Локомотив(Сф)-Шльонск(Полша)-04.08.11/20:30ст.В.Левски
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sim8onoff



Регистриран на: 08 Дек 2009
Мнения: 541

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 14:41    Заглавие: Отговорете с цитат

brat4eda написа:
а Мариан Андонов напуска днес bye


ужс....


Turo_Bufera написа:
ма чакай бе.тва,че са се паднали с тех,незначи,че и ние щехме да се паднем.те беха в една група с литекс.т.е. ние ако се бехме класирали немаше да сме в една група с литекс и немаше да играем с рапид.така,че тва са химери


Що бе можеше да се паднеме с Литекс biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 15:00    Заглавие: Отговорете с цитат

brat4eda написа:
а Мариан Андонов напуска днес bye


В смисъл? Това някаква новина ли е? И защо?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 15:03    Заглавие: Отговорете с цитат

stoian написа:
abe kalva4i.Mislite li 4e otbora ima nujda ot ofrumni taktici i razbor4ici?
zamislete se kakva e rabotata na fena...
Ne e da psuva i kalne igra4ite ,nito da dava6 akal kak e trqbvalo da se podredi otbora i t.n.
Pri cqloto mi uvajenie kam vsi4ki koito se misli za spec da si pra6ta CV za KANDIDATSTVANE ZA TRENIORSKA rabota.
A koito iskat da e prosto fen da pravi tova koeto se iziskva ot nego


Ти айде да не ми казваш каква е работата на фена, става ли? И въобще фенът не знам да е на трудов договор. Има фенове, които не правят разлика между тъч и корнер, има и други които обичат играта, играят я и разбират от нея! Това е единствената разлика. Феновете вчера се раздадоха до край и това трябва да е ясно на всеки. Също трябва да се знае, че БРИГАДИТЕ не са единствените фенове, които подкрепят отбора /говоря за яко викане и съпорт/. Така че по-кротко с епитетите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 15:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Jenia LCI написа:
stormbringer написа:
Смятам, че вчера Иво беше над всичките!

+1


+1

но и в двата мача!!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 15:12    Заглавие: Отговорете с цитат

stormbringer написа:
venci написа:
абе пич,дай да те командировам в Коверчано и като се върнеш да ни направиш шампиони.......За мене лично вчера играч на мача бе именно Диян Петков clapping колкото е малък толкова голям като тактик.....футбола е преди всичко тактика и ей там дето те пращам се учи / Италия / Като излезеш на терена си преценяваш плюсовете и минусите срещу съперника и почваш,когато минусите са ти много ,играеш да го излъжеш като тръгнеш да се надиграваш отнасяш 5 красиви гола и си смешен остава историята.1977 год. играхме страшно красиво,атакуващо и наивно срещу Андерлехт и онесохме 1-6 това остава в историята,тия деца дет са на стадиона вчера не са го гледали тоя мач,ама четат как са ни пребили в София.На другата година си направихме изводите и с катеначо 0-0 и 1-0 резултати станахме шампиони,после и успехи в УЕФА и така......Това е нашия стил здрава защита и надлъгване.......

Та за вчерашния мач железна тактика от Диди,но малшанс,че Дяков се контузи влизаше Романов и ги излъгвахме....не може да се надиграваш с отбор дет тука ще бие всеки с 3-4 гола за справка видя Литекс със супер Любо какво направи с по-слабия в момента от Шльонск Висла......Относно Наско Атанасов,отлично решение да се препокриват с Кичо просто щото и двамата издишат дет се вика от двама поне един biggrin тва ни е материала можеше за без пари да се купят два сносни бека,но не е късно и отбора си е ок.


Относно съпорта евала,заради такива мачове сме ЛОКОМОТИВЦИ и се гордеем може да сме малко но сме големи..... clapping
такива мачове остават в историята и се предават от баща на син,това е магията на тоя отбор и може да не сме с много титли,но сме НАЙ-ГОРДИЯ БГ ОТБОР резултатите ни в Европа го доказват.


За отбора една дума - МЪЖЕ clapping харесва ми много това от Гонг "ХРАБРИТЕ ЖЕЛЕЗНИЧАРИ" това казва всичко за тия момчета.Поклон за Вас и Ви благодаря!!!!


С цялото ми уважение към теб, Венци, че си буферче, и естествено си имаш право на мнение, НО ще ти кажа две неща: първо-айде да не ме прещаш в Коверчано и да не пишеш тъпотии във форума, става ли? Защото никой не се заяжда с теб и всеки си казва мнението. Второ - Шльонск се видя, че са общо взето един доста средностатистически отбор, от нашата черга /независимо от бюджета/, без кой знае какви футболисти!!! Въобще не могат да се сравняват с Висла, където в титулярните 11 има 7 национала, и то на различни страни!!! Така че, дай да не се отнасяме и да не възхваляваме Шльонск, които по мое лично мое мнение, с нищо не са подобри от БГ отбор от 1-5 место. Ама с нищо. Пак казвам - Висла, ги гледах и в двата мача - това е отбор с друго качество и с много добри изпълнители. Само Меликсон е достатъчно да спомена и повече няма да говоря! Който гледа футбол и разбира от тази игра знае за какво става въпрос. Няма да коментирам и разбирането ти Венци, да играе отборът с два леви бека, "за да се покривали"...../смях в залата - така се играе, за да не загубиш, но не и за да спечелиш/. Примерът ти с Андерлехт е доста смешен, защото ти говориш точно за периода, ПРЕДИ ДА сме станали шампиони, а не преди това, като е в същност....но да оставим историята намира. Тя е в миналото. Проблемът е, че почва настоящето и отборът, макар вчера да не допусна гол, не се вижда, как ще вкарва голове....По-надолу видях и някакъв комнтар на БУЛГАРИСТА за Иво Иванов. Мисля, че такъв коментар може да направи само човек, който идея си няма от футбол. Смятам, че вчера Иво беше над всичките!




айде верно стига сме спорили,казвам ти ,че с тоя материал човеко извлече максимума и в пролетния сезон,че ни класира и сега в Европа...

1.Сплоти и нахъса отбора и второ от всеки мач печели максимума с тактика


просто това е материала и с него да постигнеш това е подвиг,бъди сигурен малцина в света ще успеят за БГ е излишно да говорим

а за президента ни без коментар,чета му изказванията и се чудя кой е по мъдър той или Батков, а след днешния случай и с Мариян Андонов просто жалкар angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 15:13    Заглавие: Отговорете с цитат

stormbringer - Не бъркай феновете с разбирачи..

П.С. И на мен Иво ИВанов ми хареса най-много вчера заедно с Писара air_kiss
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 15:20    Заглавие: Отговорете с цитат

stormbringer написа:
stoian написа:
abe kalva4i.Mislite li 4e otbora ima nujda ot ofrumni taktici i razbor4ici?
zamislete se kakva e rabotata na fena...
Ne e da psuva i kalne igra4ite ,nito da dava6 akal kak e trqbvalo da se podredi otbora i t.n.
Pri cqloto mi uvajenie kam vsi4ki koito se misli za spec da si pra6ta CV za KANDIDATSTVANE ZA TRENIORSKA rabota.
A koito iskat da e prosto fen da pravi tova koeto se iziskva ot nego


Ти айде да не ми казваш каква е работата на фена, става ли? И въобще фенът не знам да е на трудов договор. Има фенове, които не правят разлика между тъч и корнер, има и други които обичат играта, играят я и разбират от нея! Това е единствената разлика. Феновете вчера се раздадоха до край и това трябва да е ясно на всеки. Също трябва да се знае, че БРИГАДИТЕ не са единствените фенове, които подкрепят отбора /говоря за яко викане и съпорт/. Така че по-кротко с епитетите.


А става ли да не влизаш отзад на всеки потребител в този форум,а?
по кротко го давай,какво се заяждаш само,ясно е че си някакъв умник и разбирач.... bye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 16:57    Заглавие: Отговорете с цитат

олеле майко , иво иванов играч на мача майкооооооооооо comando

тоя има два мача в годината бе !

Както и да е.Уважавам всяко мнение на локомотивци стига да не се псуваме помежду си.За мен отбора изигра добре мача,всички се раздадоха и играха мъжки БЕЗ ЛЕКЕТО ИВАНОВ !Тва е мойто мнение ,мога да симилирам цял мач ама поне дузпата си я вкарвам, ако не вервате питайте Румен ! И защо след като се знае че е ЛЕКЕ ,МЪРДА, със слаб характер и абсолютно безотговорен му се дава ( доколкото разбрах, той поискал ) да бие такава решаваща дузпа.НАПРАО НЕ Е ИСТИНА !

ИГРАЧ НА МАЧА ГАЛЕВ ( за съжаление и той много слаб при дузпите )
beee

Отзад играха добре с изключение на това момче Атанасов.Много слабичък горкия.Хафовете ни търчаха здраво и отново с изключение на лицето Иванов, всички други играха.Писаров е малко като муха без глава обаче мноо търчи хаха .Отпред за мен ГОЛЯМАТА грешка на Джуджето.Пусни го Преслав титуляр бе мама му дееба и после Шплешич поне по-опитен е ,както и да е.Минало свършено имам единсвено молба някой ако може да плесне официалата ни статистика с всички мачове в Европа ако не се лъжа вече сме положителна голова разлика biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 17:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Кво спорите за глупости. Всички се раздадоха, това е важното.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 17:09    Заглавие: Отговорете с цитат

stormbringer написа:
stoian написа:
abe kalva4i.Mislite li 4e otbora ima nujda ot ofrumni taktici i razbor4ici?
zamislete se kakva e rabotata na fena...
Ne e da psuva i kalne igra4ite ,nito da dava6 akal kak e trqbvalo da se podredi otbora i t.n.
Pri cqloto mi uvajenie kam vsi4ki koito se misli za spec da si pra6ta CV za KANDIDATSTVANE ZA TRENIORSKA rabota.
A koito iskat da e prosto fen da pravi tova koeto se iziskva ot nego


Ти айде да не ми казваш каква е работата на фена, става ли? И въобще фенът не знам да е на трудов договор. Има фенове, които не правят разлика между тъч и корнер, има и други които обичат играта, играят я и разбират от нея! Това е единствената разлика. Феновете вчера се раздадоха до край и това трябва да е ясно на всеки. Също трябва да се знае, че БРИГАДИТЕ не са единствените фенове, които подкрепят отбора /говоря за яко викане и съпорт/. Така че по-кротко с епитетите.


А ти айде земи излез от нелегалност да те видим поне кой си ..
Писна ми да се правиш на капацитет и като някой ти каже нещо да почвая да се държиш арогантно.
Компренде Ел командеро ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 19:24    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
олеле майко , иво иванов играч на мача майкооооооооооо comando

тоя има два мача в годината бе !

Както и да е.Уважавам всяко мнение на локомотивци стига да не се псуваме помежду си.За мен отбора изигра добре мача,всички се раздадоха и играха мъжки БЕЗ ЛЕКЕТО ИВАНОВ !Тва е мойто мнение ,мога да симилирам цял мач ама поне дузпата си я вкарвам, ако не вервате питайте Румен ! И защо след като се знае че е ЛЕКЕ ,МЪРДА, със слаб характер и абсолютно безотговорен му се дава ( доколкото разбрах, той поискал ) да бие такава решаваща дузпа.НАПРАО НЕ Е ИСТИНА !

ИГРАЧ НА МАЧА ГАЛЕВ ( за съжаление и той много слаб при дузпите )
beee



Отзад играха добре с изключение на това момче Атанасов.Много слабичък горкия.Хафовете ни търчаха здраво и отново с изключение на лицето Иванов, всички други играха.Писаров е малко като муха без глава обаче мноо търчи хаха .Отпред за мен ГОЛЯМАТА грешка на Джуджето.Пусни го Преслав титуляр бе мама му дееба и после Шплешич поне по-опитен е ,както и да е.Минало свършено имам единсвено молба някой ако може да плесне официалата ни статистика с всички мачове в Европа ако не се лъжа вече сме положителна голова разлика


А бе, Булгарист, ти някога събличал ли си се по екип в час по Физкултура??? Със сигурност, не си!!! Иначе нямаше да говориш такива простотии за Иво Иванов, поне за вчерашния мач!!! Най-добрият от нашите, не че другите не играха мъжки и достойно, но той изпъкваше над другите, както и Вальо Галев!!! Ама ти как да го разбереш това, доста ще трябва да ти се обяснява!!! Другата версия за това твое мнение е, че си гледал съвсем друг мач, различен от нашия!!!
angry2 angry2 angry2
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 19:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Малееее, сериозно се ядосах, та не мога да се оправя с Quote, Edit, Delete и прочие, ебати мненията на хейтъри, и то наши!!! angry2 angry2 angry2

оправих ти го, Гена, да черпиш! biggrin
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tabloto_ne_raboti
Гост





МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 19:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Някой може л ида качи мача в Замунда или Аренабг, че не можах да гледам. Ако изобщо са гоо давали някъде?
Върнете се в началото
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 19:44    Заглавие: Отговорете с цитат

tabloto_ne_raboti написа:
Някой може л ида качи мача в Замунда или Аренабг, че не можах да гледам. Ако изобщо са гоо давали някъде?


Доколкото знам, са го давали по една от +програми, ама дали е TV+ или Film+, ще те излъжа.
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 20:11    Заглавие: Отговорете с цитат

fen53 написа:
tabloto_ne_raboti написа:
Някой може л ида качи мача в Замунда или Аренабг, че не можах да гледам. Ако изобщо са гоо давали някъде?


Доколкото знам, са го давали по една от +програми, ама дали е TV+ или Film+, ще те излъжа.


фен 53 ,

Уважавам всяко едно мнение ,но за лицето Иванов съм непоклатим в оценката си .
С поредните си симулации за пореден път хвърля всичко на карта,създадено от другите.Визирам няколкото цопвания които прави.
4 ПЪТИ ФЕН 53, ЧЕТИРИ ПЪТИ по време на мача това момче се блъска в собствения си съотборник,който току-що е отнел топката на противника.
2 провалени контраатаки след неговото кумене да я дава ли, да я бие ли или да си я набие отзад.Ми набиха му я.
И финалът.Дузпата.Просто нямам думи.Баба ми щеше да я бие по-добре.

Просто ми скъса нервите, тва е.Ако се напъва толкоз да ходи да се напъне и да изсере едно лайно в кенефа поне няква полза.
Кога игра Иво Иванов че чак титуляр за ЛЕ?Кво направи този играч за отбора и как така не пуснаха Романов или Божинов, които заслужаваха много повече от този откровено казано НАХУЙНИК !
Защото освен за На Хуй ник той за друго не става ( поне в последните 3 години от както го гледам ). Та така за Ивчо ти Иванов въобще не желая да го коментирам повече.

Евала за съпортУ без да се спира по време на целия мач как си треа!
Отбора го чака мач с Цска.
Така че няма време за хвалби и свирки.

САМО ЛОКО !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 6 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum