поне иска да играе за Локо според едно от интервютата му.

Коста Янев

Следил съм го още от Сливен и най-вече за това че този приятел има изключително много брак в играта си.Може да руши и да е стабилен в единоборствата, но с изнасянето и паса нещата не са никак добри. За мен този трансфер (надявам се да не съм прав ) ще е пълен провал и поредния Владо Манчев.

Васил Велев


За мен лично , Локомотив направи 2 добри трансфера ( на българи говора ) и това са Владислав Романов ( за който сега гласувате за най-добър играч ) и Васко Велев за последните две години.Момчето е на 27 години от София е , независимо че е играл в села и паланки.Наблюдавал съм го на мача с Видима срещу Цска и Левски , определено се отличаваше и има хляб в него. Както казах за момента най-добрия ни трансфер.

абе САМО ЛОКО !


Възможно е и опасенията на Булгариста да са верни, но аз лично мисля, че селекцията е добра:

1. Нападение- Мешич ми се струва ще даде много сигурност във владеенето и разиграването на топката - доста техника има, Андонов дано да може да вкарва голове-от него не очаквам чудеса. Аз лично мисля, че отново ще се играе с един нападател, както до сега. Така че Андонов най-вероятно ще е резерва.

2. Средна линия - там този Васил Велев ми изглежда клепав-идва от Видима, те като знам какво представляват като отбор..., но дано се лъжа и да излизи този приятна изненада. За мен ако сме взели Коста Янев е мн.добре. В този има много хляб, но трябва отново да си върне самочувствието, което позагуби от търкане на пейката.Гаджев от Монтана също е задължителен според мен-този ми е направил впечатление, почти като Светльо Дяков е-тича много. Божилов не го коментирам-този според мен няма да остане.

3. Защита-таме нещата като попълнения стоят според мен най-добре-Танка е безспорен! За Славко Лукич ако дойде-ще видите, че това е един перфектен десен бег-с много мачове за разричините национални гарнитури и от това, което се видя на клипчетата има всички качества. Да не говорим, че е играл титуляр цял сезон.

4. Вратарите-за този от Сливен не знам въобще да е взет такъв вратар, няма официално потвърждение. Това че Галев остава е голяма грешка според мен, както вече не веднъж съм писал. Пейков си е супер вратар за мен. Така че при вратарите нещата не са мн.добре, но стават.

Общо взето, за мен трябва да се вземе още един нападател задължително, бърз, джобен формат, който да има демараж и удар. Това е.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Пет 24 Юни, 2011 12:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
bulgarista написа:
Пила,

Кайо не е подписал .... и май нема и да подпише.Дано всичко са слухове.
Но е факт че още не подписал.Договора му е до 30 юни.

Вратаря от Сливен НЕ СЕ ВЗЕ ! Инфото е на 100%


Кой ти е казал че не е подписал и няма да подпише? Аз друго инфо имам...
Ама нещо май много почнахме да клесеем и да бистрим трансферите. Нас основната задача ни е друга blum2


Метал, аватара от обложка на албум на Содом ли си го "изделкал" ??biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 24 Юни, 2011 12:14    Заглавие: Отговорете с цитат

stormbringer написа:
Metala написа:
bulgarista написа:
Пила,

Кайо не е подписал .... и май нема и да подпише.Дано всичко са слухове.
Но е факт че още не подписал.Договора му е до 30 юни.

Вратаря от Сливен НЕ СЕ ВЗЕ ! Инфото е на 100%


Кой ти е казал че не е подписал и няма да подпише? Аз друго инфо имам...
Ама нещо май много почнахме да клесеем и да бистрим трансферите. Нас основната задача ни е друга blum2


Метал, аватара от обложка на албум на Содом ли си го "изделкал" ??biggrin


Аватара се "делка" с други средства... biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пет 24 Юни, 2011 17:36    Заглавие: Отговорете с цитат

И кво стана!!! Прочетете ми постовете от преди 20 дни, познах почти 80% от трансферите. Още чакам другите 20 % да подпишат и съм пълен шлем!!! АЙДЕЕЕЕЕЕЕЕ, НАПРЕД В ЕПРОПАААААААААААААА!!! acute acute acute
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 27 Юни, 2011 14:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Любомир Божинов се разбра за договор с Локо Сф
Светослав Табаков / 27 юни 2011 15:33Размер на шрифта: T- | T | T+

© Пресцентър Черноморец
Полузащитникът Любомир Божинов бе одобрен и се е договорил да подпише договор с Локомотив Сф, призна пред Гонг старши треньорът на отбора Диян Петков. 25-годишният халф оставя добри впечатления на тренировките в Банско и тези дни се очаква да парафира с железничарите.
Божинов е бивш играч на бургаските Нафтекс и Черноморец, а за последно игра в тима на Черноморец Поморие, като дойде в Локомотив като свободен агент. Той е офанзивен халф, който добре изпълнява и свободни удари.
Официален договор с клуба от „Надежда“ все още не са подписали македонецът Мариян Андонов и намиращият се на проби сърбин Славко Лукич. Локо Сф продължава да търси най-вече играч за поста вътрешен халф, след като интересът към Коста Янев все още не е довел до договор с досегашния футболист на ЦСКА. Възможно е да бъде привлечен и още един нападател.

гонг.бг
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 27 Юни, 2011 14:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Пред раздяла с Локомотив (София) е защитникът Илиян Гаров. Той се е разбрал с ръководството на отбора, че ако си намери отбор, няма да има проблем договорът му да бъде прекратен. След пристигането при “железничарите” на Танко Дяков шансовете на Гарата да играе в центъра на отбраната намаляха значително. Затова той иска да смени отбора.

Гаров пристигна в Локо преди 2 г. от пловдивския Ботев, припомня "24 часа". Вариант за него е Берое, с който преговаря. Ботев също има желание да го върне под тепетата.
bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Пон 27 Юни, 2011 18:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Англичанин разиграва кипърци заради Локо Сф
Георги Донков, Кипър /
27 юни 2011 16:41

Неа Саламина не подкрепя разиграването, на което ги подлага Крис Диксън и английският нападател вече се смята за „чуждо тяло” в клуба, съобщава кипърският сайт Super Sport FM. Въпросът ще бъде обсъден на утрешната сбирка на управителния съвет на „червените”, а намерението на ръководството е да се намери формула за разтрогването на контракта с Диксън, а ако това не стане, той ще отнесе тежка глоба (финансова санкция).


Причината за тази реакция на ръководителите на клуба е интересът на Локомотив София към нападателя. Първоначално той беше съгласен да премине в тима на Николай Гигов, но изведнъж промени решението си и се отказа от подписването на договор. Той заяви, че иска да продължи кариерата си в Неа Саламина. Шефовете на отбора обаче са категорични, че не искат тъмнокожия играч в състава си.


Същевременно, според други източници тъмнокожият футболист искал да се прибере в Англия, за да види новороденото си преди 6 седмици бебе. Диксън е голмайстор на кипърската втора дивизия със своите 16 попадения. В Локо Сф разчитат много да подсилят атаката си с този играч, който да разнообрази атаката им.

http://lokosofia.gong.bg/view_article.php?article_id=210285
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
crosser



Регистриран на: 01 Юни 2008
Мнения: 212
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто 28 Юни, 2011 19:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Нападател от Видима почна проби в Локо София



Нападателят на Видима Раковски Владимир Владимиров ще изкара пробен период в тима на Локомотив София, научи Гонг.

През миналия сезон острието изигра 31 мача във всички турнири, като вкара 1 гол - при равенството 1:1 на Видима като гост на Монтана на 5 май.

24-годишният Владимиров, който е 173 сантиметра и тежи 65 килограма, в момента прави своята първа тренировка с железничарите.

В отбора на Локо София с договор вече е друг играч на Видима - полузащитникът Васил Велев.


31-мача - 1 гол ...... ихаааа boast
_________________
САМО ЛОКО СОФИЯ ! ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Вто 28 Юни, 2011 20:59    Заглавие: Отговорете с цитат

crosser написа:
31-мача - 1 гол ...... ихаааа boast

Бахти и "острието". biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Вто 28 Юни, 2011 21:59    Заглавие: Отговорете с цитат

crosser написа:
24-годишният Владимиров, който е 173 сантиметра и тежи 65 килограма

Бахти и таранът. biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 29 Юни, 2011 7:37    Заглавие: Отговорете с цитат

на кой е тоя син или племеник да си признава бързо>?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
findo-loko



Регистриран на: 01 Фев 2008
Мнения: 184
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 29 Юни, 2011 17:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Изхвърлен от ЦСКА мъж на сексбомба преговаря с Локо (Сф)
29 юни 2011 | 17:16
(6) Чат Препоръчай Свежо Twitter
Изхвърлен от ЦСКА мъж на сексбомба преговаря с Локо (Сф)
Локомотив (София) преговаря с бившия нападател на ЦСКА Гардар Гунлаугсон, разкриха пред Sportal.bg близки до играча. У нас исландецът е известен повече като мъжа на фотомодела Асдис Ран. Скандинавецът беше привлечен на "Българска армия" през 2008 година, но не успя да се наложи, като изигра само няколко мача. Гари беше упорит и не искаше да се маха, но в крайна сметка склони да си тръгне. След това Гунлаугсон игра в австрийския ЛАСК (Линц), а за последно се подвизаваше в германския Унтерхахинг.

В момента цялото семейство на исландеца е в София. Гардар, който е свободен агент, твърди, че преговаря още с клубове от Австрия и Швеция.
_________________
.....The World, Chico, and Everything in it ....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря 29 Юни, 2011 19:46    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.sportal.bg/news.php?news=312736

доколкото разбирам от това интервю на тренера,босненеца Мешич е показал среден пръст на Кайчо bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Сря 29 Юни, 2011 20:01    Заглавие: Отговорете с цитат

findo-loko написа:
Изхвърлен от ЦСКА мъж на сексбомба преговаря с Локо (Сф)

Супер. След Елеонора Манчева, сега ще дойде и Асдис Ран. viannen_01 tatice_03
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 21, 22, 23  Следваща
Страница 15 от 23

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum