tickets LOKOMOTIV - SLASK WROCLAW after match

 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Tickets
Гост





МнениеПуснато на: Сря 03 Авг, 2011 10:30    Заглавие: tickets LOKOMOTIV - SLASK WROCLAW after match Отговорете с цитат

Hello. I’m a collector tickets from European Cups. I search to my collection tickets from match LOKOMOTIV SOFIA - SLASK WROCLAW after match. Could You help me and could You send me this tickets to Poland after match? If You have this tickets, please write to me on my email. This is my web site: www.warrior-ustron.futbolowo.pl My adres: Warrior-Ustron, ul. Dworcowa 1/4, 43-450 Ustron, Poland, Best regards.

google translater:

Здравейте.Аз съм колекционер билети от европейски купи.Търся моята колекция билети от мача Локомотив София - Сласк Вроцлав след мача. Може ли да ми помогнете и може ли да ми изпратите този билети за Полша след мача? Ако имате този билети, моля да ми пишете на имейла ми. Това е моя сайт: www.warrior-ustron.futbolowo.pl Моят адрес: Warrior Ustron, ул.. Dworcowa 1 / 4, 43-450 Ustron, Полша, най-добри пожелания.
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 03 Авг, 2011 10:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Тия па се насраха с тия билети...НЕма билети бе...Гигата каза да влизаме на караминьол biggrin biggrin biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
admin
Site Admin


Регистриран на: 30 Авг 2006
Мнения: 424

МнениеПуснато на: Сря 03 Авг, 2011 12:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Тия па се насраха с тия билети...НЕма билети бе...Гигата каза да влизаме на караминьол biggrin biggrin biggrin


Бате, хората си уважават билета по света....

А дано му намерят на този някой намачкан като тоалтна хартия от тези от 35 лв.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum