Медиите за нас II
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 66, 67, 68  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Пет 22 Юли, 2011 16:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Иво Тонев: Благодаря на феновете - дано следващия път са още повече (видео)

Изпълнителният директор на Локомотив (София) Иво Тонев дае своето мнение за драматичната победа на "червено-черните" с 3:2 срещу Металург (Скопие). Българският тим изоставаше с 1:2 до 85-ата минута, но попадения на Преслав Йорданов и Любомир Божинов донесоха изстрадания успех на локомотивци и място в следващия кръг на Лига Европа.

"Направихме прекалено много и груби тактически грешки. Бяхме напрегнати, защото повечето футболисти нямат опит в Европа. Добре, че при 1:2 не ни вкараха още голове. Радващото е, че играчите демонстрираха хъс и мъжество. До следващия мач имаме една седмица и трябва да направим така, че да изглеждаме по друг начин", каза Тонев.

Според него македонците не трябва да имат претенции към рефера Сирил Цимерман. "Двете дузпи за нас бяха чисти, дори имаше и трета, когато Искрен Писаров беше повален в наказателното поле при 0:1, още преди пропуска на Караджинов", заяви шефът на Локомотив.

"Специално благодаря на феновете ни. Отдавна не съм виждал толкова много привърженици на наш мач. Подкрепяха ни през цялото време, дори и когато губехме. Надявам се на следващия мач да дойдат още повече хора", пожела си Тонев.

http://football.sportal.bg/news.php?news=316657
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 22 Юли, 2011 17:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Следващият път да се отблагодарят като пуснат некоя баба да продава билети ама с една ръка aggressive2 aggressive2 aggressive2 angry2 angry2 angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
joreto.lokosf_fan



Регистриран на: 15 Окт 2008
Мнения: 259

МнениеПуснато на: Пет 22 Юли, 2011 18:44    Заглавие: Отговорете с цитат

аз мисля тая тема да се маха вече и тия боклуци особено от сайтовете вече да не ги пускаме на стадиона майка им деба секи път ни ебават с посещаемоста треа да се вземат мерки!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 23 Юли, 2011 15:58    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.ultras.bg/4670/Zakriva-se-hartieniia-variant-na-Lokosfinfo-.html

bye bye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 25 Юли, 2011 14:15    Заглавие: Отговорете с цитат

http://sport.webcafe.bg/id_167852322/slide_1_Koyto_ti_sviri_posleden_nay-dobre_ti_sviri

Доста точно казано..
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 26 Юли, 2011 8:29    Заглавие: Отговорете с цитат

добре ,тоя за какво го зимат като най важния мач от годината нема да ти играе,ама ще започне срещата с Монтана black_eye след време

Цитат:
Швейцарецът Байкал Кулаксъзоглу все още няма подписан договор с Локомотив София и няма да пътува с отбора за Полша. Това заяви спортният директор на клуба Георги Марков пред "Тема Спорт" вчера. Бившият защитник добави, че целта за първия мач с Шльонск е равенство 1:1. Мачът от третия квалификационен кръг в Лига Европа е този четвъртък от 17:45 часа българско време.

"Байкал не е картотекиран, защото още не сме подписали с него. Трябва да тренира още, да влезе във форма и после ще видим. Най-важното за Локомотив е да отбележи гол в Полша. Целта е да завършим 1:1 или друго голово равенство. Ще съм много доволен при такъв развой на двубоя. Надявам се този път да покажем и добра игра. Шльонск е силен отбор и заслужено Р отстрани Дънди Юнайтед", каза Марков.

"Говорихме доста с момчетата след мача с Металург. Може да допускаме грешки и занапред, но важното е да не повтаряме старите. Постепенно ще изчистваме играта си, в началото на футболната година сме все пак. Но не трябва да разчитаме само на късмета, както бе срещу македонците. Не всеки път той ще е на наша страна", добави шефът на Локомотив София.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 26 Юли, 2011 9:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Чакат да видят резултата от първия мач и после нещо евентуално с много уговорки. Най-много да го отърват като унгарчето. bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 26 Юли, 2011 12:08    Заглавие: Отговорете с цитат

comando

Цитат:
Румен Петков със златен часовник от Николай Гигов

Олигархът проявил щедрост и дарил на скъпия си другар "Одемар Пиге" на стойност поне 40 000 лева
Часовник с корпус от бяло злато от престижната марка “Одемар Пиге”, чиято стойност е поне 40 000 лева, получи като подарък от олигарха Николай Гигов бившият шеф на МВР Румен Петков.

Уникалното бижу от оръжейния търговец е за 50-ия юбилей на плевенския социалист, който бе празнуван преди дни в баровския ресторант “Панорама” на бул. “Дондуков”. Личният празник на БСП функционера бе отбелязан като сватба – 250-те поканени гости ядоха малко и пиха много, но сметката едва ли е натежала на Румбата.
Според източници на “Всеки ден” масрафът бил платен или от банкера Евгени Узунов, или от боса на СИК Младен Михалев-Маджо.

Самият Маджо не се появи на бляскавото тържество на близкия си приятел по обясними причини. Сикаджията обаче също се е отчел с изящен подарък. Златни запалки и писалки “Дюпон”, телефон “Верту Ферари” за 14 000 лева, картини на Златю Бояджиев, Генко Генков и Светлин Русев, пластики и няколко по-евтини часовника – това само малка част от подаръците за 50-я рожден ден на плевенския баровец.

На юбилея си Румен Петков е бил примерен – не е успял да се напие, тъй като се е въздържал пот консумация на водка и уиски, не е уринирал и в шадраван. Първо, защото вече си има обица на ухото, и второ, в ресторант “Панорама” шадраван няма.

Въздържателят Румен Петков обаче е бил заместен от някогашното си вице в МВР Камен Пенков в дисциплината наливане с водка. Присъствали на партито разправят, че Камен дал фира още в 5 ч. следобед, та бил прибран от жена си. Към 9 часа вечерта Пенков отново цъфнал на рождения ден!


а за какво ти е школа и топки да купиш на децата примерно>?
connie_29
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
demode



Регистриран на: 26 Сеп 2007
Мнения: 122

МнениеПуснато на: Вто 26 Юли, 2011 16:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Швейцарецът подписа за една година с Локо София

Швейцарският футболист с турски корени Байкал Кулаксъзоглу е подписал едногодишен договор с Локомотив София, призна самият той в интервю за Гонг.

„Ще играя през следващата една година в Локомотив София. За съжаление обаче не съм картотекиран за двубоя с полския Шльонск. Ще стискам палци обаче на моите нови съотборници да преодолеят този съперник и евентуално след това да им помогна в Лига Европа. Целта ми обаче е да бъда готов и като документи и като игра за мача от първия кръг сртещу ЦСКА”, сподели Байкал.

Той разкри някои подробности от своята биография и кариера. „Роден съм в Истанбул, но от малък живея в Швейцария, играл съм в швейцарски, немски и турски клубове. Бях капитан на младежкия национален отбор на Швейцария. Говоря няколко езика – немски, английски, френски, турски. Позицията ми на терена е вътрешен халф или централен бранител. Все още не съм решил кой номер ще нося на фланелката на Локомотив София, но не това е най-важното”, завърши Байкал.

http://www.baykal.ch/


тоя се е взел насеризно

Извинявам се, сега видях, че го има и в другата тема!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
STEFAN



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 211
Местожителство: USA

МнениеПуснато на: Сря 27 Юли, 2011 0:45    Заглавие: Отговорете с цитат

demode написа:
Швейцарецът подписа за една година с Локо София

Швейцарският футболист с турски корени Байкал Кулаксъзоглу е подписал едногодишен договор с Локомотив София, призна самият той в интервю за Гонг.

„Ще играя през следващата една година в Локомотив София. За съжаление обаче не съм картотекиран за двубоя с полския Шльонск. Ще стискам палци обаче на моите нови съотборници да преодолеят този съперник и евентуално след това да им помогна в Лига Европа. Целта ми обаче е да бъда готов и като документи и като игра за мача от първия кръг сртещу ЦСКА”, сподели Байкал.

Той разкри някои подробности от своята биография и кариера. „Роден съм в Истанбул, но от малък живея в Швейцария, играл съм в швейцарски, немски и турски клубове. Бях капитан на младежкия национален отбор на Швейцария. Говоря няколко езика – немски, английски, френски, турски. Позицията ми на терена е вътрешен халф или централен бранител. Все още не съм решил кой номер ще нося на фланелката на Локомотив София, но не това е най-важното”, завърши Байкал.

http://www.baykal.ch/


тоя се е взел насеризно

Извинявам се, сега видях, че го има и в другата тема!


ХАХАХАХ къф е тоя калъф ве....манекенче го раздава... comando comando comando comando comando comando comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Чет 28 Юли, 2011 8:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Гигов: Ще борим поляците с гяволък, бюджетът им е колкото на 4-те софийски тима
Светослав Табаков, Вроцлав / 28 юли 2011 08:13 Размер на шрифта: T- | T | T+ © Gong.bg Президентът на Локомотив Сф Николай Гигов даде интервю специално за Гонг преди първия двубой между Шльонск и столичните железничари, в което той сподели очакванията си за мача.


- Г-н Гигов, и в Скопие започнахме интервюто с вас със стадиона. Tам е много красив, тук във Вроцлав обаче е доста старичък. Понеже стадионите са болна тема за България...

- Като гледам този стадион тук, аз мисля, че нашият стадион е поне 10 класи над него. Това вече е въпрос на разбиране и на лицензиране. Смятам, че ако нашите стадиони се постегнат, наистина ще бъдат 10 класи над този.

- На този стадион може би само осветлението му е в повече от вашия?

- Само това е разликата, разбира се. Просто аз се изумявам с какви критерии се гледа при нас и с какви критерии се гледа тук.

- Все пак УЕФА затвори тук двете трибуни зад вратите на стадиона на Шльонск...

- Това е добре донякъде, защото няма да има повечко публика, защото тя е част от играта и ние трябва да се съобразяваме с нея.

- Изкараха ви едва ли не най-слабия отбор на света след мача с Металург, независимо от това, че победихте?

- Аз ще ви върна години назад. Ако помните, първият ни мач срещу Гьорче Петров беше на „Армията и тогава победихме 2:0. При 0:0 обаче македонците изпуснаха сериозни положения, после ние вкарахме дузпа, а към края и втори гол. Така че ние тръгваме много трудно в тези мачове. Но на този отбор утре ще му бъде много трудно срещу нас. Той няма сериозна визитка, въпреки че има голям бюджет.

- Знаете ли колко е бюджетът на Шльонск?

- Доколкото знам, е между 16 и 18 милиона евро.

- Това означава в пъти повече от вашия бюджет?

- А, техният бюджет е колкото на четирите софийски отбора взети заедно.

- Как ще се борите тогава срещу толкова много пари?

- С по-добри играчи, с техника и с гяволък.

- Гяволъкът май ще е ключовата дума срещу поляците?

- Гяволъкът и майсторството. Дано нашите нови играчи не се уплашат от обстановката. За тях Лига Европа е доста високо стъпало. Доста се поуплашиха в първите два мача.

- Споделяте ли моето усещане, че първият мач с Шльонск няма да има нищо общо с мача срещу Металург в София?

- Това, което се случи с Металург, се случва веднъж на много години. Важното е, че там ни покри късметът. Но късметът винаги покрива силния.

- Байкал ли е последното ново име в Локомотив?

- Байкал подписа с нас за една плюс една години. Знаете му визитката. Надявам се след контузията му да бъде готов и да ни помогне в първенвството и евентуално в следващия кръг на евротурнирите.

- Унгарецът, който беше на проби при вас, няма ли шанс все пак да бъде привлечен?

- Аз го харесвах, но вие знаете какво се случи с него. Според мен там се намесиха и някои българи, които, както винаги, объркаха нещата.

- В четвъртък предстои и Изпълком, на който вие няма как да присъствате, но се очаква да бъде доста бурен заради ЦСКА най-вече. Какво очаквате?

- Говорих с Боби Михайлов. Очаквам да бъде взето решение, което да удовлетворява всички.

Снимай твоя любим спорт, прати снимката на Гонг и може да спечелиш награда.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Чет 28 Юли, 2011 8:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Локомотив (София) докара глоба от УЕФА на полския си съперник Шльонск. Двата тима излизат днес във Вроцлав в първия мач. По правилник домакините трябва да представят три дни предварително в евроцентралата план за провеждане на двубоя с часовете на пристигане, тренировки, резпределение на феновете по трибуните.

"По-странен отбор от Локомотив не сме виждали. Търсим ги за всяка подробност, но няма с кого да се свържем. Как да изпратим доклада на УЕФА", възмути се Корни, директор в Шльонск.

"Първо заявиха 100 билета, намалиха ги до 50, още не знаем колко фенове идват. Интересът на българските медии е нулев. Акредитиран е само един журналист", оплака се още началникът на поляците.



hahahahahah добре ли е а .мама ви деба полска питате ли ни нас кво ни е 17 години с това ръководство angry2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
martin



Регистриран на: 03 Окт 2009
Мнения: 345
Местожителство: София Град

МнениеПуснато на: Чет 28 Юли, 2011 9:00    Заглавие: Отговорете с цитат

stoian написа:
Интересът на българските медии е нулев. Акредитиран е само един журналист", оплака се още началникът на поляците.


Няма такива гниди като българските спортни журналисти.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kudravia



Регистриран на: 14 Фев 2007
Мнения: 1041

МнениеПуснато на: Чет 28 Юли, 2011 9:53    Заглавие: Отговорете с цитат

martin написа:
stoian написа:
Интересът на българските медии е нулев. Акредитиран е само един журналист", оплака се още началникът на поляците.


Няма такива гниди като българските спортни журналисти.


Щото им искат по 200 евро за полет....ако беше далавера щяха да напълят ложите biggrin
_________________
How deep do you believe? NIИ

ЧЕСТТА И ВЕРНОСТТА НЕ СЕ ПРОДАВАТ ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
martin



Регистриран на: 03 Окт 2009
Мнения: 345
Местожителство: София Град

МнениеПуснато на: Чет 28 Юли, 2011 10:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Kudravia написа:
martin написа:
stoian написа:
Интересът на българските медии е нулев. Акредитиран е само един журналист", оплака се още началникът на поляците.


Няма такива гниди като българските спортни журналисти.


Щото им искат по 200 евро за полет....ако беше далавера щяха да напълят ложите biggrin

Е, ако им искат 200 евра - това променя нещата. Но като цяло не ни отразяват много добре. Все пак днес играят говедата, където ще има 1296 журналиста, 89 камери и така...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 66, 67, 68  Следваща
Страница 22 от 68

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum